Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ÚJ | PegasCoin PGC | Ethas | 100% Pow

Indította kasima, szeptember 01, 2017, 01:53:52 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Uhura

Idézetet írta: Energy Dátum szeptember 01, 2017, 01:42:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum szeptember 01, 2017, 01:34:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Merderion Dátum szeptember 01, 2017, 01:31:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Energy Dátum szeptember 01, 2017, 01:19:56 DÉLUTÁN
A kérdés, hogy más mit lát benne, mert rendesen megszállták a magyar poolt. Ennyi feles hash van sok embernél.
Próba szerencse alapon vagyok. Szerintem egy hetet fogom fúrni utána meglátom mi lesz.


Te ha nem 1 dolcsin kezd akkor ez felejtős , annyira szarul jön , hogy az feélelmetes

Inkább  az a fura amiket a fejlesztő ír. Csak kivancsiságból csinálta a coint és pár barátjával fejlesztik. Semmi terv, semmi cél, és nem is igér semmit.


Akkor simán Nekochan II :D

Merderion

Idézetet írta: Uhura Dátum szeptember 01, 2017, 01:42:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Energy Dátum szeptember 01, 2017, 01:42:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum szeptember 01, 2017, 01:34:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Merderion Dátum szeptember 01, 2017, 01:31:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Energy Dátum szeptember 01, 2017, 01:19:56 DÉLUTÁN
A kérdés, hogy más mit lát benne, mert rendesen megszállták a magyar poolt. Ennyi feles hash van sok embernél.
Próba szerencse alapon vagyok. Szerintem egy hetet fogom fúrni utána meglátom mi lesz.


Te ha nem 1 dolcsin kezd akkor ez felejtős , annyira szarul jön , hogy az feélelmetes

Inkább  az a fura amiket a fejlesztő ír. Csak kivancsiságból csinálta a coint és pár barátjával fejlesztik. Semmi terv, semmi cél, és nem is igér semmit.


Akkor simán Nekochan II :D


2 óra alatt 9 jött, egy nap alatt 80-95, szerintem még az 50 cent is sok lenne kezdésnek...:D
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

traktoros

Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

kasima

Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 01, 2017, 04:06:22 DÉLUTÁN
Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.

Szép mese :D de legyen így :D

traktoros

Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 02, 2017, 02:30:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 01, 2017, 04:06:22 DÉLUTÁN
Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.

Szép mese :D de legyen így :D

Nyilván nem lesz bitcoin karrierje, de nem lehet tudni. Mindenesetre 1-2 nap bányászást bőven megér kockáztatni vele, legalábbis számomra.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

silverx

Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 01, 2017, 04:06:22 DÉLUTÁN
Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.


500 usd?:D Hmmm...szerintem örülj neki, ha fél év múlva még élni fog ez a coin :D Ez sztem a daxx 2.0 :D:D Nincs mögötte semmi koncepció :D

kasima

Idézetet írta: silverx Dátum szeptember 02, 2017, 02:55:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 01, 2017, 04:06:22 DÉLUTÁN
Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.


500 usd?:D Hmmm...szerintem örülj neki, ha fél év múlva még élni fog ez a coin :D Ez sztem a daxx 2.0 :D:D Nincs mögötte semmi koncepció :D

De amúgy ez le is van írva :D Hobbycoin. Nem tervezett vele meg nem is ígér semmit az alapító...
De aztán lehet valaki felvásárolja és telepumpálja pénzel semmi sem lehetetlen :D

traktoros

Idézetet írta: silverx Dátum szeptember 02, 2017, 02:55:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 01, 2017, 04:06:22 DÉLUTÁN
Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.


500 usd?:D Hmmm...szerintem örülj neki, ha fél év múlva még élni fog ez a coin :D Ez sztem a daxx 2.0 :D:D Nincs mögötte semmi koncepció :D

Nem azt írtam, hogy 500 lesz, hanem 0-500- ig is akár, tisztában vagyok a részletekkel. Sok semmiséggel történt már, hogy valaki megvette és felfuttatta.
Be kell fektetni egy minimumot, aztán vagy jó lesz vagy nem. Tudom, hogy valaki megkúrná az anyját 10 Ft-ért, de az ne várjon profitot és itt most nem rátok gondolok, csak általánosságban.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

kasima

Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 02, 2017, 04:05:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silverx Dátum szeptember 02, 2017, 02:55:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: traktoros Dátum szeptember 01, 2017, 04:06:22 DÉLUTÁN
Lehet valaki megveszi, aztán felfuttatja, ha ezek az emberek nem jutnak vele előrébb, nem lehet tudni. Valamennyit érdemes félretenni, lehet 5 év múlva lesz 1 darab belőle 500 USD, de lehet semmi, minimális kockázat kell ha az ember keresni is akar.


