Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 16 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

exertech001

Sziasztok! Elkezdtem bányászni myetherwallet.com -os fiókra. Ha ethermine.org -on elérem az 1 ETH -t, oda utalódik? Ha igen, hogy tudom forinttá tenni? Bocsi, lehet hogy alap kérdés, olvasgattam de nem igazán értem pontosan. Pedig ez fontos úgy gondolom. Valaki tudna segíteni?

kidface

Idézetet írta: exertech001 Dátum március 17, 2017, 07:11:42 DÉLUTÁN
Sziasztok! Elkezdtem bányászni myetherwallet.com -os fiókra. Ha ethermine.org -on elérem az 1 ETH -t, oda utalódik? Ha igen, hogy tudom forinttá tenni? Bocsi, lehet hogy alap kérdés, olvasgattam de nem igazán értem pontosan. Pedig ez fontos úgy gondolom. Valaki tudna segíteni?

Ha jól allitottal be mindent akkor igen, oda megy az eth majd.
Hogy hogyan tudod forintositani az több mindentől fugg:
Cash-ben szeretnéd látni a bankszamladon, kezedben
Visa plastic kartyan is jó, csak vásárlásra.
Paypal számlára akarod e?
Milyen banknál vagy.
hányszor kell tranzakciós díjat fizetned. stb.

pube111

Megjött az első kikérés a krakenről. Össz költség 60e ft után 630 ft volt. Korábban szidva volt a uquid visa kártyának a 2,2 eurós atm költsége. Hát ez sem kevesebb lényegesen. Viszont a visa egy fokkal láthatatlanabb a nav előtt. Mindegy, lényeg, hogy megjött.

exertech001

Idézetet írta: kidface Dátum március 17, 2017, 10:44:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: exertech001 Dátum március 17, 2017, 07:11:42 DÉLUTÁN
Sziasztok! Elkezdtem bányászni myetherwallet.com -os fiókra. Ha ethermine.org -on elérem az 1 ETH -t, oda utalódik? Ha igen, hogy tudom forinttá tenni? Bocsi, lehet hogy alap kérdés, olvasgattam de nem igazán értem pontosan. Pedig ez fontos úgy gondolom. Valaki tudna segíteni?

Ha jól allitottal be mindent akkor igen, oda megy az eth majd.
Hogy hogyan tudod forintositani az több mindentől fugg:
Cash-ben szeretnéd látni a bankszamladon, kezedben
Visa plastic kartyan is jó, csak vásárlásra.
Paypal számlára akarod e?
Milyen banknál vagy.
hányszor kell tranzakciós díjat fizetned. stb.
Úgy gondolom a PayPal lenne a leg egyszerűbb számomra. Csak ahova eddig regisztráltam, bankszámlát ajánl csak fel. Azt meg, meg kell erősítenem. Szerintetek melyik a legjobb oldal ahol el tudom adni az ETH-t és az összeget PayPal-ra ki tudom utalni?

kidface

#224
Idézetet írta: exertech001 Dátum március 18, 2017, 10:46:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum március 17, 2017, 10:44:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: exertech001 Dátum március 17, 2017, 07:11:42 DÉLUTÁN
Sziasztok! Elkezdtem bányászni myetherwallet.com -os fiókra. Ha ethermine.org -on elérem az 1 ETH -t, oda utalódik? Ha igen, hogy tudom forinttá tenni? Bocsi, lehet hogy alap kérdés, olvasgattam de nem igazán értem pontosan. Pedig ez fontos úgy gondolom. Valaki tudna segíteni?

Ha jól allitottal be mindent akkor igen, oda megy az eth majd.
Hogy hogyan tudod forintositani az több mindentől fugg:
Cash-ben szeretnéd látni a bankszamladon, kezedben
Visa plastic kartyan is jó, csak vásárlásra.
Paypal számlára akarod e?
Milyen banknál vagy.
hányszor kell tranzakciós díjat fizetned. stb.
Úgy gondolom a PayPal lenne a leg egyszerűbb számomra. Csak ahova eddig regisztráltam, bankszámlát ajánl csak fel. Azt meg, meg kell erősítenem. Szerintetek melyik a legjobb oldal ahol el tudom adni az ETH-t és az összeget PayPal-ra ki tudom utalni?
Próbáld ki a Localbitcoins.com oldalt
Először át kell váltanom az eth-t btc-re, majd azt át kell utalni a localbitcoins számládra és ott él tudod adni olyannak aki paypal-ra utal

kidface

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 18, 2017, 04:36:16 DÉLUTÁN
Valami nem stimmel egy ideje a poloniex-el nalam..
Most pl. uton voltam es pont elkaptam (volna) a pillanatot amikor a ZEC felment 0.09BTC-re, de a kib*@# poloniex nem akart betolteni teljesen... >:(

