Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ETH bányászat

Indította boti123, december 02, 2016, 04:17:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

Motocoder

Nekem,tegnap rendben és hamar megjött az eth a polora.

CoderKevin

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 17, 2017, 07:37:38 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki ethermine.org poolra bányászik és mostanába kapott kifizetést, annak minden rendben ment?
2 napja áll 0.55 etherem ki tudja hol.Poloniexre kellett volna megérkezzen.Eddig a max csúszás 6 óra volt.Többeknél olvastam,hogy sokszor vannak gondok késések a kifizetéssel.Irtam egy ticketet poloniexnek ,de természetesen 2 napja semmi válasz.Más is tapasztalt a napokban késést a kifizetéssel vagy egyéni problémám van?Egyébként a hiba hol lehet?Plonoiex vagy az ethermine oldalon?Ugyanis egy sima banki tranzakció átmegy lassan 3 nap alatt Magyarországról Kínába, sőt vannak erre jófajta megoldások paypal stb.Nemrég fizettem eth-val az uquidnél ,2 óra alatt végbement a tranzakció és poloniexről fizettem.Ezért azt gondolom az ethermine lesz a ludas.Mit gondoltok erről?Más is tapasztalt negatívumokat a poolnál?Mert azon gondolkodom fogom a motyóm és megyek máshoz.Hozzászólásokat Köszömöm!


Ethermine.org poolt használok, még sosem tapasztaltam gondot, naponta megy kiutalásom, és mástól sem hallottam panaszt rá. Poloniexre viszont elég sok panaszt lehet olvasni, ezt a részét nem tudom, nekem nem oda megy a kiutalás.

Uhura

Szerintem azért nézzük el a poloniexnek hiszen nagyon gyorsan nőttek, nagyon nagyok lettek és eddig a különböző leállásokat tekintve egyetelen súlyos hibájuknak a kommunikációt lehet tekintetni. Késve és lassan tájékoztatnak. Minden más előbb vagy utóbb megoldódót és a sok hirig közül a PASC-alos 1-2 hetes késés sem az ő hanem a pascal wallet hibája volt.


A ETH kivételére módok:
- ETH átküldése váltóhelyre és ott ETH vagy BTC / USD konverzió (kraken, stb.) majd kiutalás SPEA-val bankszámára
- -- " --- átutalás bankkártyára
- Polon vagy más oldalra átküldve a BTC- t BTC konverzió majd kiutalás bankártyára ( Xapo, bitpay, stb. )
- Közvetlen eladás különböző közvetlen kereskedelmi aukciós oldalakon
- Közvetlen face to face eladás kp-ért itthon
- Konverzió bárhol BTC-re majd vásárlás BTC -t elfogadó helyeken (pl: 220 volt)

van még valami ?

Lefiati

Sziasztok,

Tudnátok segíteni, mert amikor ETH-t bányászok nem "unpaid ETH'-t ír a weboldalon, hanem csak creditet. (1 hete bányászok)
A cím ahol látod: http://ethpool.org/miners/7e7376B807FFEB28F84d45d61078A5CfEE14f8e1
köszönöm
Attila

ZsZolee

Idézetet írta: Lefiati Dátum augusztus 17, 2017, 12:34:15 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Tudnátok segíteni, mert amikor ETH-t bányászok nem "unpaid ETH'-t ír a weboldalon, hanem csak creditet. (1 hete bányászok)
A cím ahol látod: http://ethpool.org/miners/7e7376B807FFEB28F84d45d61078A5CfEE14f8e1
köszönöm
Attila


Szia! Rossz helyre bányászol. Így solo-ba nyomod, ami totál értelmetlen. Az Ethermine.org-ra állítsd át. Az eddig ledolgozott munkádat kb. felejtsd el.

