Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 18 Vendégek van a témában

kellybit

Elkérhetem én is azt a linket? Én a coinigy-t használom, ami automatán követi, illetve a cryptocompare-n manualba vittem fel az adatokat.

andysk

Idézetet írta: kellybit Dátum március 12, 2017, 10:23:56 DÉLELŐTT
Elkérhetem én is azt a linket? Én a coinigy-t használom, ami automatán követi, illetve a cryptocompare-n manualba vittem fel az adatokat.
Azt kérdezd inkább lakattól.

lakat

Idézetet írta: andysk Dátum március 12, 2017, 08:05:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kellybit Dátum március 12, 2017, 10:23:56 DÉLELŐTT
Elkérhetem én is azt a linket? Én a coinigy-t használom, ami automatán követi, illetve a cryptocompare-n manualba vittem fel az adatokat.
Azt kérdezd inkább lakattól.

http://bluemagic.info/

sebajtóbiás

Idézetet írta: andysk Dátum március 12, 2017, 09:16:55 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lakat Dátum március 12, 2017, 06:47:00 DÉLELŐTT
Hát rendesen kilőtt a Dash, meg az Ethereum is. Szerintem még nőnek is tovább. Technológiailag és használhatóság szempontjából persze jobbak is sokkal mint a BTC. Én a napi tradelés helyett most egy altcoin portfóliót csináltam magamnak. Van köztetek még valaki aki a tradelés mellett/ helyett ilyen hosszabb távú befektetésben utazik? Ha van akkor milyen pénzt gyűjtötök? Én pl most betáraztam Komodo- ból egy kis adagot..
Ugyanezt próbálom csinálni. Altcoinokból portfóliót. Amit privátban küldtél linket nagyon megtetszett. Még 1x köszi Lakat!!
És sebajtóbiásnak is köszönjük persze.
A napi tőzsdézést meg én is hanyagolom, az élet megtanított.. :-)

Nincs mit. Bárcsak így tudnék minden coint megjósolni :) De nem az én érdemem, én is "loptam" azt a grafot :) Követem egy ideje a csákót, nagyon tetszenek az elemzései. Ez is a twitterjén volt. De csinál videókat is.

DASH úgy tűnik erőt merített, várható a 0.075. Másik tipp az XMR, az megdöntheti az ATH-ját.

kellybit

Komodoról mit tudtok? Milyen projekt, mik a jellemzői? Elég jól beszakadt, lehet "olcsón" venni.

lakat

Idézetet írta: kellybit Dátum március 13, 2017, 10:26:23 DÉLELŐTT
Komodoról mit tudtok? Milyen projekt, mik a jellemzői? Elég jól beszakadt, lehet "olcsón" venni.
Nem tűnt rossz projektnek, szépen be is táraztam belőle :-(
A hétvégén egy hibát kihasználva legyártottak belőle egy valag coint, a hacker gondolom most röhög a markába, az árfolyam bezúgott... hasonlóan mint az ETH balhénál...
Kíváncsi leszek , hogy mi lesz vele. Most ment az agyalás, hogy hard fork, vagy rollback...

sebajtóbiás

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 12, 2017, 10:19:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: andysk Dátum március 12, 2017, 09:16:55 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lakat Dátum március 12, 2017, 06:47:00 DÉLELŐTT
Hát rendesen kilőtt a Dash, meg az Ethereum is. Szerintem még nőnek is tovább. Technológiailag és használhatóság szempontjából persze jobbak is sokkal mint a BTC. Én a napi tradelés helyett most egy altcoin portfóliót csináltam magamnak. Van köztetek még valaki aki a tradelés mellett/ helyett ilyen hosszabb távú befektetésben utazik? Ha van akkor milyen pénzt gyűjtötök? Én pl most betáraztam Komodo- ból egy kis adagot..
Ugyanezt próbálom csinálni. Altcoinokból portfóliót. Amit privátban küldtél linket nagyon megtetszett. Még 1x köszi Lakat!!
És sebajtóbiásnak is köszönjük persze.
A napi tőzsdézést meg én is hanyagolom, az élet megtanított.. :-)

Nincs mit. Bárcsak így tudnék minden coint megjósolni :) De nem az én érdemem, én is "loptam" azt a grafot :) Követem egy ideje a csákót, nagyon tetszenek az elemzései. Ez is a twitterjén volt. De csinál videókat is.

DASH úgy tűnik erőt merített, várható a 0.075. Másik tipp az XMR, az megdöntheti az ATH-ját.

DASH 0.075: done 8)

XMR most már csak rád várunk, bár tudom USD-ben már megvolt az ATH két napja! De én BTC-ben gondoltam, csak szólok, úgyhogy come on! :D

Til

Volt koztetek,akinek sikerult meglovagolni a zec illetve az eth hirtelen emelkedeset es meg a novekedes kezdetekor bevasarolt beloluk?Vajon meddig fognak meg novekedni?Szerintem par napig stagnal majd kidurranak.
C:\> del c:\command.com

Roller

Szerintem ma lesz a vége a sztorinak, de vasárnapnál semmiképpen nem tovább, nekem van egy kis dashem, ma el is adom és várom a btc-t. Nagyon jó döntés volt a dash és a zec bányászás is. Stratis-om is van, de abba sajnos kiscit későn szálltam be így még ott mindig rezeg a léc egy kicsit, de azzal még várok egy kicsit.

