Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

bazsy

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 27, 2017, 07:52:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 26, 2017, 10:21:09 DÉLUTÁN
eloszor a portokat nezd meg nem-e valtoztattak meg. a masodik amit latok hogy a masodik passwordnal DPSW kell legyen nem EPSW

A portok nem változtak és ott van alatta a DPSW is (ha az EPSW van duplán nem zavarja). Továbbra se akar elindulni. Ezt is kipróbáltam:

-epool stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
-ewal BTCCÍM.RIG
-epsw x
-esm 3
-estale 0
-tstop 75
-dpool stratum+tcp://pascal.eu.nicehash.com:3358
-dwal BTCCÍM.RIG
-dpsw x
-dcoin pasc
-allpools 1
-mode 0
-wd 1
-r 1

Esetleg még az -allcoins 1 megprobálhatod belerakni a config fájlba

ZsZolee

#81
Idézetet írta: bazsy Dátum április 27, 2017, 10:18:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 27, 2017, 07:52:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 26, 2017, 10:21:09 DÉLUTÁN
eloszor a portokat nezd meg nem-e valtoztattak meg. a masodik amit latok hogy a masodik passwordnal DPSW kell legyen nem EPSW

A portok nem változtak és ott van alatta a DPSW is (ha az EPSW van duplán nem zavarja). Továbbra se akar elindulni. Ezt is kipróbáltam:

-epool stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
-ewal BTCCÍM.RIG
-epsw x
-esm 3
-estale 0
-tstop 75
-dpool stratum+tcp://pascal.eu.nicehash.com:3358
-dwal BTCCÍM.RIG
-dpsw x
-dcoin pasc
-allpools 1
-mode 0
-wd 1
-r 1

Esetleg még az -allcoins 1 megprobálhatod belerakni a config fájlba

Ez se oldotta meg. :(


drizzt_do_urden

#82
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 27, 2017, 04:13:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum április 27, 2017, 10:18:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 27, 2017, 07:52:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 26, 2017, 10:21:09 DÉLUTÁN
eloszor a portokat nezd meg nem-e valtoztattak meg. a masodik amit latok hogy a masodik passwordnal DPSW kell legyen nem EPSW

A portok nem változtak és ott van alatta a DPSW is (ha az EPSW van duplán nem zavarja). Továbbra se akar elindulni. Ezt is kipróbáltam:

-epool stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
-ewal BTCCÍM.RIG
-epsw x
-esm 3
-estale 0
-tstop 75
-dpool stratum+tcp://pascal.eu.nicehash.com:3358
-dwal BTCCÍM.RIG
-dpsw x
-dcoin pasc
-allpools 1
-mode 0
-wd 1
-r 1

Esetleg még az -allcoins 1 megprobálhatod belerakni a config fájlba

Ez se oldotta meg. :(

a remote -ot probaltad -e 3333 vagy -3333 vagy esetleg 0 -ra tenni... lehet azert kotekedik? nem lehetne 2x nicehashen banyaszni? valaki meg csinal-e ilyent? szoljatok hozza. en nem pascalozok

a start.bat -od mit tartalmaz mert en ugy latom felol hogy az ETH -t a etherminon banyaszod es nem a nicehashen! szoval a config txt es a start.bat ba is van argumnt beirva. ezt mar kerdeztem egyszer de nem valaszoltal..

ZsZolee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 27, 2017, 06:14:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 27, 2017, 04:13:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum április 27, 2017, 10:18:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 27, 2017, 07:52:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 26, 2017, 10:21:09 DÉLUTÁN
eloszor a portokat nezd meg nem-e valtoztattak meg. a masodik amit latok hogy a masodik passwordnal DPSW kell legyen nem EPSW

A portok nem változtak és ott van alatta a DPSW is (ha az EPSW van duplán nem zavarja). Továbbra se akar elindulni. Ezt is kipróbáltam:

-epool stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
-ewal BTCCÍM.RIG
-epsw x
-esm 3
-estale 0
-tstop 75
-dpool stratum+tcp://pascal.eu.nicehash.com:3358
-dwal BTCCÍM.RIG
-dpsw x
-dcoin pasc
-allpools 1
-mode 0
-wd 1
-r 1

Esetleg még az -allcoins 1 megprobálhatod belerakni a config fájlba

Ez se oldotta meg. :(

a remote -ot probaltad -e 3333 vagy -3333 vagy esetleg 0 -ra tenni... lehet azert kotekedik? nem lehetne 2x nicehashen banyaszni? valaki meg csinal-e ilyent? szoljatok hozza. en nem pascalozok

a start.bat -od mit tartalmaz mert en ugy latom felol hogy az ETH -t a etherminon banyaszod es nem a nicehashen! szoval a config txt es a start.bat ba is van argumnt beirva. ezt mar kerdeztem egyszer de nem valaszoltal..

Az a cél, hogy ETH az ethermine-on és Pascal a Nicehashre, de sehogy se akar összejönni. Még a remote átállításával sem. Valami miatt Bannolva lennék? A Nicehash support meg baszik válaszolni.

drizzt_do_urden

de ha ethermineon akarsz akkor az ethnel csereld ki mert ott is nicehash van...de nem az eth val nem megy a pascal botlik meg. lehet a szerver fullba van?

