Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 17 Vendégek van a témában

Worlynox

ETH ára, hogy fog változni vajon a POS után ?

andysk

Idézetet írta: Worlynox Dátum január 18, 2017, 09:17:03 DÉLUTÁN
ETH ára, hogy fog változni vajon a POS után ?
Hát a fax tudja azaz senki sem. Lutri az egész. Olyan mint a szerencsejáték

lakat

A PascalCoin ról tudtok valamit?
Nagyon durván lehetett vele keresni, vagy bukni.. Mert ugye minden emelkedésen lehet bukni, ha épp shortolod.. meg minden esésen kaszálni ha shortolsz..
Szóval amin meglepődtem, hogy soha nem hallottam róla, de a kereskedési volumen a Poloniex-en a ETH után jön közvetlenül. És a Poloniex-en -100% az árfolyam..
A https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=PASC_BTC Cryptopián meg +739%-ban van... most akkor valamit nagyon nem értek ebben. Van valkinek erről infója?

andysk

Na pont ma szoptam meg eloszor a pascalcoin-nal aztan meg az nxc-vel. 3000$ minusz.

lakat


kidface

Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!

pube111

Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 03:37:54 DÉLUTÁN
Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!
A paypalt nem nagyon szeretik az eladok mert vissza lehet vonni a fizetest.

kidface

Idézetet írta: pube111 Dátum január 30, 2017, 10:16:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 03:37:54 DÉLUTÁN
Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!
A paypalt nem nagyon szeretik az eladok mert vissza lehet vonni a fizetest.

Az oldalon keresztul megy minden tranzakcio! Addig nem adod at a bitcoin-od amig a vevo nem vasarolt! Mindent nyomon lehet kovetni, ha a vevo esetleg vissza vonna a tranzakciot be tudod bizonyitani a Paypal fele hogy te atutaltad a bitcoin-t neki.

Amugy meg visszajelzesek alapjan kimkell valasztani a megbizhato vevoket! Olyan a rendszer mint az ebay-en! Vannak vevok akiknek tobb ezer tranzakciojuk van mar es 100%-osan megbizhatoak!

pube111

Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 10:29:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum január 30, 2017, 10:16:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 03:37:54 DÉLUTÁN
Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!
A paypalt nem nagyon szeretik az eladok mert vissza lehet vonni a fizetest.

Az oldalon keresztul megy minden tranzakcio! Addig nem adod at a bitcoin-od amig a vevo nem vasarolt! Mindent nyomon lehet kovetni, ha a vevo esetleg vissza vonna a tranzakciot be tudod bizonyitani a Paypal fele hogy te atutaltad a bitcoin-t neki.

Amugy meg visszajelzesek alapjan kimkell valasztani a megbizhato vevoket! Olyan a rendszer mint az ebay-en! Vannak vevok akiknek tobb ezer tranzakciojuk van mar es 100%-osan megbizhatoak!
Ettől biztos mégjobban fel megy az árfolyam. Csak nemme már a zec is utána.
https://bitcoin.hu/a-paypal-bitcoin-integraciojanak-elso-lepesei/


DrPascal

Idézetet írta: pube111 Dátum január 30, 2017, 10:51:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 10:29:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum január 30, 2017, 10:16:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 03:37:54 DÉLUTÁN
Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!
A paypalt nem nagyon szeretik az eladok mert vissza lehet vonni a fizetest.

Az oldalon keresztul megy minden tranzakcio! Addig nem adod at a bitcoin-od amig a vevo nem vasarolt! Mindent nyomon lehet kovetni, ha a vevo esetleg vissza vonna a tranzakciot be tudod bizonyitani a Paypal fele hogy te atutaltad a bitcoin-t neki.

Amugy meg visszajelzesek alapjan kimkell valasztani a megbizhato vevoket! Olyan a rendszer mint az ebay-en! Vannak vevok akiknek tobb ezer tranzakciojuk van mar es 100%-osan megbizhatoak!
Ettől biztos mégjobban fel megy az árfolyam. Csak nemme már a zec is utána.
https://bitcoin.hu/a-paypal-bitcoin-integraciojanak-elso-lepesei/

Ez több mint 2 éves cikk.

pube111

Idézetet írta: DrPascal Dátum január 30, 2017, 11:33:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum január 30, 2017, 10:51:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 10:29:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum január 30, 2017, 10:16:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum január 30, 2017, 03:37:54 DÉLUTÁN
Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!
A paypalt nem nagyon szeretik az eladok mert vissza lehet vonni a fizetest.

Az oldalon keresztul megy minden tranzakcio! Addig nem adod at a bitcoin-od amig a vevo nem vasarolt! Mindent nyomon lehet kovetni, ha a vevo esetleg vissza vonna a tranzakciot be tudod bizonyitani a Paypal fele hogy te atutaltad a bitcoin-t neki.

