Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Skrill

Indította willow, január 26, 2019, 12:18:24 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

willow

Sziasztok. Használ valaki skrill mastercardot?  Nekem van, de sehol ezidáig nem tudtam vele mo-n fizetni. Valami tapasztalat ez ügyben? Ha van, akkor kérem ossza meg itt velünk az illető.

Dolce

#1
Idézetet írta: willow Dátum január 26, 2019, 12:18:24 DÉLUTÁN
Sziasztok. Használ valaki skrill mastercardot?  Nekem van, de sehol ezidáig nem tudtam vele mo-n fizetni. Valami tapasztalat ez ügyben? Ha van, akkor kérem ossza meg itt velünk az illető.
én se tudtam, még neten se. de lehet csak azért mert kriptót utaltam skrillre és azt váltottam forintra. wirex ami jól működik, ez meg megy a tűzre

Simi

Szia!


Évi kb 1-2 esetet leszámítva nem volt gondom vele.
Ha jól tudom, benzinkutakon, jegyirodákban nem lehet vele fizetvi már.
+ igen, azt írják is, hogy kriptóból átváltott pénzt nem tudsz levenni.


Til

#3
Mindenhol használom.Online és POS terminálokon. ATM pénzkivétel több típusból. Én az EXMO vagy Bitpanda kombinációval. Exmo-n átváltom a crypto-t EUR-ba és azt küldöm Skrill -re.Kb 10 perc az egész.Exmo korrektül vált.Amíg az összes crypto kártya meghalt annak idején ( Wirex, Advcash, Uquid, Spectrocoin) , addig ez biztosan kiszolgált. Voltak kártyáim ,de mikor behaltak, akkor csesztek az egészre a szolgáltatók. Uquid,Spectrocoin beszedte a kártya készítés díját, aztán megszüntették és azt ígérték, hogy amint újra él a rendszerük kapok egy új kártyát.Spectrocoin , mikor újraindult írtam nekik ,hogy küldjék az újat ,azóta se kép se hang.Immár egy éve. Uquid megígérte,hogy visszaadja a kártya díját és volt még 10 dollárom a számlán, azóta sem látom. Már az oldalukra sem tudok belépni. Wirex beszedte a kártyára a pénzt , de a kártya soha nem jött meg , mert akkor volt náluk is a leállás kb 1 éve.A pénzem visszautalta számlára. A skrill-en soha nem volt leállás. Nincs havi díj sem. Nekem bevált.
C:\> del c:\command.com

Dolce

Idézetet írta: Til Dátum január 26, 2019, 03:28:10 DÉLUTÁN
Mindenhol használom.Online és POS terminálokon. ATM pénzkivétel több típusból. Én az EXMO vagy Bitpanda kombinációval. Exmo-n átváltom a crypto-t EUR-ba és azt küldöm Skrill -re.Kb 10 perc az egész.Exmo korrektül vált.Amíg az összes crypto kártya meghalt annak idején ( Wirex, Advcash, Uquid, Spectrocoin) , addig ez biztosan kiszolgált. Voltak kártyáim ,de mikor behaltak, akkor csesztek az egészre a szolgáltatók. Uquid,Spectrocoin beszedte a kártya készítés díját, aztán megszüntették és azt ígérték, hogy amint újra él a rendszerük kapok egy új kártyát.Spectrocoin , mikor újraindult írtam nekik ,hogy küldjék az újat ,azóta se kép se hang.Immár egy éve. Uquid megígérte,hogy visszaadja a kártya díját és volt még 10 dollárom a számlán, azóta sem látom. Már az oldalukra sem tudok belépni. Wirex beszedte a kártyára a pénzt , de a kártya soha nem jött meg , mert akkor volt náluk is a leállás kb 1 éve.A pénzem visszautalta számlára. A skrill-en soha nem volt leállás. Nincs havi díj sem. Nekem bevált.
kösz. akkor nem dobom ki. bár gondolom az exmon is van kyc? így hogy ennyi kézen átfuttatjuk a pénzt, adatokat veszélyes nem adózni

