Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 16 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

andysk

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum április 18, 2017, 04:18:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 18, 2017, 12:47:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum április 18, 2017, 11:06:24 DÉLELŐTT
Aszem volt már itt arról szó hogy az USD az annyi mint a poliniexen az USDT.
Sajna ma rá kellett jönnöm  nem így van. A krakenen van páros USD/USDT ami kb. 0.92 és 0.97 között mozog. Tiszta szívás. 1 Theter-ért kapsz 0.95 $-t.
Meg tudná ezt valaki magyarázni??

Ez tényleg szívás, én is azt feltételeztem, amit te. Sőt, úgy is terveztem, hogy használom az USDT, mint árfolyambiztos pénzt, de ezek után mégsem.

Ja, valami galiba van, ha jól értem összefügg a Bitfinex-es üggyel, mivel ugyanaz az anyacég a tulajdonosa mindkettőnek. Pár napja nem lehet USD-ben kivenni a pénzt a Bitfinexről, mert a bankjuk (Wells Fargo) letiltotta a transzfereket. Emiatt ment fel náluk a BTC ára, most is több mint 50$ a különbség a Bitstamphez képest:

Coinbase BTCUSD 1196
Bitstamp BTCUSD 1205
Bitfinex BTCUSD 1260
Poloniex BTCUSDT 1260

EDIT:
https://themerkle.com/wells-fargo-blocks-180m-in-funds-belonging-to-ifinex-and-tether-customers/

It is evident the banking giant is targeting both iFinex and Tether specifically. A lot of banks are not too keen on service providers dealing with virtual currencies, especially not when they hold onto customer funds. That is the danger when dealing with centralized services relying on traditional financial institutions. It is possible both companies will switch to a new banking partner, although that has not been confirmed as of yet.

According to a bitfinex representative, the company is taking the bank to court in order to establish a precedence where banks can't just willingly shut down Bitcoin businesses.

"The decision to initiate legal action is because we cannot allow precedence in this industry where clearing houses can disrupt businesses that are by all metrics complying with the rules in place. If we allow them to simply flip a switch and disrupt business, then there becomes a precedence in the Bitcoin industry beyond just Bitfinex, so we believe it is the appropriate time to take action to prevent precedence." – bfx_brandon

De hogy miért mindig én szívok?? Ma 70 BTCnyi USDT-T akartam utalni krakenre polorol. Nem akartam 3-7% ot bukni ezért átlöktem LTCbe mert úgy tűnt ott nem bukok. Ha átmegy majd usdbe váltom. Erre kezdett zuhanni az LTC. Végeredmény: mínusz 5500$ Komolyan mondom elegem van a qrva bankokból ha ez miattuk van!!

Még akkor is ha az 1ik 7 éve nekem perkál bérleti díjat. Menjen tönkre az összes!!

jzsolt

Lett volna 35 euronyi eth átutalásom poloról uquid-ra. Először 45 euot akartam, de valami 0,001 ezreddel kevesebbem volt (megjegyezném itt, hogy ez egy nagyon fasz rendszer, hogy "be kell jelenteni" ha betenni akarok, ráadául úgy, hogy csak akkor tudom meg mennyit kell utalni, mikor a tranzakció már elindult...). Vártam 10 percet, hogy lejárjon és törölve legyen. Ez nem történt meg, úgyhogy gondoltam elindítok egy tök új tranzakciót 35 euroval. Meg is történt, Polonál a tranzakció végbement, de uquid-nál még mind2 tranzakció pendingben volt. Pár óra múlva a 35 euros (???) tranzakció törölve lett, a 45-ös pendingben. Ok, mondom, majd csak kibogozzák ezek a Nobel-díjasok... Annyira nem sikerült ez nekik, hogy a 45 euros tranzakció is törölve lett, és a 35 euro elment boré'. Se uquidon, se poloniexen. Ilyenkor most mi van? :D Azon túl, hogy természetesen első dolgom volt írni nekik. Volt már valakinek hasonló esete? Ha igen, mi lett a vége? A tranzakcióknál megadtam visszacímként a poloniexes eth címet. Lehet, hogy csak várnom kéne egy kicsit, amig visszaérkezik?

