Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Revolut Bank akkont

Indította tamagucsi, január 26, 2018, 04:02:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Artthur

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum június 06, 2018, 01:07:21 DÉLUTÁN
Aki szeretne magának jól működő krypto kártyát az regiaztráljon a linkemen köszönöm.

https://revolut.com/r/attiladvi!crypto


Ha viszont prémium vagy akkor egyből tölthet és kryptoval. És 2x-es pénzfelvét ingyenes.A prémium tagság díja havi 2500Ft de sok extra van még benne.
Havi 200 euróig ingyenes a pénzfelvét ha prémium vagy 400 euro, a felett 2% fee , akárhányszor vehetsz fel ( fontos hogyha az automata kérdezi ki váltsa át a pénzt ne hagyd hogy az adott automata bankja váltsa mert az rossz)Hétvégenként az árfolyam nem olyan jó, érdemes hétközben felvenni.
Kriptot nem tudsz rá utalni ez egy sima debit kártya csak a megtakarításaidból, azaz a kártyádon lévő pénzből tudsz venni/átváltani kriptot/ra, nagyon rossz feevel...Nagyon is jól működik amire kitalálták, ez nem kriptokártya.

Til

Idézetet írta: Artthur Dátum június 06, 2018, 01:30:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum június 06, 2018, 01:07:21 DÉLUTÁN
Aki szeretne magának jól működő krypto kártyát az regiaztráljon a linkemen köszönöm.

https://revolut.com/r/attiladvi!crypto


Ha viszont prémium vagy akkor egyből tölthet és kryptoval. És 2x-es pénzfelvét ingyenes.A prémium tagság díja havi 2500Ft de sok extra van még benne.
Havi 200 euróig ingyenes a pénzfelvét ha prémium vagy 400 euro, a felett 2% fee , akárhányszor vehetsz fel ( fontos hogyha az automata kérdezi ki váltsa át a pénzt ne hagyd hogy az adott automata bankja váltsa mert az rossz)Hétvégenként az árfolyam nem olyan jó, érdemes hétközben felvenni.
Kriptot nem tudsz rá utalni ez egy sima debit kártya csak a megtakarításaidból, azaz a kártyádon lévő pénzből tudsz venni/átváltani kriptot/ra, nagyon rossz feevel...Nagyon is jól működik amire kitalálták, ez nem kriptokártya.
Azt hogy érted, hogy a kártyádon levő pénzből lehet crypto-t venni? Van az oldalon külön exchange?
Nem lehetne egy külső crypto exchange-ről SEPA utalással pénzt küldeni rá, mivel van a kártyának iban vagy bankszámla száma?
C:\> del c:\command.com

Artthur

Idézetet írta: Til Dátum június 06, 2018, 02:00:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum június 06, 2018, 01:30:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum június 06, 2018, 01:07:21 DÉLUTÁN
Aki szeretne magának jól működő krypto kártyát az regiaztráljon a linkemen köszönöm.

https://revolut.com/r/attiladvi!crypto


Ha viszont prémium vagy akkor egyből tölthet és kryptoval. És 2x-es pénzfelvét ingyenes.A prémium tagság díja havi 2500Ft de sok extra van még benne.
Havi 200 euróig ingyenes a pénzfelvét ha prémium vagy 400 euro, a felett 2% fee , akárhányszor vehetsz fel ( fontos hogyha az automata kérdezi ki váltsa át a pénzt ne hagyd hogy az adott automata bankja váltsa mert az rossz)Hétvégenként az árfolyam nem olyan jó, érdemes hétközben felvenni.
Kriptot nem tudsz rá utalni ez egy sima debit kártya csak a megtakarításaidból, azaz a kártyádon lévő pénzből tudsz venni/átváltani kriptot/ra, nagyon rossz feevel...Nagyon is jól működik amire kitalálták, ez nem kriptokártya.
Azt hogy érted, hogy a kártyádon levő pénzből lehet crypto-t venni? Van az oldalon külön exchange?
Nem lehetne egy külső crypto exchange-ről SEPA utalással pénzt küldeni rá, mivel van a kártyának iban vagy bankszámla száma?
crypto exchange-en eladod a kriptódat mondjuk euroért és azt utalod át banki transzferrel a kártyára. Ekkor lesz a kártyán eurod, na és abból újra tudsz a kártya appján venni ETH-t vagy BTC-t, jelképesen, mert nem kapsz rendes ETH és BTC címet csak tradelni lehet.

magellan

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum június 06, 2018, 01:07:21 DÉLUTÁN
Aki szeretne magának jól működő krypto kártyát az regiaztráljon a linkemen köszönöm.

https://revolut.com/r/attiladvi!crypto


Ha viszont prémium vagy akkor egyből tölthet és kryptoval. És 2x-es pénzfelvét ingyenes.A prémium tagság díja havi 2500Ft de sok extra van még benne.
Hogy töltöd cryptóval? Tudtommal csak venni lehet és eladni. Cryptot utalni nem, se ki, se be.

