Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Laca012

Idézetet írta: Mulder Dátum április 27, 2017, 02:02:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum április 27, 2017, 01:59:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum április 27, 2017, 01:05:14 DÉLUTÁN
IdézNekem továbbra sincsenek rossz tapasztalataim, remélem így is marad :)

Ezek szerint neked még minden utalásod elfogadható határidőn belül jóváíródott?! Leírnád, hogy milyen coint utalsz? Pontosan annyit utalsz amennyit az Uquid kér vagy rászámolsz még valamit? A 15 perces számlálót végig hagyod számolni?
Lehet ilyen apróságon múlik az egész.  :-\

Eddig nekem sem volt problémám, legalábbis olyan amikor eltünt pénz. Szerencsére.
BTC-t szoktam poloniexről Uquid balance-ra küldeni. Azt a 15 perces számlálós oldalról bambaságból már egyszer kétszer elkattintottam viszont megkaptam a pénzt. Az bosszantó tud lenni hogy mikor a poloniexen már completed akkor még az uquidnál nem látszik pendig-ként. A poloniexen kb 10 perc alatt vált completed-re az uquidon 1-2 óra mire megjelenik. Utána nem volt gond a kártyára rakni. Vagyis akkor volt amikor valami karbantartás miatt nem sikerült a kártyára rakni a pénzt, meg nem láttam az egyenlegem de utána sikerült minden.
Én úgy szoktam hogy ha mondjuk 100 $ BTC-t akarok kivenni a poloniexről megnézem hogy az uquid a btc deposit résznél a 100 $-ra mennyi BTC-t hoz ki, azt kimásolom, majd a poloniex btc whtidraw-hoz beírom, majd hozzáteszem a poloniex fee-t, és utána indítom a kivétet. Eddig nem volt ezzel a metódussal gondom.

ez módszer nálam is eddig nekem sem volt gondom, csak a múltkor nem tudtam felrakni a kártyára a pénzt mert azt hazudta nincs is annyi egyenlegem :D, aztán 1 nap múlva megoldódott....  ;D

Akkor szerintem itt minden random időbe telik..
Nálam az accountra rakni az összeget soha nem volt több mint 5-10perc.
Azután miután a poloniexen a pending confirmedre váltott párszor még kattintottam a feliratra (max 30sec a 3 klikk ), hogy igen fizettem és amikor már nem ugyan az a szöveg jött vissza, hanem megköszönték, hogy fizettem, meg is jelent az accountomon. Bőven a 15perc visszaszámlálásba belefért mindig. Ez így volt az eddigi mindhárom alkalomnál amit eddig utaltam, de nyilván ha már elinditottad akkor átmegy akkor is ha nem klikkelgetsz.
A probléma csak ezután következett, hogy a kártyára nem tudtam áttenni egy fityinget sem, csak több mint 3nap után..
Meg az, hogy nem tudok ugyan azzal a névvel-címmel-emaillel virtuális GBP kártyát is venni a plastic GBP mellé, de ez egy másik műsor..

Arkenso: "(Ebből lesz a plasztik, a többit majd, ha zsebben a kártya és ülök az ATM előtt az autóban :) )"

Na pont ezt nem tenném a helyedben.. Lehet 3 napot ott ülsz az autóban ha ugyanúgy jársz. Úgyhogy vigyél pokrócot, kaját, meg vizet eleget.. ;)

somogyi betyár

Spectrocoin-ra csak BTC-t, és DASH-tlehet küldeni?
Az nagyjából sztenderd, hogy account verification nélkül csak kártyával tudok a zsetonhoz jutni? ..vagy azzal sem?
Nem teljesen értem, mert hol van itt a névtelenség, ha igazolnom kell magam, akár egy kártya igényléshez is?
(Spectrocoin, és Cryptopay, esetleg AdvCash érdekelne leginkább)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

sebajtóbiás

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 02:52:45 DÉLUTÁN
...
A probléma csak ezután következett, hogy a kártyára nem tudtam áttenni egy fityinget sem, csak több mint 3nap után..
...