pube111

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 19, 2017, 09:28:27 DÉLELŐTT
Lett volna 35 euronyi eth átutalásom poloról uquid-ra. Először 45 euot akartam, de valami 0,001 ezreddel kevesebbem volt (megjegyezném itt, hogy ez egy nagyon fasz rendszer, hogy "be kell jelenteni" ha betenni akarok, ráadául úgy, hogy csak akkor tudom meg mennyit kell utalni, mikor a tranzakció már elindult...). Vártam 10 percet, hogy lejárjon és törölve legyen. Ez nem történt meg, úgyhogy gondoltam elindítok egy tök új tranzakciót 35 euroval. Meg is történt, Polonál a tranzakció végbement, de uquid-nál még mind2 tranzakció pendingben volt. Pár óra múlva a 35 euros ( ??? ) tranzakció törölve lett, a 45-ös pendingben. Ok, mondom, majd csak kibogozzák ezek a Nobel-díjasok... Annyira nem sikerült ez nekik, hogy a 45 euros tranzakció is törölve lett, és a 35 euro elment boré'. Se uquidon, se poloniexen. Ilyenkor most mi van? :D Azon túl, hogy természetesen első dolgom volt írni nekik. Volt már valakinek hasonló esete? Ha igen, mi lett a vége? A tranzakcióknál megadtam visszacímként a poloniexes eth címet. Lehet, hogy csak várnom kéne egy kicsit, amig visszaérkezik?
Meg fogják oldani.
Ha nem akarod elindítani a küldést, akkor nem kell megvárni míg lejár az idő. "Cancel this transaction"
Amikor a polo withdraw emailt visszaigazoltad, majd a polo írta, hogy succesful, utána a uquid-n rá kell kattintani
"Ok i have paid"-re.

exertech001

Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?

pube111

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP költség is van kb 620 huf.

Dàvid

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.

pube111

Idézetet írta: Dàvid Dátum április 19, 2017, 10:23:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.
Az otp-t sem értem, de ez a 2034 azért durva. Tök automata a rendszer. Mi indokolja ezt az összeget? Ez miért nem bűncselekmény?

jzsolt

#427
Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 10:15:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 19, 2017, 09:28:27 DÉLELŐTT
Lett volna 35 euronyi eth átutalásom poloról uquid-ra. Először 45 euot akartam, de valami 0,001 ezreddel kevesebbem volt (megjegyezném itt, hogy ez egy nagyon fasz rendszer, hogy "be kell jelenteni" ha betenni akarok, ráadául úgy, hogy csak akkor tudom meg mennyit kell utalni, mikor a tranzakció már elindult...). Vártam 10 percet, hogy lejárjon és törölve legyen. Ez nem történt meg, úgyhogy gondoltam elindítok egy tök új tranzakciót 35 euroval. Meg is történt, Polonál a tranzakció végbement, de uquid-nál még mind2 tranzakció pendingben volt. Pár óra múlva a 35 euros ( ??? ) tranzakció törölve lett, a 45-ös pendingben. Ok, mondom, majd csak kibogozzák ezek a Nobel-díjasok... Annyira nem sikerült ez nekik, hogy a 45 euros tranzakció is törölve lett, és a 35 euro elment boré'. Se uquidon, se poloniexen. Ilyenkor most mi van? :D Azon túl, hogy természetesen első dolgom volt írni nekik. Volt már valakinek hasonló esete? Ha igen, mi lett a vége? A tranzakcióknál megadtam visszacímként a poloniexes eth címet. Lehet, hogy csak várnom kéne egy kicsit, amig visszaérkezik?
Meg fogják oldani.
Ha nem akarod elindítani a küldést, akkor nem kell megvárni míg lejár az idő. "Cancel this transaction"
Amikor a polo withdraw emailt visszaigazoltad, majd a polo írta, hogy succesful, utána a uquid-n rá kell kattintani
"Ok i have paid"-re.

