Bitcore [BTX] - Bitcore - POW - "Staking" / (Airdrop/hét 2018.aug-ig!)

Indította Uhura, október 02, 2017, 08:54:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában


prostorm

Sziasztok! Meg tud dobni valaki használható miner progival btx-hez? Előre is köszönöm!

mov ax,0

Szia!

szerintem olvass vissza ebben a topicban régebben berakták a ccminer spmod2-es verzióját ami kifejezetten BTXhez van.
lehet hogy sz spmod4-et is beraktaák, de nekem az nem hozott szemmel látható teljesítmény növekedést cserébe 3 percet az elején fixen
devfeeben máshova bányászik.

amd kártyához itt találsz infót, de eddigi tapasztalataim szerint ez az algó az nvidias gpunak jobba fekszik:
https://steemit.com/mining/@cryptomkd/how-to-start-mining-bitcore-btx-on-pool

ezt a pool javaslom:
https://www.bitcorepool.cc


prostorm

Igen, az sp2-es mod fent van, de valamiért nem tudom kibontani. Rendszeres olvasója vagyok a topiknak, ha találtam volna használhatót nem kértem volna segítséget:):):) A linket pedig Köszönöm!


Sipi


prostorm

mov ax,0 köszi a linket használható és jobb mint a ccminer 2.2 amit idáig használtam 1070-re.

mov ax,0



sfdave


paputzs

Mi a véleményetek most a BTX-ről?
halott vagy csak kamu coin?

sfdave

Idézetet írta: paputzs Dátum május 28, 2018, 02:58:33 DÉLUTÁN
Mi a véleményetek most a BTX-ről?
halott vagy csak kamu coin?

Szerintem jó lesz az...
Várható volt, hogy az airdrop lezártakor lent lesz, sőt már előtte próbált mindenki megszabadulni amíg normális volt az árfolyam.
De egyszerre esett az egész piac és szűnt meg az airdrop, szerintem ez okozza most ezt a hullaszagot.
Amíg nem esik 1 dodó alá addig nem aggódom :)

paputzs

Lassan becsúszik 3$ alá úgy, hogy a piac(BTC) nem esett akkorát, hogy ezt indokoltá tegye...

Til

Idézetet írta: paputzs Dátum május 31, 2018, 08:59:35 DÉLELŐTT
Lassan becsúszik 3$ alá úgy, hogy a piac(BTC) nem esett akkorát, hogy ezt indokoltá tegye...
Az ára nem a BTC-vel mozog.
0.00039198 BTC jelenleg és 0.003 volt amikor elkezdődött az esés. Ez részben köszönhető volt a BTC árának és a teljes market cap esésének, valamint az airdropok végének. Az szerintem igaz lesz, hogy nőni fog az értéke idővel, de biztos kell neki jó pár hónap míg újra növekedésnek indul.Onnét , hogy meddig jut el az már csak a fejlesztő és a marketing csapaton múlik. Egy ideje már nem követem, de az airdropok idején figyelemmel kísértem a marketinges munkájukat , hát el kell mondjam figyelemre méltó volt. Ha ez a kampány a részükről alábbhagyott most ,hogy az airdropok befejeződtek , abból lehet következtetni a coin további életére.
C:\> del c:\command.com

Balvanylajos


A jövőbeli élete a fejlesztők kapzsiságán múlik.
Gyakorlatilag több millió coint osztottak szét, mi a garancia, hogy saját maguknak nem állítottak elő pár millió továbbit?
Amit már jó áron kiszórtak.
Egymillió coin x 300k satoshin az 3000 BTC.


Ha ezt elszórták és még látnak benne fantáziát, akkor újra pumpálnak egy szépet az árfolyamon. Ehhez még fejlesztő sem kell, csak reklám, marketinges. El kell hitetni a trógerekkel, hogy ennek a coinnak van jövője.


Ha azonban volt eszük és nem szórták, mulatták el a pénzt, akkor ez a coin kifújt, hagyják elpusztulni.


Szóval minél hülyébb (butább) a vezetőcsoport, annál nagyobb eséllyel fog újra felfutni az árfolyam :)



Idézetet írta: Til Dátum június 04, 2018, 07:33:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: paputzs Dátum május 31, 2018, 08:59:35 DÉLELŐTT
Lassan becsúszik 3$ alá úgy, hogy a piac(BTC) nem esett akkorát, hogy ezt indokoltá tegye...
Az ára nem a BTC-vel mozog.
0.00039198 BTC jelenleg és 0.003 volt amikor elkezdődött az esés. Ez részben köszönhető volt a BTC árának és a teljes market cap esésének, valamint az airdropok végének. Az szerintem igaz lesz, hogy nőni fog az értéke idővel, de biztos kell neki jó pár hónap míg újra növekedésnek indul.Onnét , hogy meddig jut el az már csak a fejlesztő és a marketing csapaton múlik. Egy ideje már nem követem, de az airdropok idején figyelemmel kísértem a marketinges munkájukat , hát el kell mondjam figyelemre méltó volt. Ha ez a kampány a részükről alábbhagyott most ,hogy az airdropok befejeződtek , abból lehet következtetni a coin további életére.

Til

#535
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum június 04, 2018, 08:12:03 DÉLELŐTT

A jövőbeli élete a fejlesztők kapzsiságán múlik.
Gyakorlatilag több millió coint osztottak szét, mi a garancia, hogy saját maguknak nem állítottak elő pár millió továbbit?
Amit már jó áron kiszórtak.
Egymillió coin x 300k satoshin az 3000 BTC.


Ha ezt elszórták és még látnak benne fantáziát, akkor újra pumpálnak egy szépet az árfolyamon. Ehhez még fejlesztő sem kell, csak reklám, marketinges. El kell hitetni a trógerekkel, hogy ennek a coinnak van jövője.


