Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 13 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

matt

Sziasztok!


Most olvasgatom, hogy sokan a coinbase + revolut megoldást választják a pénz kivételére.
Viszont Poloniexen néztem, hogy lehet direktben kiutalni bankszámlára is, de akkor $1000 esetén ~$1210-at vonna le, ami 21% jutalék !!!???
Erről tudna esetleg valaki bővebb infót? Vagy más megoldást, hogy melyik a legegyszerűbb módja a coin kiszedésének?
Előre is köszi.

Til

Idézetet írta: matt Dátum november 25, 2020, 03:53:06 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Most olvasgatom, hogy sokan a coinbase + revolut megoldást választják a pénz kivételére.
Viszont Poloniexen néztem, hogy lehet direktben kiutalni bankszámlára is, de akkor $1000 esetén ~$1210-at vonna le, ami 21% jutalék !!!???
Erről tudna esetleg valaki bővebb infót? Vagy más megoldást, hogy melyik a legegyszerűbb módja a coin kiszedésének?
Előre is köszi.
Ez engem is érdekel, főleg mivel olvastam , hogy a revolutra rendszeresen érkező nagyobb összegeket visszafordítják, vagy fagyasztják míg nem nyilatkozol mi honnan hányas a kabát. Azt nem tudom mi az a nagyobb összeg és hogy igaz lehet ez?
C:\> del c:\command.com

matt

Idézetet írta: Til Dátum november 25, 2020, 04:08:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: matt Dátum november 25, 2020, 03:53:06 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Most olvasgatom, hogy sokan a coinbase + revolut megoldást választják a pénz kivételére.
Viszont Poloniexen néztem, hogy lehet direktben kiutalni bankszámlára is, de akkor $1000 esetén ~$1210-at vonna le, ami 21% jutalék !!!???
Erről tudna esetleg valaki bővebb infót? Vagy más megoldást, hogy melyik a legegyszerűbb módja a coin kiszedésének?
Előre is köszi.
Ez engem is érdekel, főleg mivel olvastam , hogy a revolutra rendszeresen érkező nagyobb összegeket visszafordítják, vagy fagyasztják míg nem nyilatkozol mi honnan hányas a kabát. Azt nem tudom mi az a nagyobb összeg és hogy igaz lehet ez?
Akkor főként jó lenne valami más megoldás, mert a sarki boltban még nem fogadják el a btc-t.
Komolyra fordítva: érdekelne, hogy eddig kinek mi volt a legéletképesebb megoldása a pénz kivételére.
Én eddig 2x vásároltam a 220volt.hu-n, de ott minden jóval drágább, így annyira nem érte meg.

Til

Van aki utalt már ki nagyobb összeget (500e-2M Ft) Coinbase vagy Binance-ról Sepa-val Magyar bankszámlára?
Vajon mi lehet az az összeg ami nem tűnik fel adózási szempontból?
C:\> del c:\command.com