Amugy meg visszajelzesek alapjan kimkell valasztani a megbizhato vevoket! Olyan a rendszer mint az ebay-en! Vannak vevok akiknek tobb ezer tranzakciojuk van mar es 100%-osan megbizhatoak!
Ettől biztos mégjobban fel megy az árfolyam. Csak nemme már a zec is utána.
https://bitcoin.hu/a-paypal-bitcoin-integraciojanak-elso-lepesei/

Ez több mint 2 éves cikk.
Telefonon a mobilverzió nem írta :)

Artthur

Valaki Béláról tud valmit?  ma beletoltak 19 millió dollárt...   4400%-ot emelkedett.
Poloniexen fagyasztották a kereskedését valami walletupgradere hivatkozva talán.
https://coinmarketcap.com/currencies/belacoin/#charts

danieru

Idézetet írta: Artthur Dátum január 31, 2017, 11:31:22 DÉLUTÁN
Valaki Béláról tud valmit?  ma beletoltak 19 millió dollárt...   4400%-ot emelkedett.
Poloniexen fagyasztották a kereskedését valami walletupgradere hivatkozva talán.
https://coinmarketcap.com/currencies/belacoin/#charts

Szerintem bug.

mr_nobody

Idézetet írta: AnCrypto Dátum január 06, 2017, 08:59:35 DÉLELŐTT
A tőzsdézés az altcoinokra épül ehhez kétség nem fér. A Bitctoin érték változásai jelentősen szinte 100%-ban befolyásolják az altcoinok értékét. Kb. 2016 tavasza óta kezdtem bányászni és egyben Poloniexet használva tradingelni. Na ez a tradingelésem érdekes tapasztalatokat hozott. Minden szépen ment az ETH/DAO hackig. Akkor ugye nagy káosz volt, ami fájó pont számomra, hiszen kb 0.7 BTC-m égett el az ETH értékvesztése miatt. Mivel még kezdő voltam/vagyok a tradingben nem tudtam felismerni hogy mit kellene lépni, így nem sikerült időben reagálnom. Szerencsére megjelent az ETC ami egy kicsit kihúzott a bajból, így az elvesztett BTC több mint felét visszahoztam 2 hónap alatt. Elég érdekes volt a 2016 nyár. Nem tudom mi vár ránk az idei évben, a technikai analízis téma érdekel, de valahogy az alapoktól jó lenne össze szedni a dolgokat, hogy egy kicsit jobban bele láthassanak azok is akik még kezdők. Ti milyen altcoinokban láttok jövőt, olyan coinok érdekelnek amiket hosszú távon érdemes gyűjtögetni és tartani. pl. Waves szépen indult, nagy reményekkel, de már azon is sikerült veszteni a BTC emelkedés óta. Talán a ZEC-et érdemes tartogatni elég stabil az ára, vannak esélyek hogy kap pumpot. Na meg ha egyszer elkészülne a Z address illetve legalább pár helyen elfogadnák mint fizetőeszköz az sokat lendíthetne az áron. Az ETC is okozhat meglepetéseket még, Kínaiak nagyon támogatják. Az ETH meg haláltusát jár vagy nem tudom, de már legalább 5 Hard Forknál tartanak. A DAO hack nagy érvágás volt szerintem.

A Z-cash talán akkor fog emelkedni, ha tényleg az lesz a darkweb új fizetőeszköze :) (szerintem)

andysk

Ja. Addig nem valoszinu. A kerdes csak az hogy megoldjak-e a z-address problemajat. Nem ugy nez ki hogy lessz belole valami. Ha csinalsz magadnak coint es azt akarod hogy raugorjanak akkor masnak kell lennie a tobbi haszontalantol. Na ez az anonimitas. Mindenki raugrott aztan lehet hogy sosem lessz anonim mert nem engedi a hatterhatalom. Az is lehet hogy mar sokaknak leesett a tantusz es epp ezert esik az ara folyamatosan. Vettem 160 ZECet 0.0400001 en de lehet soha nem megy ma ez felé..

Artthur

Idézetet írta: andysk Dátum február 02, 2017, 08:10:50 DÉLUTÁN
Ja. Addig nem valoszinu. A kerdes csak az hogy megoldjak-e a z-address problemajat. Nem ugy nez ki hogy lessz belole valami. Ha csinalsz magadnak coint es azt akarod hogy raugorjanak akkor masnak kell lennie a tobbi haszontalantol. Na ez az anonimitas. Mindenki raugrott aztan lehet hogy sosem lessz anonim mert nem engedi a hatterhatalom. Az is lehet hogy mar sokaknak leesett a tantusz es epp ezert esik az ara folyamatosan. Vettem 160 ZECet 0.0400001 en de lehet soha nem megy ma ez felé..
Azért az bíztató hogy a karácsonyi nagy felugrás óta folyamatosan növekszik a market cap szépen 18 millió dollárról felment 22,7 millióra. Én akkor kezdenék aggódni ha ez egyszer csak hirtelen csökkenne, akkor én is eladnám.

andysk

Mit szóltok hozzá hogy a BTC má megint 1000 dolcsi felé mászott?? Megint 1 lufi??

Székely Vegán

Idézetet írta: andysk Dátum február 03, 2017, 06:21:49 DÉLELŐTT
Mit szóltok hozzá hogy a BTC má megint 1000 dolcsi felé mászott?? Megint 1 lufi??

Szerintem nem lufi, de majd kiderül..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Karcsi papa

Néha muszáj valami nagyot húzni különben nincs haszon. ;D
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Til

Mi van akkor,ha az aranyamat bitcoinba fektetem pl 1050 dollaros arfolyamon, majd kimentem USDT be azaz Theterbe es mikor tegyuk fel kidurran a lufi es 800 dollar lesz a bitcoin,akkor az Usdt meg 1050 dollart fog erni,mert annyi arfolyamon vettem?
Pl:
Van zec-em ezert veszek 1 bitcoint.A bitcoin 1050-en all es ennyi az össz egyenlegem.
Majd veszek ezert Usdt.Az egyenlegem 1050 dollar, mert 1 dollar =1 usdt.
Majd kidurran es 1 bitcoin lesz 800 dollar,de az egyenlegem marad 1050 mert usdt-ben van a motyo.
Igy van ez?
Vagy hogy lehet kikuszobolni az arfolyamingadozast?
C:\> del c:\command.com