Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Hűtés (rig és helyiség cooling) + tűzvédelem

Indította Uhura, március 25, 2017, 12:32:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

dexter

a 77 fok nagyon sok az nvidia miner progi nekem mútatja 70 fok-ig zöld az írás a minerbe 70 foktól sárga  és 80 foktól piros, de a múlt évben 2 db msi rx 470 kártyámba a vmr így égett ki hogy 77 körül ment

dexter

ja nálam a claymor progiban a tstop 70 fokra van állítva hogy kapcsolja ki a kártyát a bányászásból


Artthur

Idézetet írta: dexter Dátum június 04, 2018, 03:07:36 DÉLUTÁN
ja nálam a claymor progiban a tstop 70 fokra van állítva hogy kapcsolja ki a kártyát a bányászásból
Akkor lehet rakok elé is egyet meg mögé is :)
Phoneix minert nem próbáltad? 0.65% a fee és szerintem sokkal stabilabb többet is hashel picivel, bár ha tört claymoret használsz akkor tárgytalan... :)

dogi

Idézetet írta: Artthur Dátum június 04, 2018, 03:16:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dexter Dátum június 04, 2018, 03:07:36 DÉLUTÁN
ja nálam a claymor progiban a tstop 70 fokra van állítva hogy kapcsolja ki a kártyát a bányászásból
Akkor lehet rakok elé is egyet meg mögé is :)
Phoneix minert nem próbáltad? 0.65% a fee és szerintem sokkal stabilabb többet is hashel picivel, bár ha tört claymoret használsz akkor tárgytalan... :)

Én próbáltam a Claymore helyett a Főnixet, többet is hesselt, de 3 kártyánál cirka 100 watt volt a többlet fogyasztás, ugyanazzal az alul-voltolással.
Azaz 805 mv beállításnál. Az is lehet, hogy nem hajtotta végre ezt a parancsot, pedig a paraméterek között ott szerepel.
Amikor wattollal és egyébbel próbálkoztam, meg úgy elszállt, hogy fél nap meló volt megjavítani...
Dogi

Franky2Ster