Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

mission impossible avagy mit bír az alaplap?

Indította M0rf0l0gus, június 19, 2018, 03:05:54 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

M0rf0l0gus

Sziasztok!
Azokhoz szólna a kérdésem akik Asrock B250 Pro4 típusú deszkát használnak.
Azt szeretném kérdezni, hogy ki mennyi kártyával használja? 8db kártyát szeretnék rákötni (mind gtx 1060, 3db 6gb és 5db 3gb). A kérdés az, hogy működhet? Alapvetően 5 pcie csati van + 1 m2 es gondoltam még rákötni egy 1to3 pcie elosztót.
Köszönöm a válaszokat!

Franky2Ster


mokus_911

sziasztok, igy a témához szólva, asrock ab350 pro4 alaplap valahogy csak 4 kártyát visz első inditás 6 kártya 1-2 perc le esett 1 kártya 0 ra azután a következő és már csak 4 kártya  megy kell valami állitani a bios ban hogy mennyen mind az összes.

akeebaby

Hello,


vegyél ilyet, szuper  ár  és  1 portból   4 et csinál.. tehét  ha  mindbe  teszel akkor  12 karit elvisz  elvben ha  nem win az  OP rendszer  :)

https://www.aliexpress.com/item/PCI-E-to-PCI-E-Adapter-1-Turn-4-PCI-Express-Slot-1x-to-16x-USB/32833259844.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4c584c4duBknfw

Én kiteszteltem, MSI  250 Gaming M3 lap, csak 4  karit tudna, de ezzel  egy porton 4  kari van és  még  kettő a PCI-e  portokban, egyenlőre nincs több kártyám ezért  nincs  további tesztelési lehetőségem de  lehet átteszem a  másik 4 es  elosztóba a két további kártyát...

M0rf0l0gus


Zorg33


Til

Aki tud tapasztalatot írni az Asus b250 mining expert alaplapjáról az legyen szíves segítsen. Elviekben 19 kártyát kezel.Mi volt az a legtöbb kártya ami win alatt rá volt kötve és stabilan bányászott? Milyen kártyák voltak? (Amd vagy Nvidia)Jelenleg tudomásotok szerint a legújabb driverekkel win-en mennyi kártyát lehet kezelni max mind AMD mind Nvidia részről? Köszönöm
C:\> del c:\command.com

krekk1820

b250 mining expert megy kettő darab is haveri körömben, egyik 12db rx 570 strix 4gigával másik perpill 10db rx 570 strix 4gigával, biosban semmi sincs állítgatva, lehetőleg ha cryptonote-ot bányászol akkor 18.6.1-es drivert tedd fel . Én a telepitojét fel se rakom csak az inf-et tallózom be a mappából, majd ati pixel patch és compute patch-ot lefuttatom és rebootolom a gépet.

Zorg33

BitsBeTrippin-nek fent van a YT csatornáján egy kb 2 órás videoja ahol végigteszteli a lapot.
A lényeg ez:
- normál kártyából 13db-ot visz max
- mining edition kártyából (amd/nvidia) max 21db ot visz, ehhez persze már egy PCI-E elosztó is kell.


Nekem is van 13 normál karis gépem ilyen lappal.