Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Swissborg CHSB token

Indította c30ng1, december 07, 2017, 03:58:30 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

c30ng1

Par honapja mar varok erre az ICOra1 etert befektetek ebbe a projectbe(CHSB token,januarban meg jon a Cryptallion)


Referal link ha kell írj privit pls.


Egy rovid bemutato a swissborgrol: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ARkDN7QkDw0
Rengeteg videojuk van a facebookon,erdemes megnezni oket.




c30ng1

Nehéz szülés volt,de megvan,es Meg a 10%bonusz is belefért.


A Swissborg az ICO első napján eddig 10 millió $szedett össze.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156024149002188&id=722447187

csacsa007

Remélem felmegy pár hét alatt 1000$-ra az ára ;D

c30ng1

Picit mashogy latjuk a dolgokat,en 0.5 - 1 ev mulva varom 2$ kozelebe.


Tekintve hogy a piacon levo iconomi(icn) most 4.77$ volt par napja es az mar tobb mint 1 eve a piacon van.

c30ng1

Holnap mar a HITBTC-n is lehet kereskedni a CHSB tokenekkel  8)


c30ng1

#6
Gyakorlatilag kipakoltam mindet a piacokra.Profitot realizaltam.
A CHSB.-t viszont veszem folyamatosan.
Most mar 35k van belole,meg egy 10K csomagot megveszek.
2 cent/chsb most az ICO ara meg 10cent volt.
A swissborg jol csinalja,nem kartyavarat epitenek,csak a mostani market korulmenyek nem elonyosek semmilyen kriptonak.
Most kell bevasarolni amikor minden olcso!

Dolce

elkezdek én is beszállni, szerencsére ico-nál lusta voltam

c30ng1

A swissborg most tartja az elso referendumot,a chsb token tulajdonosok szavazhatnak hogy desktop vagy mobil kereskedesi platformot fejlesszenek eloszor.A szavazatokert chsb tokent kapsz.Az en esetemben a 35K token a szavazas utan 350 tokent fog hozni ha az a cel teljesul amire en szavaztam.


Rengeteg info elerheto a swissborgrol a celjairol es a mukodeserol,a facebookon gyakori a live es nagyon informativ,ajanlom kovetni.


Nyitnak eleg gyors leptekkel azsia fele,es europai regulatorokkal is komoly targyalasokban vannak.Ezek a sracok mindent legalisan es regulalt szabalyozott kornyezetben fogjak mukodtetni a blockchain es az offchain fundot.


Nekem nagyon tetszik,bar igaz,ez a project nem a gyors token aranak fellenditesen dolgozik.Legyetek ezzel tisztaban es long term Hold project!

Dolce

Idézetet írta: c30ng1 Dátum március 31, 2018, 09:24:30 DÉLELŐTT
A swissborg most tartja az elso referendumot,a chsb token tulajdonosok szavazhatnak hogy desktop vagy mobil kereskedesi platformot fejlesszenek eloszor.A szavazatokert chsb tokent kapsz.Az en esetemben a 35K token a szavazas utan 350 tokent fog hozni ha az a cel teljesul amire en szavaztam.



ehhez hova kell helyezni a tokent?