Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 18 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

FrenkyAti

Sziasztok! A poloniexről hogyan lehet uquid-re utalni lóvét? Még nincs kártya aktiválva ezért szeretnék rátenni egy kis lóvét. Köszi

Andokaaa

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 31, 2017, 09:26:09 DÉLELŐTT
Sziasztok! A poloniexről hogyan lehet uquid-re utalni lóvét? Még nincs kártya aktiválva ezért szeretnék rátenni egy kis lóvét. Köszi

Szia , utalhatsz poloról uquidre rákell számolni a polon a kuldési fee-t , viszont ha adhatok tanácsot , akkor ne az uquidot válszd , nejkem is van és xapom is van , de mind a 2-vel volt bajom , nem annyi érkezett € ban mint amit kuldtem , atm-ben nem mutatta az egyenlegem , néha nem is tudtam levenni stb.
Nekem ami bevált és mukodik is szépen , kártyám is van onnan az-az advcash , a számlavezetés is nagyon jó és kártya (mastercard) is nagyon szépen teszi a dolgát , gond nélkul , már tobbszor is használtam atm-ben is.
Nyitottam egy témát ezzel kapcs. Advcash mastercard , alacsony fee ... nézz utánna.

FrenkyAti

Idézetet írta: Andokaaa Dátum március 31, 2017, 10:04:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 31, 2017, 09:26:09 DÉLELŐTT
Sziasztok! A poloniexről hogyan lehet uquid-re utalni lóvét? Még nincs kártya aktiválva ezért szeretnék rátenni egy kis lóvét. Köszi

Szia , utalhatsz poloról uquidre rákell számolni a polon a kuldési fee-t , viszont ha adhatok tanácsot , akkor ne az uquidot válszd , nejkem is van és xapom is van , de mind a 2-vel volt bajom , nem annyi érkezett € ban mint amit kuldtem , atm-ben nem mutatta az egyenlegem , néha nem is tudtam levenni stb.
Nekem ami bevált és mukodik is szépen , kártyám is van onnan az-az advcash , a számlavezetés is nagyon jó és kártya (mastercard) is nagyon szépen teszi a dolgát , gond nélkul , már tobbszor is használtam atm-ben is.
Nyitottam egy témát ezzel kapcs. Advcash mastercard , alacsony fee ... nézz utánna.
Köszönöm, megnézem

Til

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 31, 2017, 10:26:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Andokaaa Dátum március 31, 2017, 10:04:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum március 31, 2017, 09:26:09 DÉLELŐTT
Sziasztok! A poloniexről hogyan lehet uquid-re utalni lóvét? Még nincs kártya aktiválva ezért szeretnék rátenni egy kis lóvét. Köszi

Szia , utalhatsz poloról uquidre rákell számolni a polon a kuldési fee-t , viszont ha adhatok tanácsot , akkor ne az uquidot válszd , nejkem is van és xapom is van , de mind a 2-vel volt bajom , nem annyi érkezett € ban mint amit kuldtem , atm-ben nem mutatta az egyenlegem , néha nem is tudtam levenni stb.
Nekem ami bevált és mukodik is szépen , kártyám is van onnan az-az advcash , a számlavezetés is nagyon jó és kártya (mastercard) is nagyon szépen teszi a dolgát , gond nélkul , már tobbszor is használtam atm-ben is.
Nyitottam egy témát ezzel kapcs. Advcash mastercard , alacsony fee ... nézz utánna.
Köszönöm, megnézem
Az advcash nem orosz?Nem kell ettol felni?Oroszorszag nem a tisztessegerol hires
C:\> del c:\command.com

drizzt_do_urden

en nem akarok beleszolni de 2017 -es a site. de megis azt mondjak hogy 2014 tol aktivak...szoval nekem ez buzlik. idaig semmit se lehetett hallani rola es most megis egybol itt van. ha elolvassatok alol a kicsi betus reszt akkor irja, hogy meg csak kerte a Mastercard jovahagyast stb. en nem mernek ide utalni az az igazsag...vagy ha igen is csakis kis mennyisegekbe es egybol kivenni.

lakat

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 01, 2017, 10:12:40 DÉLELŐTT
en nem akarok beleszolni de 2017 -es a site. de megis azt mondjak hogy 2014 tol aktivak...szoval nekem ez buzlik. idaig semmit se lehetett hallani rola es most megis egybol itt van. ha elolvassatok alol a kicsi betus reszt akkor irja, hogy meg csak kerte a Mastercard jovahagyast stb. en nem mernek ide utalni az az igazsag...vagy ha igen is csakis kis mennyisegekbe es egybol kivenni.

Nekem van Advcash kártyám, de bevallom még soha nem használtam... Lehet hogy én nézek el valamit, de nekem úgy tűnik, hogy Belize a cég központja..
https://advcash.com/en/contacts/
Persze ez népszerű offshore központ így a tényleges tulajdonosok bárkik lehetnek...

drizzt_do_urden

ha jol lattam van postafiokja Angliaba vagy Amerikaba :)))) persze hogy offshore ceg. ha lepni kell legyen konnyu :))

Filius

Bocsánat ha volt már a kérdés, de van olyan BTC debit card ami működik Magyarországon?

drizzt_do_urden



pube111

Idézetet írta: Filius Dátum április 01, 2017, 07:46:45 DÉLUTÁN
Bocsánat ha volt már a kérdés, de van olyan BTC debit card ami működik Magyarországon?
https://uquid.com/
Itt éppen megkapja a srác. Örül neki.  :D

knorbi

A poloniex vs uquid utalásnak mennyi idő kell? Poloniex history azt írja folyamatban van.
Azt furcsálom hogy amikor uquid depositnál beváltod hogy mekkora összegű btc akarsz küldeni és utána kapsz egy depositot, utánna az 15 perc múlva lejár és sehol se látom. Ha többet küldesz arra a depositra vagy kevesebbet akkor hogy írják jóvá?

