Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Rig keretek gyártása rövid határidővel

Indította mk198356, július 31, 2018, 09:19:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

mk198356

6 vagy 7 GPU befogadására alkalmas új alumínium vázas Rig keretek gyártását vállalom rövid határidővel. Egyedi keretek gyártását is vállalom méretezett rajz alapján, egyedi árajánlatot készítek ezekben az esetekben.

Személyes átvétel Nyíregyházán, vagy futárral való küldés megoldható felár elenében (GLS , dpd, foxpost futárszolgálattal történik, mérettől és súlytól függ a díjazása)

A képeken látható keret ára 1-2 db esetén 7.000 Ft/db

3-5 db rendelése esetén 6.500 Ft/db

5 db feletti rendelés esetén 6.000 Ft/db

Méretek:
hossz: 550mm;
mélység: 350mm;
magasság 300mm
A kártyák rögzítő furatai 70mm távolságra vannak egymástól.

mk198356

#1





Arkenso



Csak egy tipp :)
Célszerű 1 méter szélesre csinálni a keretet, hogy ne izzadjanak a kátyák.

Til

Ugye 550mm a hossz. (piros)A kártyák (sárga) 40mm.A helyek 70mm (Zöld).A képen 5db kártya fér el, akárhogy számolom.  ::)
C:\> del c:\command.com

mk198356

Bocsánat, elírtam. A kártyákat rögzítő csavarok közötti távolság a 70mm

mk198356

Felesleges az 1m hosszú keret.
nekem már több mint egy éve ebben a keretben vannak RX 580 kártyák, max 60-65C a hőmérsékletük, és nincs klíma. Jól szellőző helyre kell tenni és nincs gond. De igény szerint az 1m széles keretet is le tudom gyártani.

Az előző kommentben nem írtam, de megelőzve a következő kérdést, az első kártya első rögzítő furata a keret szélétől 58mm re kezdődik, és a továbbiak vannak 70mm-re.
köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat

mk198356

Abban egyetértek, hogy jobban szellőzik, és vannak előnyei ha nagyobb a keret, ezzel tisztában vagyok, viszont a legtöbb embernek nincs túl sok helye, és ha esetleg több rig elhelyezését kell megoldani, (nálam is ez a helyzet) akkor az a plusz fél méter rigenként elég sok gondot okozhat.
Emellett tény, hogy jobb a szellősebb keret, ezért is írtam, hogy ha valaki egyedi kialakítású keretet kér tőlem, akkor szívesen megcsinálom.