Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 13 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

koko52cdm

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mennyibe kerül coinbase-ra K&H e-bankon keresztül egy utalás? Sima lakossági, nem deviza. És mennyi egy visszautalás forintra váltva? Írtak már 5-6 ezret meg 1600-at is. Illetve Coinbase is lehúz még?

Marco

sziasztok!
Egy ideje nem utaltam ki lóvét számlára, egészen februárig ment. Legutóbb mikor próbáltam krakenről sepás utalással ciprusi kártyára, felhívtak, hogy nem engedik a bitcoinnal való kereskedést. Szóval ez a lehetőség elúszott, hogy 0.09euroért utaljak ki. Nézegettem a bitcoin ATMeket, amik kb 10%os haszonnal dolgoznak. 2000euro esetén, azért az már nem kevés. Keresem azt a módot, amivel kis költségekkel kiutalhatok nagyobb összeget kártyára,számlára. Van mo.-i Visa és Master cardom is. Ti ,hogy csinálnátok?  köszi

willow

Idézetet írta: Marco Dátum október 28, 2018, 08:50:08 DÉLELŐTT
sziasztok!
Egy ideje nem utaltam ki lóvét számlára, egészen februárig ment. Legutóbb mikor próbáltam krakenről sepás utalással ciprusi kártyára, felhívtak, hogy nem engedik a bitcoinnal való kereskedést. Szóval ez a lehetőség elúszott, hogy 0.09euroért utaljak ki. Nézegettem a bitcoin ATMeket, amik kb 10%os haszonnal dolgoznak. 2000euro esetén, azért az már nem kevés. Keresem azt a módot, amivel kis költségekkel kiutalhatok nagyobb összeget kártyára,számlára. Van mo.-i Visa és Master cardom is. Ti ,hogy csinálnátok?  köszi
Átküldöd a btc-t upholdra. Ott átváltod euróba. Hazautalod. Leadózol, és élsz boldogan.

Lord11

#2103
Idézetet írta: Marco Dátum október 28, 2018, 08:50:08 DÉLELŐTT
sziasztok!
Egy ideje nem utaltam ki lóvét számlára, egészen februárig ment. Legutóbb mikor próbáltam krakenről sepás utalással ciprusi kártyára, felhívtak, hogy nem engedik a bitcoinnal való kereskedést. Szóval ez a lehetőség elúszott, hogy 0.09euroért utaljak ki. Nézegettem a bitcoin ATMeket, amik kb 10%os haszonnal dolgoznak. 2000euro esetén, azért az már nem kevés. Keresem azt a módot, amivel kis költségekkel kiutalhatok nagyobb összeget kártyára,számlára. Van mo.-i Visa és Master cardom is. Ti ,hogy csinálnátok?  köszi
Üdv.Simán kiutalom Krakenről SEPÁ-val ugyanúgy 0,09EUR-ért az OTP-s számlámra. 100 EUR alatt nem számol fel az OTP semmit, afelett 2 EUR a jóváírás díja. Ha csak párszáz EUR-t akarok kiutalni, akkor több 90 EUR-os részletben utalom ki.

bgerely

Idézetet írta: Marco Dátum október 28, 2018, 08:50:08 DÉLELŐTT
sziasztok!
Egy ideje nem utaltam ki lóvét számlára, egészen februárig ment. Legutóbb mikor próbáltam krakenről sepás utalással ciprusi kártyára, felhívtak, hogy nem engedik a bitcoinnal való kereskedést. Szóval ez a lehetőség elúszott, hogy 0.09euroért utaljak ki. Nézegettem a bitcoin ATMeket, amik kb 10%os haszonnal dolgoznak. 2000euro esetén, azért az már nem kevés. Keresem azt a módot, amivel kis költségekkel kiutalhatok nagyobb összeget kártyára,számlára. Van mo.-i Visa és Master cardom is. Ti ,hogy csinálnátok?  köszi

Ciprusi kártyáról bővebbet tudnál mondani? Melyik cég, milyen kártya, hogy lehet számlát nyitni stb.

