Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Adás - Vétel <----- [RÉGI, LEZÁRVA]

Indította boti123, december 02, 2016, 08:09:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

kidface

Elado PCI-e riser-ek:
1x-1x  6db uj, bontatlan - £1.50/db
1x-1x hasznalt 10db - £1/db
1x-16x hasznalt 10db - £1.80/db
1x-16x powered hasznalt 18db - £2/db
16x-16x hasznalt 3db - £1.5/db

A szallitas UK-Mo kozott min. £2.40! Fugg a kuldemeny sulyatol!

Volt banyasztol vettem oket, jo allapotban vannak. Nem porosak, nincs hiba rajtuk.

Ha valakit erdekel, kuldjon PM-et vagy e-mailt a kelement83@gmail.com cimre!

andysk

Ha aliexpressről rendelsz ott sincs gari. Ki a franc küldözgetné vissza kínába?? Van valaki?? Ha nem műkszik 1 le.....m

raffiakötö

Sziasztok!

Ha valakit érdekel van eladó szalag riser-em amit nem használok már, meg új, bontatlan csomagolású is. 400 ft / db / posta áron akinek kell viheti, van vagy 12 db.
Használtam őket, működnek, lecseréltem őket a hosszuk miatt usb riser-re.

boti123

Idézetet írta: lbandita Dátum január 30, 2017, 07:58:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Keresek 470 es kártyákat olyat ami nem működik, csak ne legyen rajtuk sérülés.

megrendelésre tudok készíteni hp 1000W os szervertápból átalakított vga tápot, 6 kártyyá+riesert elbír, erősítek rá ventit melyet a systemfan pinre kell kötni és szabályozható a sebessége.
34.000 ft+posta

mit csinálsz a nem müködö kártyákal? :D

kidface

Idézetet írta: boti123 Dátum január 30, 2017, 08:17:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lbandita Dátum január 30, 2017, 07:58:54 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Keresek 470 es kártyákat olyat ami nem működik, csak ne legyen rajtuk sérülés.

megrendelésre tudok készíteni hp 1000W os szervertápból átalakított vga tápot, 6 kártyyá+riesert elbír, erősítek rá ventit melyet a systemfan pinre kell kötni és szabályozható a sebessége.
34.000 ft+posta

mit csinálsz a nem müködö kártyákal? :D

Megjavitja

pube111

Van 7 db riserem eladó. Ebay-ről rendeltem, csak nem tudtam kivárni ezért vettem itthon.
Nincs kicsomagolva, nem volt használva.
Átvehető: BP 17, 9.
Posta is mehet.
Ár: 14000Ft

Több infó


Til

Üdv!
Asrock h81pro btc, valamint asrock h97 anniversary alaplap érdekelne,akinek van eladó.
Teszem azt mert rájött,hogy venne helyette 7 kártyás lapot Msi z97 gaming 5 stb.  8)
Kérem aki eladna, privátban írjon. Pcx ára h81 pro - 24.500.Azonnal utalnék.
Köszönöm!
C:\> del c:\command.com

andysk


bbarna


ZsZolee

Sziasztok!

Albérlet váltás miatt (új helyen nincs elég A), ugrott a további rigek építése. Most megérkezett 20 darab bontatlan USB (VER-005) riser. Beszerzési áron megválnék tőle 2500 Ft/db áron, aki egyben megveszi, annak 2250 Ft/db áron odaadom.

dexter

én 1250ft-ért szereztem be nálam sincs már amper sajnos 37 kártya megy ,maradt nekem is riaser 07-es szériás

Roller

Srácok! Nekem kellenének riserek! Hahó! Akinek van eladó, írjon rám légyszi! Már én is írtam üzenetet, de nem reagáltok :D

pube111

Idézetet írta: Roller Dátum február 14, 2017, 01:04:38 DÉLUTÁN
Srácok! Nekem kellenének riserek! Hahó! Akinek van eladó, írjon rám légyszi! Már én is írtam üzenetet, de nem reagáltok :D
Nekem nem működik rendesen a pü. Te megkaptad? Nem kapok értesítő mailt. Pedig be van állítva.

raffiakötö

Nekem se szokott működni a pm...

pube111


Roller

Idézetet írta: pube111 Dátum február 14, 2017, 02:13:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum február 14, 2017, 01:04:38 DÉLUTÁN
Srácok! Nekem kellenének riserek! Hahó! Akinek van eladó, írjon rám légyszi! Már én is írtam üzenetet, de nem reagáltok :D
Nekem nem működik rendesen a pü. Te megkaptad? Nem kapok értesítő mailt. Pedig be van állítva.

jaja. megkaptam ma 2 körül :D csak most értem ide

Roller


etick


boti123


etick