Lord11

Idézetet írta: knorbi Dátum április 02, 2017, 08:47:34 DÉLUTÁN
A poloniex vs uquid utalásnak mennyi idő kell? Poloniex history azt írja folyamatban van.
Azt furcsálom hogy amikor uquid depositnál beváltod hogy mekkora összegű btc akarsz küldeni és utána kapsz egy depositot, utánna az 15 perc múlva lejár és sehol se látom. Ha többet küldesz arra a depositra vagy kevesebbet akkor hogy írják jóvá?
Úgy emlékszem, hogy 5 vagy 6 konfirmáció kell. Kinézed a polo-n a withdrawal history-ból a TXid-t és rákeresel a blockchain.info-n.
Arra figyelj, hogy pontos összeget utalj (add hozzá a poloniex tranzakciós díját is, azt látni fogod mennyi, annyival többet küldjél).
Ha nem pontos összeget utalsz, akkor nem fog automatikusan megtörténni a deposit, 2-3 napot várni kell, míg manuálisan lekezelik. Egyszer így jártam, de akkor az 5. nap után már írtam a supportnak és akkor végre jóváíródott.

raffiakötö

Idézetet írta: knorbi Dátum április 02, 2017, 08:47:34 DÉLUTÁN
A poloniex vs uquid utalásnak mennyi idő kell? Poloniex history azt írja folyamatban van.
Azt furcsálom hogy amikor uquid depositnál beváltod hogy mekkora összegű btc akarsz küldeni és utána kapsz egy depositot, utánna az 15 perc múlva lejár és sehol se látom. Ha többet küldesz arra a depositra vagy kevesebbet akkor hogy írják jóvá?

KN 1-2 óra mire átmegy a póló-ról az uquidra. Attól nem kell félni hogy 15 perc utána lejár az address, működik a dolog utána is de csak ahhoz a tranzakcióhoz.

knorbi

Idézetet írta: raffiakötö Dátum április 03, 2017, 06:28:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: knorbi Dátum április 02, 2017, 08:47:34 DÉLUTÁN
A poloniex vs uquid utalásnak mennyi idő kell? Poloniex history azt írja folyamatban van.
Azt furcsálom hogy amikor uquid depositnál beváltod hogy mekkora összegű btc akarsz küldeni és utána kapsz egy depositot, utánna az 15 perc múlva lejár és sehol se látom. Ha többet küldesz arra a depositra vagy kevesebbet akkor hogy írják jóvá?

KN 1-2 óra mire átmegy a póló-ról az uquidra. Attól nem kell félni hogy 15 perc utána lejár az address, működik a dolog utána is de csak ahhoz a tranzakcióhoz.
Köszönöm a válaszokat, persze hogy nem a pontos összeget utaltam :( Mostmár az irja a polo hogy succesfully a uquid-on meg 0 lové van.
Várjak, vagy írjak a poloniexnek levelet?

Lord11

Idézetet írta: knorbi Dátum április 03, 2017, 07:46:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum április 03, 2017, 06:28:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: knorbi Dátum április 02, 2017, 08:47:34 DÉLUTÁN
A poloniex vs uquid utalásnak mennyi idő kell? Poloniex history azt írja folyamatban van.
Azt furcsálom hogy amikor uquid depositnál beváltod hogy mekkora összegű btc akarsz küldeni és utána kapsz egy depositot, utánna az 15 perc múlva lejár és sehol se látom. Ha többet küldesz arra a depositra vagy kevesebbet akkor hogy írják jóvá?

KN 1-2 óra mire átmegy a póló-ról az uquidra. Attól nem kell félni hogy 15 perc utána lejár az address, működik a dolog utána is de csak ahhoz a tranzakcióhoz.
Köszönöm a válaszokat, persze hogy nem a pontos összeget utaltam :( Mostmár az irja a polo hogy succesfully a uquid-on meg 0 lové van.
Várjak, vagy írjak a poloniexnek levelet?

Az uquid supportnak írjál, de szerintem csak 3-4 nap múlva érdemes, mert azt írják, hogy:
"If you make payment under the amount requested your transaction will be hold from 48 hour to 72 hour for manual accepted by our staff."
Szóval alapból 2-3 napra ígérik az ilyen megoldását.

knorbi


molmat1013

Sziasztok!

Nektek volt már problémátok a cryptonatorral? Jelenleg nem kapom meg a visszaigazoló sms-t így se kivenni se átutalni nem tudok semmit...


Lord11

Idézetet írta: molmat1013 Dátum április 03, 2017, 05:55:59 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Nektek volt már problémátok a cryptonatorral? Jelenleg nem kapom meg a visszaigazoló sms-t így se kivenni se átutalni nem tudok semmit...
Nem sok jót találni erről a cryptonatorról. Én is most hallok róla először. A netes vélemények szerint vagy nagyon bugos vagy scam az egész...