Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 81 Vendégek van a témában

Til

Sziasztok!
Vettem egy gépet, mellé egy rx470 kártyát.
Kezdetben szép és jó minden, közben fejben a gondolat, hogy veszek még
3db kártyát és 4 kártya így már elfogadható keresetet hozna.
Majd az utóbbi napokban erősen elgondolkoztam, hogy talán nem is kellene
több kártyát vennem.Nagyon sokat esett a ZEC.Meg az ETH is.
Kalkulátorok 4db rx470 re 80 dollar/ hó hasznot írnak.Hát nemtudom.
Ez így elég karcsú.
Szerintetek fog valaha feljebb menni a Zec Eth ára?
Megéi mégis megvenni a többi rx470 kártyát?
Akinek van múltja tapasztalata bányászás terén kérem írja le, hogy is van ez
az árakkal kapcsolatban.Fog e növekedni  coinok értéke,hogy megéje kártyákat venni stb.Köszönöm.
C:\> del c:\command.com

bbencee

Idézetet írta: Til Dátum december 04, 2016, 09:15:53 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Vettem egy gépet, mellé egy rx470 kártyát.
Kezdetben szép és jó minden, közben fejben a gondolat, hogy veszek még
3db kártyát és 4 kártya így már elfogadható keresetet hozna.
Majd az utóbbi napokban erősen elgondolkoztam, hogy talán nem is kellene
több kártyát vennem.Nagyon sokat esett a ZEC.Meg az ETH is.
Kalkulátorok 4db rx470 re 80 dollar/ hó hasznot írnak.Hát nemtudom.
Ez így elég karcsú.
Szerintetek fog valaha feljebb menni a Zec Eth ára?
Megéi mégis megvenni a többi rx470 kártyát?
Akinek van múltja tapasztalata bányászás terén kérem írja le, hogy is van ez
az árakkal kapcsolatban.Fog e növekedni  coinok értéke,hogy megéje kártyákat venni stb.Köszönöm.

Persze hogy fog feljebb menni. De ha nem, akkor is van miből választani. Amúgy 4 kártyás riggel nettó 4 dollár felett kell hogy kapj naponta még most is ZEC-el. Ha viszont nem vagy biztos, ne vágj bele további vásárlásokba! Itt senki nem akar semmire se rábeszélni. Senki se veszi halomra a kártyákat mint a hülyegyerek. Mérlegelj mit ér meg neked, mennyi pénzed van befektetni.

drizzt_do_urden

ha ezekre tudnank a valaszokat akkor 100 kartyat venne mindenki :))

komolyra forditva a szot, az alapszabaly a banyaszas kezdesenel az, hogy sose fektess tobbet bele mint amennyit megengedhetsz magadnak, hogy elveszitsd. Ez is olyan mint a tozsde. egyszer fent egyszer lent. Sok minden befolyasolja. most feltetelezem a karacsony miatt van ilyen arzuhanas. mindenki ajandekba fekteti a penzet. 4 kartyaval 80 dollar ha tisztan megvan akkor az is mar nyereseg. egy plusz. es ha majd megindul felfele az ar akkor lesz tobb is belole. en szemelyesen azt se mondom vegyed azt se hogy ne. ezt te kell erezzed, hogy mit engedhetsz meg magadnak.

danieru

Érdemes figyelni a market capet is. Nekem úgy tűnik, hamarosan megint lesz egy kitörés (bull rally). Persze csak akkor, ha nem vonják ki a támogatók pénzét még.


AnCrypto

Idézetet írta: danieru Dátum december 05, 2016, 10:13:38 DÉLELŐTT
Érdemes figyelni a market capet is. Nekem úgy tűnik, hamarosan megint lesz egy kitörés (bull rally). Persze csak akkor, ha nem vonják ki a támogatók pénzét még.
Szerinted esély van arra, higy visszamenjen a ZEC ára 0.14 BTC körüli árszintre? Párszor már megcsinálta. Csak ebernek kell lennúnk. Ha a BTC elkezd esni akkor lehet lesz emelkedés.
Crypto Currency Miner & Trader.

danieru

Idézetet írta: AnCrypto Dátum december 05, 2016, 01:45:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danieru Dátum december 05, 2016, 10:13:38 DÉLELŐTT
Érdemes figyelni a market capet is. Nekem úgy tűnik, hamarosan megint lesz egy kitörés (bull rally). Persze csak akkor, ha nem vonják ki a támogatók pénzét még.
Szerinted esély van arra, higy visszamenjen a ZEC ára 0.14 BTC körüli árszintre? Párszor már megcsinálta. Csak ebernek kell lennúnk. Ha a BTC elkezd esni akkor lehet lesz emelkedés.

Ha nem is annyira, de 0.1-re van esély.

drizzt_do_urden

pedig van aki azt mondja, hogy nagyobb lesz mint a BTC :)))

danieru

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 05, 2016, 02:36:42 DÉLUTÁN
pedig van aki azt mondja, hogy nagyobb lesz mint a BTC :)))

Távlatokban még bármi megeshet. Lehet 4-5 év múlva így lesz, de most valószínűleg lejjebb fog menni az infláció hatása miatt. 1/x görbe nagyon szépen kirajzolódik rajta. Minél tovább megyünk a time domainen, annál kisebb a változás.

sebajtóbiás

Idézetet írta: danieru Dátum december 05, 2016, 03:00:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 05, 2016, 02:36:42 DÉLUTÁN
pedig van aki azt mondja, hogy nagyobb lesz mint a BTC :)))

Távlatokban még bármi megeshet. Lehet 4-5 év múlva így lesz, de most valószínűleg lejjebb fog menni az infláció hatása miatt. 1/x görbe nagyon szépen kirajzolódik rajta. Minél tovább megyünk a time domainen, annál kisebb a változás.

