Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

dpeter

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 28, 2017, 11:54:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum május 28, 2017, 11:06:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Mi van akkor, ha magyarországon fizetek vele egy boltban?
1) menni fog, attól hogy euró alapú a kártya?
2) milyen EURHUF árfolyamon fogja váltani??

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

Nekem Uquid van, pont ma néztem az utolsó vásárlásaimat és a középárfolyamhoz nagyon közel váltott, plusz ugye a 3% pénzváltási díj. Gondolom ennél az Advnál is hasonlóan van, mert a kártyakibocsátó végülis ugyanaz. Ja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni, ahol elfogadnak Visát.

Én már vásároltam többször vele mo-n, csak megerősíteni tudom, középár + 3%.
Plusz januárban síelés összes utiköltségét ezzel fizettem, kapuknál, benzinkúton, minden rendben volt vele.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Balvanylajos

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 28, 2017, 11:54:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum május 28, 2017, 11:06:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Mi van akkor, ha magyarországon fizetek vele egy boltban?
1) menni fog, attól hogy euró alapú a kártya?
2) milyen EURHUF árfolyamon fogja váltani??

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

Nekem Uquid van, pont ma néztem az utolsó vásárlásaimat és a középárfolyamhoz nagyon közel váltott, plusz ugye a 3% pénzváltási díj. Gondolom ennél az Advnál is hasonlóan van, mert a kártyakibocsátó végülis ugyanaz. Ja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni, ahol elfogadnak Visát.

Az Uquid számlára BTC-t kell utalni és azt azonnal konvertálja EUR-ra? Azt lehet tudni hogy nagyjából milyen árfolyamon? :)
Bocsánat a kérdések miatt, de szerintem ezek a legfontosabbak.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum május 28, 2017, 03:53:53 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 28, 2017, 11:54:43 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum május 28, 2017, 11:06:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Mi van akkor, ha magyarországon fizetek vele egy boltban?
1) menni fog, attól hogy euró alapú a kártya?
2) milyen EURHUF árfolyamon fogja váltani??

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

Nekem Uquid van, pont ma néztem az utolsó vásárlásaimat és a középárfolyamhoz nagyon közel váltott, plusz ugye a 3% pénzváltási díj. Gondolom ennél az Advnál is hasonlóan van, mert a kártyakibocsátó végülis ugyanaz. Ja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni, ahol elfogadnak Visát.

Az Uquid számlára BTC-t kell utalni és azt azonnal konvertálja EUR-ra? Azt lehet tudni hogy nagyjából milyen árfolyamon? :)
Bocsánat a kérdések miatt, de szerintem ezek a legfontosabbak.

Igen, ezek annyira fontos kérdések, hogy legalább 5x ki voltak már itt tárgyalva :D
De mindegy... Szóval megadod hogy mennyi EUR-t töltenél, mondjuk 500, erre ő kiszámolja, mennyi BTC-t kell küldjél. Satoshira pontosan annyit kell küldened és van rá 15 perced. Poloniexről nekem eddig gond nélkül átment.
A BTC/fiat árfolyamot nehéz pontosan meghatározni, mert váltónként eltérő ugye, nem ritka a 100 USD feletti különbség sem. Nemtom az Uquid melyik váltót nézi, én asszem a Krakenhez mértem és kb. 1-2%-al váltotta rosszabbul.


johnypapa

Most tettem meg az első próba depositot az advcash-re és eléggé lehangol az árfolyam, amiben váltanak.
Deposit 5 eur jelen pillanatban ez 0.002344 BTC - 2445usd/BTC
nomármost a kért deposit az 0.002854 BTC -volt + a poloniex 0.0001 fee-je
-ez akárhogy számolom is 16%-os veszteság az itt leirtak 1,5-2,5%-hoz képest
-magyarán az 5 euró depositolása 1 euróba került.
pl 100 eurónál hogyan alakulnak a számok, tapasztalatok?

dpeter

Én általában BTC-E-n szoktam váltani eur-ra, és azt tolom át advcash-re, mert btc-e code-ra 0% fee van. Így lehet kicsit jobb az egyenlet.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Melinor

Sziasztok, segítséget kérnék. Elakadtam az addres verification-nél, már kétszer visszadobták. Ti mit töltöttetek fel? Köszi a segítséget.
,

Uhura

Idézetet írta: Melinor Dátum június 02, 2017, 07:51:33 DÉLUTÁN
Sziasztok, segítséget kérnék. Elakadtam az addres verification-nél, már kétszer visszadobták. Ti mit töltöttetek fel? Köszi a segítséget.
,

Lakcím kártya pld. mindkét oldala scanelve.

Melinor

Uhh bakker erre nem is gondoltam, köszi a segítséget!

sebajtóbiás

Idézetet írta: johnypapa Dátum június 02, 2017, 06:55:52 DÉLELŐTT
Most tettem meg az első próba depositot az advcash-re és eléggé lehangol az árfolyam, amiben váltanak.
Deposit 5 eur jelen pillanatban ez 0.002344 BTC - 2445usd/BTC
nomármost a kért deposit az 0.002854 BTC -volt + a poloniex 0.0001 fee-je
-ez akárhogy számolom is 16%-os veszteság az itt leirtak 1,5-2,5%-hoz képest
-magyarán az 5 euró depositolása 1 euróba került.
pl 100 eurónál hogyan alakulnak a számok, tapasztalatok?

Deposit, beírod hogy 100 EUR, kiírja az mennyi BTC lesz és már számolhatsz is :)

Mickey

Idézetet írta: dpeter Dátum június 02, 2017, 01:25:04 DÉLUTÁN
Én általában BTC-E-n szoktam váltani eur-ra, és azt tolom át advcash-re, mert btc-e code-ra 0% fee van. Így lehet kicsit jobb az egyenlet.

Nem tudom jól néztem e, de mintha a váltásnak elég rossz az aránya a BTC-E-n
Javíts ki légyszi, ha rosszul látom!

Köszi!

auratum

Végig olvastam a topikot, viszont egy elég indiszkrét dolgot kérdeznék. Ha advcashel veszem fel akkor a hárombetűs változó ki is esik a képletből? Van bármi kockázat azon kívül hogy bedől az oldal és bukod a pénzed?

SF

Idézetet írta: auratum Dátum június 08, 2017, 05:35:53 DÉLUTÁN
Végig olvastam a topikot, viszont egy elég indiszkrét dolgot kérdeznék. Ha advcashel veszem fel akkor a hárombetűs változó ki is esik a képletből? Van bármi kockázat azon kívül hogy bedől az oldal és bukod a pénzed?

Hát nem nagyon van más kockázat...de az oldal nem bukik be szerintem.

peter1300

Sziasztok!

Lakcím megerősítéshez elfogadják a lakcím kártyát, vagy csak egy csekket/számlát fogadnak el, ami a lakcímedre szól? :o

Köszi!

Effect

Tehát ha igényelek egy cryptopay es kártyát, akkor itt Magyarországon melyik ATM fogadja el?

bazsy

Idézetet írta: Effect Dátum június 09, 2017, 01:49:48 DÉLUTÁN
Tehát ha igényelek egy cryptopay es kártyát, akkor itt Magyarországon melyik ATM fogadja el?
Amelyiken rajt a Visa logó!

Effect


nagymag

Idézetet írta: SF Dátum június 08, 2017, 06:33:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: auratum Dátum június 08, 2017, 05:35:53 DÉLUTÁN
Végig olvastam a topikot, viszont egy elég indiszkrét dolgot kérdeznék. Ha advcashel veszem fel akkor a hárombetűs változó ki is esik a képletből? Van bármi kockázat azon kívül hogy bedől az oldal és bukod a pénzed?

Hát nem nagyon van más kockázat...de az oldal nem bukik be szerintem.

Nem akarok paranoiásnak tűnni, de létezik egy olyan, hogy "Automatikus Információcsere Egyezmény" (AEOI), ahol a csatlakozott országok megosztják egymással a náluk lévő külföldi állampolgárok pénzügyi és privát (név, cím, stb.) adatait. Az advcash és majdnem az összes "debit card"-os cégnek a Wave Crest szolgáltatja a Maestro/Visa/Master Card/stb. kártyát, ami egy Giblaltári cég. Giblaltár csatlakozott ehhez a programhoz és az egyik advcash képviselő meg is erősítette a bitcointalk-on, hogy a Wave Crest részt vesz az adatszolgáltatási egyezményben (bár még nem tudják, hogy pontosan miként):

IdézDo you or your card vendor participate in AEOI (http://www.oecd.org/tax/transparency/automaticexchangeofinformation.htm) and report clients` financial info ?
IdézOur card vendor will be participating starting 2017, but so far they don't have any exact information on how it will work in their case.

gohanssj

Sziasztok.Valaki leírná nekem hogyan kell coinbase-ről advcash kártyára eurót utalni?

hupisom1

Kb sehogy szerintem , legalább is ha nem hitelesitetted magad akkor szerintem sehogy , btc -t lehet rá tolni , meg ugye van ott pár opció , btc-e , stb amiről lehet még , de én coinbase -ről nyomom rá a btc -t , lehetőleg minél nagyobb tételben mert akkor közelebb vált a valós árfolyamhoz .

Mickey

Idézetet írta: hupisom1 Dátum június 13, 2017, 06:13:07 DÉLELŐTT
Kb sehogy szerintem , legalább is ha nem hitelesitetted magad akkor szerintem sehogy , btc -t lehet rá tolni , meg ugye van ott pár opció , btc-e , stb amiről lehet még , de én coinbase -ről nyomom rá a btc -t , lehetőleg minél nagyobb tételben mert akkor közelebb vált a valós árfolyamhoz .
Szia! Coinbase-re hogy csinálsz BTC-t?