Nem esett ebbe bele véletlenül egy hétvége vagy valami ünnepnap?

Laca012

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum április 27, 2017, 04:08:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 02:52:45 DÉLUTÁN
...
A probléma csak ezután következett, hogy a kártyára nem tudtam áttenni egy fityinget sem, csak több mint 3nap után..
...

Nem esett ebbe bele véletlenül egy hétvége vagy valami ünnepnap?
Hetvege igen... De nem azt akarod mondani, hogy minden egyes osszeget kezzel rakosgatnak at?? Szerintem automatikusan azonnal at kellene menjen.. Es mi van a hetfovel? Elqrtak es egy hettel kesobb unnepeltek a husvetot??  ;D

Laca012

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 27, 2017, 03:38:36 DÉLUTÁN
Spectrocoin-ra csak BTC-t, és DASH-tlehet küldeni?
Az nagyjából sztenderd, hogy account verification nélkül csak kártyával tudok a zsetonhoz jutni? ..vagy azzal sem?
Nem teljesen értem, mert hol van itt a névtelenség, ha igazolnom kell magam, akár egy kártya igényléshez is?
(Spectrocoin, és Cryptopay, esetleg AdvCash érdekelne leginkább)
1.- BTC,DASH.Blackcoin,Bitshares,Peercoin,Vertcoin.
2.- Kartya nelkul hogy akarsz penzhez jutni? Cash motoros futarral megfelel??  ;D
3.- Kartya igenyleshez ha elfogadod a limiteket, semmifele igazolas nem kell. A virtualis kartyahoz meg valos cim sem, a plastichoz is csak a postazas miatt, de azt sem kell igazolni, tehat semmi nem bizonyithato..
Remelem erted..  ;)

Uhura

Nem lehet, hogy a probléma egy ügyfél körrel volt és valami rendszer probléma miatt csak egy részét érintette az ügyfeleknek,  csak nem vallják be ?

Laca012

Idézetet írta: Uhura Dátum április 27, 2017, 06:03:30 DÉLUTÁN
Nem lehet, hogy a probléma egy ügyfél körrel volt és valami rendszer probléma miatt csak egy részét érintette az ügyfeleknek,  csak nem vallják be ?
De lehet.. Azokat erintette akinek L betu van a neveben...  ;) ;D

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 06:35:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum április 27, 2017, 06:03:30 DÉLUTÁN
Nem lehet, hogy a probléma egy ügyfél körrel volt és valami rendszer probléma miatt csak egy részét érintette az ügyfeleknek,  csak nem vallják be ?
De lehet.. Azokat erintette akinek L betu van a neveben...  ;) ;D

Ja minden nap az irodában megpörgetnek egy szerencse kereket, amelyik betű kijön az nap azokkal basznak ki akiknek az adott napi betűvel kezdődőik a nevük. :) Aztán ha nem érti a viccet és kiabál a supportal, akkor ....... már ki sem kell pörgetni a nevük kezdő betűjét. :)

sebajtóbiás

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 05:37:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum április 27, 2017, 04:08:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 02:52:45 DÉLUTÁN
...
A probléma csak ezután következett, hogy a kártyára nem tudtam áttenni egy fityinget sem, csak több mint 3nap után..
...

Nem esett ebbe bele véletlenül egy hétvége vagy valami ünnepnap?
Hetvege igen... De nem azt akarod mondani, hogy minden egyes osszeget kezzel rakosgatnak at?? Szerintem automatikusan azonnal at kellene menjen.. Es mi van a hetfovel? Elqrtak es egy hettel kesobb unnepeltek a husvetot??  ;D

Csak mert írták valamelyik fórumon, be is volt ide linkelve már, hogy hagyományos bankszámlák között kell utalgatniuk a fiat-ot, hogy az a váltás után a kártyára kerüljön. És a banki utalás ugye lassú, munkaszüneti napokon pedig teljesen áll.

