Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

coinminer.space - Magyar pool

Indította Uhura, szeptember 21, 2017, 10:44:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

RobRoy

Sajnos ilyen lassan megy a kifizetes..


erdekesen mukodik.. de mukodik :)


bejon a coin a cimre.. atrakja 1 privat cimre.. onnan 100 coinonkent szedi ki 1 publikus cimre..es ha osszejon a teljes kifizetendo osszeg akkor kikuldi..
persze minden 100 coin athelyezese 1 uj blokk :)


probaltam a privat cim nelkul is.. de ugy meg nem fizeti ki.. nem fer hozza a coinhoz..elotte mindenkepen at kell rakni a pivat cimre.


AnCrypto

Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 28, 2017, 05:57:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 28, 2017, 05:42:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AnCrypto Dátum szeptember 28, 2017, 09:26:52 DÉLELŐTT
http://daxx2.coinminer.space


Köszi Rob! Király hogy beraktad a Last 24h Reward részt illetve a Your Round Shares  grafikonos részt! Szerintem frankón dolgozik. Ha lehetőséged van beépítheted mindegyik pool-ra.

Csak nem értem h itt 1% a fee a daxx1 meg 0.1 nem is ez a lényeg csak mindenki ezért a daxx1 et fúrja.. 2 re meg alig jön blokk.


Mert daxx2 pps teljesítmény alapján kapod a jutaltam a daxx1 meg pplns ott meg block jutalom után kapod a százalékot
Talán a daxx1 -en többet keresel azért vannak ott többen


Melyik a jobb vagy melyik hoz többet? a PPS vagy a PPLNS?
Crypto Currency Miner & Trader.

dioo89

hali,tolom a musicot a poolon..viszont azt vettem eszre (napok alatt) h a hashratem bizonyos szazaleka egyszeruen nincs...ket gep fut a poolon az egyiken stabil 134mh a masikon stabil 96 mhs a sebesseg..viszont a poolon a 134 helyett csak 120-125mhs korul mozog az egyik a masik meg 96 helyett 70-86kozott...aztlag 200mhs mutat..akarhogyis de 30-34mhs csak ugy elparolog...pedig az is am valami... miert van ez?

RobRoy

Hello!


azert mert a pool a bekuldott share-ek alapjan kalkulal..
Ahol sok blokk van sokszor kezdi ujra a sharek szamolasat.

kecskesist

Hello! Tehát ha jól értelmezem nincs meg az a bányászási sebesség olyan poolokon ahol sokan bányásznak?

Uhura

#85
Idézetet írta: kecskesist Dátum október 03, 2017, 02:01:18 DÉLUTÁN
Hello! Tehát ha jól értelmezem nincs meg az a bányászási sebesség olyan poolokon ahol sokan bányásznak?


Nem ez ennél bonyolultabb, a sebbesség amit a clyamore, stb. prog mutat egy natúr / számítási teljesítmény... amit  a pool mutat az pedig egy realizált számítási teljesítmény. Kb. úgy képzeld el, hogy a pool elkezd feldolgozni egy blokkot, de nem csak egy pool/egy bányász hanem sok, ha valaki szerencsés és belenyúl a tutiba és 20 sec alatt "megfejti" a blokkot akkor a neked kiadott munka , amit mondjuk 30 sec alatt számolsz ki , kukába megy + az új / következő  blokkból mire munkát kapsz már 10 sec-e számolja a pool vagyis a régi fölösbe ment munka, az újba még nem kezdtél bele.


Ezeke a "fölös" munkák miatt ugrál a pool-on hash rated .. minél gyorsabb a kártya minnél több a bányász annál nagyobb a számítási teljesítmény de annál nagyobb lehetne a "mellé nyúlás" miatt ingadozás .... de mivel sokan vagytok és mindeki más ritmusban dolgozik ezért egyfajta kiegyenítődés látható a nagy poolok hash ratjén. Ez igaz a te rigjeidre is , kevés vagy kis kártyával bányászol nagyon nagyok az ingások minnél több a kártáyd annyál jobban kisimul a hash rated , persze ez nem jelenti azt, hogy a kártyáid jobbak lesznek vagy kevesebb "rossz benyúlást " produkálnak , csak azt , hogy statisztikailag kiegyenlítődik az esélye a jó és rossz "benyúlásnak" munka végzésnek.


A nagyobb pool azért jó mert nagyob a hash power így több blokkot talál és több pénzt hozz ami alapjában állandóbb és kiegyenlítetted profitott jelent.


A kisebb pool azért jó mert ha lasabb , kevesebb kártyád van és a blokkok lasabban jönnek , több számítási teljesítményed ér célt és jelent valós munkát ami így arányiban jobban jövedelmez. De ez csak egy határ szintig működik, ez a határ szint változó ezlrt van az , hogy egyik nap a pool szupi, másiknak egy szar, de ha maradsz úgyanott akkor hosszú távon anapok kiegynelítődnek .


