Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 12 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

szevasz


Andokaaa

Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 08:19:42 DÉLUTÁN
Akkor olvasgass talkot, ott scam kategóriába sorolják ;D

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 07:57:12 DÉLUTÁN
Így van. Te nagyon okos :D


Ha az lenne nem igen tudnám használni , meg sokan mások és gond nélkul. :D na elég !

knorbi

Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 06:49:31 DÉLUTÁN
Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

Szerintem is lopja, az én utalásom se jött meg és még válaszra se méltatnak.
szvsz tipli innen még jó hogy csak 30 eurót utaltam rá

drizzt_do_urden

a veszekedest fejezzetek be. beszeljetek meg privatba ne itt megkerlek.

amugy minden ceg ugymond "lopja" az ugyfeleit. A fee szerintetek mi? na neha egyes helyeken tobb fee -t fizetsz mint szeretnel :)))

puszikaljatok meg egymast es legyen szent a beke mert hanem tiltasok lesznek!

Andokaaa

Igazad van , ne haragudj szevasz , túlreagáltam az egészet :) Bocs még 1x.

Sipi

Nekem sem mutatott semmit először. De ahogy rátöltöttem a debit kártyára utánna rendbe jött minden. Most mutatja az egyenleget minden hol.

raffiakötö

Nekem sem mutatott semmit vagyis csak 0-t, de a kártya töltés után helyreállt a világbéke a kicsi lelkemben... Valamelyik nap néztem a xapo-t ők fee-t emeltek a Btc tranzakciós díjjainak emelkedése miatt...

hoppus

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 04, 2017, 09:11:03 DÉLUTÁN
a veszekedest fejezzetek be. beszeljetek meg privatba ne itt megkerlek.

amugy minden ceg ugymond "lopja" az ugyfeleit. A fee szerintetek mi? na neha egyes helyeken tobb fee -t fizetsz mint szeretnel :)))

puszikaljatok meg egymast es legyen szent a beke mert hanem tiltasok lesznek!

nem mondanám azért ezt lopásnak. ők nyújtanak egy szolgáltatást amit te igénybe veszel. a fee-ről pedig tájékoztatást kapsz (ha elolvasod), hogy mennyi az annyi. kérdés nélkül nem fognak meglopni az exchangedről és nem is kényszeritenek semmire. ingyen nyilván nem fognak jót tenni senkivel, ha meg már a lopás szintünek érzed egy adott helyen a fee-t akkor tovább kell állni másikra ahol kevesebbel sarcolnak meg.

magician_hu

Idézetet írta: Sipi Dátum április 04, 2017, 09:16:37 DÉLUTÁN
Nekem sem mutatott semmit először. De ahogy rátöltöttem a debit kártyára utánna rendbe jött minden. Most mutatja az egyenleget minden hol.

Valóban, nálam is megoldódott töltés után.

Lord11

Idézetet írta: magician_hu Dátum április 05, 2017, 10:53:29 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Sipi Dátum április 04, 2017, 09:16:37 DÉLUTÁN
Nekem sem mutatott semmit először. De ahogy rátöltöttem a debit kártyára utánna rendbe jött minden. Most mutatja az egyenleget minden hol.

Valóban, nálam is megoldódott töltés után.

Support visszaírt, hogy most oké, most már át is tudtam tölteni a kártyára. Szóval én nem mondanám, hogy lopnak, csak baromira bizonytalan a rendszerük, állandóan írogatni kell a supportnak. Meg az ugyebár probléma lenne, ha egyszer sürgősen kellene levenni és pont akkor kellene várni 1-2 napot, hogy megoldják...
Viszont pozitívum, hogy ahányszor írtam nekik, mindig válaszoltak és megoldották.

szevasz

A frontenddel vannak problémák, de no para ha már kártyán van a pénz.

danihidi18

Sziasztok!Az lenne problémám hogy Coinbase re csináltam egy Sepa átutalást 1 eurót ezz meg is érkezett  Április 3 10:30 kor Coinbasre és hittellesitete is de én még mindig nem tudok rá utalni mertt nem adja ki és ezzért nem lehet!Várjak még egy kicsit vagy egyből müködnie kellet volna ?Írjak a supportnak? Választ előre is köszönöm :)    Még van képek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=547coinbase_3.jpg

gipszklipsz

Üdv Urak! Ma új hibaüzenet fogadott Uquid load balance-nál: "Your loading card amount greater than Max loading rules per day: 1000.00EURO"

Mivel ma 360 eur-t akartam rátölteni, ezért kizárt, hogy átléptem volna a napi 1000 eur load limitet. De milyen 1000eur? A Card Limits táblázatban napi 2500 eur szerepel.

Összeadtam a kártyám transaction history-jában a LOAD tételeket, és 940 eur jött ki. Kipróbáltam, hogy töltök rá 61 eur-t, ugyanezzel az üzenettel elutasította, viszont 60 eur-t engedett rátöltelni. Ezek szerint összesen 1000 eur-t lehet plastik kártyára tölteni?