Témánál maradva a Coinpandán mindenféle verifikálás nélkül lehet amazon.de ajándék utalványt (kódot) venni.
Coinpandás számlára küldesz bitcoint, ott veszel belőle EUR-t, aztán withdrawnál beállítod hogy amazon gift card-ban kéred az összeget, amit pár perc múlva meg is kapsz emailben.
Csak az amazon.de oldalon lehet beváltani, ami az amazon német oldala, legtöbb terméket magyarországra is postázzák.
A kapott kódot az amazonon az áru kifizetésekor lehet beírni, akár több részletben is le lehet vásárolni.

Marco

Bank of Cyprus. Nem volt egyszerű, kellett ottani munkahely igazolás, lakcím igazolás. Ottani orosz bankoknál egyszerűbben lehet nyitni számlát, Nekem ez kellett a fizu utalásához. Magyarországon van erste és  k&hs számlám. Valamelyikre lehetne utalni? Vagy van  még valami más módszer, ahol el tudom kerülni, hogy a magyar zsidók újra megadóztassák a pénzemet? Unokatesóm paypalra utalta és onnan küldte ki számlára.

cryptomate89

#2106
Ingyenes és gyors Coinbase be és kiutalás Revolut -tal:
A végeredmény, hogy a kívánt összeget EURban teljesen díjmentesen tudod eljuttatni a HUF számládról a Coinbasere kb. 2 óra alatt. A kiutalás is csak 0.15 EURba kerül és szintén gyors, valamint a Revolut accodról nem is kell továbbutalni, tehát állambácsi nem látja és a Revolut kártyával bárhol felhasználható, vagy levehető autómatából.
Menete:
-Letöltöd az APPot, regisztrálsz (elég az ingyenes is) és megrendeled a kártyát.
-Az APPban rámész a TOP UP -ra és megadod a bankkártyadataidat és, hogy mekkora összeggel akarod feltölteni. Ez EUR alapú online fizetésnek minősül. Nincs költsége, teljesen instant és a bankod konvertálja a HUFot EURba.
-Most, hogy már van EUR a balanceodon, indíthatsz utalást a Coinbasere. Payment fül -> Bank transfer -> Add a new beneficiary -> Business -> innentől jönnek a Coinbase adatai az utaláshoz. Azt a Coinbase oldaláról tudod megszerezni az EUR deposit -re kattintva. Revolut LTD a Bank neve +név és összeg megadása után látod. (mint ahogy a SEPA utaláshoz kell) Elvileg csatoltam képet. A REFERENCE NUMBER minenkinél egyedi, az enyémet kisatíroztam.
-Ha ezeket az adatokat megadtad elmenti ezt sablonként és többet nem kell vele foglalkozni. Összeg megadással rögtön tudsz indítani utalást. nekem átlag 2 óra alatt megérkezett a pénz Coinbasere.
Kifelé ellentétes sorrendben történnek a dolgok. :) Annyi különbséggel, hogy nem látom értelmét a Revolutról továbbküldeni a pénzt a bankszámládra. Onnan kell felhasználni, lehetőleg kártyás vásárlásokho, meg mittudomén mire. :D

Paly G

WIREX

Hali Mindenki!

Wirex supporttal van valakinek tapasztalata? Mennyire legyek beszarva ha elbasztam a jelszavam és nekik kell helyreállítani? Köszi!

bazsy

Idézetet írta: Paly G Dátum január 02, 2019, 04:39:10 DÉLUTÁN
WIREX

Hali Mindenki!

Wirex supporttal van valakinek tapasztalata? Mennyire legyek beszarva ha elbasztam a jelszavam és nekik kell helyreállítani? Köszi!

Jelszó emlékeztető wirexappban működik,esetleg a wirex weboldalán próbáld meg

Paly G

Idézetet írta: bazsy Dátum január 02, 2019, 04:56:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Paly G Dátum január 02, 2019, 04:39:10 DÉLUTÁN
WIREX

Hali Mindenki!

Wirex supporttal van valakinek tapasztalata? Mennyire legyek beszarva ha elbasztam a jelszavam és nekik kell helyreállítani? Köszi!

