Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Na vellkámm :)

Indította Székely Vegán, december 02, 2016, 07:20:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Székely Vegán

Na mea helyzet betyár bányászok??!
Aggyunk neki hadd szóljon..  8)

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Worlynox


ZsZolee

Szeva Vegán! Szuper ötlet! Mit szólsz kezdésnek, hogy a Zcash eléggé lement a Whattomine szerint. Az ETC újra képbe jött. Mivel azt még sosem bányásztam. Milyen poolt ajánlasz az ETC bányászásához? Te mikor váltasz Zcashről?

raffiakötö

Üdv Vegán, és mindenki! Remélem beindul a fórum is mint a bányászat! :D

Roller

Sziasztok!
Én nagyon örülök ennek a megmozdulásnak, most kezd összeállni a bányarém :D Ha már így indulásnál sikerült elcsípni, akkor szeretnék javasolni én is egy témát. Legyen egy GPU talk, hiszen az hozza a pénzt és így kezdő ként amúgy is nehéz eligazodni a videókártyák tegerében. :))

Üdv:
Roller

zenetibi


CryptoMan


raffiakötö

#7
Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 02, 2016, 08:28:06 DÉLELŐTT
Szeva Vegán! Szuper ötlet! Mit szólsz kezdésnek, hogy a Zcash eléggé lement a Whattomine szerint. Az ETC újra képbe jött. Mivel azt még sosem bányásztam. Milyen poolt ajánlasz az ETC bányászásához? Te mikor váltasz Zcashről?

Szia! Próbáld ki ez http://ethermine.org/, http://etc.ethermine.org/ ha jól rémlik Vegán kollega is ezeken a pool-okon bányászott.

Lehetne külön topic a VGA-nak, bányaprogramnak.

bacsoka

Sziaaaasztok! Hál' Istennek Vegán mindig felkarolja a felvetett ötleteket és nem merül feledésbe. Nagyon örülök, hogy sikerült létrehoznod! Gratula.
Itt legalább érdemben kommunikálhatunk egymással. Üdvözlöm a törekvéseidet Vegán Robi!
Jó szerencsét!
Üdv.
Veres Gábor

roteiro

Sziasztok Bányászok!  :)

Örülök ,hogy elindult a fórum. Végre egy helyen lesz minden :)

Szerintem hasznos lenne pár alkategóriát létrehozni még a "kriptó" témán belül. Sokan kérdeznek rig építéssel kapcsolatban ezért egy "Hardware" vagy "Bányarém" kategória biztos elférne. Talán még mellé mehetne egy külön rész a bányászat szoftveres oldalának, a bányászprogrammal kapcsolatosan illetve a pénztárcákról is viszonylag sűrűn jönnek kérdések. Ezen kívül még lehet többen örülnének egy Zcash és egy ETH dedikált szekciónak is.  :)

bacsoka

Én támogatom az ötletet. Jobb ha témákra van bontva a Cryptovilág, mert hamar elvesznénk benne. Én is most kezdtem az első rigem már megy egy kártyával várva a többire (riserek még nem jöttek meg).

miszter173


M3kk


DrPascal

Remek ez a fórum ötlet/megvalósítás!
Szerintem is tovább kellene bontani, mert ugyan így kaotikus lesz, mint a videók alatt.
Elég lehet pár alkategória - Hardware(Bányarém), Software, Pools & Business -

zenetibi

#14
Szerintem a legfontosabb lenne egy bányászattal kapcsolatos kérdések-válaszok topik, aminek lenne 3 alkategóriája: hardver, szoftver és pénzváltás.Aztán lehet egy általános beszélgetés topik, ahol mindenki leírja a tapasztalatait és egy "mit bányásszunk?" topik is.

bacsoka

Idézetet írta: zenetibi Dátum december 02, 2016, 09:25:05 DÉLELŐTT
Szerintem a legfontosabb lenne egy bányászattal kapcsolatos kérdések-válaszok topik.
Csakhogy hogy bányászaton belül is rengeteg téma van! Ha keverednek a kérdések hamar elveszünk benne. Témák szerint kellene, ahogy a többiek is javasolták!
Bányarém téma: Hardveres kérdések, válaszok
Bányaszoftverek téma: Szoftveres kérdések, válaszok (Claymore)
Tőzsde téma: eladás, vétel (Poloniex)
eWallet, Pénztárcák téma: (Coinbase)
STB.

Doki7518

Sziasztok!

Remek ötlet a fórom! :) PEACE!

Üdv,
Gergő
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

vizikaki

Idézetet írta: bacsoka Dátum december 02, 2016, 09:31:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: zenetibi Dátum december 02, 2016, 09:25:05 DÉLELŐTT
Szerintem a legfontosabb lenne egy bányászattal kapcsolatos kérdések-válaszok topik.
Csakhogy hogy bányászaton belül is rengeteg téma van! Ha keverednek a kérdések hamar elveszünk benne. Témák szerint kellene, ahogy a többiek is javasolták!
Bányarém téma: Hardveres kérdések, válaszok
Bányaszoftverek téma: Szoftveres kérdések, válaszok (Claymore)
Tőzsde téma: eladás, vétel (Poloniex)
eWallet, Pénztárcák téma: (Coinbase)
STB.
En meg csinalnek ide egy iylen szoftver csomagot vagy csak szimplan linkeket hogy mit hol lehet letolteni vagy valami ilyesmi. :)

Karcsi papa

8) Üdvözlet mindenkinek, határon innen és dunán túl. 8)
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

bacsoka

Zuhan a ZEC! Most mindenki elad? Eladás közel 10000db, vétel 400db körüli a poloniexen. Várjunk az eladással, vagy adjuk el most?