Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 21 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

sebajtóbiás

Idézetet írta: lbandita Dátum március 24, 2017, 08:43:32 DÉLUTÁN
HI. ha péntek este depozitálok uquidre csak hétfőn kapom meg a pénzt? vagy valaki kapott már hétvégén?  múlthét pénteken így jártam , írtam nekik levelet és manuálisan konfirmálták,
ezt a választ kaptam arra a kérdésre miért ilyen lassú, de ebből nekem nem derül ki a hiba oka. ha 50 eurót utalok 49,91 érkezik meg és azt irja 0 fee, az lenne a baja hogy nem pont 50 eur?
Dear Valued Customer
many thank for contact us
i can see you did make payment with not correct amount requested then you have to wait up to 72 hour for manual accepted by our finance team

i already sent them requested for faster processing your deposit if it was not completed

Köszi

Azt írják nem a pontos értéket küldted át nekik, és ilyenkor kézzel kell jóváhagyniuk a tranzakciót ami nyilván tovább tart.

Nem az történt véletlenül, hogy váltóról utaltál és elfelejtetted hozzáadni a withdraw fee-t? Pl. a Poloniex
0.0001 feet számol fel BTC withdrawnál, ezért ezt bele kell kalkulálnod.

exertech001

Első kiutalásomat tervezem.  uquid deposit-nál ennyire rosszak a váltószámok vagy valamit nem jól csináltam? beírtam, hogy 3 eurót szeretnék, kiirta hogy 0,11 ETH-t küldjek. Ami jelenlegi árfolyamon közel 5 eurót ér.  Ez igy normális? Ha igen, melyik az az oldal ahol nincs ekkora eltérés?

sebajtóbiás

Idézetet írta: lbandita Dátum március 25, 2017, 07:41:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 24, 2017, 09:25:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lbandita Dátum március 24, 2017, 08:43:32 DÉLUTÁN
HI. ha péntek este depozitálok uquidre csak hétfőn kapom meg a pénzt? vagy valaki kapott már hétvégén?  múlthét pénteken így jártam , írtam nekik levelet és manuálisan konfirmálták,
ezt a választ kaptam arra a kérdésre miért ilyen lassú, de ebből nekem nem derül ki a hiba oka. ha 50 eurót utalok 49,91 érkezik meg és azt irja 0 fee, az lenne a baja hogy nem pont 50 eur?
Dear Valued Customer
many thank for contact us
i can see you did make payment with not correct amount requested then you have to wait up to 72 hour for manual accepted by our finance team

i already sent them requested for faster processing your deposit if it was not completed

Köszi

Azt írják nem a pontos értéket küldted át nekik, és ilyenkor kézzel kell jóváhagyniuk a tranzakciót ami nyilván tovább tart.

Nem az történt véletlenül, hogy váltóról utaltál és elfelejtetted hozzáadni a withdraw fee-t? Pl. a Poloniex
0.0001 feet számol fel BTC withdrawnál, ezért ezt bele kell kalkulálnod.
nem adtam hozzá a feet, gondoltam ha egyszer beírom a hogy pl 50 eurot akarok akkor hozzá adja a feet és azt az összeget írja ki nekem , szerintem így kellene működnie, de lehet hogy hozzá is adja csak ameddig intézem a kiutalást változhat annyit a btc értéke és máris nem annyit ér,
végül ma reggel megkaptam a pénzt ,,,

Nem az uquid fee-jéről van szó, hanem a váltóéról. Azt külön hozzá kell adnod, legalábbis Poloniexen, de írja is, szóval látod hogy valójában mennyit fog utalni.
Vagy te nem BTC-t küldtél?

gergo

Sziassztok. Ha jól értelmezem a uquid plastic kárgyáról ha nincs felfejlesztve 2 szintre atm-ből csak összesen 1000 dollárt lehet felvenni?

raffiakötö

Idézetet írta: gergo Dátum március 26, 2017, 12:25:27 DÉLELŐTT
Sziassztok. Ha jól értelmezem a uquid plastic kárgyáról ha nincs felfejlesztve 2 szintre atm-ből csak összesen 1000 dollárt lehet felvenni?

Igen jól érted. Viszont a kártyás vásárlás nincs limitálva... :)

szevasz


david.kovacs1

Hali srácok!

Én most csinálnám az első kifizetésemet, UK-ban élek. Valaki tudna valamit ajánlani hogy lehet poloniexen keresztül paypalra vagy bankártyára utalni pénzt a legegyszerűbben? Coinbasre beregeltem egy nagy rak xar.
Rátettem 40 fontot, és nem lehet használni paypalt és kártyára utalni sem lehet, csak nemzetközi utalások vannak legalábbis aki UK-ban él. Valaki valami?

david.kovacs1

Végigolvastam a mind a 19 oldalt és úgy vettem hogy érdemes Uquidra beregelni, ha rendelek visa kártyát akkor azt használhatom  akármeddig? Mert láttam limiteket. Havi szinten 200 fontot akarok kivenni ezt megtehetem akármeddig? Meg akkor úgy működik a kártya hogy poloniexről ráutalok uquidra és onnan meg már kártyával tudom használni ez így helyes?


kidface

Idézetet írta: david.kovacs1 Dátum március 26, 2017, 12:15:03 DÉLUTÁN
Hali srácok!