Roller

És lendingelni nagyon megérte az utóbbi pár napban a dasht is meg most a btc-t is, nagyon tetszik, hogy így menetelnek most a coinok :D

Worlynox

Arról volt már szó, hogy ki melyik oldalon tradel és miért ?

sebajtóbiás

Idézetet írta: Til Dátum március 17, 2017, 06:55:33 DÉLELŐTT
Volt koztetek,akinek sikerult meglovagolni a zec illetve az eth hirtelen emelkedeset es meg a novekedes kezdetekor bevasarolt beloluk?Vajon meddig fognak meg novekedni?Szerintem par napig stagnal majd kidurranak.

Én ZEC-et vettem .0363-ért és adtam el .0459-ért ill. egy másik váltón .0383 -> .455  8)

Nem stagnálnak ezek egy percet se, olyan hullámvasút van, hogy csak na :) Ma reggel esett egy jó nagyot az összes főbb altcoin. Szerintem újra felfele indulnak, jön a következő hullám, egy még nagyobb :) DASH, ETH, ETC, XMR, ZEC ez mind esélyes.

sebajtóbiás

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 17, 2017, 11:23:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum március 17, 2017, 06:55:33 DÉLELŐTT
Volt koztetek,akinek sikerult meglovagolni a zec illetve az eth hirtelen emelkedeset es meg a novekedes kezdetekor bevasarolt beloluk?Vajon meddig fognak meg novekedni?Szerintem par napig stagnal majd kidurranak.

Én ZEC-et vettem .0363-ért és adtam el .0459-ért ill. egy másik váltón .0383 -> .455  8)

Nem stagnálnak ezek egy percet se, olyan hullámvasút van, hogy csak na :) Ma reggel esett egy jó nagyot az összes főbb altcoin. Szerintem újra felfele indulnak, jön a következő hullám, egy még nagyobb :) DASH, ETH, ETC, XMR, ZEC ez mind esélyes.

Ja és most hogy beestek, vettem is ETH, ETC, XMR-t.

Worlynox

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 17, 2017, 11:32:38 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 17, 2017, 11:23:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum március 17, 2017, 06:55:33 DÉLELŐTT
Volt koztetek,akinek sikerult meglovagolni a zec illetve az eth hirtelen emelkedeset es meg a novekedes kezdetekor bevasarolt beloluk?Vajon meddig fognak meg novekedni?Szerintem par napig stagnal majd kidurranak.

Én ZEC-et vettem .0363-ért és adtam el .0459-ért ill. egy másik váltón .0383 -> .455  8)

Nem stagnálnak ezek egy percet se, olyan hullámvasút van, hogy csak na :) Ma reggel esett egy jó nagyot az összes főbb altcoin. Szerintem újra felfele indulnak, jön a következő hullám, egy még nagyobb :) DASH, ETH, ETC, XMR, ZEC ez mind esélyes.

Ja és most hogy beestek, vettem is ETH, ETC, XMR-t.

Melyik oldalt használod vásárlásra ?

sebajtóbiás

Idézetet írta: Worlynox Dátum március 17, 2017, 12:20:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 17, 2017, 11:32:38 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 17, 2017, 11:23:05 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum március 17, 2017, 06:55:33 DÉLELŐTT
Volt koztetek,akinek sikerult meglovagolni a zec illetve az eth hirtelen emelkedeset es meg a novekedes kezdetekor bevasarolt beloluk?Vajon meddig fognak meg novekedni?Szerintem par napig stagnal majd kidurranak.

Én ZEC-et vettem .0363-ért és adtam el .0459-ért ill. egy másik váltón .0383 -> .455  8)

Nem stagnálnak ezek egy percet se, olyan hullámvasút van, hogy csak na :) Ma reggel esett egy jó nagyot az összes főbb altcoin. Szerintem újra felfele indulnak, jön a következő hullám, egy még nagyobb :) DASH, ETH, ETC, XMR, ZEC ez mind esélyes.

Ja és most hogy beestek, vettem is ETH, ETC, XMR-t.

Melyik oldalt használod vásárlásra ?

Főleg bitfinex és poloniex. A bitfinexre/ről ha crypotoban küldöd a pénzt, elég egy email cím a regisztrációhoz, szóval tök anonim és margin tradelhetsz is (3.3x). De tárolni vagy kölcsönadni kamatra lehet ott is USD-ban is.

Általában a krakenre utalok eurót, ott veszek btc-t vagy xmr-t, és azt utalom a bitfinexre. A krakenen is próbáltam tradelni, de nekem nagyon lassúnak tűnt az interface, az új cryptowatch felületük pedig kissé bugos volt, bár lehet már kijavították. Egyelőre a bitfinex tetszik a legjobban.

A polora meg bányászok, úgyhogy néha ott is adok-veszek egy kis kibányászott aranyat meg szenet, ott az a jó, h rengetek altcoin fent van.

andysk


Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

ZsZolee

Akkor még jó hogy a csúcson vettem (nem kevés) BTC-t. A Dash gépek nem jöttek össze, most lehet várni az emelkedésre...   8)

andysk

Nagyon sajnálom. Én is vettem de átnyomtam dashbe és éterbe.

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum március 18, 2017, 09:29:17 DÉLELŐTT
Nagyon sajnálom. Én is vettem de átnyomtam dashbe és éterbe.

Ne sajnáld, én nem mertem kockáztatni. Én hiszek a Bitcoinban, hogy a hardfork után is talpra áll. Ameddig az alvilág és pár nagy cég mögötte áll, addig van jövője.