Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

boti123

Ethereum ki milyen programmal bányászik?
ethOS operating system - megszereztem egyik verzióját kb 700mb valaki ért hozzá hogy lehet e frissíteni valahogy mivel ez egy 5 - 7 hónapos verzió? Nem próbáltam még ki. Máshol ilyen 40$ körül árulják. Sok eth bányász ezt használja nincs levonás az egész termelés a tiéd mivel pénzért megvehető program.

vizikaki

https://thepiratebay.org/torrent/15936013/ethOS_ver_1.1.1

Ezt hasznaltam egy darabig. Problema nem volt vele. de ez is masfel honapos verzio :)

drizzt_do_urden

ethos megy, de nem tudsz rendesen tweakelni benne a kartyakon! kiprobaltam en is. de a 29 MHS bol csak 23 at adott ethosal! par ora utan visszalltam windowsra. de amugy az a jo benne, hogy indithato USB sticktrol is akar es igy a windowsos rendszeredhez nem kell hozzanyuljal!

raffiakötö

Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN
Ethereum ki milyen programmal bányászik?
ethOS operating system - megszereztem egyik verzióját kb 700mb valaki ért hozzá hogy lehet e frissíteni valahogy mivel ez egy 5 - 7 hónapos verzió? Nem próbáltam még ki. Máshol ilyen 40$ körül árulják. Sok eth bányász ezt használja nincs levonás az egész termelés a tiéd mivel pénzért megvehető program.

Én ezt használtam:

Claymore féle:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

És itt:
http://ethermine.org/

GepyMiner

Claymore.
Tetszenek a színes kiemelései és a sebessége se rossz.

Székely Vegán

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 04:24:45 DÉLUTÁN
ethos megy, de nem tudsz rendesen tweakelni benne a kartyakon! kiprobaltam en is. de a 29 MHS bol csak 23 at adott ethosal! par ora utan visszalltam windowsra. de amugy az a jo benne, hogy indithato USB sticktrol is akar es igy a windowsos rendszeredhez nem kell hozzanyuljal!

Ja, semmi sem veri a Win 10 + Claymore kombót.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

raffiakötö

A minap kipróbáltam a claymore 7.4 eth bányaprogit, úgy szétfagyott a gépem már az elején hogy csak na.... gyári beállításokkal...  Aztán visszatérem a zec-hez...

drizzt_do_urden

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 09:59:35 DÉLELŐTT
A minap kipróbáltam a claymore 7.4 eth bányaprogit, úgy szétfagyott a gépem már az elején hogy csak na.... gyári beállításokkal...  Aztán visszatérem a zec-hez...

Virtual Memoryt allitottad at 16 GB?

raffiakötö

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 10:24:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 09:59:35 DÉLELŐTT
A minap kipróbáltam a claymore 7.4 eth bányaprogit, úgy szétfagyott a gépem már az elején hogy csak na.... gyári beállításokkal...  Aztán visszatérem a zec-hez...

Virtual Memoryt allitottad at 16 GB?

Persze, 3 kártya van a gépben ZEC-bánya...

drizzt_do_urden

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 10:39:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 10:24:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 09:59:35 DÉLELŐTT
A minap kipróbáltam a claymore 7.4 eth bányaprogit, úgy szétfagyott a gépem már az elején hogy csak na.... gyári beállításokkal...  Aztán visszatérem a zec-hez...

Virtual Memoryt allitottad at 16 GB?

Persze, 3 kártya van a gépben ZEC-bánya...

gyari beallitassal nem szabadna fagyjon. olvastad a log filet? van egy halom finom beallitas a claymore-ba ami sokat segit ha tudod hogy miert is fagy!

vizikaki

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 10:41:58 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 10:39:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 10:24:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 09:59:35 DÉLELŐTT
A minap kipróbáltam a claymore 7.4 eth bányaprogit, úgy szétfagyott a gépem már az elején hogy csak na.... gyári beállításokkal...  Aztán visszatérem a zec-hez...

Virtual Memoryt allitottad at 16 GB?

