Changelly-ről valakinek tapasztalata?

Indította 85469, január 08, 2018, 02:38:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

85469

Engem úgy néz ki épp most nyúltak le jól, reggel óta várok az átváltásra és support emailre sem reagálnak. :(

zenetibi

Idézetet írta: 85469 Dátum január 08, 2018, 02:38:34 DÉLUTÁN
Engem úgy néz ki épp most nyúltak le jól, reggel óta várok az átváltásra és support emailre sem reagálnak. :(


Én váltottam régebben, de jól müködött. Jól megadtad a cimet?

85469

#2
persze minden oké itt van előttem a tranzakció oldala címek oké, átváltás megtörtént, mégis már 6 órája várok a fizetésre..
és tele van a tweetjük hasonlóval mindenkinek azt írják, hogy várjon csak azt nem tudom mire mert még csak el se küldték az összeget..
ennyit azért nem késik a hálózat mindenki más tud időben etherumot küldeni csak épp ők nem..
és két órája küldtem a support emailt arra sem jött válasz..

zenetibi

Idézetet írta: 85469 Dátum január 08, 2018, 03:20:18 DÉLUTÁN
persze minden oké itt van előttem a tranzakció oldala címek oké, átváltás megtörtént, mégis már 6 órája várok a fizetésre..
és tele van a tweetjük hasonlóval mindenkinek azt írják, hogy várjon csak azt nem tudom mire mert még csak el se küldték az összeget..
ennyit azért nem késik a hálózat mindenki más tud időben etherumot küldeni csak épp ők nem..
és két órája küldtem a support emailt arra sem jött válasz..


Ha BTC-re váltottál, akkor 1 napba is belekerülhet a tranzakció

85469

#4
zec-ről eth-ra
közben olyat is találtam hogy van akinek 60 óra múlva fizettek, de egy csomó posztot arról is, hogy egyáltalán nem fizettek..
szóval most vagy simán lenyúltak vagy nincs fedezetük aztán majd ha lesz akkor fizetnek én meg reménykedjek.. :(
ha ezt tudom a büdös életben nem váltok náluk semmit..
a shapeshift legalább van annyira korrekt, hogy csak azt teszi ki amire van fedezete..

85469

UPDATE:
végül egy kis twitterezés után megérkezett az eth a számlámra hála az égnek :), persze nem annyi amit kiírtak hanem jóval kevesebb és a changelly accountomon belül még mindig csak "sending"-et mutat szóval kerüljétek mint a rossz pénzt, mert valszeg csak azért küldtek némi eth-t mert elkezdtem pezsegni, vagyis aki nem szól azét simán lenyúlják szerintem..