Staking - Kamat fizető coinok

Indította Uhura, szeptember 20, 2017, 09:31:39 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában


Uhura

VEGA coin: Befektetésre nem ajánlott max ha átvennéd a rendszert jelenleg 1 sato-ért van vevő mindenki lelépett a vásárlási oldalról.


Syndicate: nem tudom annak ellenére , hogy folyamatosan van jelenlét és 1844 coinom sorra max kibányászott el nem fogadott coinok jönnek ? nem tudom mi lehet a probléma.

traktoros

Hali !

Szeretnék venni valamennyi bitcore (btx) coint, mivel tetszik a 3%-os heti airdrop. Kérdésem, hogy aki már űzi az ipart, annak mik az eddigi tapasztalatai, jön időben a kifizetés mindig, illetve meddig tarthat ez még ? Valami fennakadás akármi? Csak azért kérdem ennyire, mert fél szemmel mintha láttam volna a chat-ben, hogy lehet valami probléma van.

Köszi
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Uhura

Idézetet írta: traktoros Dátum október 05, 2017, 02:34:25 DÉLUTÁN
Hali !

Szeretnék venni valamennyi bitcore (btx) coint, mivel tetszik a 3%-os heti airdrop. Kérdésem, hogy aki már űzi az ipart, annak mik az eddigi tapasztalatai, jön időben a kifizetés mindig, illetve meddig tarthat ez még ? Valami fennakadás akármi? Csak azért kérdem ennyire, mert fél szemmel mintha láttam volna a chat-ben, hogy lehet valami probléma van.

Köszi


Per pill ha nézed a bitcpontalkot egy eszmecsere megy , a fejlesztők és a btx tulajok, szemlélődök között , hogy milyen formában lehet ezt a fajta rendszer megtartani /* tovább építeni / fejelszteni.


Mindenképpen kérdés, mi lesz a kimenetele az eszmecserének, mert ha nagyon magas lesz ez a fajta heti airdrop az sem jó, de ha vissza veszik az sem , jelenleg az látható, hogy elemkedik a diff és a hash rate , kezdenek rákapni az emberek a btx-re.


A rendszer átalakítása, airdropbol stakingre is felmerült. Kérdés merre tovább , kb a coinok nagyrésze átmegy ezene a fejlődési ciklusan ha jól húznak , akkor emelkedés várható ha nem akkor esik az ár , ha esik akkor úgye nem csak az airdrop hanem az érték csökkenés miatt is veszíthetünk. Én azt mondom ha bele akkarasz fektetni akkor szerényebb mennyiséget vegyél és ha lemenet a "fork" akkor szálj bele nagyobb összeggel , ha fúrod akkor szerintem megéri , de figyelni kell a fejleményeket.

Uhura

+1 Tanács mert én is így csinálom:


- Soha nem higy el semmi 100% ban senkinek, ezért : Elöször fektessd be a minimum 10 coin összegét / bányásaztal - vásárlással /
- A walletre a elkésíztés után utalj egy minimális 0.25-coinos összeget azért hogy jól működik majd ezt utald vissza , hogy az is működik
- ha ez megvolt utána küld el a 10 coinnyi összeget ami kb 10.5 legyen a fee-k miatt
- nézd meg az első hétfőn jött -e  pénz ha igen a következő összeget ez után mondjuk Szombat - vasárnap utald rá


Nekem működik , de mivel itt semmi re sincs garanica mindenki próbálja ki és tesztelje le mind a walletett mind a "air dropot" / "stakinget"

Newtnt

Idézetet írta: traktoros Dátum október 05, 2017, 02:34:25 DÉLUTÁN
Hali !

Szeretnék venni valamennyi bitcore (btx) coint, mivel tetszik a 3%-os heti airdrop. Kérdésem, hogy aki már űzi az ipart, annak mik az eddigi tapasztalatai, jön időben a kifizetés mindig, illetve meddig tarthat ez még ? Valami fennakadás akármi? Csak azért kérdem ennyire, mert fél szemmel mintha láttam volna a chat-ben, hogy lehet valami probléma van.

Köszi
Én is tervezek venni, úgyhogy engem is érdekelne. Én bányászom, de elég lassan jön :/

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Uhura

Igen valami van tegnap simán jött mint az aranyeső, kb 1 perc / blokkban esett , most annak ellenére hogy a 120 GH-ról vissza esett az "átlagos" 70-90 Gh/s és a yimmpi is müködik és 40-50 GH/s hash power van benne  , valamiért nagyon nehezen találunk blokkot pedig a diff emelkedet de annyival nem ami ezt indokolná :(

pappika

En is szeretnek belefektetni, de en vasarolni szeretnek. Abba szeretnek segitseget kerni hogy melyik marketen lehet kereskedni Bitcoreral?

bazsy

A swippnél jön még az 5 coin,kódolni kell a tárcát,hogy kamatozzon?

