Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

CHAT kezdő vs haladó- veterán Közvélemény kutatás!

Indította kasima, január 10, 2018, 06:05:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kasima

Sziasztok!

Sokak és Vegán kérésére készítem ezt a topikot!

Lehet szavazni kérjük az ötleteket és érhető a felháborodás is a kezdők haladók feléről is!

Az én kérvényezésem az volt h legyen a 25 post  a zöldfülünek h tudjon chatelni.
A direkt spam kérdések válaszok törölve lesznek és bann járhat érte pár napig!

A haladók veteránok meg akik fenn voltak de még nincs 25 post legyen 3 hónapja tag.

Még annyi h a chatet olvasshatsa mindenki aki nem tud hozzá szólni az is... persze ha csak érvénybe lép!

Esetleg ha jönne egy újonc de nagyon sok tudással akkor neki legyen egy összevissza nehezebb kérdőív értem ezt azon h ne mindig ugyan azok a kérdések  és ha sikeres akkor a rangja feljebb ugrik...

Veszekedést nem szeretnék Vegán is szeretne mindenkinek jót meg én is még ha néha nyers is vagyok mert védem magam meg az elképzeléseimet...

De tényleg néha olyan kérdések jönnek ami tényleg nagyon alap..

Az pedig tény hogy mi sem tudunk mindent és minden nap tanulunk újat haladók is veteránok is! :)

Segítsük egymást nem lehet minden mindig tökéletes... mindenkinek lehetnek jobb rosszabb napjai...


-------------------------------
Admin edit alább, video link.



Itt a mai lájv linkje ahol ez volt a fő téma:
https://www.youtube.com/watch?v=WJg1p0njxrI

willow


Coinmuki

a 25 post megvan hamar, 3 hónap rendben...inkább valamiféle reg elötti kérdéssor, 10-20 alap kérdéssel, addig olvassa a fórumot google a barátja, informálodjon


kasima

Idézetet írta: Coinmuki Dátum január 10, 2018, 06:07:55 DÉLUTÁN
a 25 post megvan hamar, 3 hónap rendben...inkább valamiféle reg elötti kérdéssor, 10-20 alap kérdéssel, addig olvassa a fórumot google a barátja, informálodjon

Igen ezt is ajánlottam. :)

pegazus0109

Sziasztok,

Itt új vagyok, ennek ellenére tetszik az elképzelés.
Kérdőivet egyből kitölti az ember és akkor ha "átmegy" azonnal mehet a chat-re? Amennyiben elbukik akkor viszont a 25 post illetve 3 hónap? Nem lesznek felesleges hozzászólások ebből, hogy minél előbb meglegyen a 25?(lehet ezt a post-ot rosszul értem)

Raymee

tudja valaki mi az a bat fájl?  a chat-en nem segítenek :D
Donation
Dogecoin: DPcRmAzB99DcXgqB5ALskaVqvrbMgCPKC7

matrix81

En pl nem szeretem irogatni a forumban , de tamogatom a otletet.
de szerintem  linkelni kellene aktualis topicot a kerdesre :)

kasima

Idézetet írta: pegazus0109 Dátum január 10, 2018, 06:10:05 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Itt új vagyok, ennek ellenére tetszik az elképzelés.
Kérdőivet egyből kitölti az ember és akkor ha "átmegy" azonnal mehet a chat-re? Amennyiben elbukik akkor viszont a 25 post illetve 3 hónap? Nem lesznek felesleges hozzászólások ebből, hogy minél előbb meglegyen a 25?(lehet ezt a post-ot rosszul értem)

Igen már feltették hogy agyon spamelik de nem mert figyelve lesz és ha vki spam akkor törölve lesz és vissza esik a zöldfülübe vagy tiltva lesz pár napig!

LsL

Idézetet írta: Coinmuki Dátum január 10, 2018, 06:07:55 DÉLUTÁN
a 25 post megvan hamar, 3 hónap rendben...inkább valamiféle reg elötti kérdéssor, 10-20 alap kérdéssel, addig olvassa a fórumot google a barátja, informálodjon

1 kerdes: bat file iras
2 kerdes: btc utalas hogyan mukodik ..electronum ... ja  nem electrum walletre Lol 

bobalazs

Chat helyett indítsatok egy Discordot mindenféle korlátozás nélkül.