Til

Idézetet írta: Dolce Dátum január 26, 2019, 04:43:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 26, 2019, 03:28:10 DÉLUTÁN
Mindenhol használom.Online és POS terminálokon. ATM pénzkivétel több típusból. Én az EXMO vagy Bitpanda kombinációval. Exmo-n átváltom a crypto-t EUR-ba és azt küldöm Skrill -re.Kb 10 perc az egész.Exmo korrektül vált.Amíg az összes crypto kártya meghalt annak idején ( Wirex, Advcash, Uquid, Spectrocoin) , addig ez biztosan kiszolgált. Voltak kártyáim ,de mikor behaltak, akkor csesztek az egészre a szolgáltatók. Uquid,Spectrocoin beszedte a kártya készítés díját, aztán megszüntették és azt ígérték, hogy amint újra él a rendszerük kapok egy új kártyát.Spectrocoin , mikor újraindult írtam nekik ,hogy küldjék az újat ,azóta se kép se hang.Immár egy éve. Uquid megígérte,hogy visszaadja a kártya díját és volt még 10 dollárom a számlán, azóta sem látom. Már az oldalukra sem tudok belépni. Wirex beszedte a kártyára a pénzt , de a kártya soha nem jött meg , mert akkor volt náluk is a leállás kb 1 éve.A pénzem visszautalta számlára. A skrill-en soha nem volt leállás. Nincs havi díj sem. Nekem bevált.
kösz. akkor nem dobom ki. bár gondolom az exmon is van kyc? így hogy ennyi kézen átfuttatjuk a pénzt, adatokat veszélyes nem adózni
Az exmo-n van ,de én úgy tudom ,hogy Oroszok. Amikor csináltam , rettentő gyorsan ment minden, ezért gondolom pár fős csapat lehet. Valahogy úgy érzem őtőlük a kutya nem fog semmit kérni. A Bitpanda-t már rég használtam , mert drágább ,de akkor még nem kellett kyc egy bizonyos összegig. Ők Osztrákok, na tőlük már tartok.
C:\> del c:\command.com

Til

Egy kis update! Egy hete nem működik az EXmo-n az EUR kifizetés. Ha a Skrill kártya EUR, akkor nem fog végbemenni a kifizetés.Azt írják átmeneti. USD-vel minden rendben.
C:\> del c:\command.com

willow

Ez az egész szarkupac kriptó csak úgy bűzlik. Olyan, mintha a gané kupacra hánynám a pénzem. :'(

Balvanylajos

Idézetet írta: willow Dátum január 28, 2019, 06:52:49 DÉLUTÁN
Ez az egész szarkupac kriptó csak úgy bűzlik. Olyan, mintha a gané kupacra hánynám a pénzem. :'(


Abszolút vadnyugat!!


Til

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum január 28, 2019, 07:15:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum január 28, 2019, 06:52:49 DÉLUTÁN
Ez az egész szarkupac kriptó csak úgy bűzlik. Olyan, mintha a gané kupacra hánynám a pénzem. :'(


Abszolút vadnyugat!!
Én gondoltam, hogy ezek a kapitalista gááácik , mindent megtesznek ,hogy elgáncsolják, betiltsák. Lehet majd talán jobb jövője lesz előbb utóbb ennek az egésznek.
C:\> del c:\command.com

Til

Az EUR kifizetés az Exmo-n újra működik a Skrill-re. A feet csökkentették egy picivel, gondolom azért volt a leállás.Akit érint gondoltam megosztom...
C:\> del c:\command.com

willow

Idézetet írta: Til Dátum január 29, 2019, 08:59:03 DÉLELŐTT
Az EUR kifizetés az Exmo-n újra működik a Skrill-re. A feet csökkentették egy picivel, gondolom azért volt a leállás.Akit érint gondoltam megosztom...
Köszi. Fontos infókat osztottál meg. Ha van még ilyen, akkor jöhet. ;)