Jelszó emlékeztető wirexappban működik,esetleg a wirex weboldalán próbáld meg

Túl vagyok rajta valamit nagyon elkúrtam, kaptam e-mailt hogy lockolták a fiókom és hogy vegyem fel a kapcsolatot a supporttal, az is megtörtén most várok csak gondoltam hátha valakinek van tapasztalata.

Paly G

Idézetet írta: Paly G Dátum január 02, 2019, 04:59:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 02, 2019, 04:56:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Paly G Dátum január 02, 2019, 04:39:10 DÉLUTÁN
WIREX

Hali Mindenki!

Wirex supporttal van valakinek tapasztalata? Mennyire legyek beszarva ha elbasztam a jelszavam és nekik kell helyreállítani? Köszi!

Jelszó emlékeztető wirexappban működik,esetleg a wirex weboldalán próbáld meg

Túl vagyok rajta valamit nagyon elkúrtam, kaptam e-mailt hogy lockolták a fiókom és hogy vegyem fel a kapcsolatot a supporttal, az is megtörtén most várok csak gondoltam hátha valakinek van tapasztalata.

Tapasztalat:
1 hét alatt reagáltak, 1 nap alatt megoldották, minden rendben ment.

zsombor1

Idézetet írta: cryptomate89 Dátum november 28, 2018, 09:28:12 DÉLUTÁN
Ingyenes és gyors Coinbase be és kiutalás Revolut -tal:
A végeredmény, hogy a kívánt összeget EURban teljesen díjmentesen tudod eljuttatni a HUF számládról a Coinbasere kb. 2 óra alatt. A kiutalás is csak 0.15 EURba kerül és szintén gyors, valamint a Revolut accodról nem is kell továbbutalni, tehát állambácsi nem látja és a Revolut kártyával bárhol felhasználható, vagy levehető autómatából.
Menete:
-Letöltöd az APPot, regisztrálsz (elég az ingyenes is) és megrendeled a kártyát.
-Az APPban rámész a TOP UP -ra és megadod a bankkártyadataidat és, hogy mekkora összeggel akarod feltölteni. Ez EUR alapú online fizetésnek minősül. Nincs költsége, teljesen instant és a bankod konvertálja a HUFot EURba.
-Most, hogy már van EUR a balanceodon, indíthatsz utalást a Coinbasere. Payment fül -> Bank transfer -> Add a new beneficiary -> Business -> innentől jönnek a Coinbase adatai az utaláshoz. Azt a Coinbase oldaláról tudod megszerezni az EUR deposit -re kattintva. Revolut LTD a Bank neve +név és összeg megadása után látod. (mint ahogy a SEPA utaláshoz kell) Elvileg csatoltam képet. A REFERENCE NUMBER minenkinél egyedi, az enyémet kisatíroztam.
-Ha ezeket az adatokat megadtad elmenti ezt sablonként és többet nem kell vele foglalkozni. Összeg megadással rögtön tudsz indítani utalást. nekem átlag 2 óra alatt megérkezett a pénz Coinbasere.
Kifelé ellentétes sorrendben történnek a dolgok. :) Annyi különbséggel, hogy nem látom értelmét a Revolutról továbbküldeni a pénzt a bankszámládra. Onnan kell felhasználni, lehetőleg kártyás vásárlásokho, meg mittudomén mire. :D


Tehát, a kibányászott eth-t, amit coinbasere utaltatok ki a pool-al, átváltom coinbasen eurora és az eurot átutalom revolutra?
És a revolut kártyával veszek kenyeret az abc-ben?
Így nem lehet nyomon követni?

elbandi

Idézetet írta: cryptomate89 Dátum november 28, 2018, 09:28:12 DÉLUTÁN
Ingyenes és gyors Coinbase be és kiutalás Revolut -tal:
A végeredmény, hogy a kívánt összeget EURban teljesen díjmentesen tudod eljuttatni a HUF számládról a Coinbasere kb. 2 óra alatt. A kiutalás is csak 0.15 EURba kerül és szintén gyors, valamint a Revolut accodról nem is kell továbbutalni, tehát állambácsi nem látja és a Revolut kártyával bárhol felhasználható, vagy levehető autómatából.
azert a navosba ne legyel olyan biztos. coinbase-en eurba valtashoz verifyzni kell (szemelyi+fenykep), illetve most mar a sima utalashoz is. mivel coinbase UK ceg, a nav is kerheti hogy adjak ki az infokat, oket meg csak azt fogja erdekelni hogy kaptal X eur-t, fizess adot. persze el lehet lenni a radar alatt, de milliokat azert necces.