Lefiati


freeman

Idézetet írta: dext-r Dátum július 12, 2017, 11:13:01 DÉLELŐTT
Idézetet írta: fbazsa Dátum július 12, 2017, 09:38:12 DÉLELŐTT

sgminer-t használ valaki? Jelenleg nem tolom a dual miningot a meleg miatt és azt olvasom hogy ezzel nincs lassulás a radeon kártyákon. Ez valós?
SGMiner-GM 5.5.5-nál nem találtam újabbat ami januári és semmi help nincs hozzá a konfiguráláshoz.


hali. itt a 2 file amit el kell keszitened



elso file: start.bat

@echo off


setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_MAX_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_MAX_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100


:loop
sgminer -c sgminer-eth.conf --gpu-reorder
echo restart miner...
goto loop




masodik file pedig: sgminer-eth.conf



{
   "pools":
   [
      {
         "name": "Ethpool",
         "url": "stratum+tcp://eth-eu1.nanopool.org:9999",
         "user": "0x70a8eb9dfd6b2db0aefda9f21b38e6101c7991cc.test",
         "pass": "x",
         "profile": "eth"
      }
   ],
   "profiles":
   [
      {
         "name": "eth",
         "algorithm": "ethash",
         "xintensity": "1024",
         "worksize": "192",
         "gpu-threads": "1"
      }
   ],
   "default-profile": "eth",
   "gpu-platform": "-1",
   "no-extranonce": true
}

bosshoss

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 17, 2017, 07:37:38 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki ethermine.org poolra bányászik és mostanába kapott kifizetést, annak minden rendben ment?
2 napja áll 0.55 etherem ki tudja hol.Poloniexre kellett volna megérkezzen.Eddig a max csúszás 6 óra volt.Többeknél olvastam,hogy sokszor vannak gondok késések a kifizetéssel.Irtam egy ticketet poloniexnek ,de természetesen 2 napja semmi válasz.Más is tapasztalt a napokban késést a kifizetéssel vagy egyéni problémám van?Egyébként a hiba hol lehet?Plonoiex vagy az ethermine oldalon?Ugyanis egy sima banki tranzakció átmegy lassan 3 nap alatt Magyarországról Kínába, sőt vannak erre jófajta megoldások paypal stb.Nemrég fizettem eth-val az uquidnél ,2 óra alatt végbement a tranzakció és poloniexről fizettem.Ezért azt gondolom az ethermine lesz a ludas.Mit gondoltok erről?Más is tapasztalt negatívumokat a poolnál?Mert azon gondolkodom fogom a motyóm és megyek máshoz.Hozzászólásokat Köszömöm!


Szia


Megérkezett a Poloniex re az utalásod? Nekem tegnap jött össze az 1 ETH és nekem is poloniex es címre megy az utalás de eddig semmi.


spikes

Nekem sem jött meg tegnap óta eth...

bosshoss

Idézetet írta: spikes Dátum augusztus 20, 2017, 09:18:55 DÉLELŐTT
Nekem sem jött meg tegnap óta eth...


Gondolom a várakozáson kívül mást nem tudunk tenni?
Te folytatod a bányászást a poloniex es címre annak ellenére, hogy nem érkezik meg?

AttilaGB

Sziasztok .Nekem is Poloniexre megy mind 2 Pasc&ETH van valami mas megoldas?

bosshoss

Idézetet írta: AttilaGB Dátum augusztus 20, 2017, 11:49:39 DÉLELŐTT
Sziasztok .Nekem is Poloniexre megy mind 2 Pasc&ETH van valami mas megoldas?


Neked se érkezett meg vagy csak majd oda fog megérkezni amit bányásztál?
Választási lehetőség nem sok van csak várunk és addig más ETH címre bányászunk pl Kraken re.

AttilaGB

hi .Nekem meg csak 0,2 van es a min kifizetes 1 ETh ugyhogy meg nem tudom. Csak elovigyazatossagbol kerdeztem. 3 pascal mar naluk csucsul,de az nem tetel .

