Bányászgép üzemeltetésével (elhelyezésével) foglalkozik valaki?

Indította voriand, szeptember 04, 2017, 01:47:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

voriand

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e itt olyan, akihez havidíj ellenében el tudnám helyezni a 4GPU-ból álló bányász gépemet?
Ha igen, milyen feltételekkel és mennyiért?

Előre is köszönöm :)

CryptoP

CryptoP - Egy bányász csatorna (YouTube Chanel) /Kripto bányászat az elejétől a végéig/

Raverke99

Engem is érdekelne.

A részletek: egy 6x480 8GB-os rig, 2db 800-as táppal.
A későbbiekben pedig egy Antminer S9-es.

Előre is köszi!

efraim

Sziasztok, akit érdekel dél-pest megyében RIG elhelyezés, hosting kereshet engem is. Ezen a  címen: hoodinifund [kukac] gmail.com

pitbit

#4
  Sziasztok - akit érdekel nálam is el lehet helyezni - megeggyezünk - a villanyt es a karbantartást vállalom  - felvidék Györtöl 40 km...emai. estebansza(kukac)gmail.com

heringmut85

Üdv. Mindeniknek!

Az a szomorú helyzet állt elő, hogy nincs hova telepítenünk a farmunkat. 4db 4-6 kártyás sztenderd rigről lennen első körben szó illetve a kesőbbiekben (kb. 3 hét) egy 3-4 alaplapból álló és  r9 280-280x-ekből épülő minert szeretnénk elhelyezni. Mivel ez utóbbi igen nagy áramköltséggel üzemel ezért egy fix összeges bérleti opciót keresnénk. Sajnos ahova települtünk volna már nem mehetünk illetve a tartalék helyek sem jöhetnek már szóba.

heringmut@gmail.com
06706183495

A segítségeteket előre is köszönöm!

Gábor

reloopbenny


evko81

Hello.


Antminer D3 uzemelteteshez keresek helyet.
1db, 1200W/h fogyasztas.
Erre kernek szepen privatban arajanlatot.


Koszonom.




GH

#8
_Dier _Job_Bt vállalja bányagépek értékesítését összeszerelését, beüzemelését , üzemeltetését Szarvason,
üzemeltetés: asic 5 ezer +áfa
rig 8 kártyáig 8 ezer+áfa  /hó
Benne van az internet, hűtés, hely, szerviz, teljes szoftveres és hardveres üzemeltetés. Áram  br 40 ft/hó
tel:+36208020970
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

ethgreg

Idézetet írta: evko81 Dátum november 02, 2017, 07:08:10 DÉLELŐTT
Hello.


Antminer D3 uzemelteteshez keresek helyet.
1db, 1200W/h fogyasztas.
Erre kernek szepen privatban arajanlatot.


Koszonom.

Ugyanez érdekel engem is. Fontos, hogy kriptovalutában lehessen fizetni a szolgáltatásért! Köszi.

evko81

Idézetet írta: ethgreg Dátum november 12, 2017, 03:05:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: evko81 Dátum november 02, 2017, 07:08:10 DÉLELŐTT
Hello.


Antminer D3 uzemelteteshez keresek helyet.
1db, 1200W/h fogyasztas.
Erre kernek szepen privatban arajanlatot.


Koszonom.

Ugyanez érdekel engem is. Fontos, hogy kriptovalutában lehessen fizetni a szolgáltatásért! Köszi.


Eddig igergetesekkel talalkoztam, de ma talaltam valakit...
Holnap tutit mondok.


Ha erdekel, irj privit.


Udv

minerhost

Elhelyezésben én is tudok segíteni. Privátban írj ha érdekel.

trebor27

Sziasztok.

Ha már van bányagéped, de nem fér el a lakásban vagy rosszabb esetben nyaggat az asszony, hogy egész nap zúg a gép és még útban is van, akkor írj Nekem nyugodtan, megoldást kínálunk bányagépek elhelyezésére - felügyeletére, mindezt Budapesttől 60 km-re.

miklov

Sziasztok :)
Az ünnepek után tervezek én is beállni a bánya "Szövetségbe". Szükségem lenne pár jótanácsra, hol is kezdjem...
RIG elhelyezéssel nincs problémám, inkább a " mit is kéne venni meg hol " dologgal vagyok bajban.

Előre is köszönöm a válaszokat...

freeroam123

Sziasztok! Adott egy 6 kártyás rig. Valaki tudna segíteni az elhelyezésben? Köszi.: Martin.

Franky2Ster


GH

Idézetet írta: freeroam123 Dátum december 24, 2017, 10:24:46 DÉLUTÁN
Sziasztok! Adott egy 6 kártyás rig. Valaki tudna segíteni az elhelyezésben? Köszi.: Martin.
Helló. Tudok segíteni elhelyezésben, cégünk elsőként kezdett hivatalosan rigeket hosztolni , áram 40 ft/kW , elhelyezés 8ezer+áfa, ebben benne van a teljes szerviz és üzemeltetés. szerződést küldök át amennyiben érdekel.
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

freeroam123


freeroam123

Idézetet írta: GH Dátum december 25, 2017, 09:49:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: freeroam123 Dátum december 24, 2017, 10:24:46 DÉLUTÁN
Sziasztok! Adott egy 6 kártyás rig. Valaki tudna segíteni az elhelyezésben? Köszi.: Martin.
Helló. Tudok segíteni elhelyezésben, cégünk elsőként kezdett hivatalosan rigeket hosztolni , áram 40 ft/kW , elhelyezés 8ezer+áfa, ebben benne van a teljes szerviz és üzemeltetés. szerződést küldök át amennyiben érdekel.

Jöhetne. Pesten el lehet helyezni a gépet?

freeroam123

Még mindig várom az ajánlatát annak aki foglalkozik ilyennel. Privátok jönnek, válaszok, de arra már válaszok nem...
kérném, aki foglalkozik ilyennel, kérem emailben írjon a lalimano1999@gmail.com-ra. Köszönettel.: Martin.