Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ASIC miner

Indította lakat, január 03, 2017, 09:15:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Newtnt

#200
Idézetet írta: matt Dátum november 11, 2017, 01:59:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum november 09, 2017, 04:30:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: matt Dátum november 09, 2017, 11:56:26 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Van itt esetleg olyan, akinek van tapasztalata az antminer 9 -cel? Érdekelne, hogy tényleg annyira jó, mint hirdetik, érdemes e befektetni, vagy inkább keressek mást?
Honnan érdemes rendelni, mennyi idő mire megjön, valamint a vámmal volt e probléma?

Előre is köszi

Nem érdemes mert szarok.. sok horror sztorit olvastam a bitcointalkon hogy folyton lerobbannak és a bimain nem akarja megjavitani őket gariban.


Köszönöm szépen!


Akkor viszont mit érdemes? Vagy a videokártyás bányászat még mindig biztosabb megtérülés és garancia szempontjából, mint egy ASIC ?
Az ASIC mindig jobb mint a VGA. Kisebb a kockázat, de sokkal kisebb a megtérülés is. A kockázat annyi hogy ha elbszódik akkor kell rá várni 2 hónapot, amíg egy vga rignél a másik 5 kártya még bányászik, de az asic így is jobb.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

omshree

Eladó Antminer D3 táppal, 380000 huf

husosfagyi


Degerg

Atolvastam a forumot, valaki tolja meg valameikkel? Vagy esetleg valamilyen ujdonsaggal? Mik a tapasztalatok ma? Uj generacios Asic gepekrol esetleg hir? Senki nem gondolkozik Asic banyaszatban?

nrg007

Idézetet írta: Degerg Dátum november 22, 2017, 10:23:45 DÉLELŐTT
Atolvastam a forumot, valaki tolja meg valameikkel? Vagy esetleg valamilyen ujdonsaggal? Mik a tapasztalatok ma? Uj generacios Asic gepekrol esetleg hir? Senki nem gondolkozik Asic banyaszatban?

Én is kíváncsi lennék, hogy valaki használ-e asic gépeket? Antminer S9-re vagy whatsminer M3-ra gondolok.
Ha igen, akkor a tapasztalatokat megoszhatná.

Lord11

Idézetet írta: nrg007 Dátum november 22, 2017, 09:29:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Degerg Dátum november 22, 2017, 10:23:45 DÉLELŐTT
Atolvastam a forumot, valaki tolja meg valameikkel? Vagy esetleg valamilyen ujdonsaggal? Mik a tapasztalatok ma? Uj generacios Asic gepekrol esetleg hir? Senki nem gondolkozik Asic banyaszatban?

Én is kíváncsi lennék, hogy valaki használ-e asic gépeket? Antminer S9-re vagy whatsminer M3-ra gondolok.
Ha igen, akkor a tapasztalatokat megoszhatná.
Van egy rigen, de azon kívül kizárólag ASICek. L3+-ok vannak, azok egyelőre még hoznak, bár már kevesebbet, mint az elején. Beszereztem néhány D3-ast, de lehet, hogy az már veszteséges lesz. Most S9-esek beszerzése van folyamatban. Ahogy nézem, annak a profitabilitása inkább felfelé megy, ahogy a BTC/BCH árfolyama. Ami még esetleg az S9 mellett szóba jöhetne még, az az Ebit E9 plus.
Egyes nem hivatalos pletykák szerint a Bitmain 2018 Q1-ben ki fog jönni valami újdonsággal, kérdés, hogy melyik algóra.


Zorg33

#207
Ezen a halogénminingon be is szartam.


előre kifizettet magának párszáz db januári S9-est, amivel bányászik májusig, lekaparássza az antminer feliratokat és tesz rá aranyos matricát és kipostázza a vevőknek.



Székely Vegán

Idézetet írta: Zorg33 Dátum november 23, 2017, 01:53:17 DÉLUTÁN
Ezen a halogénminingon be is szartam.


előre kifizettet magának párszáz db januári S9-est, amivel bányászik májusig, lekaparássza az antminer feliratokat és tesz rá aranyos matricát és kipostázza a vevőknek.