Laca012

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum április 27, 2017, 08:09:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 05:37:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum április 27, 2017, 04:08:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 02:52:45 DÉLUTÁN
...
A probléma csak ezután következett, hogy a kártyára nem tudtam áttenni egy fityinget sem, csak több mint 3nap után..
...

Nem esett ebbe bele véletlenül egy hétvége vagy valami ünnepnap?
Hetvege igen... De nem azt akarod mondani, hogy minden egyes osszeget kezzel rakosgatnak at?? Szerintem automatikusan azonnal at kellene menjen.. Es mi van a hetfovel? Elqrtak es egy hettel kesobb unnepeltek a husvetot??  ;D

Csak mert írták valamelyik fórumon, be is volt ide linkelve már, hogy hagyományos bankszámlák között kell utalgatniuk a fiat-ot, hogy az a váltás után a kártyára kerüljön. És a banki utalás ugye lassú, munkaszüneti napokon pedig teljesen áll.
Akkor holnap megprobalom.. Elvegre "Ha pentek akkor nagyzolok, a miniszterrel tacolok..."

Laca012

#610
Na belendültem.. Megy a verseny (tulajdonképpen már van is nyertes..)
Gyorsan vettem bitcoint és ~0.15-0.15BTC-t toltam mindkettőre. 23.00-kor inditottam, és természetesen a UQUID -ot küldtem először.. Aztán a Spectrocoinnak is..
A Spectrocoinnál már a kártyàn volt a pénz 23.20-kor. (Igazából közben megvacsoràztam, ès nem figyeltem folyamatosan, csak kb 5perc után megnéztem hogy a poloniex végzett-e, akkor még a SC-on nem látszott. Befejeztem a vacsit (kb 15perc a poloniexes bitcoin vèteltől számolva) átváltottam a bitcoint  (mert itt azt is kell) aztán átküldtem a kártyára ami azonnal megjelent.
Már 45perc eltelt, Uquidnál enben a pillanatban màr az accountomon a pènz!!!

Szerk.:
WOWWWW...  Csak ráklikkeltem és màr a kàrtyán is van a pénz. HURÁ, úgy tűnik múkodik ez is..  ;D
Higyjétek el lesz*rom azt a fèl óra különbséget.. Ha mindig fog így működni èn nem bánom.. 8)

Megvalami..
UQUID 0.146975BTC = £150 (+£0.75 fee) -> 1BTC=£1020.58
SpectroCoin 0.15BTC= £150.36 (+£0 fee) -> 1BTC=£1002.4
Tehat igy, hogy a UQUID-nal a feevel nem is szamoltam, csak azzal, hogy mennyit adott tisztan, es meg ugy is jobb aron valtotta mint a S.C.
Tehat tok jo, hogy hivatalosan nincs 0.5% fee mint a UQUID-nel, ellenben annyival szarabbul valt, hogy az mindjart 2%fee.  >:(

somogyi betyár

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 05:44:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 27, 2017, 03:38:36 DÉLUTÁN
Spectrocoin-ra csak BTC-t, és DASH-t lehet küldeni?
Az nagyjából sztenderd, hogy account verification nélkül csak kártyával tudok a zsetonhoz jutni? ..vagy azzal sem?
Nem teljesen értem, mert hol van itt a névtelenség, ha igazolnom kell magam, akár egy kártya igényléshez is?
(Spectrocoin, és Cryptopay, esetleg AdvCash érdekelne leginkább)
1.- BTC,DASH.Blackcoin,Bitshares,Peercoin,Vertcoin.
2.- Kartya nelkul hogy akarsz penzhez jutni? Cash motoros futarral megfelel??  ;D
3.- Kartya igenyleshez ha elfogadod a limiteket, semmifele igazolas nem kell. A virtualis kartyahoz meg valos cim sem, a plastichoz is csak a postazas miatt, de azt sem kell igazolni, tehat semmi nem bizonyithato..
Remelem erted..  ;)

