Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

IQ Option, OTN Token

Indította Jack311, október 26, 2017, 09:51:55 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Jack311

Sziasztok!

Következő témával fordulnék hozzátok. Vmiért az IQ Option-ra regisztráltam és itt kezdtem el kereskedni kriptopénzekkel. Ez CFD kereskedés, nem birtoklom a kriptopénzt. Mindenhol gyakorlatilag tőzsdékről olvasok, hogy ott kereskedtek, a brókercégekről nem nagyon van tapasztalat.
Ezt a fajta kereskedést kerüljem, és pl. Krakenen nyissak számlát? Ez jobban ajánlott?
Közben az IQ Option a kereskedés után elkezdett osztogatni úgynevezett OTN Tokeneket. Ez október közepén indult és 104 hétig fog tartani. Minden hétfőn írják jóvá. Gyakorlatilag a kereskedés utáni jutaléknak tudom felfogni.

Ha vkinek van ilyen jellegű tapasztalata, érvei ellen érvei, azt szívesen várom.
Köszönöm!

Tomek

Szia,

Én csak az OTN tokenekkel tőzsdéztem, de én a LiveCoin.net oldalon, vettem-eladtam.
IQ Optionra én is regisztráltam, de furcsállom kissé, de majd jobban áttanulmányozom.

Te kaptál már OTN tokent ?
Ha igen mennyit kereskedtél és mennyit kaptál?

Jack311

Szia!
nem nagy összeggel kereskedtem. Ezzel hoztam össze 7 db OTN tokent, de ezt még októberben.
Most már alig kapsz a kereskedés után.
Közben a tokeneket kiutaltam az Ethereum wallet-be. (leírásuk szerint) De ott meg nem látom. Ez november elején volt.

Ehhez az ethereum wallethez nem értek. Gondolom az egész blokkláncot letölti. 2 napja megy a gépem és még mindig a blokkokat tölti le. :(