A mobil verziot egyebkent utalom, de telefonon elsore mindig azt erolteti, aztan atkapcsolom "desktop" modba, de mindket verzioban lassabb mint egy doglott lajhar..
A grafikonnal meg az aktualis eladasok-vetelek lista ablakaban csak porog a nyil korbe-korbe, de nem akarnak az adatok megjelenni. Csak a jobb oldali tablazatban jelennek meg az arfolyamok, hogy lasd mit szalajtasz el..

Fel ora alatt keptelen voltam a telefonomrol eladni a zcashemet, haza kellett erjek es itt a laptopomon tudtam gyorsan eladni 0.061BTC aron.. Azert ez also hangon is csak a 2/3 ar mintha akkor sikerul..
Az internet savszelesseg nem lehet baj, full hd-ben akadas nelkul megy a youtube, minden mas oldal azonnal megjelenik reklamostol, animaciostol..stb.
A telefon Galaxy S4 (android) Probaltam chrome es a gyari bongeszoben is.
Ugyanerrol a telefonrol megosztott nettel a tabletemen valamivel jobb a helyzet, ugyan percek kerdese, de vegul betolt legalabb..
Laptopon is docogos, de meg ez a legjobb..

Kinek mi a tapasztalata? A weboldaluk a sz@r, tulterhelt pl., vagy masnal hasit mint az allat es csak nalam van ez a problema?
Koszi




En mar Pc-rol sem tudok csatlakozni :(
Le van terhelve mindenki BTC-t ad el meg vesz ezerrel! :)

sebajtóbiás

Idézetet írta: kidface Dátum március 18, 2017, 05:27:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum március 18, 2017, 04:36:16 DÉLUTÁN
Valami nem stimmel egy ideje a poloniex-el nalam..
Most pl. uton voltam es pont elkaptam (volna) a pillanatot amikor a ZEC felment 0.09BTC-re, de a kib*@# poloniex nem akart betolteni teljesen... >:(

A mobil verziot egyebkent utalom, de telefonon elsore mindig azt erolteti, aztan atkapcsolom "desktop" modba, de mindket verzioban lassabb mint egy doglott lajhar..
A grafikonnal meg az aktualis eladasok-vetelek lista ablakaban csak porog a nyil korbe-korbe, de nem akarnak az adatok megjelenni. Csak a jobb oldali tablazatban jelennek meg az arfolyamok, hogy lasd mit szalajtasz el..

Fel ora alatt keptelen voltam a telefonomrol eladni a zcashemet, haza kellett erjek es itt a laptopomon tudtam gyorsan eladni 0.061BTC aron.. Azert ez also hangon is csak a 2/3 ar mintha akkor sikerul..
Az internet savszelesseg nem lehet baj, full hd-ben akadas nelkul megy a youtube, minden mas oldal azonnal megjelenik reklamostol, animaciostol..stb.
A telefon Galaxy S4 (android) Probaltam chrome es a gyari bongeszoben is.
Ugyanerrol a telefonrol megosztott nettel a tabletemen valamivel jobb a helyzet, ugyan percek kerdese, de vegul betolt legalabb..
Laptopon is docogos, de meg ez a legjobb..

Kinek mi a tapasztalata? A weboldaluk a sz@r, tulterhelt pl., vagy masnal hasit mint az allat es csak nalam van ez a problema?
Koszi




En mar Pc-rol sem tudok csatlakozni :(
Le van terhelve mindenki BTC-t ad el meg vesz ezerrel! :)

Azt írták, DDoS:
https://twitter.com/Poloniex/status/843139698667257859

gl81

Szeretnék némi pénzt küldeni a kraken-es acc-omra, a deposit alatt a SEPA vagy a Wire transfert válasszam? Mind a kettő utalás, de mi a különbség? K&H-ból történne az utalás.

Köszönöm!

FrenkyAti

Sziasztok. A poloniex-re ma nem ment át a pascal a nanopoolról. Remélem csak ideiglenes probléma van náluk és gyorsan megoldják. Valakinek hasonló tapasztalata?

ZsZolee

Én addig a gépemen lévő Walletre bányászom. Szóljatok ha megoldódott.

sebajtóbiás

Idézetet írta: gl81 Dátum március 19, 2017, 03:25:30 DÉLUTÁN
Szeretnék némi pénzt küldeni a kraken-es acc-omra, a deposit alatt a SEPA vagy a Wire transfert válasszam? Mind a kettő utalás, de mi a különbség? K&H-ból történne az utalás.

