Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 20 Vendégek van a témában

Til

A hard fork egy hibajavitas,nem hinnem, hogy felni kell tole.
Valoszinu a blokk meret fog valtozni vagy valtozott.
Lehet azert csokkent a bitcoin mert az eth emelkedett, ami lehetne a bitcoin arnyeka.
Az alvilagnak nem kell a bitcoin, esetleg egy ket tranzakciohoz.
Ugyanis az alvilag nemhiszem,hogy banyaszik.Ezert ha bitcoint akar kuldeni,ahhoz elobb bitcoint kell venni,amihez szukseges banki tranzakcio aminek nyoma van.Ezert ok keszpenzben bonyolitanak uzleteket,annak nincs nyoma.Viszont a bitcoint egyre tobb ceg kezdi hasznalni,ezert az erteke noni fog,megha hullamzik az arfolyam,akkor is.
C:\> del c:\command.com

ZsZolee

Idézetet írta: Til Dátum március 18, 2017, 11:58:26 DÉLELŐTT
A hard fork egy hibajavitas,nem hinnem, hogy felni kell tole.
Valoszinu a blokk meret fog valtozni vagy valtozott.
Lehet azert csokkent a bitcoin mert az eth emelkedett, ami lehetne a bitcoin arnyeka.
Az alvilagnak nem kell a bitcoin, esetleg egy ket tranzakciohoz.
Ugyanis az alvilag nemhiszem,hogy banyaszik.Ezert ha bitcoint akar kuldeni,ahhoz elobb bitcoint kell venni,amihez szukseges banki tranzakcio aminek nyoma van.Ezert ok keszpenzben bonyolitanak uzleteket,annak nincs nyoma.Viszont a bitcoint egyre tobb ceg kezdi hasznalni,ezert az erteke noni fog,megha hullamzik az arfolyam,akkor is.

Az alvilágnak nagyon is kell a bitcoin, hidd el közelébe sem jársz az igazságnak. A nyomtalan beszerzése pedig gyerekjáték. (én is így vettem)

Til

Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 18, 2017, 12:20:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum március 18, 2017, 11:58:26 DÉLELŐTT
A hard fork egy hibajavitas,nem hinnem, hogy felni kell tole.
Valoszinu a blokk meret fog valtozni vagy valtozott.
Lehet azert csokkent a bitcoin mert az eth emelkedett, ami lehetne a bitcoin arnyeka.
Az alvilagnak nem kell a bitcoin, esetleg egy ket tranzakciohoz.
Ugyanis az alvilag nemhiszem,hogy banyaszik.Ezert ha bitcoint akar kuldeni,ahhoz elobb bitcoint kell venni,amihez szukseges banki tranzakcio aminek nyoma van.Ezert ok keszpenzben bonyolitanak uzleteket,annak nincs nyoma.Viszont a bitcoint egyre tobb ceg kezdi hasznalni,ezert az erteke noni fog,megha hullamzik az arfolyam,akkor is.

Az alvilágnak nagyon is kell a bitcoin, hidd el közelébe sem jársz az igazságnak. A nyomtalan beszerzése pedig gyerekjáték. (én is így vettem)
Lehet te jobban tudod, mert benfentes vagy. 8)
Mindegy en arra varok, hogy felmegy az arfolyam es nem azert mert elraboltak egy kamiont ami teli volt iphonokkal es penze tettek a penzt pedig bitcoin rendszeren kuldtek az oroszok new york bandainak, hanem arra,hogy egyre tobb uzlet es ceg elkezdi hasznalni ezert megno az arfolyam.
C:\> del c:\command.com

m8k

Vajon most kell venni a botcoint? ...szerintem igen 8)

kidface


Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

m8k

A poloniex is adja fel a harcot, 5 percenkent CONNECTION ERROR ;D

kmarci9

Sziasztok!
Valaki tudja hogy mi a volt a helyzet a STEEM-el az elmúlt 32 órában? Eléggé megugrott. (+150%)

Karcsi papa

Idézetet írta: m8k Dátum március 18, 2017, 05:28:35 DÉLUTÁN
A poloniex is adja fel a harcot, 5 percenkent CONNECTION ERROR ;D

Igen ez csak azért hogy ne tudd eladni mert az nekik veszteség. Sokaknak ez az esés rossz de én már Január eleje óta erre játszottam mert ezt láttam logikusnak.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

drizzt_do_urden

poloniex ha eladsz ha veszel csak nyer. nekuk a transaction fee a keresetuk. csak kozvetitok! egyszeruen akkor alett a forgalmuk hogy nem birjak a szerverek. ennyi.

