Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Mavrick

Sziasztok!
Ma érkezett meg nekem a advcash kártyám. Tényleg kb 2 hét alatt megjött, még lehet kicsit hamarabb is.
Dombórnyomott a kártyaszám, a csip az kicsit kisebb méretű rajta, mint egy mostani otps kártyán és "ezüstös" / ezüst színű és nem  aranyszínű benne a csip. A kártya egy otp-s kártyához képest matt felületű, és nem csillogó, de nekem tetszik. A mágnescsík is vékonyabb rajta mint egy otp-s kártyán.

Viszont az lenne nekem a kérdésem hogy a kártyára írt név az Janos Kovacs formában van megadva, a kártya hátoldalán hogy írjam alá? Normálisan, ahogy az itthoni kártyákat írnám alá, vagy abban a formában ahogy a kártyán szerepel a név? Vagy igazából teljesen mindegy?


sebajtóbiás

Úgy írd alá, hogy ha valahol netán igazoló aláírást kérnének tőled fizetéskor, akkor reprodukálni tudd a kártyán lévő aláírást. Szerintem ez csak erre szolgál.

Mavrick

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 29, 2017, 07:46:41 DÉLUTÁN
Úgy írd alá, hogy ha valahol netán igazoló aláírást kérnének tőled fizetéskor, akkor reprodukálni tudd a kártyán lévő aláírást. Szerintem ez csak erre szolgál.

köszi az ötletet.

vrm42

Regisztráltam én is, küldtem 5$-t SWIFT utalással még hétfőn, ma meg az egyenleg 0.66$-t mutat.
A bank oldalán látszik az 5$ és még kb 6-ot levontak díjként.
Én ronthattam el valamit?

pimmi

#124
Sziasztok, 3 kérdésem lenne,

-egy ilyen kártya meddig érvényes, és ha lejár mennyi az újabb költsége?

-ha már verifi vagyok de kicsúsztam a 7 napból mert régebben nyitottam adv számlát, hogy tudom érvényesíteni a kedvezményt? más nevére csak és azt verizni? ebben az esetben ip egyezés nem gond,
vagy esetleg lehet saját névre több számla?

- mennyivel jobb egy ilyen, mintha eladom a cryptot és elutalják nekem a forintot, azon kívül hogy ez nem annyira feltűnőbb talán?
köszi

vas-járda

Idézetet írta: vrm42 Dátum június 30, 2017, 06:56:21 DÉLELŐTT
Regisztráltam én is, küldtem 5$-t SWIFT utalással még hétfőn, ma meg az egyenleg 0.66$-t mutat.
A bank oldalán látszik az 5$ és még kb 6-ot levontak díjként.
Én ronthattam el valamit?

a magyar bank szeret sokat levonni... nekem a cibnél ezer ft utalásra összesen 6ezret vont le

vrm42

Idézetet írta: vas-járda Dátum június 30, 2017, 06:38:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vrm42 Dátum június 30, 2017, 06:56:21 DÉLELŐTT
Regisztráltam én is, küldtem 5$-t SWIFT utalással még hétfőn, ma meg az egyenleg 0.66$-t mutat.
A bank oldalán látszik az 5$ és még kb 6-ot levontak díjként.
Én ronthattam el valamit?

a magyar bank szeret sokat levonni... nekem a cibnél ezer ft utalásra összesen 6ezret vont le

ja, de a fee-ket külön levonták a számlámról, nem az utalás összegéből. A coinbase-re is küldtem 1EUR-t, az oda is ért egyben, plusz vontak le 1700 körül még pénzt.
Itt meg ugyanúgy megvolt a plusz levonás, de az 5$-ból 0,66 lett az advcash-en. Írtam a supportnak, de csak faszságokat írtak vissza, ezért itt abba is hagytam ezt.
Próbálom a másikat...

Gera99

Faszságokat irtak,  vagy te nem értetted mit írtak? Swiftnel elvileg nincs fee,  bár mivel sosem utaltam rá...
(De minek akartok rá utalni?  Ez kivétre van... )




SWIFT / WIRE[/font]
0.00%[/font]
0.00 USD
5 business days
5.00
Vagy bankot probalsz másikat?

vrm42

Idézetet írta: Gera99 Dátum július 06, 2017, 12:21:26 DÉLUTÁN
Faszságokat irtak,  vagy te nem értetted mit írtak? Swiftnel elvileg nincs fee,  bár mivel sosem utaltam rá...
(De minek akartok rá utalni?  Ez kivétre van... )




SWIFT / WIRE[/font]
0.00%[/font]
0.00 USD
5 business days
5.00
Vagy bankot probalsz másikat?

azért akartam rá utalni, hogy legyen rajt 5$, ami a bankkártya kiváltásához kell.
totál sablon szövegek írtak, hogy sajnálják, meg ők aztán nem blabla.

időközben rájöttem, hogy én voltam a béna valszeg, mert a bankom oldalán utalás közben (még sose csináltam ilyet) kérdezte, hogy csak a bank költségeit vállalom vagy az egyéb költségeket is. előbbit választottam, így bármi is volt az egyéb költség, azt az átutalt összegből vonták le.
na ez az egyik tanulság.
másik meg az, hogy már eleve hülyeség volt a swift utalás, mert bitcoint kellett volna oda tolni.

Simi

Idézcsak a bank költségeit vállalom vagy az egyéb költségeket is. előbbit választottam, így bármi is volt az egyéb költség, azt az átutalt összegből vonták le.
Nem utóbbit akartál írni? Így nekem kicsit kétertelmű persze simán lehet hogy hülye vagyok.

utóbbit - az egyéb költségeket is átvállaltad
előbbit - csak a banki költségeket vállaltad

vrm42

Idézetet írta: Simi Dátum július 07, 2017, 11:58:48 DÉLUTÁN
Idézcsak a bank költségeit vállalom vagy az egyéb költségeket is. előbbit választottam, így bármi is volt az egyéb költség, azt az átutalt összegből vonták le.
Nem utóbbit akartál írni? Így nekem kicsit kétertelmű persze simán lehet hogy hülye vagyok.

utóbbit - az egyéb költségeket is átvállaltad
előbbit - csak a banki költségeket vállaltad

jól írtam: csak a bank költségeit vállaltam, ez volt a kisebb hiba. a nagyobb az, hogy nem btc-t nyomtam át az adv-re egyből. nem kell ide swift meg sepa egyáltalán.

FrenkyAti

Sziasztok!


Advcash-re lehet közvetlen ETH-t utalni? BTC eddig rendben ment, de a coinbase-n az van kiírva, hogy bizonytalan a BTC utalási idő. A SEPA most nem jó mert gyorsan kell a lóvé.


Köszönöm

zipod

Hali, az lenne a kérdésem Advcashnél, hogy tudok sepa átutalást kezdeményezni? Mert sehol sem találom lehet csak én vok vak.

Segítséget előre is köszönöm!

HandSlash

Sziasztok!

07.12-e óta várom a bankkártyám de még nem érkezett meg. Kezdhetek aggódni?


reloopbenny

Sziasztok megjött a kártya, de sajnos mindenhol elutasítják! Mi lehet a gond?

bazsy


reloopbenny

Aktiváltam zöldként mutatja az oldalon is!

reloopbenny

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 08, 2017, 05:09:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reloopbenny Dátum szeptember 08, 2017, 05:08:57 DÉLUTÁN
Sziasztok megjött a kártya, de sajnos mindenhol elutasítják! Mi lehet a gond?
Aktiváld
90 euro van rajta es elutasítja!
Aktivaltam zold az advcash oldalon is!

reloopbenny


reloopbenny