Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 20 Vendégek van a témában

Doki7518

Idézetet írta: andysk Dátum január 11, 2017, 09:25:38 DÉLUTÁN
Az embereket hulyitettek hogy januarban 1400 is lehet.. Csak hogy vegyek. A tozsde mindig errol szol ne felejtsetek: Hogyan vegyek el az emberek penzet.
Aze ma kezdek en is megijedni. Mennyire fog meg ez leesni??? Csinalhatnan akar 1 tipp versenyt is itt a forumon haha.

TIPP: Szerintem bezuhanhat 400$ körülre. Majd onnan visszamászik szépen lassan.  ::) ::) ::)
"Többé nem hajlok meg!
Hinták súlyának nem engedek!
Kés nem rajzolhat szíveket!
Lássák meg valódi szívemet!" - TZST

zgman


andysk

Szerintem is ez lehet az ok:
It's probably link to the bitcoin falling prices .. because of investigation about exchange site in china.

falbert

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum január 11, 2017, 08:48:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 11, 2017, 08:37:42 DÉLUTÁN
Poloniex-en a Buy orderek értéke a nagy esés előtt 1.5-1.6M$ volt, 2 napja 1.3M$, most meg be-becsúszik 1M$ alá.
Valaki/kik rohadtul meg akarnak szabadulni a BTC-től, vagy megingott a bizalom, amiről mi még nem tudunk?
Esetleg mocsok nagyban spekulál valaki, és kiszórja most, és lent visszaveszi?

Hogy kiknek az érdeke de ha a dollár gyengül erősödik a BTC he erősödik a dollár gyengül a BTC. Talán ez egy mesterséges ár csökkentés a későbbi nagyobb haszon érdekében.

hmm... és ezek mennyire mozognak pariban? nekem mindegy, hogy 1000$ a BTC és 270Ft az USD vagy 770$ a BTC és 350Ft az USD, pénzemnél vagyok (forintban vezetem a bankszámlám), persze Vegánnak és az USA-ban lévőknek ez jobban fájna...

Karcsi papa

Idézetet írta: falbert Dátum január 11, 2017, 10:09:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum január 11, 2017, 08:48:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum január 11, 2017, 08:37:42 DÉLUTÁN
Poloniex-en a Buy orderek értéke a nagy esés előtt 1.5-1.6M$ volt, 2 napja 1.3M$, most meg be-becsúszik 1M$ alá.
Valaki/kik rohadtul meg akarnak szabadulni a BTC-től, vagy megingott a bizalom, amiről mi még nem tudunk?
Esetleg mocsok nagyban spekulál valaki, és kiszórja most, és lent visszaveszi?

Hogy kiknek az érdeke de ha a dollár gyengül erősödik a BTC he erősödik a dollár gyengül a BTC. Talán ez egy mesterséges ár csökkentés a későbbi nagyobb haszon érdekében.

hmm... és ezek mennyire mozognak pariban? nekem mindegy, hogy 1000$ a BTC és 270Ft az USD vagy 770$ a BTC és 350Ft az USD, pénzemnél vagyok (forintban vezetem a bankszámlám), persze Vegánnak és az USA-ban lévőknek ez jobban fájna...

Nem törvényszerű az együtt mozgás de néha ha jól megnézzük van benne realitás. De ez hasonló az aranynál is ha érzik a fejesek a bajt biztonságba rakják a pénzt rögtön.  Ilyenkor mikor hirtelen esés emelkedés van ez mind csak spekuláció és az adott pillanatban a bróker döntése és ha sokan döntenek ugyanúgy akkor esik/emelkedik az ár
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Szóval ebből egy Head and Shounders (vál fej vál alakzat) is lehet ha igen akkor hozhatja az elvárt esést.

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

andysk


Karcsi papa

Idézetet írta: andysk Dátum január 11, 2017, 11:08:19 DÉLUTÁN
Azaz hogy 600 dolcsi kozelebe esik??

Igen kb 600 környéke de hogy ez BTC-n is igaz e nem csak forexen abban nem vagyok biztos. Én is csak spekulálok mink a nagyok.  8) ;D
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

danieru

Ez csak korrekció. Túl gyorsan drágult, így akinek volt belőle sok, kimentette. Ha eléggé lemegy, újból vásárolják. Ez az ár attól függ szerintem, mennyire ütközik resistance-be, hányszor pattan vissza lentről. Tehát most a padlót keressük mint megerősítést a vásárlásra.

sperho

Tud valaki segíteni bittcoin eladásától a bankszámláig folyamatban? Hogy működik?

sebajtóbiás

Idézetet írta: sperho Dátum január 13, 2017, 08:41:55 DÉLUTÁN
Tud valaki segíteni bittcoin eladásától a bankszámláig folyamatban? Hogy működik?
Erről már két topic is van, olvasd el őket és ott kérdezz ezzel kapcs.ban:
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=30.0
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=14.0

Karcsi papa

Nem akarok vészmadár lenne de én a BTC/USD charton még mindig az esés esélyét látom erősebbnek.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

DrPascal

Szerintem meg pont, hogy felfele fog menni, mivel a vételi oldal 1.5M$ felett van megint, a kínálat meg a béka segge alatt 1340BTC.
A kínaiak jól bevásároltak már, most nekik is az emelkedés a kívánatos. Viszont, hogy meddig azt nem tudni...

danieru

Idézetet írta: DrPascal Dátum január 14, 2017, 12:51:31 DÉLUTÁN
Szerintem meg pont, hogy felfele fog menni, mivel a vételi oldal 1.5M$ felett van megint, a kínálat meg a béka segge alatt 1340BTC.
A kínaiak jól bevásároltak már, most nekik is az emelkedés a kívánatos. Viszont, hogy meddig azt nem tudni...

Ez csak a poloniexes kereskedést mutatja. Nem hinném, hogy kiterjeszthető az egész piacra.

atideath

Azt valaki árulja el nekem hogy miben különbözik az USD és az USDT? Mert ugye Poloniexen USDT van én viszont USD-be szoktam kivenni a pénzem. :)
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

raffiakötö

Idézetet írta: atideath Dátum január 16, 2017, 09:43:33 DÉLUTÁN
Azt valaki árulja el nekem hogy miben különbözik az USD és az USDT? Mert ugye Poloniexen USDT van én viszont USD-be szoktam kivenni a pénzem. :)

Szerintem semmiben. Poloniex-en így hívják a dollárt. :)

sebajtóbiás

Idézetet írta: atideath Dátum január 16, 2017, 09:43:33 DÉLUTÁN
Azt valaki árulja el nekem hogy miben különbözik az USD és az USDT? Mert ugye Poloniexen USDT van én viszont USD-be szoktam kivenni a pénzem. :)

https://tether.to

andysk

Basszus má megint a 900 dolcsit verdesi. Hogy lessz ebből 600?? Talán má sosem

lakat


danieru