Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 16 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Uhura

Én ezt találtam:

https://steemit.com/bitcoin/@bitcoinshirtz/a-full-list-of-bitcoin-debit-cards-for-2017

Már az első is kedvezőbb bármelyik eddig bemutatottnál, de rá kellet jönnöm, hogy a legtöbbnek a mychoice adja a kártyát vagyis nem akártya rendszer lesz az ami meghatározza a cég megbízhatóságát.


Mulder

Idézetet írta: Mulder Dátum április 06, 2017, 12:09:01 DÉLUTÁN
Nah eddig nekem is minden jól ment az Uquid-nál de ma reggel a 46 dollárnyi btc utalásomat nem látja a rendszer. Elfelejtettem rányomni a linkre, hogy kész az utalás mikor számol vissza a kis ikon. Eddig minidig megjelent, hogy pending de most az sincs ott, ha ma délutánig nem látom a zs-t én is irok a supportnak. Szóval elvileg van jelentősége neki, hogy az utalás indításnál rá kell nyomni arra, hogy megtörtént az utalás.

nah nem az Uqudinál van a pobléma hanem a poloniexen ragadt be az összeg.....

hoppus

#362
https://www.shiftpayments.com/card

erről mi a vélemény? a legegyszerűbb megoldásnak tűnik ha úgy van ahogy írják. összekapcsolom a coinbase-el és már vehetem is fel ATM-ből $3.5ért.

tapasztalat?

érdekes mert a coinbase faq-ban azt irják csak USA tagállamban lehet használni, a kártya oldalán viszont ez van:

The Shift Card is a VISA card. It works everywhere VISA is accepted. It works offline, online, and internationally. You can use the Card for everyday purchases at all your favorite merchants and at ATMs for cash withdrawals.


raffiakötö

#363
Idézetet írta: hoppus Dátum április 06, 2017, 01:31:49 DÉLUTÁN
https://www.shiftpayments.com/card

erről mi a vélemény? a legegyszerűbb megoldásnak tűnik ha úgy van ahogy írják. összekapcsolom a coinbase-el és már vehetem is fel ATM-ből $3.5ért.

tapasztalat?

érdekes mert a coinbase faq-ban azt irják csak USA tagállamban lehet használni, a kártya oldalán viszont ez van:

The Shift Card is a VISA card. It works everywhere VISA is accepted. It works offline, online, and internationally. You can use the Card for everyday purchases at all your favorite merchants and at ATMs for cash withdrawals.

Szerintem arra vontakozik, hogy ha a coint nem váltod át dollárra vagy más valutára csak amerikába használhatod vagy valami ilyesmi

pube111

Többször volt téma, hogy a UQUID problémás. Tegnap utaltam oda poloniexről, kb 10 perc alatt jóvá írták. A poloniex withdraw-nál pontosan annyi összegnek kell szerepelni, mint amit a UQUID a deposit-nál megad. Ha nem annyi, akkor a rendszer nem tudja jóváírni, de a kezelő akkor is jóváírja manuálisan.
Krakenről is tegnap utaltam sepa otp-re, az is kb egy óra alatt megjelent a számlán.

pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 01:20:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum április 12, 2017, 09:57:48 DÉLELŐTT
Többször volt téma, hogy a UQUID problémás. Tegnap utaltam oda poloniexről, kb 10 perc alatt jóvá írták. A poloniex withdraw-nál pontosan annyi összegnek kell szerepelni, mint amit a UQUID a deposit-nál megad. Ha nem annyi, akkor a rendszer nem tudja jóváírni, de a kezelő akkor is jóváírja manuálisan.
Krakenről is tegnap utaltam sepa otp-re, az is kb egy óra alatt megjelent a számlán.

Azt esetleg meg tudnád mondani nekem , hogy milyen árfolyamon váltotta?
Még mindig azt próbálom kideríteni,  hogy hol húznak le legkevésbé...
Ha géphez érek megnézem pontosan.

pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 01:20:13 DÉLUTÁN
Azt esetleg meg tudnád mondani nekem , hogy milyen árfolyamon váltotta?
Még mindig azt próbálom kideríteni,  hogy hol húznak le legkevésbé...
Megnéztem a részleteket:
poloniex-uquid-visa
poloniex withdawal: BTC 0.128045  fee: BTC 0,0001(vagy 0,00001 nem emlékszem)  time: 06:44
uquid deposit: €143.76 Fee: 0.  árfolyam €/BTC:1122,73  time: 06:47
visa upload: €143.00 Fee: €0.72

poloniex-kraken-otp
poloniex withdawal: BTC 0.043824 fee: BTC 0,0001(vagy 0,00001 nem emlékszem)
kraken deposit: BTC 0.04372
kraken withdrawal sepa: €207.91 fee: €0.09 time: 8:05
otp: 64.411Ft fee: Ft610(kb) time: 15:33

pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 06:55:45 DÉLUTÁN
Köszi.
Közben regisztráltam én is, aztán akartam feltölteni £9.99-ot  hogy meg tudjam venni a kártyát. Szépen meg is találtam mindent, beírtam az összeget, kiírta, mennyi BTC-t utaljak. Poloniexről át is utaltam a (poloniex fee-vel növelt) összeget. Pár perc alatt meg is jelent de csak £9.80 A feltöltésnél azt írta 0% fee akkor mi is ez a 2%???
De a jobb kérdés,  hogy mivel így nem volt elég a pénz a kártya vásárlásra, utaltam még £1-ot. Na abból meg már csak £0.83 érkezett meg.  Az már -17%.
Szóval  hogy is működik ez?
Mert ha  £500-ól majd levesz £85-ot és csak £415 fog megérkezni biztos kitépem a hajam... (aztán meg majd azt hiszitek csak utánozom a Robit)
Ezt sajnos nem tudom, hogy van. Sosem szerettem más számlájára tanácsot adni, ezért nem tudom ezt sem ajánlani.
Nekem is volt olyan, hogy supportnak kellett írni, hogy írják jóvá a depositot, de akkor nem a pontos összeget küldtem. A support viszont pár óra múlva jóváírta. Valós pénzt még nem küldtem oda.

magician_hu

#368
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 06:55:45 DÉLUTÁN
Köszi.
Közben regisztráltam én is, aztán akartam feltölteni £9.99-ot  hogy meg tudjam venni a kártyát. Szépen meg is találtam mindent, beírtam az összeget, kiírta, mennyi BTC-t utaljak. Poloniexről át is utaltam a (poloniex fee-vel növelt) összeget. Pár perc alatt meg is jelent de csak £9.80 A feltöltésnél azt írta 0% fee akkor mi is ez a 2%???
De a jobb kérdés,  hogy mivel így nem volt elég a pénz a kártya vásárlásra, utaltam még £1-ot. Na abból meg már csak £0.83 érkezett meg.  Az már -17%.
Szóval  hogy is működik ez?
Mert ha  £500-ól majd levesz £85-ot és csak £415 fog megérkezni biztos kitépem a hajam... (aztán meg majd azt hiszitek csak utánozom a Robit)

Én is ma utaltam a poloniex-ről 10€ nak megfelelő BTC-t, de csak 9.78€ érkezett meg. Jóváírási idő kb 4 óra. A poloniexről a fee-vel növelt értéket küldtem, hogy pont annyi érkezzen meg, amennyit kiirt, hogy küldjek. Szerintem a váltás miatt van ez. Valami drága exchange-en váltják le a BTC-t + rárakják a hasznukat... gondolom...
De nekem is kiirta, hogy 0%fee, ezt mondjuk így már én sem értem.

Update: Arra gondoltam az lehet még az eltérés oka, hogy ingadozott a BTC árfolyam és pont lejjebb ment kicsit amikor ők leváltották euróra. Másra nem tudok gondolni...

pube111

Most jutott eszembe, hogy én is 144 eurót depositoltam és 143.76 érkezett. 0,24€, 75Ft költség. Sok, vagy kevés? Relatív.

pube111

Ha valaki bemutat tapasztalatból valami jobbat visa kártyával, szívesen váltanék én is. Ezt ismertem amikor nyitottam, ezért itt maradtam.

Mulder

sajnos ez ilyen, nekem is kevesebb érkezett meg mint amennyit ráutaltam, sőt ma ebay-en vásároltam, hozzá rendeltem a USD dolláros visa kártyát a paypalomhoz, azzal vettem meg a risereket. Ebayen a riserek ára 27,95 dollár, de az uquid-nál ez így jelentkezett.