Til

Megeri most befektetni az osszest bitcoinba?
Most jo alacsonyan van, es az az erzesem, hogy 1200 folott lesz.
Volt aki kozuletek most teszi bitcoinba a vagyonat?
C:\> del c:\command.com

bbarna

#191
Mai tapasztalatok a POLO-n...(amit a gtranslátor segített)
1. BTC - valami hardfork készül
2. ETH - microfos és intel kapcsolat többször emlegetve a trollboxban, áprilistól állítólag bekerül a darkwebre is...
3. Majd mindegyik coin emelkedett, (dollárosok jelentősebben ), kivéve az ethert, aminek viszont a legmagasabb a forgalma!
4. ETH - ra "gondos kezek" ügyeltek, hogy a 35-40$-os sávban maradjon.
    A "gondos kezek" kik lehetnek és miért teszik ezt?

... és az ETH kereskedés majd hogy nem lehetetlen - szerver kapcitás? valamiféle DDOS?
Bosszantó nagyon, én emiatt néhány ETH-t nem tudtam realizálni!

https://twitter.com/Poloniex/status/843139698667257859

DrPascal

Idézetet írta: Til Dátum március 18, 2017, 06:54:46 DÉLUTÁN
Megeri most befektetni az osszest bitcoinba?
Most jo alacsonyan van, es az az erzesem, hogy 1200 folott lesz.
Volt aki kozuletek most teszi bitcoinba a vagyonat?

Én $990 környékén vettem, pontosabban mentettem át ETC/ETH-ból. Erre most már $950.
Nem volt túl jó "mentés". :)
Hosszú távon még bejöhet.

Karcsi papa

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 18, 2017, 09:38:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: m8k Dátum március 18, 2017, 05:17:46 DÉLUTÁN
Vajon most kell venni a botcoint? ...szerintem igen 8)
En mar vettem... Meg 1200-on... Most meg varok a csodara.. Remelem nem megy minden a levesbe... ::)

Vissza fog az menni bőven 1200 fölé is.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Andokaaa


bacsoka

#195
Jó lesz az gyerekek csak ki kell várni. Türelem, türelem és türelem. Én is most áttoltam mindent btcbe zecből. Hónapokat vártam erre. Már csak meg kell várni,  hogy vissza menjen az egekbe a btc is. Lehet ez is hónapokban telik, de megéri várni. Ettől jobb befektetést nem ismerek jelenleg a piacon. Türelem. ;-)

Uhura

Szerintem most kell elgondolkodni azon, hogy mennyi pénzed van szabadon - persze ha nagyon kapzsi vagy - mert ezután az esés után szép hosszú felfele menet lesz.

Roller

Ti hónapokara tippeltek BTC árára? Szerintem lecsorgunk olyan $950-960 közé és megindulunk, én olyan 960 környékén szeretnék bevásárolni, sztem max egy hét és újra elindul felfelé az ár. Ez az aétcoin őrület meddig fog még tartani szerintetek? Érdemes még altba fektetni?

Uhura

A BTC szerintem újra emelkedni fog és áttöri az előző 1300 körüli csúcsot.
A ZEC már jó kérdés még idő kell neki és utána lehet biztosat mondani szerintem de még esni fog.
A DASH egy marha jó kérdés 2 hét alatt +60 dollár nagyon sok, és nem tudom mi mozgatja ennyire.

Nem tudom, hogy ennek a rallynak van-e bármi köze az Ázsiában de elsősorban Kínában zajló gazdasági folyamatoknak vagy az Észak Koreai kérdéséhez. Mert én nem olvastam az elmúlt pár napban semmi különösebbet - persze a hard / soft fork - kérdésen kívül aminek ilyen befolyása kellet, hogy legyen. Mondjuk jó lenne valamilyen elemező programmal egymáshoz is megnézi az adatokat, mert a poloniexen csak kevés indikátor van ezért többel talán pontosabban lehetne előre látni a folyamatokat.
Igazából a poloniex vagy más felületek látják igazán tisztán a képet mert ők kis adatbányászattal még azt is tudják az adott / vett tételek mibe mentek át , mert a keresztbe váltások sokat változtatnak a képen.
Én szerintem simán várni kell mire lecseng az őrület és tisztán elindulnak az árfolyamok valamerre és utána venni, addig meg a befektetendő pénz eljuttatni a trader számlákig, mert a mostani csapkodásban ember nincs aki pontos és jó döntést tudna hozni.

reysys

Idézetet írta: Roller Dátum március 19, 2017, 07:45:42 DÉLELŐTT
Ti hónapokara tippeltek BTC árára? Szerintem lecsorgunk olyan $950-960 közé és megindulunk, én olyan 960 környékén szeretnék bevásárolni, sztem max egy hét és újra elindul felfelé az ár. Ez az aétcoin őrület meddig fog még tartani szerintetek? Érdemes még altba fektetni?

a helyzet furcsa ..Nicehash-al nyomtam idáig ..kifizetés BTC-ben történik ergo mostani viszonyok között olcsón jutottam bitcoinhoz..átálltam ZECre,nanopool 4-szer fizet 24-ben ,vagyis van mozgástér ..minden ZEC megy BTC-be