Igazából ez az első kísérletem volt, és igazság szerint nem nagyon vettem észre hirtelen az ok-t. Akkor ez volt a baj. Kösz, ez hasznos infó volt, legközelebb már látni fogom, hogy mit kell :D

Mondjuk a polon is eltartott egy fél napig mire completed lett a tranzakció

exertech001

Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 10:26:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Dàvid Dátum április 19, 2017, 10:23:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.
Az otp-t sem értem, de ez a 2034 azért durva. Tök automata a rendszer. Mi indokolja ezt az összeget? Ez miért nem bűncselekmény?
Hát ez vicc... 2600 on is felhuztam magam, pedig sejtettem. OTP-t már tapasztaltad? Vagy csak olvastad hogy 620?

Dàvid

Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 10:26:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Dàvid Dátum április 19, 2017, 10:23:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.
Az otp-t sem értem, de ez a 2034 azért durva. Tök automata a rendszer. Mi indokolja ezt az összeget? Ez miért nem bűncselekmény?
Azért nem bűncselekmény mert önként írtad alá a bankszámlaszerződést :D

Mulder

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:34:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 10:26:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Dàvid Dátum április 19, 2017, 10:23:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.
Az otp-t sem értem, de ez a 2034 azért durva. Tök automata a rendszer. Mi indokolja ezt az összeget? Ez miért nem bűncselekmény?
Hát ez vicc... 2600 on is felhuztam magam, pedig sejtettem. OTP-t már tapasztaltad? Vagy csak olvastad hogy 620?

nekem mikor coinbase-ről utalok otp-ra nagyon minimális díjat számolnak valami pár száz forintot.
Az hogy az otp-ről küldtél a coinbasre 1 eurot és felszámoltak kétezer valamennyi azt csak otp-ről coinbasre, visszafele nekem lofasz költségem volt.

Mulder

#431
nu kivettem uquid kártyával otp ATM-ből pénzt, így fest ez az uquid részéről:

23246625   19/Apr/2017   $3.50   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
23246624   19/Apr/2017   $2.76   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
23246623   19/Apr/2017   $92.25   Unload   Authorised   Unload   ATM Cash Withdrawal

Otp pedig kb 284ért váltotta a dollárt.

amúgy esküszöm egy ilyen szolgáltatást még én is össze tudok dobni csak keresni kell hozzá egy bankot aki ad hozzá visa kártyát.

azt nem tudom miért van két fee, mondjuk elsőre túl sokat akartam kivenni és vissza dobott az ATM másodszorra már sikerült. Lehet az első kísérletre is számolt fel fee-t?

exertech001

Idézetet írta: Mulder Dátum április 19, 2017, 10:49:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:34:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 10:26:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Dàvid Dátum április 19, 2017, 10:23:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.
Az otp-t sem értem, de ez a 2034 azért durva. Tök automata a rendszer. Mi indokolja ezt az összeget? Ez miért nem bűncselekmény?
Hát ez vicc... 2600 on is felhuztam magam, pedig sejtettem. OTP-t már tapasztaltad? Vagy csak olvastad hogy 620?

nekem mikor coinbase-ről utalok otp-ra nagyon minimális díjat számolnak valami pár száz forintot.
Az hogy az otp-ről küldtél a coinbasre 1 eurot és felszámoltak kétezer valamennyi azt csak otp-ről coinbasre, visszafele nekem lofasz költségem volt.
Lehet nem tesztelgetek, kiveszek egy 100 ast egybe aztán cső. csaknem tünik el :D

