Befektetés Bitcoinba 4.08% hozam!

Indította kasima, szeptember 27, 2017, 06:59:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

urobee

Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 27, 2017, 06:59:27 DÉLUTÁN
Sziasztok!

https://freebitco.in/?r=3387475

Ingyen btc pörgetés óránként +2 lotto ticket.

Szerencsejáték Dice nevű jól ismert játékkal. Payoutot át kell állítani 3 ra de legalább 2 nél többre különben ugyan azt nyeritek vissza amennyit felraktatok.

Lottósorsolás tickettel.

A legutolsó ami sztem a leglényegesebb az egészben 30 ezer satosi  után 4.08% kamatra le lehet kötni!
Befizetni is tudsz szval úgy is tudsz befektetni ha befizetsz btcbe.

Van rajta váltó át tudod váltani BCC be.

A profil alatt tudsz BTC címet állítani.

Minden vasárnap INGYEN utal 30ezer satosi után!

Regisztráció:


A link reffes mindenki maga dönti el h bent hagyja és támogat engem ezzel vagy kiveszi igaz károtok nem lesz belőle..
Nem célom senkit se csapdába se mínuszba csalni  önálló döntést innentől ti hozzátok hogy kipróbáljátok vagy sem! :)
Remélem nem hagytam ki semmit.

Regeltem a reffel linkkel, pörgetek is bőszen :)
Viszont a kamatos rész nem tiszta teljesen.
Tegyük fel átrakok pl. $40 értékű BTC-t az oldalon lévő wallet-be.
Ez naponta fog +4,08%-ot kamatozni? :O
Biztos elszámoltam, de ha minden nap hozzájön +4,08% az előző nap 4,08%-kal növelt összeghez, 30 nap után már több mint $120 dollár lenne a számlámon :O :D

Az oldalon lévő kalkulátor szerint 30 napra a hozam, kb. $0,15

Mit néztem el? :)

willow

Idézetet írta: urobee Dátum december 17, 2017, 10:41:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 27, 2017, 06:59:27 DÉLUTÁN
Sziasztok!

https://freebitco.in/?r=3387475

Ingyen btc pörgetés óránként +2 lotto ticket.

Szerencsejáték Dice nevű jól ismert játékkal. Payoutot át kell állítani 3 ra de legalább 2 nél többre különben ugyan azt nyeritek vissza amennyit felraktatok.

Lottósorsolás tickettel.

A legutolsó ami sztem a leglényegesebb az egészben 30 ezer satosi  után 4.08% kamatra le lehet kötni!
Befizetni is tudsz szval úgy is tudsz befektetni ha befizetsz btcbe.

Van rajta váltó át tudod váltani BCC be.

A profil alatt tudsz BTC címet állítani.

Minden vasárnap INGYEN utal 30ezer satosi után!

Regisztráció:
Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in
A link reffes mindenki maga dönti el h bent hagyja és támogat engem ezzel vagy kiveszi igaz károtok nem lesz belőle..
Nem célom senkit se csapdába se mínuszba csalni  önálló döntést innentől ti hozzátok hogy kipróbáljátok vagy sem! :)
Remélem nem hagytam ki semmit.

Regeltem a reffel linkkel, pörgetek is bőszen :)
Viszont a kamatos rész nem tiszta teljesen.
Tegyük fel átrakok pl. $40 értékű BTC-t az oldalon lévő wallet-be.
Ez naponta fog +4,08%-ot kamatozni? :O
Biztos elszámoltam, de ha minden nap hozzájön +4,08% az előző nap 4,08%-kal növelt összeghez, 30 nap után már több mint $120 dollár lenne a számlámon :O :D

Az oldalon lévő kalkulátor szerint 30 napra a hozam, kb. $0,15

Mit néztem el? :)


Te kis mohó. ;D A 4 °% éves kamat.

urobee

Idézetet írta: willow Dátum december 17, 2017, 12:21:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: urobee Dátum december 17, 2017, 10:41:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 27, 2017, 06:59:27 DÉLUTÁN
Sziasztok!

https://freebitco.in/?r=3387475

Ingyen btc pörgetés óránként +2 lotto ticket.