Roller

Igen.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy mejött a uquid kártyám és felhívtam őket, aktiváltam a kártyát, tudom apint is és nem tudom megnézni az atm pint. Enne van egy kis átfutási ideje amíg téyleg aktív nem lesz?

Arkenso

Idézetet írta: gipszklipsz Dátum április 05, 2017, 07:10:16 DÉLUTÁN
Üdv Urak! Ma új hibaüzenet fogadott Uquid load balance-nál: "Your loading card amount greater than Max loading rules per day: 1000.00EURO"

Mivel ma 360 eur-t akartam rátölteni, ezért kizárt, hogy átléptem volna a napi 1000 eur load limitet. De milyen 1000eur? A Card Limits táblázatban napi 2500 eur szerepel.

Összeadtam a kártyám transaction history-jában a LOAD tételeket, és 940 eur jött ki. Kipróbáltam, hogy töltök rá 61 eur-t, ugyanezzel az üzenettel elutasította, viszont 60 eur-t engedett rátöltelni. Ezek szerint összesen 1000 eur-t lehet plastik kártyára tölteni?

SILVER ( KYC1 Level 1) en 1000 pénz a limit. Alább a link :)

https://uquid.com/features-and-limits


szevasz

Miért hívtad fel őket? :o
A pint már akkor meg tudod nézni amikor megrendeled a kártyát, nem kell aktiválni hozzá.

Idézetet írta: Roller Dátum április 05, 2017, 10:02:06 DÉLUTÁN
Igen.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy mejött a uquid kártyám és felhívtam őket, aktiváltam a kártyát, tudom apint is és nem tudom megnézni az atm pint. Enne van egy kis átfutási ideje amíg téyleg aktív nem lesz?

sebajtóbiás

Idézetet írta: Arkenso Dátum április 05, 2017, 11:30:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: gipszklipsz Dátum április 05, 2017, 07:10:16 DÉLUTÁN
Üdv Urak! Ma új hibaüzenet fogadott Uquid load balance-nál: "Your loading card amount greater than Max loading rules per day: 1000.00EURO"

Mivel ma 360 eur-t akartam rátölteni, ezért kizárt, hogy átléptem volna a napi 1000 eur load limitet. De milyen 1000eur? A Card Limits táblázatban napi 2500 eur szerepel.

Összeadtam a kártyám transaction history-jában a LOAD tételeket, és 940 eur jött ki. Kipróbáltam, hogy töltök rá 61 eur-t, ugyanezzel az üzenettel elutasította, viszont 60 eur-t engedett rátöltelni. Ezek szerint összesen 1000 eur-t lehet plastik kártyára tölteni?

SILVER ( KYC1 Level 1) en 1000 pénz a limit. Alább a link :)

https://uquid.com/features-and-limits

1000 az ATM withdraw-ra, de loading-ra 2500 a tablazat szerint.

Uhura

Idézetet írta: knorbi Dátum április 04, 2017, 09:00:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 06:49:31 DÉLUTÁN
Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

Szerintem is lopja, az én utalásom se jött meg és még válaszra se méltatnak.
szvsz tipli innen még jó hogy csak 30 eurót utaltam rá

Oksa és akkor hova tovább?
Mik vannak még?

sebajtóbiás

#358
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 06, 2017, 11:47:23 DÉLELŐTT
Én jelenleg 3 kártya között hezitálok....
https://uquid.com
https://cryptopay.me/
https://spectrocoin.com

A harmadik ugyan nem VISA, de ha ki tudom venni a pénzt cash-ben, akkor nem érdekel..
GB-ben lakom, szóval angol fontban akarom használni.
Vélemények-ellenvélemények?

A plastic kártya a harmadiknál csak £6.  mivel £800 a lifetime limit mindenhol ha anonim, lehet számít.
Ahogy elnéztem minden más fee hasonló. (ATM withdraw  1.7% vagy 2%), de kérdés, hogy lehetne őket úgy összehasonlítani, hogy lássuk a váltási bitcoin árfolyamokat egymás mellett... Mert szerintem az a leg láthatatlanabb de lehet leg érzékenyebb pont..

A spectrocoin-t én inkább hanyagolnám...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1515839.0
https://archive.is/QUAuc

Mulder

Nah eddig nekem is minden jól ment az Uquid-nál de ma reggel a 46 dollárnyi btc utalásomat nem látja a rendszer. Elfelejtettem rányomni a linkre, hogy kész az utalás mikor számol vissza a kis ikon. Eddig minidig megjelent, hogy pending de most az sincs ott, ha ma délutánig nem látom a zs-t én is irok a supportnak. Szóval elvileg van jelentősége neki, hogy az utalás indításnál rá kell nyomni arra, hogy megtörtént az utalás.