Mulder

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 11:01:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum április 19, 2017, 10:49:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:34:39 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 10:26:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Dàvid Dátum április 19, 2017, 10:23:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:17:06 DÉLELŐTT
Hali! Coinbase-ra küldtem 1 eurót amivel megerősítettem a fiókom. 314 Ft ot vont le plusz 2600 Ft kezelési költséget. Eddig oké. Haza szeretnék utalni Eurót. Tesztnek 10 et. 0,15 euro a fee a coinbase részéről. Ilyenkor az OTP von le vagy ilyenkor csak átváltja és egy az egyben megkapom?
OTP-t nem tudom. De Erste bejövőnek is levon 0.402%-ot de minimum 2034 Ft-ot.
Az otp-t sem értem, de ez a 2034 azért durva. Tök automata a rendszer. Mi indokolja ezt az összeget? Ez miért nem bűncselekmény?
Hát ez vicc... 2600 on is felhuztam magam, pedig sejtettem. OTP-t már tapasztaltad? Vagy csak olvastad hogy 620?

nekem mikor coinbase-ről utalok otp-ra nagyon minimális díjat számolnak valami pár száz forintot.
Az hogy az otp-ről küldtél a coinbasre 1 eurot és felszámoltak kétezer valamennyi azt csak otp-ről coinbasre, visszafele nekem lofasz költségem volt.
Lehet nem tesztelgetek, kiveszek egy 100 ast egybe aztán cső. csaknem tünik el :D
ű

nyugodtan küldj egy 100ast minimális levonással meg is kapod sőt eddig nekem az otp marha jól forintosította az eurot mikor coinbase-ről utaltam.

Mulder

Idézetet írta: Mulder Dátum április 19, 2017, 10:59:39 DÉLELŐTT
nu kivettem uquid kártyával otp ATM-ből pénzt, így fest ez az uquid részéről:

23246625   19/Apr/2017   $3.50   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
23246624   19/Apr/2017   $2.76   TransactionFee   Authorised   Transaction Fee   
23246623   19/Apr/2017   $92.25   Unload   Authorised   Unload   ATM Cash Withdrawal

Otp pedig kb 284ért váltotta a dollárt.

amúgy esküszöm egy ilyen szolgáltatást még én is össze tudok dobni csak keresni kell hozzá egy bankot aki ad hozzá visa kártyát.

azt nem tudom miért van két fee, mondjuk elsőre túl sokat akartam kivenni és vissza dobott az ATM másodszorra már sikerült. Lehet az első kísérletre is számolt fel fee-t?

nah kiderítettem a 2,76 dolcsi a Foreign Currency Conversion   Per transaction   3 %
a 3,5 dolcsi pedig a ATM Transaction (International)*   Per transaction   $3.00     ami ezek szerint nem 3 dolcsi hanem 3,5.......

pube111

Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:34:39 DÉLELŐTT
... OTP-t már tapasztaltad? Vagy csak olvastad hogy 620?
Tapasztaltam többször is. Igaz, hogy kraken, nem coinbase de az szerintem mindegy.

exertech001

Idézetet írta: pube111 Dátum április 19, 2017, 12:12:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: exertech001 Dátum április 19, 2017, 10:34:39 DÉLELŐTT
... OTP-t már tapasztaltad? Vagy csak olvastad hogy 620?
Tapasztaltam többször is. Igaz, hogy kraken, nem coinbase de az szerintem mindegy.
Köszi a segítségeket, a többieknek is. megy a próba hamarosan.

sebajtóbiás

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 19, 2017, 09:28:27 DÉLELŐTT
... (megjegyezném itt, hogy ez egy nagyon fasz rendszer, hogy "be kell jelenteni" ha betenni akarok, ráadául úgy, hogy csak akkor tudom meg mennyit kell utalni, mikor a tranzakció már elindult...).
...
Ennek megvan az az előnye, hogy így előre tudod, milyen árfolyamon lesz váltva. Egyébként elég bizonytalan lenne h mennyi eurót kapsz a coinok gyorsan változó árfolyama miatt.

