Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Mit érdemel az a "bűnös"?

Indította CoinMonk, január 28, 2018, 06:34:10 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

CoinMonk

A kérdés, hogy volt-e valaki, aki felnyomta Vegánt?

Az egyszerű kérdés: "Mit érdeme az a bűnös?" aki belerondít mások életébe?
Aki sunyi módon, Önmagát nem mutatva, az árnyékból teszi tönkre, keseríti meg mások életét?
Székely Vegánt akarva tönkretenni, aki oly sokunknak segített érthetőbbé, élvezetesebbé tenni a kriptovilágot.

Szóval mit érdemelne, ha létezne ilyen személy?
Kérlek Benneteket, írjátok meg a véleményeteket! Természetesen a lehetőségekhez képest kontrollálva az esetleges indulatokat, úriemberként!

Tisztelettel: Monk

Nero

ez mi a fene akar mar lenni? ird mar le vilagosan mi a gondod, de csk itt kodosits, mert ebbol amit leirtal
lehet valami igaz is de lehet csak sima ragalmazas. fogalmazd meg konkretan mire gondolsz, hatha egyszerubb lesz a valasz...
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Cowek

Ezt a topicot én sem értem...
A bányászás nem bűnözés, Vegannal történtekről meg pont mi akarunk beszélni akik semmit sem tudunk igazán? Szerintem nem ezért hozta létre ez a közösséget...
És azt sem tudom mitől kell félnünk...
Ez most nem tiszta nekem... Vegant meg tiszteljük meg azzal, ha akar beszélni a történtekről majd ő beszél, ne mi.

Nero

ott a plusz pont...

Idézetet írta: Cowek Dátum január 28, 2018, 06:49:40 DÉLUTÁN
Ezt a topicot én sem értem...
A bányászás nem bűnözés, Vegannal történtekről meg pont mi akarunk beszélni akik semmit sem tudunk igazán? Szerintem nem ezért hozta létre ez a közösséget...
És azt sem tudom mitől kell félnünk...
Ez most nem tiszta nekem... Vegant meg tiszteljük meg azzal, ha akar beszélni a történtekről majd ő beszél, ne mi.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

tamagucsi

Szerintem csak simán kell az anyag az új cikkhez. :)
Ha ennyire infóéhség van akkor inkább olvasni kell.
És nem sima negyed infós cikkeket írni.

Nero

hm.. egyre erthetetleneb ez a topik... :D

Idézetet írta: tamagucsi Dátum január 28, 2018, 06:56:54 DÉLUTÁN
Szerintem csak simán kell az anyag az új cikkhez. :)
Ha ennyire infóéhség van akkor inkább olvasni kell.
És nem sima negyed infós cikkeket írni.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Harvey

Nem  lehet valahogy mínuszokat osztogatni ennek a topiknak? Vagy a kiagyalójának? :)

CoinMonk

Igen, rájöttem, hogy nem az ment át, amit eredetileg szerettem volna.

Kérem ezt a topikot törölni, mert az elejét már javítottam, de a válaszok még a régire vonatkoznak.

Az eredeti szándék az volt, hogy ötleteljünk és valamit találjunk ki arra az esetre, ha közülünk bárkit támadás ér egy esetleges rosszakaró személyében.
Hiszen szegény Székely Vegán esetében is felmerült, hogy valaki feljelentette.
Ez persze majd kiderül, ha már újra tud írni ide.

Merderion

Szerintem Horti is tisztában van vele, hogy nem jelentették fel, csak hazudni egyszerűbb...Most mondja azt, hogy a nője miatt jöttek ki?  ;D ;D ;D
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

kasima

Uram Atyám gyere le!!  :o  ;D ;D ;D ;D ;D
Ekkora ügyet csinálni belőle... Az élet megy tovább folytatja otthonról ha el nem koboznak mindent tőle...
Az tény h Amerikába soha többet nem kell mennie..

Az egy faszság h vki felnyomta...tény h sok irigyet összegyűjthetett és jah a magyarokat rászoktatták h egymást nyomkodják fel... de   véleményem szerint inkább túl nagy volt a szája a videókban ahol többször is kijelentett dolgokat.... h engedély nélkül tartózkodik .. bla bla bla
Gondoljátok a hatóság nem néz youtube-t? ....... Amúgy meg Habocska volt ;D ;D ;D ;D

Nero

valoszinu nem vesznek el tole semmit, es ki is engedik hamarosan.. elad mindent, es hazamegy
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Arkenso

Idézetet írta: Nero Dátum január 28, 2018, 07:23:22 DÉLUTÁN
valoszinu nem vesznek el tole semmit, es ki is engedik hamarosan.. elad mindent, es hazamegy

Miért adná el? Szépen becsomagolja és haza küldi, ennyi.