Til

Idézetet írta: willow Dátum január 29, 2019, 03:30:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum január 29, 2019, 08:59:03 DÉLELŐTT
Az EUR kifizetés az Exmo-n újra működik a Skrill-re. A feet csökkentették egy picivel, gondolom azért volt a leállás.Akit érint gondoltam megosztom...
Köszi. Fontos infókat osztottál meg. Ha van még ilyen, akkor jöhet. ;)
Még regisztrálj az Advcash oldara ,igaz fizikai kártya nincs, de érdemes ott sokáig pöcsölni, hogy mit is tud.Ugyanis van átjárás fee nélkül közvetlen exmo-ra EX-code küldéssel. Jól vált és alacsonyak a fee-k. Valamint lehet bankkártyával feltölteni , mint az online vásárlás úgy működik. (2.95% fee) Nem kell semmi SEPA utalás.Nekem ezek a kombók fognak úgy érzem bejönni. Advcash-Exmo-Skrill.Skrill is jó lenne ,ha lehetne Deposit-ot csinálni bankkártyával, de az nem működik náluk, vagy csak nálam van valami hiba.Advcash -t még nem teszteltem élőben, hamarosan csinálok egy deposit-ot bankkártyával aztán áttolom exmora és veszek valami cryptot, ha netán szükség lesz rá ,akkor kéznél legyen minden. Hátha beesik a BTC. :)
C:\> del c:\command.com

willow

Köszi Til. Valamit ki kell találnom, mert beragadt a pénzem a skrill-en, hiába rendeltem fizikai kártyát, ezidáig nem tudtam vele vásárolni sehol sem. Itt mo-n. Lehet, hogy valamelyik eurós országban működne?

Simi

Willow ez tényleg furcsa. Tuti aktíváltad azt a kártyát a Skrill oldalán miután megkaptad? Bocs ha triviális a kérdésem, de semmilyen más logikus magyarázatot nem látok erre.

willow

Idézetet írta: Simi Dátum január 29, 2019, 11:33:11 DÉLUTÁN
Willow ez tényleg furcsa. Tuti aktíváltad azt a kártyát a Skrill oldalán miután megkaptad? Bocs ha triviális a kérdésem, de semmilyen más logikus magyarázatot nem látok erre.


Elméletileg igen. Bár nálam nem tudni. ;D Amúgy btc-ből váltottam át eurót. Ez lenne a hiba oka? De erre nem találok leirást, hogy igy nem szabadna működnie. Lehet, hogy öregszem. >:(

Dolce

#16
Idézetet írta: willow Dátum január 29, 2019, 06:07:37 DÉLUTÁN
Köszi Til. Valamit ki kell találnom, mert beragadt a pénzem a skrill-en, hiába rendeltem fizikai kártyát, ezidáig nem tudtam vele vásárolni sehol sem. Itt mo-n. Lehet, hogy valamelyik eurós országban működne?
kaszinók elfogadják a skrill utalást kártya nélkül, de ha jól emlékszem részvényt is lehet belőle venni xtb-n:) de vannak brókerek akik átváltják neked coinba vagy paypalra is a skrillen lévő pénzedet
szóval el azért nem veszik a pénz

Simi

Ja igen, ez a 2. logikus magyarázat.
Crypto -> FIAT váltás esetén az a pénz nem használható a kártyával.  :( 

willow

Idézetet írta: Simi Dátum január 30, 2019, 10:56:27 DÉLELŐTT
Ja igen, ez a 2. logikus magyarázat.
Crypto -> FIAT váltás esetén az a pénz nem használható a kártyával.  :(
Már régen voltam vulgáris, hát most leszek. Rohadt fa....szopók. Na, akkor az a megoldás, hogy crypto-skrill-váltás fiatba-fiat-bróker-vissza fiat. Majd meglátjuk, hogy igy működik-e a dolog.

willow

Idézetet írta: Dolce Dátum január 30, 2019, 10:50:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum január 29, 2019, 06:07:37 DÉLUTÁN
Köszi Til. Valamit ki kell találnom, mert beragadt a pénzem a skrill-en, hiába rendeltem fizikai kártyát, ezidáig nem tudtam vele vásárolni sehol sem. Itt mo-n. Lehet, hogy valamelyik eurós országban működne?
kaszinók elfogadják a skrill utalást kártya nélkül, de ha jól emlékszem részvényt is lehet belőle venni xtb-n:) de vannak brókerek akik átváltják neked coinba vagy paypalra is a skrillen lévő pénzedet
szóval el azért nem veszik a pénz
Attól nem félek, hogy elveszik a pénz, csak nem ilyenekre akartam költeni. De azért kösz a tippet. :)