Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

carobi

Sziasztok
1 éve bányászok és ZEC illetve ETH-t túrtam , most kénytelen voltam belátni, hogy a Nicehash jobban hoz, de mivel vállalkozóként csinálom, minden utalásról számlát kell írnom, a flypool-on be tudtam állítani hogy kb heti 1 kiutalás legyen, azt szeretném kérdezni, hogy lehet a Nicehash-en beállítani, hogy ne utaljon naponta, mert igy naponta kell számlát írnom a NAV-nak !
Köszi előre is a válaszokat !
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Artthur

Idézetet írta: carobi Dátum június 19, 2018, 12:58:59 DÉLUTÁN
Sziasztok
1 éve bányászok és ZEC illetve ETH-t túrtam , most kénytelen voltam belátni, hogy a Nicehash jobban hoz, de mivel vállalkozóként csinálom, minden utalásról számlát kell írnom, a flypool-on be tudtam állítani hogy kb heti 1 kiutalás legyen, azt szeretném kérdezni, hogy lehet a Nicehash-en beállítani, hogy ne utaljon naponta, mert igy naponta kell számlát írnom a NAV-nak !
Köszi előre is a válaszokat !
Ha kicsiben tolod akkor külsős címre kérjed és akkor csak hetente egyszer utalnak: https://www.nicehash.com/help/when-and-how-do-you-get-paid
Igaz ez a megoldás nem túl elegáns és gondolom ha erre vállalkozást építettél akkor többet hoz mint 0.001 BTC / hét

Lord11

Idézetet írta: carobi Dátum június 19, 2018, 12:58:59 DÉLUTÁN
Sziasztok
1 éve bányászok és ZEC illetve ETH-t túrtam , most kénytelen voltam belátni, hogy a Nicehash jobban hoz, de mivel vállalkozóként csinálom, minden utalásról számlát kell írnom, a flypool-on be tudtam állítani hogy kb heti 1 kiutalás legyen, azt szeretném kérdezni, hogy lehet a Nicehash-en beállítani, hogy ne utaljon naponta, mert igy naponta kell számlát írnom a NAV-nak !
Köszi előre is a válaszokat !
Miért nem akkor írod meg a számlát, amikor kiutalsz a NICEHASH-ről?(a NICEHASH-nél amúgy nincs KYC nyilvántartás, tehát kiutalás előtt amúgy sem köthető hozzád addig az összeg.)

(Viszont gondold át a NICEHASH-nek számlázást, mivel az már EU-s ügylet, amihez ÁFA bevallás és A60-as összesítő nyilatkozat rendszeres bevallása szükséges. Egy esetleges keresztellenőrzés folyamán a VIES rendszeren kibukhat a dolog, mivel a NICEHASH gondolom nem fogadja a számládat és nem ad róla bevallást. Ráadásul a NICEHASH kiköti, hogy ő nem kötelezhető semmilyen adózásra a kifizetések után. Ha neki címzel EU-s közösségi adószámmal számlát, akkor elvileg ő válik ÁFA kötelezetté (reverse charge). Tehát ebből még lehet gond. Mindenesetre beszéld át a könyvelőddel. Ha lehetne alanyi mentes számlát kiállítani a NICEHASH felé, akkor már nem lenne gond, de azt meg elvileg nem lehet, mivel van neki közösségi adószáma. Beszéld át a könyvelőddel. Ha nincs más megoldás, lehet, hogy érdemesebb lenne számla helyett bevételi bizonylatot kiállítani, amit már az adózási topicban is beszéltünk.)

macsi

Van uj NiceHash Miner Legacy (1.9.0.15), a NiceHash Miner v2 fejlesztese befejezodott. Erdemes upgradelni a legacy-ra.

https://www.nicehash.com/news/nhmv2-discontinued-nhml-is-twice-as-profitable

letoltes:
https://miner.nicehash.com/

Fittike87

Sziasztok!

Új vagyok a bányászok között, probálgatom mi lenne az ideális szoftver a bányászashoz.
Tapasztalatot szerzek , nem tudom érdemes e nagyobb volumenben csinálni.
Most egy I5 4200m és Ati radeon 8750 m videokártyával csinálom.
Tudom elég gyér kombó de ez van csak sajnos.
Segítséget szeretnék kérni tőletek hogy mivel lehetne ebből a maxot kihozni!?
A minergate nevű programnal csináltam eddig de szerintem van annál jobb is.
A nice hash ről olvastam hogy jobb a hash rate.
Tudnátok segíteni abban hogy kezdjek neki ?
Mit töltsek le és hogyan állítsam be?
Nagyon köszönöm!

Gyaloggalopp

Idézetet írta: Fittike87 Dátum március 25, 2019, 01:46:23 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Új vagyok a bányászok között, probálgatom mi lenne az ideális szoftver a bányászashoz.
Tapasztalatot szerzek , nem tudom érdemes e nagyobb volumenben csinálni.
Most egy I5 4200m és Ati radeon 8750 m videokártyával csinálom.
Tudom elég gyér kombó de ez van csak sajnos.
Segítséget szeretnék kérni tőletek hogy mivel lehetne ebből a maxot kihozni!?
A minergate nevű programnal csináltam eddig de szerintem van annál jobb is.
A nice hash ről olvastam hogy jobb a hash rate.
Tudnátok segíteni abban hogy kezdjek neki ?
Mit töltsek le és hogyan állítsam be?
Nagyon köszönöm!

Szia!

most nem éri meg beállni rá. kb 2 évet késett a gondolatod.