Szerencsejáték Dice nevű jól ismert játékkal. Payoutot át kell állítani 3 ra de legalább 2 nél többre különben ugyan azt nyeritek vissza amennyit felraktatok.

Lottósorsolás tickettel.

A legutolsó ami sztem a leglényegesebb az egészben 30 ezer satosi  után 4.08% kamatra le lehet kötni!
Befizetni is tudsz szval úgy is tudsz befektetni ha befizetsz btcbe.

Van rajta váltó át tudod váltani BCC be.

A profil alatt tudsz BTC címet állítani.

Minden vasárnap INGYEN utal 30ezer satosi után!

Regisztráció:
Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in
A link reffes mindenki maga dönti el h bent hagyja és támogat engem ezzel vagy kiveszi igaz károtok nem lesz belőle..
Nem célom senkit se csapdába se mínuszba csalni  önálló döntést innentől ti hozzátok hogy kipróbáljátok vagy sem! :)
Remélem nem hagytam ki semmit.

Regeltem a reffel linkkel, pörgetek is bőszen :)
Viszont a kamatos rész nem tiszta teljesen.
Tegyük fel átrakok pl. $40 értékű BTC-t az oldalon lévő wallet-be.
Ez naponta fog +4,08%-ot kamatozni? :O
Biztos elszámoltam, de ha minden nap hozzájön +4,08% az előző nap 4,08%-kal növelt összeghez, 30 nap után már több mint $120 dollár lenne a számlámon :O :D

Az oldalon lévő kalkulátor szerint 30 napra a hozam, kb. $0,15

Mit néztem el? :)


Te kis mohó. ;D A 4 °% éves kamat.

Aztaaaa... mindenhol kiszúrtam, hogy "daily" kivéve a nagy sárga keretben, hogy "annual" :D

kasima


UP


Minden héten megy visszaosztás 500 Satoshi / összref de csak az fogja megkapni aki Aktív volt azon hét / minden napján mivel aktivitás szerint osztja szét.

kasima

Regeljetek ide is!

https://www.eobot.com/user/559250

Vegyetek 4gHs Power aztán 5 évig ingyen bányászik!

Nekem 1 éve megy doget szedtem vele szinte csak és szépen fizeti is ki...

Hasonló mint a Genesis...

Suti

Idézetet írta: kasima Dátum január 28, 2018, 01:04:31 DÉLUTÁN
Regeljetek ide is!

https://www.eobot.com/user/559250

Vegyetek 4gHs Power aztán 5 évig ingyen bányászik!

Nekem 1 éve megy doget szedtem vele szinte csak és szépen fizeti is ki...

Hasonló mint a Genesis...
Igen gáz az eonbot semmi kép, hogy hogyan vagy mivel bányásznak bérlik. Csak pár régebbi facebook bejegyzásben szerepel 740 BTC-t elloptak. DDos Attack voltak régebben. Érdekes egy társasaság akkor inkább a lengyel https://www.ccgmining.com/ nézd meg.

kasima

Idézetet írta: Suti Dátum január 30, 2018, 03:29:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum január 28, 2018, 01:04:31 DÉLUTÁN
Regeljetek ide is!

https://www.eobot.com/user/559250

Vegyetek 4gHs Power aztán 5 évig ingyen bányászik!

Nekem 1 éve megy doget szedtem vele szinte csak és szépen fizeti is ki...

Hasonló mint a Genesis...
Igen gáz az eonbot semmi kép, hogy hogyan vagy mivel bányásznak bérlik. Csak pár régebbi facebook bejegyzásben szerepel 740 BTC-t elloptak. DDos Attack voltak régebben. Érdekes egy társasaság akkor inkább a lengyel https://www.ccgmining.com/ nézd meg.

Genessis mining meg az Eobot már felmutatott valamit.....
Ez nem olyan mint a sok átbaszós kamatos oldalak utalj be 5 btct aztán egy hét múlva vissza utalok 10 et....  és vannak barmok akik ezt beveszik...

