Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

BFJ - DBIX (DubaiCOIN)

Indította Uhura, július 01, 2017, 05:32:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Bányászod a DubaiCoint?

Igen
45 (25.4%)
Nem
31 (17.5%)
Tervezem
81 (45.8%)
Nem tervezem
20 (11.3%)

Összes szavazó: 177

Szavazás lezárva: augusztus 25, 2017, 03:03:15 DÉLUTÁN

ZsZolee

Van valakinek ötlete, hogy miért nem megy a szinkronizálás? Kb. 2 hete nem tudom szinkronizálni a walletet.


Uhura

Elindítottad a node-os bat filet meg a gbix file-t?


Nagy valószínűséggel nincsen elég 0 nál nagyobb peered.

Steven

Nálam is előfordul ilyen, nekem az administrator módban futtatás mindig segít.

help_PLS

Ezt mindenki elengedi? ahogy látom már csak én túrom.

Uhura

Idézetet írta: help_PLS Dátum július 23, 2017, 06:21:42 DÉLUTÁN
Ezt mindenki elengedi? ahogy látom már csak én túrom.


Igazából várunk , mert kérdés ha nyomnak m,ég bele pénzt akkor marad -e a 10 dolcsi , vagy megy feljebb
ha 1 hónap múlva is 10 lesz eladom, és valamikor fúrni fogom, de annyira leeset a termelés hogy nem éri meg még 45 -nél sem.

DrPascal

Látom kiürült a magyar pool.
Kérdésem lenne: az utolsó blokk kifizetése az csak akkor teljesül, ha talál a pool megint blokkot? Most Immature Balance-ban csücsül.

CryptoMan

Új wallet van láthatáron a DBIX-hez...itt lehet szavazni rá (Freewalet): https://freewallet.org/vote

XMSK

Én kiszálltam belőle, BTC elég szépen növekszik...

hoppus

Idézetet írta: XMSK Dátum augusztus 13, 2017, 01:03:37 DÉLELŐTT
Én kiszálltam belőle, BTC elég szépen növekszik...


én is kiszállnék de tegnap óta összeszarta magát a livecoin dbix wallet-ja. desktop wallet-ből felutaltam de livecoin azóta is csak pendingel és mára már ki is irták hogy egyelőre inaktiv

Uhura

Idézetet írta: hoppus Dátum augusztus 13, 2017, 11:55:41 DÉLELŐTT
Idézetet írta: XMSK Dátum augusztus 13, 2017, 01:03:37 DÉLELŐTT
Én kiszálltam belőle, BTC elég szépen növekszik...


én is kiszállnék de tegnap óta összeszarta magát a livecoin dbix wallet-ja. desktop wallet-ből felutaltam de livecoin azóta is csak pendingel és mára már ki is irták hogy egyelőre inaktiv


Az már vagy 2-3 hete vacakol folyamatosan, először kezdődőt a 2 órás pendingel aztóta meg folyamatosan gernyózik :(


Emellett azért hozzátenném a történethez azt is , hogy elb... kis fos coinok képesek voltak megfelelő exchangeket össze kaparni maguknak de a dbix még mindig a live coinon szarakszik azért ez is jelent valamit.


+ Slusz: igazából régen ki kellet volna szálni a dbixből mert a mostani ára rosszabb mint volt 1 hónapja , hiszen a btc folyamatos emelkedése ellenére a DBIX ára dollárban kb. ugyanaz , vagyis csak a BTC emelkedése tartja a helyén az árat dollárban. Az persze kérdés, hogy ez mitől van ? :)


Simi

DBIX elvileg mától már elérhető Cryptopian is.


Uhura

#291
Idézetet írta: Simi Dátum augusztus 25, 2017, 07:21:02 DÉLUTÁN
DBIX elvileg mától már elérhető Cryptopian is.


Beszarok beengedték :D  egy decens , protestáns Ujzöldszigeti szolgáltató beiengedi a has risszáló lányokat :D


Köszi az infot.


Amúgy igen működik mindn a DBIC mind a DBIX fent van , a dibix jól műxik is. Átküldöm gyorsan a livecoinról a pénzem.

Simi

Beengednek ezek bárkit szerintem ha kifizeti a díjat. :D




Uhura

Idézetet írta: Simi Dátum augusztus 25, 2017, 11:50:49 DÉLUTÁN
Beengednek ezek bárkit szerintem ha kifizeti a díjat. :D


Ja de ez a szar dubai csak megy lefele , el kellet volna adnom 8-10 dolcsinál nem váni :( mosz 6-7 :(




RudeX

Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 26, 2017, 09:06:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum augusztus 25, 2017, 11:50:49 DÉLUTÁN
Beengednek ezek bárkit szerintem ha kifizeti a díjat. :D


Ja de ez a szar dubai csak megy lefele , el kellet volna adnom 8-10 dolcsinál nem váni :( mosz 6-7 :(

vagy harmincnál :D

Uhura

Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 26, 2017, 10:28:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum augusztus 26, 2017, 09:06:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum augusztus 25, 2017, 11:50:49 DÉLUTÁN
Beengednek ezek bárkit szerintem ha kifizeti a díjat. :D


Ja de ez a szar dubai csak megy lefele , el kellet volna adnom 8-10 dolcsinál nem váni :( mosz 6-7 :(

vagy harmincnál :D


Kb 20-30 db elment annyinal de a maradék itt maradt azt már a csúcs után bányásztam amikor még hittünk abban hogy a dubai lányok lehet az új eth :D


Aztán 14-nél azt hittem meg vissza megy, 10 -nél is de 6 nál már biztos vagyok hogy jó darabigh nem fog. :(


RudeX

egyébként nagyon bezuhant a diff-je, mikor én abbahagytam 180 körül volt, most meg 40 alatt van.

Uhura

Idézetet írta: RudeX Dátum augusztus 26, 2017, 11:41:14 DÉLELŐTT
egyébként nagyon bezuhant a diff-je, mikor én abbahagytam 180 körül volt, most meg 40 alatt van.


A kérdés ,m hogy emnnyire adja a coint , mert a diff nővekdsnél sokkal nagyobb probléma volt hogy irtozatosan belasult a termelés , és nem a diff nővekedéssel arányosan . Mintha valami más is lett volna a háttérben