Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Csaby64

kb egy honap s megjón nekem 360Gb ra adott 3.5 storjrt

tomno1

Sziazstok,

valakinek van már megoldása, hogy ami ide:https://www.myetherwallet.com/ kerül storj, mit lehet vele kezdeni, vagy valami emberibb oldalra átkülddeni, ahol tovább lehetne váltani másba?

L4mie

Amit utálok:
1. fórum aláírások
2. listák
3. irónia


tamagucsi

Poloniex en is van lehetőség storj kereskedelemre ( kifizetés-fogadás-btc re váltás ).


tomno1

Idézetet írta: tamagucsi Dátum november 08, 2017, 05:03:11 DÉLUTÁN
Poloniex en is van lehetőség storj kereskedelemre ( kifizetés-fogadás-btc re váltás ).
Az ok, de a myetherwalletről nem tudom sehova küldeni.

Tomno10


lukacsa82

Idézetet írta: tomno1 Dátum november 08, 2017, 06:27:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tamagucsi Dátum november 08, 2017, 05:03:11 DÉLUTÁN
Poloniex en is van lehetőség storj kereskedelemre ( kifizetés-fogadás-btc re váltás ).
Az ok, de a myetherwalletről nem tudom sehova küldeni.

Tomno10

Ha nincs valamennyi(nagyon kevés) ETH a számládon nem fogod tudni kikuldeni, mert ETH-ban kell a tranzakciós költséget megfizetni.


MoranTom

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum november 14, 2017, 07:41:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum november 08, 2017, 06:27:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tamagucsi Dátum november 08, 2017, 05:03:11 DÉLUTÁN
Poloniex en is van lehetőség storj kereskedelemre ( kifizetés-fogadás-btc re váltás ).
Az ok, de a myetherwalletről nem tudom sehova küldeni.

Tomno10

Ha nincs valamennyi(nagyon kevés) ETH a számládon nem fogod tudni kikuldeni, mert ETH-ban kell a tranzakciós költséget megfizetni.


Én kiszálltam és ráálltam burst bányászatra. jött storj-om parity-re, ráutaltam pár eth-t a parity-re hogy ki tudjam venni, de eltűnt az eth-m.
ha esetleg valakinek van tapasztalata parity-vel, szoljatok.

tomno1

Én is kiszálltam belőle, kevés bevétel, nehézkes a pénzhezjutás.

fr33b1rdx

az a ketto ugyanugy futhat egymas mellett es alig foglal helyet, nem ertem miert szallnal ki belole, semmi dolog nincs vele ha egyszer beallitod  ::)

tomno1

Sziasztok,

elképzelhető, hogy kb.: 0,012 ETH-t küldtem a myetherwallet-re, hogy az ott lévő STORJ-t kiszabadítsam és ebből csak 0.000559 ETH lett mire átért?
És persze ez meg kevés a STORJ átküldéséhez.
Több mint 7 USD-ből ennyi maradt?
A másik kérdés, hogy régen nem volt jó a Poloniex STORJ cím, ez most már jó és arra is kifizetnek?

Köszi


H4ze

Sziasztok! Mondanátok tapasztalatokat? Mit érdemes beállitani és hogy? Jelenleg 5 és fél órája megy 8,03MB már megosztott a delta 239ms van a port az egyetlen ami nem zöld 4666 porton van és zárójelben irja h Tunnel. Előre is köszi a válaszokat

tomno1

Idézetet írta: tomno1 Dátum december 25, 2017, 08:23:34 DÉLUTÁN
Sziasztok,

elképzelhető, hogy kb.: 0,012 ETH-t küldtem a myetherwallet-re, hogy az ott lévő STORJ-t kiszabadítsam és ebből csak 0.000559 ETH lett mire átért?
És persze ez meg kevés a STORJ átküldéséhez.
Több mint 7 USD-ből ennyi maradt?
A másik kérdés, hogy régen nem volt jó a Poloniex STORJ cím, ez most már jó és arra is kifizetnek?

Köszi

Na? Senki?
Senki nem használja a programot és az ethwallett oldalt?
Pedig most a Storj árfolyama szépen megugrott!
A GAS limitet mennyire kell állítani?
És tulajdonképpen mi is az?

Köszi


energy86

enis november otta csinalom a storj 2x2 tb hdd vel de csak 180gb es 160gb hasznalt el 24 bol 24 megyen decemberi es nobemberi fizetesberdekesen 8.9 storj pedig novemberben csak 50 gb hasznalt es arra kaptam 6 dollart aztan mikor bejot bitrexre mar 4 volt :(( aszthiszem feladom mert a sracok csak jatszanak a farmerekel es forgasak a cointjaincat a fizetesre is rengeteget kell varni majdnem 2 honap nem akarok senkit elkeseriteni de nem egy nagy milios buli

Gibkey


Til

Idézetet írta: energy86 Dátum január 11, 2018, 11:40:40 DÉLUTÁN
enis november otta csinalom a storj 2x2 tb hdd vel de csak 180gb es 160gb hasznalt el 24 bol 24 megyen decemberi es nobemberi fizetesberdekesen 8.9 storj pedig novemberben csak 50 gb hasznalt es arra kaptam 6 dollart aztan mikor bejot bitrexre mar 4 volt :( ( aszthiszem feladom mert a sracok csak jatszanak a farmerekel es forgasak a cointjaincat a fizetesre is rengeteget kell varni majdnem 2 honap nem akarok senkit elkeseriteni de nem egy nagy milios buli
Az elején még megérte,de ezek szerint nem fejlődnek olyan ütemben mint ahogy kellene nekik.
C:\> del c:\command.com

tomno1