Ha fenn se vagy honnét az anyádból tudnád h szar vagy jó? nekem megy egy éve...  már 3 x át vissza hozta a pénzemnek és még 4 évig termeli INGYEN!  szval marhaságokat légyszíves tartsd meg magadnak köszi!  azért mert olvastál egy orbitális nagy bullshitet az még nem jelent semmit...
EZ A JÁRASSUK LE AZT--->> amiben nem tudok részt venni alapon vagy az elején nem tudtam beszállni.... ez coinoknál is ugyan így van ha nem az elején vki nem tud beszállni akkor elkezdik írni h scam meg shit coin h lenyomják az árat és bevásároljanak... egy időben ez hatalmas jó technika volt... !  :)  Sorry de nem értek egyet veled!
Pont ezért nincsen már facebookom mert minden szemetet elhitetne az agymosott emberekkel..

kasima

#27
DOGE COIN IS VAN INGYEN! :o  8)

Ráadásul most a Jackpot = ~1 millió doge! :)

Aki akar regeljen ;)  --->> katt katt


A link refer  te döntöd el h regelsz vagy sem! <<-- a sötét és irigy emberkék miatt ;)

kasima

#28
Aki regisztrált az EOBOTRA!
Annak új hírek hogy az 5 éves szerződését meg hosszabbították 10 évre!!
Szóval 10 évig fog neked pörögni a power költség mentesen! 1év kb a visszatérülési idő persze ha a Bitcoin növekszik akkor hamarabb! 
De utána 9 évig pörgeti a hasznot se villany számla se semmi!
Értelem szerűen minél többet fizetsz be vagy küldesz rá mert azt is lehet Doge-t Ripple-t vagy még elég sok választási lehetőség van annál több lesz a haszon! Elég jó kis passzív jövedelem!


Aki még nem regisztrál az itt megteheti az alábbi linken keresztül és vásárolhat Powert magának vagy utalhat be Doget bármit!

https://www.eobot.com/user/559250

A link reffes te döntöd el h használod vagy sem  direkt nem rejtem el márt mert nehogy itt megint negatívkodjon valamelyik zsugori... :D

AKI NEM HASZNÁLTA CSAK OLVASGATOTT RÓLA H ÍGY SZAR ÚGY SZAR KÖSZI NEM KÉREK KOMMENTÁRT -->
MÁSFÉL ÉVE HASZNÁLOM ÉS SZÉPEN TESZI A DOLGÁT! 

HA SEGÍTSÉG KELL ÍRJ SEGÍTEK MINDENKINEK AHOGY EDDIG IS SOKAN ÍRTATOK MÁR PM-ET! :)



Eobot   
Hello miner Adam.

New and existing 5 year GHS rentals have been extended to 10 years, or until electricity fee hits 100%, whichever happens sooner. We hope this helps our users continue mining longer now, since the the falling BTC price and rising mining difficulty has lowered the amount of coins that are mined. Please remember to read how our electricity/maintenance fees work. It is our assumption, as in the past, the contracts won't run the full 10 years due to the ever increasing mining difficulty changes. Here's some more news:

-We have added ADA/Cardano

-Each account must have a unique phone and will now be required to verify the phone number by SMS/text message. This is a one-time verification. If you need help merging multiple accounts/phones, then please contact support.

-Remember to sign up and use Epay.com to deposit USD and buy coins or GHS in your account. Epay supports Perfect Money, Payeer, AdvCash, FasaPay, Tether, Wire Transfer, Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer. There is a 2 day hold on your funds after purchasing. You can start buying here: eobot.com/payment

Until next time...happy mining,
-The Eobot Team

kasima

Csak hogy a kételkedőknek sok kicsi sokra megy és igen lehet rajta nyerni kevés az esély de nem lehetetlen ;)
Főleg ha játszol is ;)



kasima

Our wagering and referral contest with $30,000 in prizes is currently underway! Please click the CONTEST button in the main menu for more details.
We also have special banners to promote this contest at the bottom of the CONTEST page.

30 ezer dollárt osztanak szét.. :)    TOP 10 Játékosainak!

Újoncoknak szerencse nagyhalaknak játékpénz.. de aki a kicsit nem becsüli az ne is várjon nagyot... ;)

Reg:
https://www.freebitco.in

GabriellaX

Köszönöm szépen a segítséget szépen kamatozik a 2 btc-m ;)

De a roll dice a legjobb benne xD

Csak ne játsszam el mindet haha :D