ZsanETtH

Sziasztok.
Kérdőív?  Hamar meglesz egy oldalon valahol erre az összesített megoldás.
3hónap vagy 25 hozzászólás? A live-ban is elhangzott, ha egy tapasztalt vagy profi jön azt ezzel kizárod. Mindenki rosszul jár vele.

Talán az megoldás lehet, hogy a "zöldfülű" fölöttieknek egy kapcsoló a cset mellett (vagy profilban), hogy a cseten lássa / ne lássa a zöldfülűek hozzászólásait. Így nem idegesíti magát az ilyen kérdéseken. Ha meg felkelti a figyelmét vagy van türelme, visszakapcsolja és voilá.

De ez se tökéletes. Viszont tiltani a csetet nem sok értelme van, a szigorú ellenőrzésnek se nagyon.

De akár az is lehet, hogy cseten névre katt és azt ignore ...  A semminél az is jobb.

PeACeY

En is attol tartok  hogy lesz most egy jo par oldal,  ami felesleges postokkal lesz tele.  :)
A kerdesekkel az a baj,  hogy gondolom azt a felületet,  le kell fejleszteni.  Az nem csak egy kapcsolo a forumon.

kasima

#13
Idézetet írta: ZsanETtH Dátum január 10, 2018, 06:17:12 DÉLUTÁN
Sziasztok.
Kérdőív?  Hamar meglesz egy oldalon valahol erre az összesített megoldás.
3hónap vagy 25 hozzászólás? A live-ban is elhangzott, ha egy tapasztalt vagy profi jön azt ezzel kizárod. Mindenki rosszul jár vele.

Talán az megoldás lehet, hogy a "zöldfülű" fölöttieknek egy kapcsoló a cset mellett (vagy profilban), hogy a cseten lássa / ne lássa a zöldfülűek hozzászólásait. Így nem idegesíti magát az ilyen kérdéseken. Ha meg felkelti a figyelmét vagy van türelme, visszakapcsolja és voilá.

De ez se tökéletes. Viszont tiltani a csetet nem sok értelme van, a szigorú ellenőrzésnek se nagyon.

De akár az is lehet, hogy cseten névre katt és azt ignore ...  A semminél az is jobb.

Ezért írtam hogy a tapasztaltnak kellene egy nehéz kérdőív ! :)

De igen a kapcsoló se egy rossz ötlet! Ment a  +1

PeACeY

Ez a zöldfülű fölöttiek kapcsoló egesz jo ötlet a chatnel. :)

Coinmuki

"zöldfülű" fölöttieknek egy kapcsoló a cset mellett
Jó ötlet!
a veteránok meg halálra unják magukat :) nem lesz kit csesztetni a nyájmelegben.....:P

LsL


az is egy opcio lehetne a korlatozasok helyett, ha egy kicsit felhasznalobaratabba, atlathatobba tennenk ezt az egesz oldalt, a topikokat, hogy konnyebben megtalalja az ember fia, ha keres valamit...

nem egy tagot lattam mar, aki per perc bogaraszas utan feladta, es inkabb jott a csevegore kerdezni...

kasima

Idézetet írta: LsL Dátum január 10, 2018, 06:22:46 DÉLUTÁN

az is egy opcio lehetne a korlatozasok helyett, ha egy kicsit felhasznalobaratabba, atlathatobba tennenk ezt az egesz oldalt, a topikokat, hogy konnyebben megtalalja az ember fia, ha keres valamit...

nem egy tagot lattam mar, aki per perc bogaraszas utan feladta, es inkabb jott a csevegore kerdezni...

Hát de sztem a kereső azért van és elég jól használható.
De tény hogy van negatív és pozitív oldala mindkettő felé..

Coinmuki

"nem egy tagot lattam mar, aki per perc bogaraszas utan feladta, es inkabb jott a csevegore kerdezni..."
mert instant
mert nem kell guglizni
mert lusta utánanézni
mert az 5 perc is sok
mert rátalált és gyorsan beregelt
*na itt jönne a kérdéssor

spikes

Chat rendőrség:) Chat jó mert gyors nem kell keresni... Ennek ellenére néha idegesítőek a kérdések, de a válaszok is!