Coinbase support avagy ennek teljes hiánya, megbizható exchange?

Indította Staxh, január 29, 2018, 12:39:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Staxh

Sziasztok!

Borzalmas élményeim voltak a coinbase-el kapcsolatban, tapasztalhattam a support teljes hiányát (minden platformon), és a kifizetés hajlandóságának szintén teljes hiányát.
Amikor legelőször felnéztem a facebook support oldalukra döbbentem láttam hogy emberek százai jártak igy (ha nem többen) akik hónapok óta nem kapják meg a pénzüket és énis közéjük tartoztam.
Nagyjábol 2 hónap mulva kaptam egy emailt hogy elfelejthetem a kártyás utalást és vegyem ki egy másik bitcoin címre.
Ugyhogy sikeres tranzakció után ami 2 óráig tartott míg az amit odautaltam egyböl megjelent megkaptam a 0.01 bitcoinombol tisztán
0.001 bitcoint, amit bárhogy számolom, adom össze és vonom ki a tranzakciós díjakat nem jön össze.
Sok hasonló és nem hasonló comment van a facebook oldalukon annyi közös bennük h majdnem mindenkinek a pénze veszett el(akár sokkal nagyobb mennyiségben is mint nálam)
Ti mit gondoltok erröl volt e bárkinek hasonló élménye ezzel az oldallal és ha volt sikerült e valamire jutnia, és van e megbizható  exchange ugyanis mindegyikröl olvastam rengeteg hasonlót. Én most személy szerint Localbitcoin-t használok ugyanis volt már náluk egy sikeres és teljesen gördülékenyen és gyorsan lezajlott tranzakcióm de már semmiben sem bízok.

Sfintu

Idézetet írta: Staxh Dátum január 29, 2018, 12:39:50 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Borzalmas élményeim voltak a coinbase-el kapcsolatban, tapasztalhattam a support teljes hiányát (minden platformon), és a kifizetés hajlandóságának szintén teljes hiányát.
Amikor legelőször felnéztem a facebook support oldalukra döbbentem láttam hogy emberek százai jártak igy (ha nem többen) akik hónapok óta nem kapják meg a pénzüket és énis közéjük tartoztam.
Nagyjábol 2 hónap mulva kaptam egy emailt hogy elfelejthetem a kártyás utalást és vegyem ki egy másik bitcoin címre.
Ugyhogy sikeres tranzakció után ami 2 óráig tartott míg az amit odautaltam egyböl megjelent megkaptam a 0.01 bitcoinombol tisztán
0.001 bitcoint, amit bárhogy számolom, adom össze és vonom ki a tranzakciós díjakat nem jön össze.
Sok hasonló és nem hasonló comment van a facebook oldalukon annyi közös bennük h majdnem mindenkinek a pénze veszett el(akár sokkal nagyobb mennyiségben is mint nálam)
Ti mit gondoltok erröl volt e bárkinek hasonló élménye ezzel az oldallal és ha volt sikerült e valamire jutnia, és van e megbizható  exchange ugyanis mindegyikröl olvastam rengeteg hasonlót. Én most személy szerint Localbitcoin-t használok ugyanis volt már náluk egy sikeres és teljesen gördülékenyen és gyorsan lezajlott tranzakcióm de már semmiben sem bízok.

Szia! Milyen kártyád van amire próbáltad kiutalni?
JÓ SZERENCSÉT !

Staxh


Sfintu

Idézetet írta: Staxh Dátum január 29, 2018, 01:24:08 DÉLELŐTT
Mastercard

Ok, úgy értettem, hogy a COINBASRŐL pl az Otp-nél vezetett LAFO-ra (SEPA díjjal) próbáltál utalni amihez tartozik a MasterCard...?

Azért kérdezem, mert én pont azért döntöttem a Coinbas melett mert az egyre jobban beszűkülő kártyás lehetőségek miatt biztonságosabbnak tűnik a hagyományos bankszámlára utalás.
JÓ SZERENCSÉT !

Staxh

Otp-s a kártyám de szerintem nem igazán ezzel van a gond. Az ID visszaigazolás nem jött össze irtam a supportnak facebookon tweeteren emailen és az oldalukon is. Se kép se hang csak hogy utaljam másik bitcoin számlára. Főleg amiatt jöttem most erre a fórumra hogy tájékoztassam akit lehet a tröténtekről és a facebook oldalukat nézve eléggé rossz a helyzet rengeteg az ilyen komment volt aki bizonyitotta hogy 1000 frankja tünt el a számlájárol ugyhogy ha szerintem semmikép se használd ha 1-2 kisebb tranzakció bejön előfordulhatnak ilyenek aztán hiába fordul az ember a supporthoz mert nincs válasz sehonnan, megszálottságomban minden egyes nap egy hétig újabb leveleket irtam minden egyes platformon de semmi, egyáltalán nem érdeklik a felhasználóik és ezt rengeteg topicban megirták más felhasználók pl redditen.