Soltek

Idézetet írta: CoderKevin Dátum augusztus 17, 2017, 08:01:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 17, 2017, 07:37:38 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Aki ethermine.org poolra bányászik és mostanába kapott kifizetést, annak minden rendben ment?
2 napja áll 0.55 etherem ki tudja hol.Poloniexre kellett volna megérkezzen.Eddig a max csúszás 6 óra volt.Többeknél olvastam,hogy sokszor vannak gondok késések a kifizetéssel.Irtam egy ticketet poloniexnek ,de természetesen 2 napja semmi válasz.Más is tapasztalt a napokban késést a kifizetéssel vagy egyéni problémám van?Egyébként a hiba hol lehet?Plonoiex vagy az ethermine oldalon?Ugyanis egy sima banki tranzakció átmegy lassan 3 nap alatt Magyarországról Kínába, sőt vannak erre jófajta megoldások paypal stb.Nemrég fizettem eth-val az uquidnél ,2 óra alatt végbement a tranzakció és poloniexről fizettem.Ezért azt gondolom az ethermine lesz a ludas.Mit gondoltok erről?Más is tapasztalt negatívumokat a poolnál?Mert azon gondolkodom fogom a motyóm és megyek máshoz.Hozzászólásokat Köszömöm!


Ethermine.org poolt használok, még sosem tapasztaltam gondot, naponta megy kiutalásom, és mástól sem hallottam panaszt rá. Poloniexre viszont elég sok panaszt lehet olvasni, ezt a részét nem tudom, nekem nem oda megy a kiutalás.


Nálam is volt fennakadás ticketre lehet várni ha nem jelentkeznek akkor meg fog oldóni, gondolom képtelenek sok ticketre válaszolni. Idővel rendben lesz,  eddig nem volt nagyobb gondom a poloniexel. Egyszer ETH-val és ETC-vel történt hasonló esetem. Azóta ok minden, nem lettem megkárosítva.

Uhura

Aki még nem ismerné hasznos kis összehasonlító oldal, egy ízig-vérig ZEc bányásztól kaptam.


https://poolstats.org

Til

Leirom mi tortent azota a 0.5 eth-al.Irtam a poloniexnek,hogy ugyan mar mi van a penzemmel, mert 4 napja nem jott meg.Vartam ujabb 4 napot ,valaszra nem meltattak,igy hirtelen felindulasbol irtam a ethermine-nak.Furcsa volt,hogy mar a ticket irasa kozben is tobb helyen figyelmeztettek,hogy ha nem erkezett meg a motyo poloniexre,az nem az o hibajuk es ne is merjek hozzajuk irni ,mert ok ugyan nem tudnak mit tenni.Irjak a poloniexnek majd ok intezik.Szartam ra es egy ket checkbox bepipalasaval elismertem,hogy nem irtam meg a poloniexnek ez ugyben ezert ok hajlandoak ranezni a dologra.Telt mult az ido,majd 12 ora utan irtak az ethermine-tol,hogy minek irok nekik,mikor egyertelmuen kiderul a blockchain-bol,hogy toluk elment a cucc es,hogy ok ezzel nem foglalkoznak es miert nem zaklatom a poloniexet stb.Ra par percre az uzenet utan megjelent az etherem a szamlamon.Tehat ilyen veletlen nincs es a poloniex nem hibas,ahogy sejtettem,mert erdekes az uquid utalasok polorol azonnal megjelennek.A ethermine,meg kereskedik az etherekkel vagy mittudom en,de naluk volt mig nem kertem.Amugy meg lehet tobb feet is szamol a magallapodottol,mert kevesebb jon ossze nap vegere a szamolttol,de ebben nem vagyok biztos,de hogy az ether naluk dekkolt az tuti.
C:\> del c:\command.com