Ha azonban volt eszük és nem szórták, mulatták el a pénzt, akkor ez a coin kifújt, hagyják elpusztulni.


Szóval minél hülyébb (butább) a vezetőcsoport, annál nagyobb eséllyel fog újra felfutni az árfolyam :)



Idézetet írta: Til Dátum június 04, 2018, 07:33:53 DÉLELŐTT
Idézetet írta: paputzs Dátum május 31, 2018, 08:59:35 DÉLELŐTT
Lassan becsúszik 3$ alá úgy, hogy a piac(BTC) nem esett akkorát, hogy ezt indokoltá tegye...
Az ára nem a BTC-vel mozog.
0.00039198 BTC jelenleg és 0.003 volt amikor elkezdődött az esés. Ez részben köszönhető volt a BTC árának és a teljes market cap esésének, valamint az airdropok végének. Az szerintem igaz lesz, hogy nőni fog az értéke idővel, de biztos kell neki jó pár hónap míg újra növekedésnek indul.Onnét , hogy meddig jut el az már csak a fejlesztő és a marketing csapaton múlik. Egy ideje már nem követem, de az airdropok idején figyelemmel kísértem a marketinges munkájukat , hát el kell mondjam figyelemre méltó volt. Ha ez a kampány a részükről alábbhagyott most ,hogy az airdropok befejeződtek , abból lehet következtetni a coin további életére.
Nem igazán lehet rálátni a fejlesztő csapat szellemi potenciáljára, így neten keresztül, de volt egy két érdekes megnyilvánulásuk :)

https://pbs.twimg.com/media/DZR2zysXUAAKCgJ.jpg

Mindenesetre nekem az a magánvéleményem, hogy nálam biztosan okosabbak, mivel van egy működő rendszerük marketing-el amiből már gondolom jócskán pénzt is kiszedtek.Ettől függetlenül nem feltétlenül hiszek minden BTC alapjain újragondolt coinban.Volt idő mikor a BTC betegeskedett ,de most hogy a segwit és a lightning network a nyakunkon egyre jobban működik a tranzakciók kezelése.A legtöbb tárca és tőzsde már a segwit -et használja , volt szerencsém ezt használni és mára már nem állja meg a helyét, amit a BTX kampányolt, hogy a BTC tranzakció az lassú az költséges az semmire nem jó.A külföldi fórum BTX szekciójában , régebben aktívan olvasgattam , jókat lehet derülni a fanatikus hozzászólásokon. Sokan vannak akik szerint a BTC-t letaszítja trónjáról , mert ez az első számú coin.Mindenkit megértek, nem látjuk a jövőt , senki nem tudja megmondani előre mi lesz a végkimenetel. Lehet , hogy éppen a coin szárnyakra fog kapni, lehet hogy hanyatlani.
C:\> del c:\command.com

paputzs

Van valakinek híre erről a project-ről?
meghalt már a btx vagy irány lambót venni a Burago boltba?

Til

#537
Idézetet írta: paputzs Dátum július 18, 2018, 11:41:45 DÉLELŐTT
Van valakinek híre erről a project-ről?
meghalt már a btx vagy irány lambót venni a Burago boltba?
Én egy penészedő , omladozó a villamoshálózat is kétségbeejtő , poros , szutykos irodában levő 2 simlis embert látok. Abból az egyik fején az átcseszett emberek miatti aggodalom a másik meg szimplán egy link aki az alkoholt sem veti meg. A marketingről sokat mond, hogy azzal nézik hülyének az embereket , hogy a középpontba helyeznek egy BTC automatát (és attól hogy ráragaszt egy matricát még nem lesz BTX automata) ,amit az egyik ismerősüktől nagy nehézségek árán kunyermáltak egy fénykép erejéig , a háttérben pedig a nemrég nyomtatott tixoval a falra aggatott BTX logó, hogy jól lássuk ez a főhadiszállás. Nevetséges bagázs. Kérem vissza a pénzem... Én ezt gondolom!Ja és abba a fekete zsákba tömte a sok lopott crypto-t, hogy b_szná meg..mi a sz@r az cryptoputtony vagy mi az Isten???A kbszott ruhájukra is aggattak abból a mesés magenta fosból, látszik egész éjjel vasalták, hogy rátapadjon.
Ez ám a marketing, minket akarnak átcseszni ezek a fartúrók? Akik elgondolkoznak, hogy menjünk e hugyozni a nyílvános WC-be mert 50 Forint, de ha megyünk is ,akkor már sz@runk is mert drága volt?? Majd rájönnek egyszer megszívják. Máskor figyelmesebbnek kell lenni, nem hinném, hogy mostanában 30 dollár lesz az értéke.
https://pbs.twimg.com/media/DZR2zysXUAAKCgJ.jpg
C:\> del c:\command.com

CoinMonk

Til,
úgy vélem, (sajnos) igazad van 100 %-ban. A bal oldali fószer arcán mintha az lenne, hogy büszke arra, hogy ennyi embert átcseszett.
De tanultunk ebből is.
Én személy szerint azért imádom a krypto világot, mert itt hihetetlen sebességgel tanulom meg, hogy milyen aljasságok zajlanak a világban.
Ki merem jelenteni, hogy viszonylag kis tanulópénzzel kapom meg azt a tapasztalatot, amit a fizikai világban hasznosítani tudok!

paputzs

Én az egész kriptovilágot úgy látom, mint ezt a két csávót aki kicsiben megcsinálta a tutit..... csak a BTC mögött nem ketten vannak mackóban, hanem több "millióan" öltönyben
és ugyan úgy minket kisembereket fejnek