Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 13 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

miklos1296

Sziasztok!!
Ezt a topikot azért nyitottam mert erről nem volt még normális téma, ugy gondolom hogy ha ez külön lenne akkor jobban áttekinthető, a kezdők számára is, Ha rosszul gondolom akkor nyugodtan töröljétek.
Arról lenne itt szó hogy megbeszéljük ezeket a poloniex és coinbase közötti kapcsolatot meg a coinbase és a debit cartya közötti kapcsolatot mert nekem sem világos teljesen minden. És ha az adózást is belekeverjük akkor nagyon nehéz kijönni a  dolgokból én úgy gondolom.
Az első kérdésem az lenne hogy:
-Coinbase-röl hogy lehet rendes pl OTP s kártyára pénz kiküldeni egy az egyben?
-Ki milyen debit kártyát használ mert én regiztem az UQUID-re és vettem egy 1dolláros virtual card-ot de semmi nem tudom használni hiába raktam rá pénzt (nekem az is nehézségeket okozott) Pl egy ebay vagy aliexpressen sem fogták el.
-És hogy most nem tudom használni a UQUID s VISA virtuális kártyámat le kellene szedni róla a pénzt és kiküldeni vissza a coinbase-re ha lehetséges.
Meg szeretném próbálni a xapo debit kártyát hogy az működik e esetleg azzal valakinek valami tapasztalata?
Köszönöm hogy végig olvastad :D

raffiakötö

Idézetet írta: miklos1296 Dátum december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!!
Ezt a topikot azért nyitottam mert erről nem volt még normális téma, ugy gondolom hogy ha ez külön lenne akkor jobban áttekinthető, a kezdők számára is, Ha rosszul gondolom akkor nyugodtan töröljétek.
Arról lenne itt szó hogy megbeszéljük ezeket a poloniex és coinbase közötti kapcsolatot meg a coinbase és a debit cartya közötti kapcsolatot mert nekem sem világos teljesen minden. És ha az adózást is belekeverjük akkor nagyon nehéz kijönni a  dolgokból én úgy gondolom.
Az első kérdésem az lenne hogy:
-Coinbase-röl hogy lehet rendes pl OTP s kártyára pénz kiküldeni egy az egyben?
-Ki milyen debit kártyát használ mert én regiztem az UQUID-re és vettem egy 1dolláros virtual card-ot de semmi nem tudom használni hiába raktam rá pénzt (nekem az is nehézségeket okozott) Pl egy ebay vagy aliexpressen sem fogták el.
-És hogy most nem tudom használni a UQUID s VISA virtuális kártyámat le kellene szedni róla a pénzt és kiküldeni vissza a coinbase-re ha lehetséges.
Meg szeretném próbálni a xapo debit kártyát hogy az működik e esetleg azzal valakinek valami tapasztalata?
Köszönöm hogy végig olvastad :D

Arra emlékszel hogy kiírt-e valamit a paypal, miért nem jó neki az a visa számlaszám?
én is uquidon regisztráltam, de kártyát semmilyet sem csináltam, de plastik kártyát akarnék.
Ahogy én számoltam költségbe kb egy árban van az xapo és az uquid.

bacsoka

Az OTP-s számla teljesen jól működik a Coinbasel. Egy Sepa utalást kell csinálnod Coinbase-re, a settingsbe payment methods, show SEPA information alatt megtalálod az Utazáshoz szükséges adatokat. FIGYELEM! Én 1 Eurót utaltam át, hogy a számlám aktiválódjon. Ez mindössze 2500Ft-ba került. SEPA utalás 2-3 nap míg jelentkezik a Coinbasen. Most már nyugodtan utalhatok az OTP-s számlámra minimum 1945Ft-ért vagy összegről függően a OTP kondíciós lista alapján. Előtte nézzetek utána.

GepyMiner

Ahogy Bacsoka irta, SEPA utalás kell oda vissza, SZÁMLÁRA, kártyára nem lehet utalni, azzal általában csak fizetni lehet.
HA online banking-ban deviza átutalásnál választható SEPA akkor minden oké, kell egy 1-2 eurós próbautalás coinbase-re a megadott adatokkal és közleménnyel, 2-3 munkanap míg megkapják és megjelenik, utána már mehet a saját számlára az EURÓ lekérése, elvileg 2 euró díjjal, azaz nem érdemes kis adagokban lehívni, bár első alkalommal próbaként, hogy tényleg működik-e, érdemes egy 5 eurónyit (ha forintszámla van megadva akkor automatikusan átváltódik és forintként érkezik meg)

miklos1296

Egy pár darab képpel (akár számokat kitakarva) tudnátok küldeni ehhez egy folyamatot?
Köszönöm!