Nem, nem értem, nem is tudok ilyent majd csinálni, és bármilyen névvel találnák is meg nálam bármely kormányszerv emberei, nekem semmi közöm nincs hozzá, és nem is tudom, hogy kerülhetett oda.
...és egyébként is, én szeretlek, Viktor, Te bölcs, és igazságos  :D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Laca012

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 28, 2017, 03:35:37 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 27, 2017, 05:44:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 27, 2017, 03:38:36 DÉLUTÁN
Spectrocoin-ra csak BTC-t, és DASH-t lehet küldeni?
Az nagyjából sztenderd, hogy account verification nélkül csak kártyával tudok a zsetonhoz jutni? ..vagy azzal sem?
Nem teljesen értem, mert hol van itt a névtelenség, ha igazolnom kell magam, akár egy kártya igényléshez is?
(Spectrocoin, és Cryptopay, esetleg AdvCash érdekelne leginkább)
1.- BTC,DASH.Blackcoin,Bitshares,Peercoin,Vertcoin.
2.- Kartya nelkul hogy akarsz penzhez jutni? Cash motoros futarral megfelel??  ;D
3.- Kartya igenyleshez ha elfogadod a limiteket, semmifele igazolas nem kell. A virtualis kartyahoz meg valos cim sem, a plastichoz is csak a postazas miatt, de azt sem kell igazolni, tehat semmi nem bizonyithato..
Remelem erted..  ;)

Nem, nem értem, nem is tudok ilyent majd csinálni, és bármilyen névvel találnák is meg nálam bármely kormányszerv emberei, nekem semmi közöm nincs hozzá, és nem is tudom, hogy kerülhetett oda.
...és egyébként is, én szeretlek, Viktor, Te bölcs, és igazságos  :D

Ennyi. Errol van itt nagy ba szo...  kedves holgyeim es uraim.. ;)  ;D

Laca012

#613
Es itt a masodik kurva nagy szopas keremszepen holgyeim es uraim.. Akarok venni 2 video kartyat, es a virtualis kartyaval akarom kifizetni..
Szepen at is utaltam a spectrocoinra a btc-t amit $1418-on vettem.. (£330-nyi BTC-rol van szo.. )
Namost ilyenkor kell 10perc mig ater a BTC. De ha kozben kipukkan a lufi mint most.... es leesik a kib. BTC $1380-ra es csak zug lefele, akkor UQUID-nal lehet megiscsak jobb hogy azonnal atvaltja..
Es most erdekes modon tetu lassu a spectrocoin, had zuhanjon az ar a beka segge ala...
Szerk.:
Kaptam £326.95-ot... Hogy a fene egye meg.. £6 bukta az amugy is szar arfolyamhoz.. A legrosszabb pedig, hogy most meg kell transzferalni penzt, mert nem eleg par font hijan a vasarlashoz.. Agyfaszt kapok.. :o :'( >:(

Uhura

Laca012: bírom a burádat  azért mondom, túl sokat foglalkoztok a 0.1-2,x %-al , nem élvezed ki a munka gyümölcsét ha mindig nézed mikor és hol hagysz el 1-2-6 fontot. Tudom "sok" pénz de nem foglalkozzál vele.  8) nem éri meg.

ZsZolee

Idézetet írta: Uhura Dátum április 28, 2017, 03:46:30 DÉLUTÁN
Laca012: bírom a burádat  azért mondom, túl sokat foglalkoztok a 0.1-2,x %-al , nem élvezed ki a munka gyümölcsét ha mindig nézed mikor és hol hagysz el 1-2-6 fontot. Tudom "sok" pénz de nem foglalkozzál vele.  8) nem éri meg.