spikes

Eltelt 24 óra és még mindig semmi:(

kidface

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 20, 2017, 07:44:54 DÉLUTÁN
Leirom mi tortent azota a 0.5 eth-al.Irtam a poloniexnek,hogy ugyan mar mi van a penzemmel, mert 4 napja nem jott meg.Vartam ujabb 4 napot ,valaszra nem meltattak,igy hirtelen felindulasbol irtam a ethermine-nak.Furcsa volt,hogy mar a ticket irasa kozben is tobb helyen figyelmeztettek,hogy ha nem erkezett meg a motyo poloniexre,az nem az o hibajuk es ne is merjek hozzajuk irni ,mert ok ugyan nem tudnak mit tenni.Irjak a poloniexnek majd ok intezik.Szartam ra es egy ket checkbox bepipalasaval elismertem,hogy nem irtam meg a poloniexnek ez ugyben ezert ok hajlandoak ranezni a dologra.Telt mult az ido,majd 12 ora utan irtak az ethermine-tol,hogy minek irok nekik,mikor egyertelmuen kiderul a blockchain-bol,hogy toluk elment a cucc es,hogy ok ezzel nem foglalkoznak es miert nem zaklatom a poloniexet stb.Ra par percre az uzenet utan megjelent az etherem a szamlamon.Tehat ilyen veletlen nincs es a poloniex nem hibas,ahogy sejtettem,mert erdekes az uquid utalasok polorol azonnal megjelennek.A ethermine,meg kereskedik az etherekkel vagy mittudom en,de naluk volt mig nem kertem.Amugy meg lehet tobb feet is szamol a magallapodottol,mert kevesebb jon ossze nap vegere a szamolttol,de ebben nem vagyok biztos,de hogy az ether naluk dekkolt az tuti.


Ha a payouts/rounds oldalon megnezed a kifizeteseket, ott a TX linkre kattintva meg tudod nézni a blockchainben az adatokat. Ha ott szerepel akkor kiutaltak!


Poloniexen csak akkor fog megjelenni az eth ha eleri az 1 egészet, addig "log a levegoben"

Bob

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 20, 2017, 07:44:54 DÉLUTÁN
Leirom mi tortent azota a 0.5 eth-al.Irtam a poloniexnek,hogy ugyan mar mi van a penzemmel, mert 4 napja nem jott meg.Vartam ujabb 4 napot ,valaszra nem meltattak,igy hirtelen felindulasbol irtam a ethermine-nak.Furcsa volt,hogy mar a ticket irasa kozben is tobb helyen figyelmeztettek,hogy ha nem erkezett meg a motyo poloniexre,az nem az o hibajuk es ne is merjek hozzajuk irni ,mert ok ugyan nem tudnak mit tenni.Irjak a poloniexnek majd ok intezik.Szartam ra es egy ket checkbox bepipalasaval elismertem,hogy nem irtam meg a poloniexnek ez ugyben ezert ok hajlandoak ranezni a dologra.Telt mult az ido,majd 12 ora utan irtak az ethermine-tol,hogy minek irok nekik,mikor egyertelmuen kiderul a blockchain-bol,hogy toluk elment a cucc es,hogy ok ezzel nem foglalkoznak es miert nem zaklatom a poloniexet stb.Ra par percre az uzenet utan megjelent az etherem a szamlamon.Tehat ilyen veletlen nincs es a poloniex nem hibas,ahogy sejtettem,mert erdekes az uquid utalasok polorol azonnal megjelennek.A ethermine,meg kereskedik az etherekkel vagy mittudom en,de naluk volt mig nem kertem.Amugy meg lehet tobb feet is szamol a magallapodottol,mert kevesebb jon ossze nap vegere a szamolttol,de ebben nem vagyok biztos,de hogy az ether naluk dekkolt az tuti.
És megnézted a blockchain-ben, hogy elment-e a pooltól a cucc? És mit láttál ott?

Til

Kidface: nem kell mar poloniexen elerni az 1eth-t,nemreg megvaltoztattak 0.5-re a hatart, irja is a deposit resznel.
C:\> del c:\command.com