Coinmuki

Azon rágódni hogy ki a bünös és mit érdemel teljesen felesleges.
Nem hiszek a karmában, független attól kívánom az illetőnek hogy szarjon sünt.
Nemsokára jönnek a hatásvadász cikkek, Robit nem kevésbé negatívan beállító rtlklub-os, blikk-es szennylapok címoldalain egy ember tragédiáján csámcsogva áll a cerkája a sok bírkának, na de jó hogy jól megszívta a bitkoin bányász...
Ilyenkor sokan elfelejtik hogy Robi mit tett az Magyar bányászatért, az ő vlogján felnőve határon innen és túl láthattak bele a bányászélet nehézségaibe, tanulhattak, építhették a rigjeiket az érdeklődők. Továbbá neki köszönhető ez a fórum, ami magyar viszonylatban egy hiánypótló fórummá vált, a bányászat és az altcoinokkal kapcsolatos információszerzés elsőszámú bázisává nőtte ki magát.
Azon kéne inkább gondolkodni hogy hogyan tovább, mi az amiben segitséget tud nyújtani Robinak ez a közösség, ebben a helyzetben.
Bárhogy is nézzük ez egy ember tragédiája, egy élet, megszokott dolgok, 10 év vált egy pillanat alatt semmivé. Megoldja, a Vegán kemény legény, persze hogy megoldja.
Könnyű azt mondani, nem vagy a helyében, nem kell feladnod 10 évet az életedből, az anyagi része az egy dolog, ami a kemény része feldolgozni ezt a szart ami a nyakába zúdult.
Holott csak őszintén vlogolt, néha túlzottan is őszintén ami miatt sok támadás érte.
ui. tisztelet a kivételnek, gratulálok a sok gyökér hozzászóláshoz, időszerű lenne egy nagytakarítás

Nero

igazad van ... igy gonodltam en is van amit hazakuldhet, vagy kuldneek neki, de van amit nem fog hazahozni hanem eladja..

Idézetet írta: Arkenso Dátum január 28, 2018, 07:33:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Nero Dátum január 28, 2018, 07:23:22 DÉLUTÁN
valoszinu nem vesznek el tole semmit, es ki is engedik hamarosan.. elad mindent, es hazamegy

Miért adná el? Szépen becsomagolja és haza küldi, ennyi.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Harvey

Annyi nehézsége azért lesz, hogy otthon nem olyan könnyen fog kiépíteni olyan méretű áramvételezést, mint Floridában.
De természetesen megoldható!

CoinMonk

Uraim, jó szándékkal és tiszta szívvel tettem fel a költői kérdést az indított témában.
Sokat tanultam a kapott mínuszokból.

Akik mínuszokat adtak, lelkük rajta, elfogadom. :)

Igazából, ha egy téma nem tetszik, az teljesen érthető és elfogadható. Viszont ezért a megbízhatóságra mínuszt adni, igen kellemetlen, hiszen sok köze nincs hozzá, de a jövőre nézve sokat rontott a pozíciómon és a megítélésemen.
Ez a fajta mínusz osztogatás nekem nagyon hasonlít arra, amikor valaki csak úgy "brahiból" kicseszik a másikkal.

Egy pillanatra megérezhettem, megtapasztalhattam persze nagyon piciben, hogy Székely Vegán mit érezhetett. Nagyon rossz érzés!

Úgy döntöttem, maradok CoinMonk néven, és talál egyszer sikerül plusz jeleket is kapnom és a bizalmat felfelé vinnem.

És remélem, amikor már nagyobb a tudásom, én is segíthetek másoknak, vagy azoknak, akik nekem segítettek!

Köszönöm a válaszokat!