12/Apr/2017   $0.87   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
12/Apr/2017   $29.23   Unload   Authorised   Unload   PAYPAL *SHENZHENSHI

amit észrevettem, hogy az ebayen mikor rányomok a vásárlásra kiírja, hogy 1 gibraltári font 1,19valamennyi dollár....   Szóval hiába van USD kártyám valamiért gibraltári font-ként konverzálja. Alapból ez a cég székhelye gibraltár, szóval valami köze csak lehet hozzá.

Mulder

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 08:42:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 08:12:45 DÉLUTÁN
sajnos ez ilyen, nekem is kevesebb érkezett meg mint amennyit ráutaltam, sőt ma ebay-en vásároltam, hozzá rendeltem a USD dolláros visa kártyát a paypalomhoz, azzal vettem meg a risereket. Ebayen a riserek ára 27,95 dollár, de az uquid-nál ez így jelentkezett.

12/Apr/2017   $0.87   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
12/Apr/2017   $29.23   Unload   Authorised   Unload   PAYPAL *SHENZHENSHI

amit észrevettem, hogy az ebayen mikor rányomok a vásárlásra kiírja, hogy 1 gibraltári font 1,19valamennyi dollár....   Szóval hiába van USD kártyám valamiért gibraltári font-ként konverzálja. Alapból ez a cég székhelye gibraltár, szóval valami köze csak lehet hozzá.

Nálad az más. Az egy "előre jelzett" és dokumentált valós fee amit látsz az accountodban mint levonás.

"Spend Money -> Foreign Currency Conversion" 3%

A paypalod úgy van beállítva, hogy a bankod vált valuták között, ami ez esetben a UQUID.

Én anno Magyarországon átállítottam az enyémet, mert a b...i Unicredit olyan szar árfolyamon váltott hogy az szégyenletes.
Onnantól kezdve a paypal vált, tehát hiába az eladó valutaneme különböző, M.o.-on mindig forintot vont le, itt U.K.-ben meg mindig £-ot, szóval nincs meglepi, meg elég jól is vált hasonlítva az Unicredit "rablásával".

a 3% fee az teljesen tiszta, azzal nincs is baj, de ha USD kártyám van és az van beállítva, hogy a bank váltsa a pénzt és USD-ben fizetek akkor miért lesz 27,95 helyett 29,23 :D

Mulder

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 09:37:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 09:28:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 08:42:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 08:12:45 DÉLUTÁN
sajnos ez ilyen, nekem is kevesebb érkezett meg mint amennyit ráutaltam, sőt ma ebay-en vásároltam, hozzá rendeltem a USD dolláros visa kártyát a paypalomhoz, azzal vettem meg a risereket. Ebayen a riserek ára 27,95 dollár, de az uquid-nál ez így jelentkezett.

12/Apr/2017   $0.87   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
12/Apr/2017   $29.23   Unload   Authorised   Unload   PAYPAL *SHENZHENSHI

amit észrevettem, hogy az ebayen mikor rányomok a vásárlásra kiírja, hogy 1 gibraltári font 1,19valamennyi dollár....   Szóval hiába van USD kártyám valamiért gibraltári font-ként konverzálja. Alapból ez a cég székhelye gibraltár, szóval valami köze csak lehet hozzá.

Nálad az más. Az egy "előre jelzett" és dokumentált valós fee amit látsz az accountodban mint levonás.

"Spend Money -> Foreign Currency Conversion" 3%

A paypalod úgy van beállítva, hogy a bankod vált valuták között, ami ez esetben a UQUID.

Én anno Magyarországon átállítottam az enyémet, mert a b...i Unicredit olyan szar árfolyamon váltott hogy az szégyenletes.
Onnantól kezdve a paypal vált, tehát hiába az eladó valutaneme különböző, M.o.-on mindig forintot vont le, itt U.K.-ben meg mindig £-ot, szóval nincs meglepi, meg elég jól is vált hasonlítva az Unicredit "rablásával".

a 3% fee az teljesen tiszta, azzal nincs is baj, de ha USD kártyám van és az van beállítva, hogy a bank váltsa a pénzt és USD-ben fizetek akkor miért lesz 27,95 helyett 29,23 :D

Szerintem azért mert ha az eladó "international" listáz, akkor az ebay.com-on USD-ben mutatja az árakat, az ebay.co.uk-n angol fontban, de ha az eladó account számlája ausztrál dollárban van akkor az más pénznem és az már konvertálódik. (vagy ha gibraltári font)
Be tudnád linkelni azt az ebay terméket ha nem titok?

http://www.ebay.com/itm/301894195252?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Székely Vegán

Idézetet írta: Mulder Dátum április 13, 2017, 09:24:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 09:37:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 09:28:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 08:42:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 08:12:45 DÉLUTÁN
sajnos ez ilyen, nekem is kevesebb érkezett meg mint amennyit ráutaltam, sőt ma ebay-en vásároltam, hozzá rendeltem a USD dolláros visa kártyát a paypalomhoz, azzal vettem meg a risereket. Ebayen a riserek ára 27,95 dollár, de az uquid-nál ez így jelentkezett.

