Készpénz kivétel szerbiában

Indította Profjohnnie, november 05, 2017, 08:31:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Profjohnnie

Sziasztok!
Ezt a témát azért hoztam létre mert nem találtam "jobbat" ahol ki lehetne vesézni a témát.

Kezdetnek segítséget is kérnék.

A problémám az, hogy nem tudok kártyát igényelni magamnak. Eddig a spectrokoinnál volt számlám és kártyám is de október 15 óta a kártyám blokkolva van mivel nem támogatott az országom (verifikálva volt a kártyám és az accountom is).
Az advcash-nél is regisztráltam és ott is mint sok más helyen ez az üzenet fogad: [size=0px]Card services are not available for your country
[/size]


Amik nem működnek:
Spectrocoin
Xapo
Advcash
Bitpay
Cryptopay
Payeer

Ami múkodik! :D
ecd.rs

Profjohnnie

Szóval tudom, hogy vagyunk itt a fórumon páran szerbiából és a kérdés adott, hogy hogyan veszitek ki a pénzt...

BlooD eYe

Ukrajnában ugyanez a helyzet.
Advcash kártya még működik, de ujjat már nem lehet igényelni.

Profjohnnie

Idézetet írta: BlooD eYe Dátum november 06, 2017, 08:27:32 DÉLELŐTT
Ukrajnában ugyanez a helyzet.
Advcash kártya még működik, de ujjat már nem lehet igényelni.

Ez a gondom nekem is, ugyanis az advcashre most regisztráltam, de nem ad kártyát...

platinaman

platinaman: [/size][/font][/size]telenor kártya...azt mondjak az működik... Nekem bitpayom volt...működött...visszavonták...[/size][/font]

Profjohnnie

Most jártam a Xapo háza táján... Ott sem működik a kártya, de megnyugtattak, hogy minden egyéb szolgáltatásukat használhatom... :D Kár, hogy én csak azt az egyet akarom...


dext-r

Szevasztok foldik. Itt egy opcio h sima bankszamlara tudjatok utalni bizonyos fee mellett

https://ecd.rs/

joint

Sziasztok!

Én eddig a Payeer-használtam, de az is csak december 31ig lesz aktív Szerbiában.

Profjohnnie

Idézetet írta: dext-r Dátum november 06, 2017, 07:07:28 DÉLUTÁN
Szevasztok foldik. Itt egy opcio h sima bankszamlara tudjatok utalni bizonyos fee mellett

https://ecd.rs/

Sajnos ebből egy árva szavat sem értek... :(

Profjohnnie

Akit érdekel a dolog..

Kipróbáltam az ecd.rs oldalt
0,1 ETH-t küldtem a saját meglévő dináros számlámra. Az Eth ekkor 310 dollár körül mozgott. 1-1,5 nap volt mire megérkezett a számlámra 2995 RSD.
A bankban (intesa) megkérdeztem, hogy mi ez az utalás amiről sms-t kaptam. Azt mondták valami beográdi firma, de többet nem tudnak.
Kérdeztem azt is, hogy mennyi pénz érkezhet így a számlámra mielőtt még esetleg adózni kellene. Azt mondták nem tudják pontosan de valszeg csak milliós tételnél, de inkább kérdezzek meg egy könyvelőt hátha többet tud mondani...

Esetleg tud valaki valami konkrétabbat, hogy nálunk is van-e valami adózás mint pl. magyaroknál?

Profjohnnie

Kipróbálom egy picit nagyobb összeggel...


Količina bitkoina: 0.02000000
Jedinična cena bitkoina: 742,835.30 RSD
Ukupna cena: 14,857.00 RSD

Provizija:
PDV osnovica: 619.17 RSD
PDV (20%): 123.83 RSD
Iznos provizije: 743.00 RSD

Ukupno za isplatu: 14,114.00 RSD

konci

Hellóka, sikerült-e találni valami megoldást? engem is érdekelne.....