DonaldDump

Bizony a Kraken valamelyik nap tette közzé ,hogy melyik ország hivatalai mennyi megkereséssel fordultak hozzájuk. Magyart nem látni de cseh meg lengyel volt a listán.

Til

Tudtok ajánlani arra egy olcsó megoldást, hogy a lehető legjobban járjak árfolyam és fee tekintetében ,hogy BTC-t tudjak venni magyar bankszámlával/kártyával? Hol lenne ezt a legjobb megtenni? Eddig ,csak arra volt szükségem, hogy kivegyem a pénzt ,de most vásárolni szeretnék és ilyen ínséges időkben nem akarok több tanulópénzt. :) Köszi a segítséget
C:\> del c:\command.com

macsi

Idézetet írta: Til Dátum január 14, 2019, 02:23:19 DÉLUTÁN
Tudtok ajánlani arra egy olcsó megoldást, hogy a lehető legjobban járjak árfolyam és fee tekintetében ,hogy BTC-t tudjak venni magyar bankszámlával/kártyával? Hol lenne ezt a legjobb megtenni? Eddig ,csak arra volt szükségem, hogy kivegyem a pénzt ,de most vásárolni szeretnék és ilyen ínséges időkben nem akarok több tanulópénzt. :) Köszi a segítséget

pont most? HODL :)

Til

Idézetet írta: macsi Dátum január 15, 2019, 09:24:46 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum január 14, 2019, 02:23:19 DÉLUTÁN
Tudtok ajánlani arra egy olcsó megoldást, hogy a lehető legjobban járjak árfolyam és fee tekintetében ,hogy BTC-t tudjak venni magyar bankszámlával/kártyával? Hol lenne ezt a legjobb megtenni? Eddig ,csak arra volt szükségem, hogy kivegyem a pénzt ,de most vásárolni szeretnék és ilyen ínséges időkben nem akarok több tanulópénzt. :) Köszi a segítséget

pont most? HODL :)
Kriptot vennék , nem eladnék.
C:\> del c:\command.com

ata88

Sziasztok!


Nicehashről kiutaltam Coinbase-re a meglévő btc-met. Nem használtam még coinbase-t, most regisztráltam oda. A kérdésem az lenne, hogy ha ezt az összeget át szeretném váltani, mondjuk ETH-ba vagy LTC-be, akkor ezt a Coinbasen belül is meg tudom csinálni? Eladás fült néztem,de ott csak EUR számlára rakja át.Vagy úgy kellene,hogy Kiválasztom a BTC send-et majd a LTC fület a címmel és arra a címre utaljam a pénzt?Köszi szépen a segítséget.

Gyaloggalopp

szia!

késve válaszolok, mert nem volt netem :D
a coinbase nek van egy pro. oldala. ott több mindent engedélyez.

https://pro.coinbase.com

azokkal az adatokkal lépj be amivel létrehoztad a coinbase fiókot!

cac

Sziasztok!

Coinbase pro és Revolut párosáról lenne egy kérdésem. Withdrawn-n belül, a SEPA utaláshoz felvettem a kártyámat. Az ellenőrzés miatt utaltam a Coinbase észt számlájára 2 EUR-t, természetesen a közlemény megadásával. Tán még aznap át is ment nekik, és használhatóvá vált a kártya. A problémám, hogy nem utalták még vissza ezt az összeget, pedig elvileg 1-3 munkanapot írtak. Nem ia a 2 EUR a fő gond, mert több is elmegy kripto váltogatás közben, hanem szeretnék kiutalni rá egy ennél nagyobb összeget, és így nem merem.

Szerintetek mit csináljak?