500 usd?:D Hmmm...szerintem örülj neki, ha fél év múlva még élni fog ez a coin :D Ez sztem a daxx 2.0 :D:D Nincs mögötte semmi koncepció :D

Nem azt írtam, hogy 500 lesz, hanem 0-500- ig is akár, tisztában vagyok a részletekkel. Sok semmiséggel történt már, hogy valaki megvette és felfuttatta.
Be kell fektetni egy minimumot, aztán vagy jó lesz vagy nem. Tudom, hogy valaki megkúrná az anyját 10 Ft-ért, de az ne várjon profitot és itt most nem rátok gondolok, csak általánosságban.

Persze ez egyértelmű volt nekem legalább is.

kasima

Ahhoz képest h hobby coinnak indult  egész jó ára van bazki, aki kitúrt belőle pár 10 ezret az most boldog lehet.
Etn ára van 500satosi :D Bár rohadt szarul jött és sokan le is hurrogtuk szval tuti nincs senkinek több ezer darab belőle... :/

https://stocks.exchange/trade/PGC/BTC

Itt lehet váltani.. 

Köszönetként küldhettek Bitcoint nem haragszom meg akinek bejött :D

153Wdxe6KBAhBr6gmmCPdifLUgSF7FQG6u

2moon

Mától él az éles DOB rendszer, én lekötöttem 3 hónapra minden PGC-met.
A teszt DOB korlátozott darbaszámban volt leköthető 1 hónapja, sajnos arról én lecsúsztam de akiknek sikerült és most felszabadították nagyon jó hozamokról beszélnek.

Talán hasznos linkek :
http://pegascoin.com/docs/Deposit%20activation.pdf
http://pegascoin.com/docs/DOB%20intro.pdf
http://dob.pegascoin.com/

A lekötés ára ciklikusan változik, az adott deposit típushoz tartozó "Max deposit price"-tól elindul lefelé a minimum price ig, két blokkonként lépked, majd ha eléri a legkisebb árat visszavált a legdrágábbra és kezdi előlről.
Szóval érdemes figyelni mennyit árat fizetünk a lekötésért.

A hozamról majd 3 hónap múlva tudok nyilatkozni. :)


Turcy086

Idézetet írta: 2moon Dátum december 13, 2017, 07:03:34 DÉLUTÁN
Mától él az éles DOB rendszer, én lekötöttem 3 hónapra minden PGC-met.
A teszt DOB korlátozott darbaszámban volt leköthető 1 hónapja, sajnos arról én lecsúsztam de akiknek sikerült és most felszabadították nagyon jó hozamokról beszélnek.

Talán hasznos linkek :
http://pegascoin.com/docs/Deposit%20activation.pdf
http://pegascoin.com/docs/DOB%20intro.pdf
http://dob.pegascoin.com/

A lekötés ára ciklikusan változik, az adott deposit típushoz tartozó "Max deposit price"-tól elindul lefelé a minimum price ig, két blokkonként lépked, majd ha eléri a legkisebb árat visszavált a legdrágábbra és kezdi előlről.
Szóval érdemes figyelni mennyit árat fizetünk a lekötésért.