12/Apr/2017   $0.87   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
12/Apr/2017   $29.23   Unload   Authorised   Unload   PAYPAL *SHENZHENSHI

amit észrevettem, hogy az ebayen mikor rányomok a vásárlásra kiírja, hogy 1 gibraltári font 1,19valamennyi dollár....   Szóval hiába van USD kártyám valamiért gibraltári font-ként konverzálja. Alapból ez a cég székhelye gibraltár, szóval valami köze csak lehet hozzá.

Nálad az más. Az egy "előre jelzett" és dokumentált valós fee amit látsz az accountodban mint levonás.

"Spend Money -> Foreign Currency Conversion" 3%

A paypalod úgy van beállítva, hogy a bankod vált valuták között, ami ez esetben a UQUID.

Én anno Magyarországon átállítottam az enyémet, mert a b...i Unicredit olyan szar árfolyamon váltott hogy az szégyenletes.
Onnantól kezdve a paypal vált, tehát hiába az eladó valutaneme különböző, M.o.-on mindig forintot vont le, itt U.K.-ben meg mindig £-ot, szóval nincs meglepi, meg elég jól is vált hasonlítva az Unicredit "rablásával".

a 3% fee az teljesen tiszta, azzal nincs is baj, de ha USD kártyám van és az van beállítva, hogy a bank váltsa a pénzt és USD-ben fizetek akkor miért lesz 27,95 helyett 29,23 :D

Szerintem azért mert ha az eladó "international" listáz, akkor az ebay.com-on USD-ben mutatja az árakat, az ebay.co.uk-n angol fontban, de ha az eladó account számlája ausztrál dollárban van akkor az más pénznem és az már konvertálódik. (vagy ha gibraltári font)
Be tudnád linkelni azt az ebay terméket ha nem titok?

http://www.ebay.com/itm/301894195252?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ver002?? Valami régi stock? Ver006-007-nél tartunk manapság.
Habár hallottam olyant is hogy össze-vissza számozzák őket..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Mulder

#375
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 13, 2017, 09:51:39 DÉLELŐTT
Ez tényleg furcsa. Nem látok semmi indokot, hogy változzon az ár.. Paypal visszaigazoló email melyik összeget mutatja?
Most már baromira kiváncsi vagyok, hogy a Paypal vagy a UQUID  húzta le az extrát...  :-\

Paid with
VISA x-6395

You'll see "PAYPAL *SHENZHENSHI" on your card statement.
Exchange rate
23,39 GIP = 27,95 USD
1 GIP = 1,2 USD

Seller info
深圳市奇可皮可科技有限公司 ‏(chic_pick‏)

Purchase details
USB 3.0 PCI-E Express 1x To 16x Extender Riser Card Adapter Power Cable Mining (Qty 5)27,95 USD

Item #301894195252
Total27,95 USD


Az uquid a https://mychoicecorporate.com/ bank kártyáit használja aminek a székhelye gibraltáron van aminek a helyi pénze a gibraltáli font, a paypalos bizonylaton is gibraltári font szerepel, ez nem lehet véletlen.

De vásároltam már vele a spárban is és ott csak a 3% feet számolták fel, maga a vásárolt összeg USD/HUF középárfolyamon lett átváltva, az viszont nem rossz.

Mulder

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum április 13, 2017, 09:50:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum április 13, 2017, 09:24:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 09:37:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 09:28:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 12, 2017, 08:42:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 12, 2017, 08:12:45 DÉLUTÁN
sajnos ez ilyen, nekem is kevesebb érkezett meg mint amennyit ráutaltam, sőt ma ebay-en vásároltam, hozzá rendeltem a USD dolláros visa kártyát a paypalomhoz, azzal vettem meg a risereket. Ebayen a riserek ára 27,95 dollár, de az uquid-nál ez így jelentkezett.