ZsZolee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 27, 2017, 10:58:32 DÉLUTÁN
de ha ethermineon akarsz akkor az ethnel csereld ki mert ott is nicehash van...de nem az eth val nem megy a pascal botlik meg. lehet a szerver fullba van?

Azt csak tesztelésre tettem, hogy megnézzem oda legalább akar e bányászni, de se ETH, se PASC nem hajlandó a Nicehashen működni. Nincs fullon, mert többször látom hogy bőven lenne hely.

kidface

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 28, 2017, 04:00:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 27, 2017, 10:58:32 DÉLUTÁN
de ha ethermineon akarsz akkor az ethnel csereld ki mert ott is nicehash van...de nem az eth val nem megy a pascal botlik meg. lehet a szerver fullba van?

Azt csak tesztelésre tettem, hogy megnézzem oda legalább akar e bányászni, de se ETH, se PASC nem hajlandó a Nicehashen működni. Nincs fullon, mert többször látom hogy bőven lenne hely.
Pascal-t irányítsd a nanopool-ra!

ZsZolee

Idézetet írta: kidface Dátum április 28, 2017, 04:58:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 28, 2017, 04:00:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 27, 2017, 10:58:32 DÉLUTÁN
de ha ethermineon akarsz akkor az ethnel csereld ki mert ott is nicehash van...de nem az eth val nem megy a pascal botlik meg. lehet a szerver fullba van?

Azt csak tesztelésre tettem, hogy megnézzem oda legalább akar e bányászni, de se ETH, se PASC nem hajlandó a Nicehashen működni. Nincs fullon, mert többször látom hogy bőven lenne hely.
Pascal-t irányítsd a nanopool-ra!

Azt tudom, de én Nicehasht akartam. :) Na de mindegy, ha ők nem akarják, akkor majd megoldom "macerásabban". :)

GH

Tudja valaki mi okozhatja ezt " Speed (rejected)" mindig más rignél irja ki ,
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Zorg33

Idézetet írta: GH Dátum május 09, 2017, 10:48:43 DÉLELŐTT
Tudja valaki mi okozhatja ezt " Speed (rejected)" mindig más rignél irja ki ,

Az ugyanaz, mint a rejected shares, csak hashrate-ben kifejezve.
Ha átalgaban 1%, akkor nem érdekes.

GH

már 1,05 százalék, és nem mindig ugyan az a gép csinálja,
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

carobi

Sziasztok kedves bányász kollegák !

Nekem 1070-esból vannak a RIG-jeim és elég gyakran ijra whattomine, hogy NIcehash hoz a legjobban, hát felraktam és tényleh szépen túr, de az lenne a kérdésem, hogy Nicehash walletből, hogy tudom kiutalni a pénzt majd ? Előbb a walletből kell pl Kraken-re és onnan ahogy szokás tovább pl OTP vagy egyből lehet walletból is?

Köszönöm a válaszokat !

Ui : be lehet állítani hogy Ft-ban irja a termelést nagyon tetszik :)
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Newtnt

Magától küldi ki ha eléred a kifizetési határt.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

carobi

#93
Idézetet írta: Newtnt Dátum október 03, 2017, 09:24:39 DÉLUTÁN
Magától küldi ki ha eléred a kifizetési határt.

Magától küldi Krakenre ?  Hol lehet megadni neki ? Mert a wallet-be a NIcehash walletet adtam meg, ha pl Kraken BTC vagy Poloniex BTC címet írok oda akkor oda küldi ?
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Newtnt

Idézetet írta: carobi Dátum október 03, 2017, 09:58:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Newtnt Dátum október 03, 2017, 09:24:39 DÉLUTÁN
Magától küldi ki ha eléred a kifizetési határt.

Magától küldi Krakenre ?  Hol lehet megadni neki ? Mert a wallet-be a NIcehash walletet adtam meg, ha pl Kraken BTC vagy Poloniex BTC címet írok oda akkor oda küldi ?
Várd meg amíg kiutalja, és a nh walletből utald krakenre. Ha átírod akkor az eddigi elveszik.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Dopamin

Nvidia kártyánál (Nicehashminer 2) be lehet állítani valahol, hogy milyen algokat szedjen?
AMD ra ajánlott proginal (Nicehash miner legacy) simán megtaláltam AMD kártyáknál...


Newtnt

Idézetet írta: Dopamin Dátum november 10, 2017, 09:51:34 DÉLUTÁN
Nvidia kártyánál (Nicehashminer 2) be lehet állítani valahol, hogy milyen algokat szedjen?
AMD ra ajánlott proginal (Nicehash miner legacy) simán megtaláltam AMD kártyáknál...
NHM legacy ugyan úgy :)

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

kisgolyzer95

Így van Nvidia kártyákkal is lehet a NHM Legacyt használni ;)


AnCrypto

Nicehash bányászkapacitást szeretnék venni. Ez hogyan működik? Esetleg használta/használja-e valaki?
Crypto Currency Miner & Trader.

AnCrypto

Idézetet írta: AnCrypto Dátum november 12, 2017, 12:19:33 DÉLELŐTT
Nicehash bányászkapacitást szeretnék venni. Ez hogyan működik? Esetleg használta/használja-e valaki?


Meg is van a probléma. Az username-t rosszul írtam be, mármint az address-t és a worker nevet..Már kettyeg szépen.
Crypto Currency Miner & Trader.