Én most csinálnám az első kifizetésemet, UK-ban élek. Valaki tudna valamit ajánlani hogy lehet poloniexen keresztül paypalra vagy bankártyára utalni pénzt a legegyszerűbben? Coinbasre beregeltem egy nagy rak xar.
Rátettem 40 fontot, és nem lehet használni paypalt és kártyára utalni sem lehet, csak nemzetközi utalások vannak legalábbis aki UK-ban él. Valaki valami?
Localbitcoins.com
Itt vannak vevok akik Paypal-ra is fizetnek!

david.kovacs1

Na srácok most ezt találtam a kifizetésekkel kapcsolatban.

Poloniex=Blockchain=Virwox=Paypal/Bank account vagy ezt vagy az Uquidet fogom használni vagy még a Coinbasen a Sepa átutalás. Krakent nem értem. Nekem az kéne hogy a számlámra megérkezzen a cash. Angol fontban.

kicsidzsi

Hali ha van egy Uquid kártyám akkor arról milyen ATM-ből tudok levenni pénzt ?

david.kovacs1

Azt valaki tudja hogy hogyan tudok poloniexről ráutalni uquidra. Itt pontosan mikre kell kattintani? És a másik ha rajta van ez az összeg. Zcash ről kéne fontba. Akkor ha van kártyám ki is vehetem az atm-nél?

kidface

Idézetet írta: kicsidzsi Dátum március 26, 2017, 11:27:40 DÉLUTÁN
Hali ha van egy Uquid kártyám akkor arról milyen ATM-ből tudok levenni pénzt ?
Amelyik elfogad VISA kartyat, ugy kb. az osszes! :)

raffiakötö

Idézetet írta: david.kovacs1 Dátum március 26, 2017, 11:48:23 DÉLUTÁN
Azt valaki tudja hogy hogyan tudok poloniexről ráutalni uquidra. Itt pontosan mikre kell kattintani? És a másik ha rajta van ez az összeg. Zcash ről kéne fontba. Akkor ha van kártyám ki is vehetem az atm-nél?

Belépsz az uquid fiókodba, ott megkeresed a deposit menüt, azon belül ki tudod választani mit akarsz rátölteni a balancodra. Ki fog adni egy coin address-t amit majd a poloniexen a coinod whitdrow opciójánál meg kell adnod. Nagyjából ennyi, remélem érthető volt valamennyire, mert most valamiért nagyon nem megy nekem ez az írás... :D

raffiakötö

Idézetet írta: david.kovacs1 Dátum március 26, 2017, 10:08:08 DÉLUTÁN
Na srácok most ezt találtam a kifizetésekkel kapcsolatban.

Poloniex=Blockchain=Virwox=Paypal/Bank account vagy ezt vagy az Uquidet fogom használni vagy még a Coinbasen a Sepa átutalás. Krakent nem értem. Nekem az kéne hogy a számlámra megérkezzen a cash. Angol fontban.

Én a poloniex -> uquid -> Visa útvonalat ajánlanám, mert rövedebbnek tűnik, és direct fontba tudod a kártyára tenni.

david.kovacs1

Igen, tényleg az köszi. Ezt fogom választani. Már tudom hogy kell Zcast rátenni. A kérdésem ha már rajta van az angol font az Uquiden. És ha van kártyám tőlük akkor ez az összeg már felvehető atm-nél vagy még az Uquid oldalon kéne valamit csinálni?

raffiakötö

Idézetet írta: david.kovacs1 Dátum március 27, 2017, 09:35:16 DÉLELŐTT
Igen, tényleg az köszi. Ezt fogom választani. Már tudom hogy kell Zcast rátenni. A kérdésem ha már rajta van az angol font az Uquiden. És ha van kártyám tőlük akkor ez az összeg már felvehető atm-nél vagy még az Uquid oldalon kéne valamit csinálni?

Ha már a rátöltötted a kártyára a pénzed akkor onnantól kezdve olyan mintha "hagyományos" bankártyád lenne. Ott használhatod ahogy elfogadják a VISA kártyát. Itthon eddig csak a apple store nem fogadta el ezt a kártyát... :D

david.kovacs1

Ha Poloniexről átküldöm a zcasht Uquidra ahol már angol font lesz. Akkor az már azt jelenti hogy a kártyán van? Vagy még az Uquid oldalról kell kezdeményezni egy átutalást a az uquidos kártyára?

raffiakötö

Idézetet írta: david.kovacs1 Dátum március 27, 2017, 02:15:09 DÉLUTÁN
Ha Poloniexről átküldöm a zcasht Uquidra ahol már angol font lesz. Akkor az már azt jelenti hogy a kártyán van? Vagy még az Uquid oldalról kell kezdeményezni egy átutalást a az uquidos kártyára?

Az Uquidon amikor a balance-on megjelenik a font-od akkor van egy menü my uquid card. Ha van már van kártyád akkor ott van egy load balance opció ahol a kártyára tudod rakni a fontodat. Ez már pillanatok műve utána :D