A hozamról majd 3 hónap múlva tudok nyilatkozni. :)


Köszi az infót
Utánaszámoltam a dolgoknak. Elsőre nekem nem érné meg. Kitúrtam 1000 coint belőle, 3 hónapra (=tavaszig) adna 60 coint. Mikor túrtam, egy sima 6 kártyás riggel napi 150 coint kiszedtem vele.
Nem értem, miért éri meg nekik, ha lekötöm 3 hónapra és kapok 60 coint?! Akkor inkább ráállok megint és egy hétvége alatt 300-400-et kiszedek belőle.
Ha meg netántán a három hónap alatt ugrik egyet felfelé, akkor meg nem tudom átváltani.
Vagyis én így látom :)

2moon

Idézetet írta: Turcy086 Dátum december 14, 2017, 11:25:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: 2moon Dátum december 13, 2017, 07:03:34 DÉLUTÁN
Mától él az éles DOB rendszer, én lekötöttem 3 hónapra minden PGC-met.
A teszt DOB korlátozott darbaszámban volt leköthető 1 hónapja, sajnos arról én lecsúsztam de akiknek sikerült és most felszabadították nagyon jó hozamokról beszélnek.

Talán hasznos linkek :
http://pegascoin.com/docs/Deposit%20activation.pdf
http://pegascoin.com/docs/DOB%20intro.pdf
http://dob.pegascoin.com/

A lekötés ára ciklikusan változik, az adott deposit típushoz tartozó "Max deposit price"-tól elindul lefelé a minimum price ig, két blokkonként lépked, majd ha eléri a legkisebb árat visszavált a legdrágábbra és kezdi előlről.
Szóval érdemes figyelni mennyit árat fizetünk a lekötésért.

A hozamról majd 3 hónap múlva tudok nyilatkozni. :)


Köszi az infót
Utánaszámoltam a dolgoknak. Elsőre nekem nem érné meg. Kitúrtam 1000 coint belőle, 3 hónapra (=tavaszig) adna 60 coint. Mikor túrtam, egy sima 6 kártyás riggel napi 150 coint kiszedtem vele.
Nem értem, miért éri meg nekik, ha lekötöm 3 hónapra és kapok 60 coint?! Akkor inkább ráállok megint és egy hétvége alatt 300-400-et kiszedek belőle.
Ha meg netántán a három hónap alatt ugrik egyet felfelé, akkor meg nem tudom átváltani.
Vagyis én így látom :)
"Kitúrtam 1000 coint belőle, 3 hónapra (=tavaszig) adna 60 coint."

Rosszul számoltál utána.  :)
Ott van a PDF ben amit linkeltem a táblázat a számított minimum kamattal amit a lekötésed után kapsz.
1000 PGC 3 hónapra az 5-ö s típusu 30-as súlyú betét. A 3 hónapra a minimum kamat amit fizet az 311,04 PGC.
Ebből lejön ugye a lekötés díj, amit ha megfelelő pillnatban ejtessz meg (ezért írtam hogy figyelni kell mikor kötöd le) akkor 15,5 PGC.
Szóval a minimum kamatod 3 hónapra 311,04-15,5= 295,5 PGC.
Ez ettől csak több lehet, mivel amíg nincs lekötve az összes leköthető betét addig értelemszerűen kevesebb betétes osztozik a napi hasznon. Most éppen 67% on áll a lekötések száma, tehát most még majdnem a dupláját hozza naponta a minimális napi kamatnak.

Szóval havi kb 100 PGC a kamatod az 1000 re, ami havi kb 10%.
Szerintem ez marhára jó, de persze nem akarok én senkit rábeszélni semmire.
Arról nem beszélve hogy az ára is szépen mászik felfele, jelenleg 400 satoshi úgyhogy még értelmes váltón sincs csak a szar stock on.


Turcy086

Jogos.
Elnéztem egy oszlopot :)
Köszi az infót!
Depositoltam 1 hónapra próbaként

2moon

Alakul ez, ma már 950 satoshin is járt, meg lesz az 1000 nemsokára.  :)
A hozamait nézve és összehasonlítva pár agyonhypeolt masternode-os coinnal, simán benne van hogy a Pegas 1-2 dolláros coin legyen.


Turcy086

Lejárt az egy hónapos befektetés, centre pontosan ugyanannyit kaptam vissza.
Ötlet? :)

2moon



2moon

Nekem 3 hónapra van lekötve.
Majd márciusban.

StealthFantom

Idézetet írta: Szori Dátum szeptember 01, 2017, 12:28:19 DÉLUTÁN
Mennyit er ez a fajta coin ?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Egészen 0,02 USD cent :D
https://coincodex.com/crypto/pegascoin/