+1 : nem a számítási teljesítményedért kapod a pénzt , azért de az azal megtalált blokkért.... vagyis lehet sokat adsz bele a pool munkájába de nem találtok egy árva blokot sem akkor nem kapsz pénzt. Vagyis a befektetet munka és az értte kapott pénz nem arányos feltétlenül, köze van a "statisztikai szerencsének" ami hosszú távon közelít egy állandó egyeneshez vagyis lehet januárban nem volt "szerencséd" de 2 év alatt a szerencsés és szeretncsételn napok, hónapok 50-50% ban lesznek.

kecskesist


AnCrypto

Mikor fogod RobRoy felrakni a daxx2-es változtatásokat a többi poolodra? Pl. Musicoin
Crypto Currency Miner & Trader.

RobRoy


RobRoy

Idézetet írta: AnCrypto Dátum október 12, 2017, 05:35:50 DÉLUTÁN
Mikor fogod RobRoy felrakni a daxx2-es változtatásokat a többi poolodra? Pl. Musicoin


nah  a music lecserelve az uj verziora.. remelem nem lesz vele semmi gond..

AnCrypto

Idézetet írta: RobRoy Dátum október 15, 2017, 04:48:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AnCrypto Dátum október 12, 2017, 05:35:50 DÉLUTÁN
Mikor fogod RobRoy felrakni a daxx2-es változtatásokat a többi poolodra? Pl. Musicoin


nah  a music lecserelve az uj verziora.. remelem nem lesz vele semmi gond..


Majd teszteljük.
Crypto Currency Miner & Trader.

AnCrypto

Bitcoin Gold Equihash algos poolt akarsz üzembe helyezni RobRoy?
Crypto Currency Miner & Trader.

RobRoy

Idézetet írta: AnCrypto Dátum október 16, 2017, 09:46:35 DÉLUTÁN
Bitcoin Gold Equihash algos poolt akarsz üzembe helyezni RobRoy?


szeretnek :) probalok ra keszulni :)

RobRoy


AnCrypto

Van egy érdekes dolog. Bányásztam kb 240 MH/s-el a music.coinminer.space poolon. Egy nap alatt ki is jött szépen 700 db musicoint. Majd tegnap 24 óra alatt 26db musicoin jött össze. Létezik hogy nem találtunk blokkot? De akkor meg hogyhogy ennyire keveset kaptam hiszen abálták a rigek. Kellett volna minimum kapnom 100 db-ot hiszen a pool hashratje kb 600 MH/s volt. Legnagyobb arányban én dolgoztam bele erre nem kaptam semmit. Kb 8 órája átmentem a minecrypto poolra és összejött már 200 db...Ki érti ezt? Vagy mi a magyarázat?
Crypto Currency Miner & Trader.

Uhura

Azt lehet tudni, hogy a daxx pool miért ált le ?


RobRoy

Idézetet írta: Uhura Dátum október 26, 2017, 12:01:54 DÉLELŐTT
Azt lehet tudni, hogy a daxx pool miért ált le ?


nemreg ujra kellett inditani a walletot mert leallt.. mindenfele hiba nelkul..:(

RobRoy

Idézetet írta: AnCrypto Dátum október 25, 2017, 08:54:54 DÉLELŐTT
Van egy érdekes dolog. Bányásztam kb 240 MH/s-el a music.coinminer.space poolon. Egy nap alatt ki is jött szépen 700 db musicoint. Majd tegnap 24 óra alatt 26db musicoin jött össze. Létezik hogy nem találtunk blokkot? De akkor meg hogyhogy ennyire keveset kaptam hiszen abálták a rigek. Kellett volna minimum kapnom 100 db-ot hiszen a pool hashratje kb 600 MH/s volt. Legnagyobb arányban én dolgoztam bele erre nem kaptam semmit. Kb 8 órája átmentem a minecrypto poolra és összejött már 200 db...Ki érti ezt? Vagy mi a magyarázat?


Tegnapi nap nagyon gyenge volt.. meg vannak paran akik ki-be ugralnak 4-500Msh -el azok viszik el a sokat :)
Ma mar volt par blokk

Uhura

Idézetet írta: RobRoy Dátum október 26, 2017, 01:22:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum október 26, 2017, 12:01:54 DÉLELŐTT
Azt lehet tudni, hogy a daxx pool miért ált le ?


nemreg ujra kellett inditani a walletot mert leallt.. mindenfele hiba nelkul.. :(


Oksa köszi akkor megyek vissza.

GH

Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu