Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

MicroCoin-Az első Magyar kriptovaluta

Indította Franky2Ster, július 09, 2018, 09:44:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában


Franky2Ster

0.015 BTC hiányzik a tőzsde listázáshoz. Ajánlatokat várok, hogy ki mennyi MCC-t venne tőlem ennyiért. A teljes vételár a listázás támogatására megy természetesen. Az első számomra elfogadható ajánlat megköttetik.

Franky2Ster


Franky2Ster

Holnaptól már lehet kereskedni a MapleChange tőzsdén!  8)

Franky2Ster


kly

kár hogy 20 fillér :(   az 1-1 darabos parasztvakítós tranzakciókat leszámítva. nem néz ki túl jól.......

Balvanylajos

Az a durva, hogy kétszer többet ér mint a DOGE.

Franky2Ster

Idézetet írta: kly Dátum szeptember 25, 2018, 12:41:11 DÉLUTÁN
kár hogy 20 fillér :(   az 1-1 darabos parasztvakítós tranzakciókat leszámítva. nem néz ki túl jól.......

Kb. 2 napja lehet vele kereskedni ne várj egyből csodát.  :)

willow

Most akkor 20 fillér, vagy 10 forint az ára?

Paly G

Idézetet írta: willow Dátum szeptember 25, 2018, 04:23:29 DÉLUTÁN
Most akkor 20 fillér, vagy 10 forint az ára?
Exchange-re kerülés előtt 10 ft volt most 0,2 ft exchange-en. Szerintem, azt hogy ez hogy, smint történt az más kérdés.

Franky2Ster

Idézetet írta: Paly G Dátum szeptember 25, 2018, 04:41:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum szeptember 25, 2018, 04:23:29 DÉLUTÁN
Most akkor 20 fillér, vagy 10 forint az ára?
Exchange-re kerülés előtt 10 ft volt most 0,2 ft exchange-en. Szerintem, azt hogy ez hogy, smint történt az más kérdés.

Ha 0,2Ft akkor szólj megveszem az összeset!!!! :D
Jelenleg 16Ft a legolcsóbb szóval nem rudom hol nézted.

Franky2Ster

Jövőbeni tervek fejlesztések:

*-    Menedzselhető alszámlák létrehozása.
-    . Új tranzakció ami nem jár coin mozgással (csak a payloadot küldöd)
-    A számlákhoz lehet scriptet írni ami bekerül a blokkláncba és tudja szabályozni a számla működését (pl. amikor pénz jön a számlára akkor automatikusan tud valamit csinálni)
-    A számláidhoz tárolhatsz adatokat (titkosítva is)
-    Az elöző pont segítségével egy-egy számlához saját tranzakciókat tudsz programozni. Itt meg tudod mondani a tranzakció nevét, és, hogy milyen adatokat kérjen be a usertől. Ez a tranzakció csak az adott számlára küldhető.
-    Egy alszámla tárolhat valamilyen típusú tokent is MCC helyett. Ebben az esetben a számlát a tokent kibocsátó számla tudja kezelni a saját scriptjével (ő írja jóvá az utalásokat, stb., ezt a kibocsátó számlához tartozó scripttel tudja megoldani)
-    .NET-es újraírt verzió közzététele - már működik, de néha instabil, van benne egy-két bug, év végére, a forráskód publikus, bárki próbálgathatja
-    Egyszerűsített, light wallet
-    Egyszerűsített, rájuk szabott wallet a kereskedőknek, könnyű integrációval (számlázóprogram, pénztárgép stb.)
-    Bekerülni egy nagyobb aukciós / apróhírdetéses oldalra, mint lehetséges fizetőeszköz
-    Raspberry Pi portolás
-    Embedded eszközökön való futtatás (microcontroller, kávéautomatához, stb.) - folyamatban*

Dolce

#52
3 ft-ért lehet venni azonnal. legmagasabb ajánlat 50 fillér körül van

de ma tényleg vettek a mázlisták 20 fillér/coinért is egy nagyobb pakkot

kly

pontosan így van. most számoltam újra és nekem is ez jött ki :)

Franky2Ster

Az a nagyobb Pack csak egy tesztelés volt
Jelenleg is a legolcsóbb ajánlat 0.00000190 3,33Ft átszámítva.

Til

Én már összekeveredtem. A exchange-n hi:0.000002 lo:0.00000012 vagy azt nem kell nézni mekkora a tőzsdei értéke?  :o
C:\> del c:\command.com

Franky2Ster

Annyiért vennének!  :D
Azok a Buy order neked a Sell ordert kell nézni.

kly

Idézetet írta: Til Dátum szeptember 26, 2018, 08:07:38 DÉLELŐTT
Én már összekeveredtem. A exchange-n hi:0.000002 lo:0.00000012 vagy azt nem kell nézni mekkora a tőzsdei értéke?  :o

Minden annyit ér amennyit adnak érte. Ez nem csak a crytora igaz :)    tehát  0.00000012 az ára.
ha hébe hóba van néhány ettől párszor magasabb az csak néhány darab nem kell foglalkozni vele az a beetetés szokott lenni hogy a legutolsó trade magas árat mutasson..... így az arra tévedő hátha megeszi ugyanazon a magas áron :)  néna be is jön

jelenleg a 0.0000001 és 0.0000002 közé mondanám az árát, többet semmiképp nem adnék érte.  Ha pár napon belül nem indul meg sőt csorogni kezd akkor akik bányásszák és kevés van nekik el fogják adni még a jelenlegi ártól is olcsóbbban szerintem.  vagy nem :)


Til

Idézetet írta: kly Dátum szeptember 26, 2018, 03:24:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum szeptember 26, 2018, 08:07:38 DÉLELŐTT
Én már összekeveredtem. A exchange-n hi:0.000002 lo:0.00000012 vagy azt nem kell nézni mekkora a tőzsdei értéke?  :o

Minden annyit ér amennyit adnak érte. Ez nem csak a crytora igaz :)    tehát  0.00000012 az ára.
ha hébe hóba van néhány ettől párszor magasabb az csak néhány darab nem kell foglalkozni vele az a beetetés szokott lenni hogy a legutolsó trade magas árat mutasson..... így az arra tévedő hátha megeszi ugyanazon a magas áron :)  néna be is jön

jelenleg a 0.0000001 és 0.0000002 közé mondanám az árát, többet semmiképp nem adnék érte.  Ha pár napon belül nem indul meg sőt csorogni kezd akkor akik bányásszák és kevés van nekik el fogják adni még a jelenlegi ártól is olcsóbbban szerintem.  vagy nem :)
Tehát, akkor még 20 fillér sincs az ára...
C:\> del c:\command.com

Dolce