Ja ja ez tiszta átbaszás.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ


matt

Idézetet írta: macsi Dátum november 26, 2017, 11:21:54 DÉLELŐTT
ezeket meg iderakom

https://twitter.com/adam3us/status/933348194062360577

https://twitter.com/JihanWu/status/933739149613338624

en azert varom a community teszteket


Viszont nemsokára itt az új év, és akkor jön az új antminer, nem?
Akkor már ez a 16 TH (ha igaz) elég karcsú lesz...
Vagy én látom rosszul?

macsi

Idézetet írta: matt Dátum november 27, 2017, 12:44:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: macsi Dátum november 26, 2017, 11:21:54 DÉLELŐTT
ezeket meg iderakom

https://twitter.com/adam3us/status/933348194062360577

https://twitter.com/JihanWu/status/933739149613338624

en azert varom a community teszteket


Viszont nemsokára itt az új év, és akkor jön az új antminer, nem?
Akkor már ez a 16 TH (ha igaz) elég karcsú lesz...
Vagy én látom rosszul?

nem tudom, ehhez megint kellene egy kristalygomb.

de ha lenne valami verseny az asic piacon, az mindenkinek jot tenne (lasd nvidia - amd)

Artthur

Van itt valami hírmorzsa jövő évi ASIC BTC gépről:

"A Halong Mining oldala szerint az első termék a DragonMint 16T bányászgép lesz. A hardver újítása egy olyan új chip, mely 16 TH/s teljesítményre lesz képes. Emellett pedig a gyártó szerint az energiahatékonyság 30%-al lesz kedveztőbb a jelenlegi leghatékonyabb ASIC géphez, a Bitmain AntMiner S9-hez képest"


http://www.bitcoinbazis.hu/btcdrak-kriptopenz-banyaszat-piacat/

elbandi

ez a dragon miner egyazegyben ugy nez ki mint az S9, meg a vezerloboard tokjan is ugyanott vannak a ledek+csavarok.


Ha ez nem kamu, akkor ket eset van: vagy valakik elloptak az S9 tervrajzatit, vagy a kis sarga csinalt egy testverceget, mintha az fuggetlen lenne a bitmain-tol.

evko81

Szerintetek lehetséged, hogy Bitmain fejleszt más algot a D3-hoz? Mert már olvastam róla, de nem vágom, hogy működik ez...
A Baikal is később fejlesztett, nem? :)

Uhura

Idézetet írta: evko81 Dátum november 29, 2017, 02:56:01 DÉLELŐTT
Szerintetek lehetséged, hogy Bitmain fejleszt más algot a D3-hoz? Mert már olvastam róla, de nem vágom, hogy működik ez...
A Baikal is később fejlesztett, nem? :)


Volt róla szó .... legalábbis valami szoftveres megoldásról - vagyis + algot tudjon -  de , hogy konkrétan a d3-hoz külön algot fejleszteni ? , alapjában az x11 11 db algo "összecsomizva" , ha szoftveresen tud a 11 ből bármelyikre redukálni .... hogy a többi ne futassa ... de nem értek hozzá, hogy ezt meg lehet-e. Mert ez még is asic nem fpga .

ata88

L3  tulajok! Eddig nicehash volt beallitva nekem, de a mai nap utan keresnem kell egy masikat. Tudtok ajanlani valami oldalt?koszi

Lord11

Idézetet írta: ata88 Dátum december 07, 2017, 12:23:41 DÉLELŐTT
L3  tulajok! Eddig nicehash volt beallitva nekem, de a mai nap utan keresnem kell egy masikat. Tudtok ajanlani valami oldalt?koszi
zpool.ca
prohashing.com
mining-dutch.nl
multipool.us

ata88

Idézetet írta: Lord11 Dátum december 07, 2017, 06:38:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ata88 Dátum december 07, 2017, 12:23:41 DÉLELŐTT
L3  tulajok! Eddig nicehash volt beallitva nekem, de a mai nap utan keresnem kell egy masikat. Tudtok ajanlani valami oldalt?koszi
zpool.ca
prohashing.com
mining-dutch.nl
multipool.us


Köszi

rackserver

sziasztok.
most hogy a NiceHash halott, melyik poolokat erdemes SHA-256-ra es scrypt-re?
koszi