Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Llitecoin (LTC)

Indította boti123, március 30, 2017, 11:17:51 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

ZsZolee


Karcsi papa

Az amatőrök nyugalmával kérdezem tehát most milyen kötyökkel is éri meg az ltc bányászat? Ez most úgy is érdekelne mivel lehet most akár nulla haszonnal de veszteség nélkül bányászni.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

ZsZolee

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 04, 2017, 11:01:05 DÉLELŐTT
Az amatőrök nyugalmával kérdezem tehát most milyen kötyökkel is éri meg az ltc bányászat? Ez most úgy is érdekelne mivel lehet most akár nulla haszonnal de veszteség nélkül bányászni.

Antminer L3+, szerintem ezt éri meg jelenleg megvenni, igaz már csak a Július 20-30 szállítmányból lehet a gyártótól rendelni.

andysk

Idézetet írta: ZsZolee Dátum május 04, 2017, 11:07:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 04, 2017, 11:01:05 DÉLELŐTT
Az amatőrök nyugalmával kérdezem tehát most milyen kötyökkel is éri meg az ltc bányászat? Ez most úgy is érdekelne mivel lehet most akár nulla haszonnal de veszteség nélkül bányászni.

Antminer L3+, szerintem ezt éri meg jelenleg megvenni, igaz már csak a Július 20-30 szállítmányból lehet a gyártótól rendelni.
Ja. Én rendelnék is jócskán de azért érdemes megvárni mit csinál majd a difgicultyval a májusi batch. Mert ugyi júniusi nem lessz..

willow


[/quote]
Ja. Én rendelnék is jócskán de azért érdemes megvárni mit csinál majd a difgicultyval a májusi batch. Mert ugyi júniusi nem lessz..
[/quote]
Ezt a batch dolgot kifejtenéd bővebben , ha megkérhetlek? Nagyon nem értek még hozzá, és érdekelne. Köszi.

andysk

Idézetet írta: willow Dátum május 12, 2017, 07:41:39 DÉLUTÁN

Ja. Én rendelnék is jócskán de azért érdemes megvárni mit csinál majd a difgicultyval a májusi batch. Mert ugyi júniusi nem lessz..
[/quote]
Ezt a batch dolgot kifejtenéd bővebben , ha megkérhetlek? Nagyon nem értek még hozzá, és érdekelne. Köszi.
[/quote]
Májusi adag ami piacra kerül. Akkor megnő a diff és elvileg csökken a profit. Ha az LTC ára nem megy fel...

Lord11

Idézetet írta: andysk Dátum május 12, 2017, 08:55:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum május 12, 2017, 07:41:39 DÉLUTÁN

Ja. Én rendelnék is jócskán de azért érdemes megvárni mit csinál majd a difgicultyval a májusi batch. Mert ugyi júniusi nem lessz..
Ezt a batch dolgot kifejtenéd bővebben , ha megkérhetlek? Nagyon nem értek még hozzá, és érdekelne. Köszi.
[/quote]
Májusi adag ami piacra kerül. Akkor megnő a diff és elvileg csökken a profit. Ha az LTC ára nem megy fel...
[/quote]

Feltéve ha a gyártó nem bányászott vele eddig is.

andysk

Idézetet írta: Lord11 Dátum május 12, 2017, 11:12:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum május 12, 2017, 08:55:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum május 12, 2017, 07:41:39 DÉLUTÁN

Ja. Én rendelnék is jócskán de azért érdemes megvárni mit csinál majd a difgicultyval a májusi batch. Mert ugyi júniusi nem lessz..
Ezt a batch dolgot kifejtenéd bővebben , ha megkérhetlek? Nagyon nem értek még hozzá, és érdekelne. Köszi.
Májusi adag ami piacra kerül. Akkor megnő a diff és elvileg csökken a profit. Ha az LTC ára nem megy fel...
[/quote]

Feltéve ha a gyártó nem bányászott vele eddig is.
[/quote]
2 gyártónál voltam személyesen, mindkettő kategorikusan elutasította ezt a kérdésem. Ők gyártók, nem bányák!!

ata88

Sziasztok!

Gondolkodom egy Antminer L3+ beszerzésén vagy egy Antminer S9. Véleményetekre lennék kiváncsi. Azt tudni kell, hogy még új vagyok, most ismerkedem ezzel az egésszel. Úgy ,hogy ha lehet, akkor így álljatok hozzá. Szívesen csinálnám a dolgot. Ti honnan rendelnétek? A kínai gyártótól, a Bitmain-től vagy van ez a holland cég, az Antminer Distribution.Köszönöm szépen a segítségeteket.

Székely Vegán

Idézetet írta: ata88 Dátum június 10, 2017, 12:55:43 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Gondolkodom egy Antminer L3+ beszerzésén vagy egy Antminer S9. Véleményetekre lennék kiváncsi. Azt tudni kell, hogy még új vagyok, most ismerkedem ezzel az egésszel. Úgy ,hogy ha lehet, akkor így álljatok hozzá. Szívesen csinálnám a dolgot. Ti honnan rendelnétek? A kínai gyártótól, a Bitmain-től vagy van ez a holland cég, az Antminer Distribution.Köszönöm szépen a segítségeteket.

Én nem tenném.. az S9 hulladék, feszt lerobban.. az L3+ talán jobb de limitált.
Kezdő bányásznak nem ajánlott az ASIC, inkább vegyél videó kártyát.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Lord11

Idézetet írta: ata88 Dátum június 10, 2017, 12:55:43 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Gondolkodom egy Antminer L3+ beszerzésén vagy egy Antminer S9. Véleményetekre lennék kiváncsi. Azt tudni kell, hogy még új vagyok, most ismerkedem ezzel az egésszel. Úgy ,hogy ha lehet, akkor így álljatok hozzá. Szívesen csinálnám a dolgot. Ti honnan rendelnétek? A kínai gyártótól, a Bitmain-től vagy van ez a holland cég, az Antminer Distribution.Köszönöm szépen a segítségeteket.
Én a kínaitól rendeltem. A holland cégről nem tudom, hogy megbízható e. Viszont ha cégbe rendeled, EU-s adószámmal, akkor a holland cégnél megúszhatod az ÁFÁ-t.
A kínai gyártó, a Bitmain a valós értéket fogja feltüntetni a vámnyilatkozaton és a számlán.
(Esetleg még szóba jöhet az Eastshore.xyz, az eszköz kicsit drágább ott, de csak $90-re tüntetik fel a vámértéket, persze a magyar vámos ezt valszeg kevesellni fogja, és úgyis bekér valami dokumentumot az utalásról)


Norex

Sziasztok! Nem nagyon mozog ez a topic. Hamarosan jön a Block Reward Halving, vajon érdemes lesz bespájzolni augusztusig? Kinek mi volt eddig a tapasztalta a felezésnél? volt valami durranás a napján vagy előtte?