Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

olle

Tippek, trükkök, tapasztalatok, payout?

bacsoka

Idézetet írta: olle Dátum december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN
Tippek, trükkök, tapasztalatok, payout?
Nulla Zéró semmi! jó pár napja fut a bányagépen de eddig 367 bájt van használatban. Úgy látszik ez is nagyon új dolog.

olle

#2
Nekem így áll a 2 :( tényleg 0. lehet nem is fogom erőltetni.


http://www.kephost.com/image/v6jl
http://www.kephost.com/image/v6jC

bacsoka

Talán a későbbiekben, ha nagyobb lesz rá a kereslet.

Gerrard

Sziasztok!
Szerintem nem az a baj vele hogy nem elég elterjedt hiszen rengeteg contract van benne és nagyon szépen is fut az egész program. A problémám az hogy ahány helyen olvastam annyi féle információt találtam arra vonatkozólag hogy mikor fizet...Esetleg meg tudnátok mondani hogy Ti  mit találtatok ezzel kapcsolatban?

olle

Hát én havi payoutot olvastam. Csak amilyen videókat láttam ott mindenhol ilyen 1000+ sjcx volt a balance. 30GB okkal. Nálam meg 0. :D

Gerrard

Idézetet írta: olle Dátum december 02, 2016, 01:31:21 DÉLUTÁN
Hát én havi payoutot olvastam. Csak amilyen videókat láttam ott mindenhol ilyen 1000+ sjcx volt a balance. 30GB okkal. Nálam meg 0. :D
Akkor valószínű a havi lesz a megoldás köszönöm....Amúgy az azért lehet mert már nem 0ról indultak hanem kitudja mennyi helyet adtak már bérbe előtte. Ide illik az a mondás hogy türelem sjcx-et terem :)

olle

Pár 100 forintért nem akarok tárhelyet kiadni. :D Pláne nem 2TBot.

Gerrard

Idézetet írta: olle Dátum december 02, 2016, 01:44:37 DÉLUTÁN
Pár 100 forintért nem akarok tárhelyet kiadni. :D Pláne nem 2TBot.
Itt nem pár 100 forintról van szó hanem jóval többről. Csak ki kell várni, hogy leteljen az egy hónap és akkor eldöntheted, hogy neked megéri e az amúgy parlagon álló tárhelyedet kiadni pénzért vagy sem.

drizzt_do_urden

ha jo lesz amarketingje akkor fog menni, de egy kicsit tenyleg fura. mi van ha kikapcsolom a gepet. feltetelezem ugyanaz a shard megvan majd mashol is, de ugyis furcsa az elkepzeles mert mint maganember nem fogod non stop onlineba tartni a gepeidet!

Gerrard

Ez amúgy véleményem szerint olyanoknak van kitalálva aki pl bányagépet üzemeltet vagy valami ami miatt már úgy is megy 0-24 a gép sokat nem fogyaszt. Ez is hosszú távon térül meg csak 1-2 hónap....Ha meg kikapcsolod a gépet újra tudod indítani a programot a következő bekapcsoláskor......

vizikaki

Hat en azt olvastam, nem tudom mennyire volt igaz a hir vagy sem hogy 200gb 0/24ben 1 honapig olyan 40 sjcx jott ossze ami olyan 5 dollar volt. Szoval nemtudom. Majd kiderul engem aztan nem zavar hogy valaki az amugyis ures HDD-met hasznalja.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Gerrard Dátum december 02, 2016, 04:00:28 DÉLUTÁN
Ez amúgy véleményem szerint olyanoknak van kitalálva aki pl bányagépet üzemeltet vagy valami ami miatt már úgy is megy 0-24 a gép sokat nem fogyaszt. Ez is hosszú távon térül meg csak 1-2 hónap....Ha meg kikapcsolod a gépet újra tudod indítani a programot a következő bekapcsoláskor......

de banyagepnel max. 120 as SSD -t hasznalunk. nagyot biztos nem fogsz vele. ha hozzacsatolsz egy kulso merev lemezt mondjuk 2 TB, akkor esetleg...

bbencee

nekem az első napon lefoglalt 17 GB-ot, azóta meg se moccant. Contracts: 2862, Last Activity 29/11

vizikaki

Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 04:12:41 DÉLUTÁN
nekem az első napon lefoglalt 17 GB-ot, azóta meg se moccant. Contracts: 2862, Last Activity 29/11

Nalam is volt hogy 2 napig nothing happened de program kilovese a feladatkezeloben restart azota megint mukodik rendesen

Styx36

Nálam egy hete fut a program. 1Tb van a program számára szabad ebből 110Gb-ot használ még csak.
Jelenleg 91 Peers és 35440 Contract(folyamatosan nő).
A balance az 0. Azt ovlastam, hogy havonta fizetnek, majd meglátjuk.
Egy kis jó tanács, ha a 'Last Activity'-nél nem törtánik változás fél óra-1-2 óra alatt akkor View menüpont alatt van olyan opció, hogy Reload. Általában így megszokott nekem oldódni a probléma.

Gerrard

Idézetet írta: Styx36 Dátum december 02, 2016, 11:59:06 DÉLUTÁN
Nálam egy hete fut a program. 1Tb van a program számára szabad ebből 110Gb-ot használ még csak.
Jelenleg 91 Peers és 35440 Contract(folyamatosan nő).
A balance az 0. Azt ovlastam, hogy havonta fizetnek, majd meglátjuk.
Egy kis jó tanács, ha a 'Last Activity'-nél nem törtánik változás fél óra-1-2 óra alatt akkor View menüpont alatt van olyan opció, hogy Reload. Általában így megszokott nekem oldódni a probléma.
Többen mondták azt, havonta fizet és több helyen olvastam én is kíváncsian várom...Abban is igazat adok neked hogy a Reload sokat segít. Én azt vettem észre,hogy ha egyhuzamban sokat fut(0-24) egyszer csak megáll és Reloadolni kell de utána működik tovább :)

olle

Allocated Space: 300 GB ---- Used Space: 318.733 GB Azt úgy hogy? :D Kicsit valamit túl toltak.

drizzt_do_urden

If hard drive manufacturers gave you the advertised capacity of 300GB the drive would have to be 322,122,547,200 Bytes in size. This can be calculated by multiplying 300GB x 1024 three times to find the required bytes.

olle