Persze, 3 kártya van a gépben ZEC-bánya...

gyari beallitassal nem szabadna fagyjon. olvastad a log filet? van egy halom finom beallitas a claymore-ba ami sokat segit ha tudod hogy miert is fagy!

Nem lehet hogy keves a tap ? Mivel a ZEC kevesebb aramot fogyaszt es lehet azert birja. az ETH meg ugye tobbet es lehet nem eleg neki a power.

raffiakötö

Idézetet írta: vizikaki Dátum december 03, 2016, 11:23:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 10:41:58 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 10:39:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 10:24:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 03, 2016, 09:59:35 DÉLELŐTT
A minap kipróbáltam a claymore 7.4 eth bányaprogit, úgy szétfagyott a gépem már az elején hogy csak na.... gyári beállításokkal...  Aztán visszatérem a zec-hez...

Virtual Memoryt allitottad at 16 GB?

Persze, 3 kártya van a gépben ZEC-bánya...

gyari beallitassal nem szabadna fagyjon. olvastad a log filet? van egy halom finom beallitas a claymore-ba ami sokat segit ha tudod hogy miert is fagy!

Nem lehet hogy keves a tap ? Mivel a ZEC kevesebb aramot fogyaszt es lehet azert birja. az ETH meg ugye tobbet es lehet nem eleg neki a power.

Nem kéne kevésnek lennie 2 kártya van egy 750w chieftec tápon...

GepyMiner

#12
Pár napja WhatToMine szerint jobban megéri ETC-t bányászni, át is álltam rá.
Ma pedig enyhén meg is ugrott az árfolyama (az eddigi trendhez képest).
Pár, a Poloniex TrollBox-ában elkapott üzenet szerint:
"There is a new exchange coming for China, but it wont use ETH, it will use ETC."
"Don't fall for that ETC rise though."

Nem tudom, hogy ennek köze van-e az emelkedéshez, meg hogy csak pár napig tart-e, de egyelőre ETC-zni fogok és rögtön el is adom ahogy jön, mert nem fogja sokáig jobban megérni mint a ZEC. Nameg hallom, hogy néha gondok vannak az ETC deposit-tal (Poloniexen).

Gabson

Heló

Nem tudja valaki, hogy az ETH-nál kijavították-e már a " rést a bányán", mikor lesz már hack biztos ?
Nem olvastam eddig bíztató hírt erről..
Aggódok hogy megbukik..
Meg a Zcash titkosítás is , nem dolgoznak a fejlesztők sehol?  :D

--Amúgy jó lenne egy ilyen "coin hírek" topic , a németeseknek akik angolból pehely súlyúak , legalábbis én nagyon nagy hasznát venném már 1-2 mondatnyi friss hírnek is :D


drizzt_do_urden

en ugy tudom az ETH megcsinalta az ujjabb Hard forkot a mult heten. a ZEC -nel szerintem valaki nagyobb beleszolt es azert nem haladnak (vagy nem akarnak) a Z addressel. Ezert van bukofelbe az is. ETH nem hiszem bukik csak a ZEC egy jo ok volt hogy leverjek az arat. valaki nagyot fog szakitani ezzel,

sebajtóbiás

Az egyik augur és ethereum invesztortól elloptak ma sok ETH-et meg REP-et, dumpolták poloniexen, azért esett ma az ETH, és lehet a többi altcoin is..
https://www.reddit.com/r/ethereum/comments/5gsc6z/augur_rep_hack/

kidface

Az ETH-t ismét sikerült meghekkelni!!!


kidface

Írtam a végén hogy Account-okat törtek fel

drizzt_do_urden

az utolso mondatodba lesz az igazsag :)

irtad hogy accountokat tortek fel igaz. de az nem befolyasolja az ETH blockchain biztonsagat. csak a dump mivel eladtak az egeszet az okozta a nagy arzuhanast. es igen ilyenkor az emberek megilyednek es mindenki kezd eladni es tenyleg ilyenkor tonkre mehet akarmelyik coin!