Sol4r

Kedves Tagok!

Poloniexről utaltam UQUID-re BTC-t az első próba a második kisebb tétel rendben megérkezte, poloniex elutalástól számítva 3 napon belül már a plasztik kártyán volt a pénzem. Ám most ismét küldtem 2 kisebb címletet ami valami útveszőbe került, poponiexről már levonták a küldéskor, de uquid-hez semmilyen formában nem érkezett meg. Irtam uquid-nek, hogy mi lehet a baj, ők ekkor ezt a linket küldték vissza ahol meg tudom nézni az ??aktualitását?? a dolgoknak. https://blockchain.info/ ide bemásolom a keresőmezőbe az uquid álltal generált címet, amire a pénzt küldtem, először 0-ás volt, majd 1 nap múlva már megjelentek az értékek.


A két cím:
1Bxy42tHZXeNE9J8C8PifzpFcf3zud96vP
12wtJrhqLGDnCxhDFTQouc4pwf5Z38uikM


Időrendben a történet:
2017-04-06 Poloniexről az utalás
2017-04-13 UQUID reklamálás
2017-04-14 Válaszoltak h ezen a linken elenőrizhetem   https://blockchain.info/
2017-04-15 A linken megjelent  https://blockchain.info/

És most itt vagyok 2017-04-19 és még mindíg nem történt semmi változás POLONIEX-re nem jött vissza a pénz UQUID-hez nem érkezett semmi.

Kérlek segítsetek mi van ilyenkor? Továbbá segítsetek, kérlek, értelmezni ezt a csekkoló oldalt, mert én nem értem :(

Várom segítségeteket!!!!

jzsolt

Idézetet írta: Sol4r Dátum április 19, 2017, 05:47:59 DÉLUTÁN
Kedves Tagok!

Poloniexről utaltam UQUID-re BTC-t az első próba a második kisebb tétel rendben megérkezte, poloniex elutalástól számítva 3 napon belül már a plasztik kártyán volt a pénzem. Ám most ismét küldtem 2 kisebb címletet ami valami útveszőbe került, poponiexről már levonták a küldéskor, de uquid-hez semmilyen formában nem érkezett meg. Irtam uquid-nek, hogy mi lehet a baj, ők ekkor ezt a linket küldték vissza ahol meg tudom nézni az ??aktualitását?? a dolgoknak. https://blockchain.info/ ide bemásolom a keresőmezőbe az uquid álltal generált címet, amire a pénzt küldtem, először 0-ás volt, majd 1 nap múlva már megjelentek az értékek.


A két cím:
1Bxy42tHZXeNE9J8C8PifzpFcf3zud96vP
12wtJrhqLGDnCxhDFTQouc4pwf5Z38uikM


Időrendben a történet:
2017-04-06 Poloniexről az utalás
2017-04-13 UQUID reklamálás
2017-04-14 Válaszoltak h ezen a linken elenőrizhetem   https://blockchain.info/
2017-04-15 A linken megjelent  https://blockchain.info/

És most itt vagyok 2017-04-19 és még mindíg nem történt semmi változás POLONIEX-re nem jött vissza a pénz UQUID-hez nem érkezett semmi.

Kérlek segítsetek mi van ilyenkor? Továbbá segítsetek, kérlek, értelmezni ezt a csekkoló oldalt, mert én nem értem :(

Várom segítségeteket!!!!

Hát lehet, hogy én most nézek másik ilyen szolgáltató után,mert nekem is pont most van 35 euróm az éterben valahol és őszíntén szólva fsznak sincs kedve ezekkel hisztériázni minden 3. 4. tranzakciónál... ahogy elnézem erre nagy esély lesz, amúgy is vonzom az ilyeneket sajnos...