12/Apr/2017   $0.87   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
12/Apr/2017   $29.23   Unload   Authorised   Unload   PAYPAL *SHENZHENSHI

amit észrevettem, hogy az ebayen mikor rányomok a vásárlásra kiírja, hogy 1 gibraltári font 1,19valamennyi dollár....   Szóval hiába van USD kártyám valamiért gibraltári font-ként konverzálja. Alapból ez a cég székhelye gibraltár, szóval valami köze csak lehet hozzá.

Nálad az más. Az egy "előre jelzett" és dokumentált valós fee amit látsz az accountodban mint levonás.

"Spend Money -> Foreign Currency Conversion" 3%

A paypalod úgy van beállítva, hogy a bankod vált valuták között, ami ez esetben a UQUID.

Én anno Magyarországon átállítottam az enyémet, mert a b...i Unicredit olyan szar árfolyamon váltott hogy az szégyenletes.
Onnantól kezdve a paypal vált, tehát hiába az eladó valutaneme különböző, M.o.-on mindig forintot vont le, itt U.K.-ben meg mindig £-ot, szóval nincs meglepi, meg elég jól is vált hasonlítva az Unicredit "rablásával".

a 3% fee az teljesen tiszta, azzal nincs is baj, de ha USD kártyám van és az van beállítva, hogy a bank váltsa a pénzt és USD-ben fizetek akkor miért lesz 27,95 helyett 29,23 :D

Szerintem azért mert ha az eladó "international" listáz, akkor az ebay.com-on USD-ben mutatja az árakat, az ebay.co.uk-n angol fontban, de ha az eladó account számlája ausztrál dollárban van akkor az más pénznem és az már konvertálódik. (vagy ha gibraltári font)
Be tudnád linkelni azt az ebay terméket ha nem titok?

http://www.ebay.com/itm/301894195252?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ver002?? Valami régi stock? Ver006-007-nél tartunk manapság.
Habár hallottam olyant is hogy össze-vissza számozzák őket..

bízom benne, hogy a kép régi de maga a riserek napra készek...

Mulder

nekem ez elvileg így van beállítva, de lehet ezt minden újonnan hozzáadott kártyánál be kell állítani, meg is lesem.

sebajtóbiás

#378
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 13, 2017, 02:04:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum április 13, 2017, 01:05:33 DÉLUTÁN
nekem ez elvileg így van beállítva, de lehet ezt minden újonnan hozzáadott kártyánál be kell állítani, meg is lesem.
Kíváncsi vagyok. Ha ez van beállítva  akkor az további kérdéseket vetne fel.

A paypal már egy ideje szivat ezzel, hogy mindig visszaállítja, hogy ő váltson a pénznemek között. És persze rontottak a váltási arányon, több menjen nekik... épp pár hete számolgattuk a kollégámmal mert neki is feltűnt. Régebben sokkal egyszerűbben ki lehetett ezt választani fizetéskor, most pedig el van rejtve. Az a screenshot amit Laca012 berakott, nekem sokszor már elő sem jön, és csak bonyolult keresgélés és vagy 3-4 kattintás után tudom beállítani, hogy a webshop pénznemében számlázzon, a konvertálást pedig hagyja a bankomra. És ezt minden fizetéskor el kell játszani, hiába állítottad már be egyszer az accountodon. Szándékosan nehezítik, hogy átkapcsold. Gondolom a júzerek 99%-a észre se veszi mi történik. Szóval nyerészkednek, nem szeretem már őket.

Csongor

Sziasztok!
Holnap lesz 1 hete, hogy elkezdtem banyaszni, es szep lassan mar kezdenek bejonni kissebb-nagyobb oszegek Poloniex-re. A penz kivetelen gondolkodom, pontosabban hogy hova utaljam tovabb.
Eloszor az UQUID szimpatikus volt, mert Poloniexrol egyenesen lahat utalni ra akar alcoinokat is, de sok negativ velemenyt olvastam rola 6-7 oldalt visszatekintve.
Nekem egy olyan kartya kellene, amivel egy honapban 1-2X a ratett penzt ki tudom venni bankautomatanal, eBay-en tudok vasarolni, es ritkan tudok a boltban fizetni vele.
Melyiket janljatok, melyik az ami a legjobban megfelel az elvarasaimnak?
Koszi!