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről


Franky2Ster


willow


Franky2Ster

Ma regisztráltam.
Szeretném feltölteni fiattal.
Ezt csak SEPA utalással tudom?

Artthur

#27
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum június 06, 2018, 07:15:42 DÉLUTÁN
Ma regisztráltam.
Szeretném feltölteni fiattal.
Ezt csak SEPA utalással tudom?
+Top up menü alatt bármilyen bankártyáról tudod tölteni, azonnal átmegy a zsé, mintha boltban fizetnél és méghozzá úgy tudom fee nélkül. Középárfolyamon...

Franky2Ster

#28
Na menet közben rájöttem.
Akkor most prémiumként sem megy a krypto?

Más tud a kártyára utalni?

Artthur

#29
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum június 06, 2018, 07:41:01 DÉLUTÁN
Na menet közben rájöttem.
Akkor most prémiumként sem megy a krypto?

Más tud a kártyára utalni?
Nem kell hogy prémiumos legyél, ha rányomsz hogy cryptot is szeretnél normál accountál is megadják a lehetőséget (régen csak prémiumosoknak adták meg próba üzemben 1 hónapig), de itt nem tudsz kriptot mozgatni mondjuk poloniex és revolut között... csak a kártyán lévő összegért tudsz venni kriptot nyomott áron és utána visszaváltani, blokkláncba beépülő címet nem generál neked.


update: nyomott árat úgy értem hogy drágán :)

Morty

Sziasztok,

És valaki nem tudja hogy tudnám megszüntetni "ingyen" vagy annál olcsóbban a revolut kártyámat?

cryptomate89

#31
Ingyenes és gyors Coinbase be és kiutalás Revolut -tal:
A végeredmény, hogy a kívánt összeget EURban teljesen díjmentesen tudod eljuttatni a HUF számládról a Coinbasere kb. 2 óra alatt. A kiutalás is csak 0.15 EURba kerül és szintén gyors, valamint a Revolut accodról nem is kell továbbutalni, tehát állambácsi nem látja és a Revolut kártyával bárhol felhasználható, vagy levehető autómatából.
Menete:
-Letöltöd az APPot, regisztrálsz (elég az ingyenes is) és megrendeled a kártyát.
-Az APPban rámész a TOP UP -ra és megadod a bankkártyadataidat és, hogy mekkora összeggel akarod feltölteni. Ez EUR alapú online fizetésnek minősül. Nincs költsége, teljesen instant és a bankod konvertálja a HUFot EURba.
-Most, hogy már van EUR a balanceodon, indíthatsz utalást a Coinbasere. Payment fül -> Bank transfer -> Add a new beneficiary -> Business -> innentől jönnek a Coinbase adatai az utaláshoz. Azt a Coinbase oldaláról tudod megszerezni az EUR deposit -re kattintva. Revolut LTD a Bank neve +név és összeg megadása után látod. (mint ahogy a SEPA utaláshoz kell) Elvileg csatoltam képet. A REFERENCE NUMBER minenkinél egyedi, az enyémet kisatíroztam.
-Ha ezeket az adatokat megadtad elmenti ezt sablonként és többet nem kell vele foglalkozni. Összeg megadással rögtön tudsz indítani utalást. nekem átlag 2 óra alatt megérkezett a pénz Coinbasere.
Kifelé ellentétes sorrendben történnek a dolgok. :) Annyi különbséggel, hogy nem látom értelmét a Revolutról továbbküldeni a pénzt a bankszámládra. Onnan kell felhasználni, lehetőleg kártyás vásárlásokho, meg mittudomén mire. :D

bgerely

Van most olyan exchange a Coinbase-en kívül, ahonnan lehet Revolutra eurót utalni?