Tisztelettel: Monk

CoinMonk

Idézetet írta: Coinmuki Dátum január 28, 2018, 07:35:54 DÉLUTÁN
Azon rágódni hogy ki a bünös és mit érdemel teljesen felesleges.
Nem hiszek a karmában, független attól kívánom az illetőnek hogy szarjon sünt.
Nemsokára jönnek a hatásvadász cikkek, Robit nem kevésbé negatívan beállító rtlklub-os, blikk-es szennylapok címoldalain egy ember tragédiáján csámcsogva áll a cerkája a sok bírkának, na de jó hogy jól megszívta a bitkoin bányász...
Ilyenkor sokan elfelejtik hogy Robi mit tett az Magyar bányászatért, az ő vlogján felnőve határon innen és túl láthattak bele a bányászélet nehézségaibe, tanulhattak, építhették a rigjeiket az érdeklődők. Továbbá neki köszönhető ez a fórum, ami magyar viszonylatban egy hiánypótló fórummá vált, a bányászat és az altcoinokkal kapcsolatos információszerzés elsőszámú bázisává nőtte ki magát.
Azon kéne inkább gondolkodni hogy hogyan tovább, mi az amiben segitséget tud nyújtani Robinak ez a közösség, ebben a helyzetben.
Bárhogy is nézzük ez egy ember tragédiája, egy élet, megszokott dolgok, 10 év vált egy pillanat alatt semmivé. Megoldja, a Vegán kemény legény, persze hogy megoldja.
Könnyű azt mondani, nem vagy a helyében, nem kell feladnod 10 évet az életedből, az anyagi része az egy dolog, ami a kemény része feldolgozni ezt a szart ami a nyakába zúdult.
Holott csak őszintén vlogolt, néha túlzottan is őszintén ami miatt sok támadás érte.
ui. tisztelet a kivételnek, gratulálok a sok gyökér hozzászóláshoz, időszerű lenne egy nagytakarítás

Köszönöm a hozzászólást!
Nagyon hasonlóan gondoltam, ez vezérelt a téma nyitásában. Azt hittem, ez átjön.

Viszont igen rosszul fogalmaztam meg a gondolataimat és kaptam jópár mínuszt.
De tanultam belőle, legközelebb jobban odafigyelek!

Arkenso

Idézetet írta: Harvey Dátum január 28, 2018, 07:37:44 DÉLUTÁN
Annyi nehézsége azért lesz, hogy otthon nem olyan könnyen fog kiépíteni olyan méretű áramvételezést, mint Floridában.
De természetesen megoldható!

Mire gondolsz? Nincs ott semmiféle áramvételezési csoda.
Saccra, kb 36-40 A kell csak. Bárhol kivitelezhető.

willow

A cryptónak még nem kell ekkora nyilvánosság. Főleg nem igy, hogy a youtuben ki van teregetve minden. Illegális bevándorlás, meg hogyan kerüljük ki az adóhatóságot, meg ilyenek. A bányászás, meg a kereskedés nem lenne bűn, vagy nem bűn, ahogyan tetszik, de mivel igen sokan azt sem tudják mi az a cryptó, főleg nem a hatóságok, és összefüggésbe hozzák a bűnözéssel, meg a terrorizmussal, ezért jobb lenne nem nagydobra verni ezt az egészet. Vagy ha valaki azt gondolja, hogy ezt a fórumot nem olvassák a hatóság emberei, akkor nagyon téved aki ilyet gondol. Főleg most, amikor a terrorizmus a téma mindenhol. Emberek ébresztő. A cryptó nem bűn, de ha egyszer annak lesz kikiáltva, akkor senkit sem véd meg a nicknév. Vegán valahol magának köszönheti azt, ami vele történt. Sajnálom, mint embert, mert sokat tett ezért a közösségért, de nagyon meggondolatlanul viselkedett. Remélem titeket elkerül ez a veszély. Na tehát egyszónak is száz a vége. Nem kell kiteregetni a szennyest a nagy nyilvánosság előtt. Nem kell velem egyetérteni. Csak leirtam a véleményemet. Sőt kommentelni sem kötelező. :)

Arkenso

Idézetet írta: willow Dátum január 28, 2018, 07:48:39 DÉLUTÁN
A cryptónak még nem kell ekkora nyilvánosság. Főleg nem igy, hogy a youtuben ki van teregetve minden. Illegális bevándorlás, meg hogyan kerüljük ki az adóhatóságot, meg ilyenek. A bányászás, meg a kereskedés nem lenne bűn, vagy nem bűn, ahogyan tetszik, de mivel igen sokan azt sem tudják mi az a cryptó, főleg nem a hatóságok, és összefüggésbe hozzák a bűnözéssel, meg a terrorizmussal, ezért jobb lenne nem nagydobra verni ezt az egészet. Vagy ha valaki azt gondolja, hogy ezt a fórumot nem olvassák a hatóság emberei, akkor nagyon téved aki ilyet gondol. Főleg most, amikor a terrorizmus a téma mindenhol. Emberek ébresztő. A cryptó nem bűn, de ha egyszer annak lesz kikiáltva, akkor senkit sem véd meg a nicknév. Vegán valahol magának köszönheti azt, ami vele történt. Sajnálom, mint embert, mert sokat tett ezért a közösségért, de nagyon meggondolatlanul viselkedett. Remélem titeket elkerül ez a veszély. Na tehát egyszónak is száz a vége. Nem kell kiteregetni a szennyest a nagy nyilvánosság előtt. Nem kell velem egyetérteni. Csak leirtam a véleményemet. Sőt kommentelni sem kötelező. :)

Ezt szajkóztam én is állandóan :)