UPCOIN.COM hamarosan indulo uj exchange

Indította LsL, január 13, 2018, 08:15:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

LsL

Idézetet írta: bazsy Dátum január 14, 2018, 11:58:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: LsL Dátum január 14, 2018, 10:34:17 DÉLELŐTT
inkabb nem kommentalom, meg a vegen ugy jarok, mint Uhura...

forditott helyzetben azt azert minimum megkerdeztem volna toletek megvan -e mar az 50 ref. , nem baj -e ha en is berakom a reflinkemet...
bar lehet en latom rosszul...
amugy mindegy , ugyis a Ti szabalyaitok szerint vagyunk kenytelenek jatszani... :)


Milyen szabályok?Úgy tudom még nincs érvényben semmilyen szabály


Nyugodtan ki nyilváníthatod a véleményed!

Ha meg nincs ervenyben semmilyen szabaly akkor vegkepp nem ertem mi alapjan vannak emberek kirugva, kibannolva az oldalrol...
valaki onkenyes dontese alapjan? mindegy szerintem ne offoljuk szet ezt a topikot ezzel, nem ide tartozik...
inkabb hagyjuk meg ezt a topikot a valtoval kapcsolatos hasznos informaciok tarhazanak...

bazsy

Idézetet írta: LsL Dátum január 14, 2018, 12:14:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 14, 2018, 11:58:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: LsL Dátum január 14, 2018, 10:34:17 DÉLELŐTT
inkabb nem kommentalom, meg a vegen ugy jarok, mint Uhura...

forditott helyzetben azt azert minimum megkerdeztem volna toletek megvan -e mar az 50 ref. , nem baj -e ha en is berakom a reflinkemet...
bar lehet en latom rosszul...
amugy mindegy , ugyis a Ti szabalyaitok szerint vagyunk kenytelenek jatszani... :)


Milyen szabályok?Úgy tudom még nincs érvényben semmilyen szabály


Nyugodtan ki nyilváníthatod a véleményed!

Ha meg nincs ervenyben semmilyen szabaly akkor vegkepp nem ertem mi alapjan vannak emberek kirugva, kibannolva az oldalrol...
valaki onkenyes dontese alapjan? mindegy szerintem ne offoljuk szet ezt a topikot ezzel, nem ide tartozik...
inkabb hagyjuk meg ezt a topikot a valtoval kapcsolatos hasznos informaciok tarhazanak...


Alapszabály van még akkor is ha nincs leírva!
Ezt be kellene tartani!
Felnőtt emberek nem tudnak viselkedni azokat csak sajnálni tudom!

Székely Vegán

Idézetet írta: LsL Dátum január 14, 2018, 10:34:17 DÉLELŐTT
inkabb nem kommentalom, meg a vegen ugy jarok, mint Uhura...

forditott helyzetben azt azert minimum megkerdeztem volna toletek megvan -e mar az 50 ref. , nem baj -e ha en is berakom a reflinkemet...
bar lehet en latom rosszul...
amugy mindegy , ugyis a Ti szabalyaitok szerint vagyunk kenytelenek jatszani... :)


Miért kéne várjunk hogy meglegyen az 50 ref?
És miért kéne megkérdezzük hogy nem baj-e ha mi is berakjuk?


Te is beraktad kérdezés nélkül, nem?
Nem szólt senki semmit, csomóan bereggeltünk alád.
Tehát azzal hogy te indítottad a témát előnyt élveztél, de nincs jogod semmiféle kizárólagosságra. Sem neked, sem másnak.


Erre nincs szabály.
Ez egy nyílt fórum mindenki kiteheti a reflinkjét. És mindenki eldöntheti hogy ki alá reggel be.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

LsL

#23
ok.
Ha figyelmesen elolvatad  a posztot, senkit nem kertem,hogy a ref linkemmel reg-eljen be... annyit irtam, hogy megkoszonom, ha hasznalja... semmifele kizarolagossagra nem tartok igenyt, nincs is jogom hozza...
(mindossze fucsalltam, en tuti megkerdeznem ha valaki indit igy egy topikot , hogy nem banja -e ha en is beteszem a ref linkemet... valoszinu en latom rosszul, nektek nagyobb a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, ebbol nem is nyitnek vitat... mindossze eltem a szabad velemennyilvanitas jogaval.. ha szabad)
ezuton ujra koszonom mindenkinek egyebkent aki hasznalta a reflinket..
azt bocs, nem tudtam, hogy barkitol engedelyt kell kerni topik inditashoz...
mint mar elobb bazsynak is irtam en nem szeretnem ezzel offolni a topikot, szivesebben beszelgetnek a forumtarsakkal az upcoin altal igert szolgaltatasokrol...

pl az upcoin altal igert masodpercenkenti 5 millio tranzakciora kepes szerverekrol, ami a cryptopian es a tobbi valton lathato belassulasok miatt nekem izgatja a fantaziamat, de (igaz rovid) probaltam rakeresni pl cryptopian nem talaltam semmmi konkret adatot arrol, hogy ok nagyjabol hany tranzakciot tolnak masodpercenkent...
vagy az o szervereik uj zelandon vannak? azert olyan tetu lassu sokszor?  (upcoin iger szervert eu-, azsia-, Usa-ba)

ami meg engem nagyon erdekelne a paypal-os fizetes... vajon upcoinrol is tudok paypal-ra kuldeni penzt, vagy csak  paypal-al fizethetek ha esetleg vasarolni szeretnek valamilyen coint?

sfdave


willow

Idézetet írta: sfdave Dátum január 14, 2018, 03:04:21 DÉLUTÁN
Na akkor nem kell szarozni, lehet ide regelni :)

upcoin.com/?ID=ba7f6e3b


Na ez már nonszensz kispajtás. :D  Ne a regelésről szóljon már ez a topic, hanem mint LsL is irta magáról a projectről. Nem vagyok LsL barátja, ;D  de most igazat adok neki.