miklos1296

Az uquid vel hogy lehet azt megoldani hogy visszautalom a dollárt a coinbase re ? valaki csinálta már ?

dioda

Idézetet írta: miklos1296 Dátum december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!!
Ezt a topikot azért nyitottam mert erről nem volt még normális téma, ugy gondolom hogy ha ez külön lenne akkor jobban áttekinthető, a kezdők számára is, Ha rosszul gondolom akkor nyugodtan töröljétek.
Arról lenne itt szó hogy megbeszéljük ezeket a poloniex és coinbase közötti kapcsolatot meg a coinbase és a debit cartya közötti kapcsolatot mert nekem sem világos teljesen minden. És ha az adózást is belekeverjük akkor nagyon nehéz kijönni a  dolgokból én úgy gondolom.
Az első kérdésem az lenne hogy:
-Coinbase-röl hogy lehet rendes pl OTP s kártyára pénz kiküldeni egy az egyben?
-Ki milyen debit kártyát használ mert én regiztem az UQUID-re és vettem egy 1dolláros virtual card-ot de semmi nem tudom használni hiába raktam rá pénzt (nekem az is nehézségeket okozott) Pl egy ebay vagy aliexpressen sem fogták el.
-És hogy most nem tudom használni a UQUID s VISA virtuális kártyámat le kellene szedni róla a pénzt és kiküldeni vissza a coinbase-re ha lehetséges.
Meg szeretném próbálni a xapo debit kártyát hogy az működik e esetleg azzal valakinek valami tapasztalata?
Köszönöm hogy végig olvastad :D

Próbálj meg PayPal -ra regelni vele, azzal meg mér tudsz több helyen fizetni.

miklos1296


sebajtóbiás


boti123

Most tértám át krakenre poloniexről számomra még szokatlan és furcsa a kraken azt jól olvasom/látom hogy van 1 adot összeg amiért át tudom váltani illetve ki tudom rakni tözsdére az összeget mint poloniexen? aki jártas ebben tudna esetleg segiteni?

Danika

Coinbase-n az SMSazonosítást ti bekapcsolva hagytátok?  Nem kerül az pénzbe??
Egyenlőre még nem láttam, hogy bármit is levontak volna, de ki tudja..

Roller

Idézetet írta: Danika Dátum december 10, 2016, 11:53:03 DÉLUTÁN
Coinbase-n az SMSazonosítást ti bekapcsolva hagytátok?  Nem kerül az pénzbe??
Egyenlőre még nem láttam, hogy bármit is levontak volna, de ki tudja..

Nem pénzes az sms

noel89

Valaki tudja esetleg hogy a Poloniex miért tiltotta le az ip Címemet ? Csak mobilnetről tudok belépni az itthoni hálozatrol nem.

DrPascal

Idézetet írta: noel89 Dátum december 12, 2016, 05:02:25 DÉLUTÁN
Valaki tudja esetleg hogy a Poloniex miért tiltotta le az ip Címemet ? Csak mobilnetről tudok belépni az itthoni hálozatrol nem.

Ezt csak ők tudhatják. Írtál nekik?

DrPascal

#14
De rohadt nehéz depit kártyát választani.

A UQUID jónak tűnik, de most nem elérhető a honlapjuk - nem jó ómen.
A WIREX a XAPO meg a SPECTROCOIN valamiért a nem ajánlott kategóriában van ITT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1242788.0

Pedig a SpectroCoin most akciózik, ingyen adják a kártyát. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1037139.0

Szerintetek? Ki mit használ pro/kontra?

Roller


headway

@DrPascal

Az http://advcash.com/en/ használható, support is elmegy. Ha a legelején rendelsz kártyát akkor olcsobb is. Persze ott is van fee.

DrPascal


raffiakötö

Idézetet írta: DrPascal Dátum december 12, 2016, 09:17:23 DÉLUTÁN
De rohadt nehéz depit kártyát választani.

A UQUID jónak tűnik, de most nem elérhető a honlapjuk - nem jó ómen.
A WIREX a XAPO meg a SPECTROCOIN valamiért a nem ajánlott kategóriában van ITT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1242788.0

Pedig a SpectroCoin most akciózik, ingyen adják a kártyát. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1037139.0

Szerintetek? Ki mit használ pro/kontra?

Ahogy én néztem xapo, és uquid "egy árban van". Ott kb mindegy, uquidnak van virtual kártya opciója 1 usd-ért. Ugyanúgy használható mint a plastic, paypalon simán működik. xapo-nál nem láttam ilyen opciót.

sebajtóbiás