.72 alá még nem ment sose, ha megnézitek a görbén a ma délelőtti helyzetet, .727-nél szinte mintha üvegpadló lenne alatta, tök egyenes az alja, minimális kilógással, és úgy néz ki .73-nál is lesz egy ilyen, mert annyiért 275 ZEC-re van buy order... szóval úgy tűnik egyelőre legalább alulról védve vagyunk :) Illetve akik megveszik azt a sok ZECet, ők is nyilván arra számítanak, hogy majd emelkedik az értéke, másképp nem vennék gondolom :)

Én bízom a zcashben, csak mondjuk már megoldhatnák a z-address problémát, működjön végre az anonim tranzakció, hogy nagyobb esélye legyen elterjedni.

ZsZolee

Idézetet írta: danieru Dátum december 05, 2016, 10:13:38 DÉLELŐTT
Érdemes figyelni a market capet is. Nekem úgy tűnik, hamarosan megint lesz egy kitörés (bull rally). Persze csak akkor, ha nem vonják ki a támogatók pénzét még.

Látom te neked is megy a technikai elemzés! ;)

danieru

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 05, 2016, 03:55:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: danieru Dátum december 05, 2016, 03:00:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 05, 2016, 02:36:42 DÉLUTÁN
pedig van aki azt mondja, hogy nagyobb lesz mint a BTC :)))

Távlatokban még bármi megeshet. Lehet 4-5 év múlva így lesz, de most valószínűleg lejjebb fog menni az infláció hatása miatt. 1/x görbe nagyon szépen kirajzolódik rajta. Minél tovább megyünk a time domainen, annál kisebb a változás.

.72 alá még nem ment sose, ha megnézitek a görbén a ma délelőtti helyzetet, .727-nél szinte mintha üvegpadló lenne alatta, tök egyenes az alja, minimális kilógással, és úgy néz ki .73-nál is lesz egy ilyen, mert annyiért 275 ZEC-re van buy order... szóval úgy tűnik egyelőre legalább alulról védve vagyunk :) Illetve akik megveszik azt a sok ZECet, ők is nyilván arra számítanak, hogy majd emelkedik az értéke, másképp nem vennék gondolom :)

Én bízom a zcashben, csak mondjuk már megoldhatnák a z-address problémát, működjön végre az anonim tranzakció, hogy nagyobb esélye legyen elterjedni.

Poloniexes grafikont ezekre ne vedd számításba. Nem jelent tényleges vásárlási, eladási igényt ha jól tudom. Mellesleg elhanyagolható mértékben járul hozzá a változáshoz.

boti123

I will release new version in 1-3 days.
Claymore 9.0

drizzt_do_urden

igen. figyeljuk Claymore -t!

raffiakötö


boti123

valaki tudja miért esik a ZEC? hirtelen esik valami oka biztos van

drizzt_do_urden

Idézetet írta: boti123 Dátum december 05, 2016, 10:33:14 DÉLUTÁN
valaki tudja miért esik a ZEC? hirtelen esik valami oka biztos van

remelejuk, hogy csak dump and pump!

boti123

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 05, 2016, 10:36:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 05, 2016, 10:33:14 DÉLUTÁN
valaki tudja miért esik a ZEC? hirtelen esik valami oka biztos van

remelejuk, hogy csak dump and pump!

azt figyeltem meg hogy az elmult 2 hétben folyamatosan esik. Plána hogy pár nap mulva jön az uj claymore akkor jobban fog esni. Szerintem nem fog felmenni ráadásul a ETH, ETC, stb is esik folyamatosna ETH 10.5 ről már 7.5 nél tart... hihetetlen

drizzt_do_urden

egyelore fogjuk decemberre! es januarra! Amerikaba ilyenkor megall az elet csak koltenek ajandekra. Januarba meg koplalnak. majd februar kozepe majus elejen kezdenek helyreallni es megmozdulni! addig turelemmel kell lenni es banyaszgatni olcso penzert!

kidface

Idézetet írta: Kockah Dátum december 04, 2016, 01:43:48 DÉLUTÁN
Srácok, van egy kártyám amit ki szeretnék próbálni zcash bányászatra, de az a gondom hogy Windows 10 32-bites rendszer van most fent. Van esetleg valami lehetőség ezen az OS-en bányászni zcash-t ? ...mert kicsit most mélyen érintene hogyha újra kellene rakni a gépet.

Win 10-et lehet Updat-elni is! Minden szemelyes adatod, telepitett programod megmarad!

danieru

Idézetet írta: kidface Dátum december 05, 2016, 10:41:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Kockah Dátum december 04, 2016, 01:43:48 DÉLUTÁN
Srácok, van egy kártyám amit ki szeretnék próbálni zcash bányászatra, de az a gondom hogy Windows 10 32-bites rendszer van most fent. Van esetleg valami lehetőség ezen az OS-en bányászni zcash-t ? ...mert kicsit most mélyen érintene hogyha újra kellene rakni a gépet.

Win 10-et lehet Updat-elni is! Minden szemelyes adatod, telepitett programod megmarad!

Architektúrát nem lehet frissíteni. 64 biteshez szerezed kell egy 64 bites telepítőt.