Merderion

Érthetően le van írva, hogy ha szeretnétek támogatni. Szerintem ha már foglalkozott ezzel + megosztotta velünk és még ingyen bónusz is jár, akkor bőven megérdemli, hogy a refjére menjünk. Bár ha valaki olvassa ezt a topicot akkor valószínűleg a legelső linkekre fog menni, viszont attól még valahol a bunkóság határán van ez a nyomjuk be a refünket (már bocsánat ha valaki megsértődne ezen).
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

Székely Vegán

Idézetet írta: LsL Dátum január 14, 2018, 03:01:27 DÉLUTÁN
ok.
Ha figyelmesen elolvatad  a posztot, senkit nem kertem,hogy a ref linkemmel reg-eljen be... annyit irtam, hogy megkoszonom, ha hasznalja... semmifele kizarolagossagra nem tartok igenyt, nincs is jogom hozza...
(mindossze fucsalltam, en tuti megkerdeznem ha valaki indit igy egy topikot , hogy nem banja -e ha en is beteszem a ref linkemet... valoszinu en latom rosszul, nektek nagyobb a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, ebbol nem is nyitnek vitat... mindossze eltem a szabad velemennyilvanitas jogaval.. ha szabad)
ezuton ujra koszonom mindenkinek egyebkent aki hasznalta a reflinket..
azt bocs, nem tudtam, hogy barkitol engedelyt kell kerni topik inditashoz...
mint mar elobb bazsynak is irtam en nem szeretnem ezzel offolni a topikot, szivesebben beszelgetnek a forumtarsakkal az upcoin altal igert szolgaltatasokrol...

pl az upcoin altal igert masodpercenkenti 5 millio tranzakciora kepes szerverekrol, ami a cryptopian es a tobbi valton lathato belassulasok miatt nekem izgatja a fantaziamat, de (igaz rovid) probaltam rakeresni pl cryptopian nem talaltam semmmi konkret adatot arrol, hogy ok nagyjabol hany tranzakciot tolnak masodpercenkent...
vagy az o szervereik uj zelandon vannak? azert olyan tetu lassu sokszor?  (upcoin iger szervert eu-, azsia-, Usa-ba)

ami meg engem nagyon erdekelne a paypal-os fizetes... vajon upcoinrol is tudok paypal-ra kuldeni penzt, vagy csak  paypal-al fizethetek ha esetleg vasarolni szeretnek valamilyen coint?


Persze hogy igényt tartottál a kizárólagosságra.. hát pont ez miatt panaszkodsz..


De miért kéne valaki engedélyt kérjen tőled hogy beteheti-e ref linkjét? Te kértél engedélyt? Nem. Ha te beteheted, más is beteheti. Aki legelsőnek teszi be az előnyt élvez, vagyis te mint topic indító itt előnyt élveztél. Csomóan bereggeltünk alád. Ahelyett hogy szépen megköszönted volna te hirtelen kitaláltál pár szabályt, hogy meg kellet volna várni az 50-et, vagy engedélyt kellett volna kérni tőled.. nehogymá..


Ha nem tetted volna ki a ref linkedet hanem odaírtad volna hogy aki szeretne alád reggelni az küldjön egy privát üzenetet és elküldöd nekük a ref linket akkor teljesen más lett volna a helyzet. Akkor senki nem tette volna ki a ref linkjét és ha mégis akkor töröltük volna.


Topic indításhoz nem kell engedélyt kérni, úgy ahogy ref link kirakáshoz sem. Bárki indíthat topikot és bárki rakhat ki reflinket. (Kivéve persze ha valaki csak azért van itt hogy folyton reflinkeket posztoljon, azt kirúgjuk.)



Tehát összefoglalva hogy ebből többé vita ne legyen:
- ha a fórumra kiteszel egy ref linket akkor más is kiteheti, az első link úgyis előnyt élvez, de más kiváltság nincs
- ha nem teszed ki a ref linket hanem csak odaírod hogy privátban elküldöd akkor más sem teheti ki


Ha netalán úgy gondoljátok hogy ez így nem jó akkor lehet indítani egy Ref Link topic-ot a Gépház board alatt és akkor megtárgyaljuk ott.


Ebben a topicban ref linkes téma lezárva. És mikor azt mondom hogy lezárva akkor az azt jelenti hogy ez a hozzászólás után nem lehet más reflinkkel kapcsolatos hozzászólás. Ha mégis lesz akkor törlődni fog. Ezt nem kéne ennyire szájbarágjam, de sajnos úgy látom hogy muszáj, hogy ne járjunk úgy mint a múltkor.

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