+1

somogyi betyár

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 28, 2017, 01:41:30 DÉLUTÁN
Es itt a masodik kurva nagy szopas keremszepen holgyeim es uraim.. Akarok venni 2 video kartyat, es a virtualis kartyaval akarom kifizetni..
Szepen at is utaltam a spectrocoinra a btc-t amit $1418-on vettem.. (£330-nyi BTC-rol van szo.. )
Namost ilyenkor kell 10perc mig ater a BTC. De ha kozben kipukkan a lufi mint most.... es leesik a kib. BTC $1380-ra es csak zug lefele, akkor UQUID-nal lehet megiscsak jobb hogy azonnal atvaltja..
Es most erdekes modon tetu lassu a spectrocoin, had zuhanjon az ar a beka segge ala...
Szerk.:
Kaptam £326.95-ot... Hogy a fene egye meg.. £6 bukta az amugy is szar arfolyamhoz.. A legrosszabb pedig, hogy most meg kell transzferalni penzt, mert nem eleg par font hijan a vasarlashoz.. Agyfaszt kapok.. :o :'( >:(

Akkor azt megtanultuk, hogy centizni felesleges...
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Laca012

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 28, 2017, 04:17:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 28, 2017, 01:41:30 DÉLUTÁN
Es itt a masodik kurva nagy szopas keremszepen holgyeim es uraim.. Akarok venni 2 video kartyat, es a virtualis kartyaval akarom kifizetni..
Szepen at is utaltam a spectrocoinra a btc-t amit $1418-on vettem.. (£330-nyi BTC-rol van szo.. )
Namost ilyenkor kell 10perc mig ater a BTC. De ha kozben kipukkan a lufi mint most.... es leesik a kib. BTC $1380-ra es csak zug lefele, akkor UQUID-nal lehet megiscsak jobb hogy azonnal atvaltja..
Es most erdekes modon tetu lassu a spectrocoin, had zuhanjon az ar a beka segge ala...
Szerk.:
Kaptam £326.95-ot... Hogy a fene egye meg.. £6 bukta az amugy is szar arfolyamhoz.. A legrosszabb pedig, hogy most meg kell transzferalni penzt, mert nem eleg par font hijan a vasarlashoz.. Agyfaszt kapok.. :o :'( >:(

Akkor azt megtanultuk, hogy centizni felesleges...
Igazából én sem vagyok az a centizgetős szerencsére.. Amikor a multkor probakeppen kifizettem egy szamlat akkor £60-at toltam ra amiből maradt £7.74, most meg nem £320-ot hanem £330-at  (szerettem volna... csak megszokasbol, mert el is felejtettem, hogy szerencsere vasarlaskor mar nincs fee), ezert centire ugyan, de pont eleg volt az összeg ami a kartyan volt. Csak hirtelen olyan ez amikor latod a szitut, mint egy pofon.. Először felkapod a vizet, aztán nézed csak meg ki adta..  ;D
Ugyhogy utolso 2db hianyzo  MSI RX470 4G megrendelve,
Most pedig megyek kiprobálom a kátyákat megint.. Uquid-ról 300-at akarok levenni, meglatjuk mit szól hozzá, Spectrocoin-ról £150-et..   ;) 8)

reysys

Üdv

segitséget kérnék ,debit kártyát(fizikait) tervezek venni ..Uquid-ra gondoltam ,csak a POS fee-t nem találtam (fizetés pénztárnál)

nem derült ki ,hogy 0% a dij.....

Székely Vegán

Idézetet írta: reysys Dátum április 28, 2017, 05:23:39 DÉLUTÁN
Üdv

segitséget kérnék ,debit kártyát(fizikait) tervezek venni ..Uquid-ra gondoltam ,csak a POS fee-t nem találtam (fizetés pénztárnál)

nem derült ki ,hogy 0% a dij.....

Zéró, az üzlet fizeti a dijt.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