Uhura

Idézetet írta: pappika Dátum október 06, 2017, 04:53:34 DÉLUTÁN
En is szeretnek belefektetni, de en vasarolni szeretnek. Abba szeretnek segitseget kerni hogy melyik marketen lehet kereskedni Bitcoreral?


https://coinmarketcap.com/currencies/bitcore/#markets


Itt meg tudod nézi az összes coint - vagyis amint a coinmarkeckap listázott - és a markets fülnél az összes marketet ahol fent van .

Uhura

Idézetet írta: bazsy Dátum október 06, 2017, 05:32:07 DÉLUTÁN
A swippnél jön még az 5 coin,kódolni kell a tárcát,hogy kamatozzon?


Folyamatosan jönnek a coinok, az eljárás a következő:


1.) csinálsz waletett,
2.) lejelszavazod
3.) bautalód a pénzt , nekem a masternodera ellegendő a pénzem 20k vagyis ezért is "dől" a lé nem tudok alsó limitről
4.) utána a jelszót felnyitod , van egy kis rádió négyzet , amin pipa kell hogy legyen - hogy csak a stakingnek nyitod fel -
5.) várod a lét, a walletnek folymatosan onlinenak kell lennie. mert ez nem a BTX fajta airdrop ez igazi staking


bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 06, 2017, 07:23:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum október 06, 2017, 05:32:07 DÉLUTÁN
A swippnél jön még az 5 coin,kódolni kell a tárcát,hogy kamatozzon?


Folyamatosan jönnek a coinok, az eljárás a következő:


1.) csinálsz waletett,
2.) lejelszavazod
3.) bautalód a pénzt , nekem a masternodera ellegendő a pénzem 20k vagyis ezért is "dől" a lé nem tudok alsó limitről
4.) utána a jelszót felnyitod , van egy kis rádió négyzet , amin pipa kell hogy legyen - hogy csak a stakingnek nyitod fel -
5.) várod a lét, a walletnek folymatosan onlinenak kell lennie. mert ez nem a BTX fajta airdrop ez igazi staking


Eddig oké


Akkor most légyszíves a wallet konzol ablakában írd be légyszíves hogy getstakinginfo és a tartalmát másold be ide légyszíves


Nálam ezt írja:




{
"enabled" : true,
"staking" : false,
"errors" : "",
"currentblocksize" : 1000,
"currentblocktx" : 0,
"pooledtx" : 0,
"difficulty" : 27962.32818563,
"search-interval" : 16,
"weight" : 0,
"netstakeweight" : 13504432853362,
"expectedtime" : 0
}


Uhura





{
"enabled" : true,
"staking" : true,
"errors" : "",
"currentblocksize" : 1000,
"currentblocktx" : 0,
"pooledtx" : 0,
"difficulty" : 29178.11462268,
"search-interval" : 16,
"weight" : 1479145638423,
"netstakeweight" : 13343645884688,
"expectedtime" : 2165
}


bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 06, 2017, 07:28:05 DÉLUTÁN




{
"enabled" : true,
"staking" : true,
"errors" : "",
"currentblocksize" : 1000,
"currentblocktx" : 0,
"pooledtx" : 0,
"difficulty" : 29178.11462268,
"search-interval" : 16,
"weight" : 1479145638423,
"netstakeweight" : 13343645884688,
"expectedtime" : 2165
}


Nálam a staking false
De miért nem tudom lehet van limit?

bazsy


Uhura

Idézetet írta: bazsy Dátum október 06, 2017, 07:29:36 DÉLUTÁN
swipp.confban mi van neked?


nincs swipp.confom :(


Lehet limit , de nem tudok róla, azt tudom a20k coin a macinode , annyim van vagyis lehet csak ezért stakel, rendesen megvannak a connectionok ?

Nero

nem lehet hogy ugyan az van mint a dmd-nel, hogy a walletnek egy bizonyos ideig online kelle lennie hogy aktivalodjon a stake es ha offline valamiert akkor ujra kezdi az aktivalashoz szukseges ido szamolasat
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

bazsy

Idézetet írta: Nero Dátum október 06, 2017, 07:41:49 DÉLUTÁN
nem lehet hogy ugyan az van mint a dmd-nel, hogy a walletnek egy bizonyos ideig online kelle lennie hogy aktivalodjon a stake es ha offline valamiert akkor ujra kezdi az aktivalashoz szukseges ido szamolasat


laptopon van 24/7-ben megy nyitott wallet kikódolva csak kamatoztatásra

bazsy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 06, 2017, 07:32:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum október 06, 2017, 07:29:36 DÉLUTÁN
swipp.confban mi van neked?


nincs swipp.confom :(


Lehet limit , de nem tudok róla, azt tudom a20k coin a macinode , annyim van vagyis lehet csak ezért stakel, rendesen megvannak a connectionok ?


Igen 12 connections full szinkronban van

Gembacu

Syndicate: aki syndicatet stakingel annak javaslom, hogy térjen át a legújabb walletre mert per pillanat annál normálisan működik a staking és nincsenek fash kamat kifizetések, conflicted kamatok , stb.


Jelenleg elég szépen hozz : kb 10 syndicte / nap , kb 3000 coin után.