Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Kenwood házimozi erősítő

Indította Karcsi papa, május 13, 2017, 10:28:10 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Karcsi papa

Kenwood KRF V5090D-S
Van egy problémám méghozzá hogy a távirányító megadta magát. Tudom venni kellene másikat viszont ez a távirányító pont a kevés használat miatt ment tönkre. Van egy funkció a mély hang kiemelés (loudness) ami csak a távirányítóval kapcsolható "papír szerint" de Google se találtam infót hogy lehetne ezt távirányító nélkül aktiválni. Mikor még működött távirányítóval ki-be kapcsoláskor az erősítőből kapcsoló kattanásra utaló hang hallatszott ebből gondolnák arra hogy manuálisan ez kapcsolható lehetne ha belenéznék a belsejébe? Esetleg valakinek ötlet?
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

erwin.vadasz

#1
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 13, 2017, 10:28:10 DÉLELŐTT
Kenwood KRF V5090D-S
Van egy problémám méghozzá hogy a távirányító megadta magát. Tudom venni kellene másikat viszont ez a távirányító pont a kevés használat miatt ment tönkre. Van egy funkció a mély hang kiemelés (loudness) ami csak a távirányítóval kapcsolható "papír szerint" de Google se találtam infót hogy lehetne ezt távirányító nélkül aktiválni. Mikor még működött távirányítóval ki-be kapcsoláskor az erősítőből kapcsoló kattanásra utaló hang hallatszott ebből gondolnák arra hogy manuálisan ez kapcsolható lehetne ha belenéznék a belsejébe? Esetleg valakinek ötlet?

Üdv.!

Van egy ismerősöm akinek ez az élete ő úgy oldotta meg ugyan ezt a problémát, szintén kenwood loudness stb...hogy vett egy programozható/tanítható ,távirányítót, nemtudom hogy végül sikerült e neki, ha érdekel utánajárok, csak ugye ehhez kellene egy működő távirányító amivel tudod tanítani!
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!