Köszönöm!

Ha eurót küldesz, akkor a SEPA-t érdemes, az altalában olcsóbb és gyorsabb EU-n belül, erre van kitalálva gyakrolatilag.

sebajtóbiás

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 19, 2017, 08:04:14 DÉLUTÁN
Sziasztok. A poloniex-re ma nem ment át a pascal a nanopoolról. Remélem csak ideiglenes probléma van náluk és gyorsan megoldják. Valakinek hasonló tapasztalata?

Volt nekem ilyen, írjál a poloniexes supportnak, küldd el nekik a txid-ket amik nem mentek át, mert nálam is kézzel kellett helyrerakniuk.

ZsZolee

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 19, 2017, 08:53:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 19, 2017, 08:04:14 DÉLUTÁN
Sziasztok. A poloniex-re ma nem ment át a pascal a nanopoolról. Remélem csak ideiglenes probléma van náluk és gyorsan megoldják. Valakinek hasonló tapasztalata?

Volt nekem ilyen, írjál a poloniexes supportnak, küldd el nekik a txid-ket amik nem mentek át, mert nálam is kézzel kellett helyrerakniuk.

Poloniexnél a PASC depositnál nincsenek gombok "Temporary Disabled".

FrenkyAti

Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 19, 2017, 09:12:10 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 19, 2017, 08:53:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 19, 2017, 08:04:14 DÉLUTÁN
Sziasztok. A poloniex-re ma nem ment át a pascal a nanopoolról. Remélem csak ideiglenes probléma van náluk és gyorsan megoldják. Valakinek hasonló tapasztalata?
És az odaküldött összeg elveszik, vagy majd jóváírják?

Volt nekem ilyen, írjál a poloniexes supportnak, küldd el nekik a txid-ket amik nem mentek át, mert nálam is kézzel kellett helyrerakniuk.

Poloniexnél a PASC depositnál nincsenek gombok "Temporary Disabled".

pube111

A krakenen be lehet valahogy állítani, hogy ETH/USD legyen a nézet megnyitáskor?

Fendrou

Sziasztok, most fogom kezdeni a bányászatot :) Ha minden alkatrész időben jön akkor csütörtökön már megy a dolog.

Kérnék egy kis segítséget !
Krakenről, hogy a jó istenbe utaltassam majd át a pénzem OTP-s számlára? Kb havi 100ezer fog átjönni rajta.



Hogy töltsem ki? Köszi

raffiakötö

Idézetet írta: Fendrou Dátum március 20, 2017, 03:13:49 DÉLUTÁN
Sziasztok, most fogom kezdeni a bányászatot :) Ha minden alkatrész időben jön akkor csütörtökön már megy a dolog.

Kérnék egy kis segítséget !
Krakenről, hogy a jó istenbe utaltassam majd át a pénzem OTP-s számlára? Kb havi 100ezer fog átjönni rajta.



Hogy töltsem ki? Köszi

Ami fontos hogy ékezetek nélkül vidd fel az adataidat. :)

Description: Leírás a számláról, ha jól értem a krakennek kell
Name on account: Adj nevet a számládnak, ezen a néven jelenik meg a Krakenen a számlád
IBAN: Bankszámlaszámod nemzetközi száma, bankod megtudja mondani vagy webbankon is megtalálod
Bank name: Bankod neve
BIC: SWIFT kód, bank nemzetközi kódja http://swiftkod.hu/
Address: bankod valós címe

Remélem segítettem

Fendrou

Köszönöm a gyors választ :)

Még vacilálok, hogy Coinbase-n mennyen a dolog vagy Kraken-en

raffiakötö

Idézetet írta: Fendrou Dátum március 20, 2017, 03:34:05 DÉLUTÁN
Köszönöm a gyors választ :)

Még vacilálok, hogy Coinbase-n mennyen a dolog vagy Kraken-en

Én megnézném a xapo-t vagy az uquidot is

Fendrou

Idézetet írta: raffiakötö Dátum március 20, 2017, 03:50:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Fendrou Dátum március 20, 2017, 03:34:05 DÉLUTÁN
Köszönöm a gyors választ :)

Még vacilálok, hogy Coinbase-n mennyen a dolog vagy Kraken-en

Én megnézném a xapo-t vagy az uquidot is

Te melyiket ajánlod? OTP forintalapú számlára utalnám a pénzt.