Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Finom-Vegyes

Indította Székely Vegán, május 02, 2017, 03:48:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

magician_hu

Idézetet írta: kutyamixi Dátum május 28, 2017, 07:55:40 DÉLUTÁN
Üdv mindenkinek.Most szeretnék bányászatba kezdeni és szükségem lenne a hozzá való dolgokra(video kártya,alaplap,riser,stb,vagyis mindenre)tudna esetleg valaki segíteni.Köszönöm.

Ez nem az a topik. Kérném az adminokat, hogy helyezzék át az ilyen kiéréseket a megfelelő helyre, mert el fog veszni a lényeg...

GH

Idézetet írta: peter1300 Dátum május 28, 2017, 07:02:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 28, 2017, 04:05:11 DÉLUTÁN
itt nem csak a pozitiv elmenyeket kell megosztani. a neagtivakot is. sot azokon lenne a lenyeg hogy kitol es kotol NE vasaroljunk!

Akkor mindenféle ígérgetés nélkül megszavazhatunk lbandita (GH) kitiltott fórumtagnak egy erős negatívot. Többször kértük, hogy bizonyítsa be a szervertermi bérlés valós hátterét, de ahelyett csak a ködösítés ment, persze nem adja fel, tovább árulja. Ez a legidegesítőbb.

...és ezt a témát itt zárjuk le, ne ezzel legyen tele ez a topik is. :)


OFF: a profilképed is remekül mutatja, hogy mennyire jó a szervertermed.
nem kellene trollkodni. talán előbb mutatkozz be, nem is ismersz. Ilyenekért miért nem szólnak az adminok?
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Laca012

Idézetet írta: GH Dátum május 28, 2017, 08:24:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: peter1300 Dátum május 28, 2017, 07:02:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 28, 2017, 04:05:11 DÉLUTÁN
itt nem csak a pozitiv elmenyeket kell megosztani. a neagtivakot is. sot azokon lenne a lenyeg hogy kitol es kotol NE vasaroljunk!

Akkor mindenféle ígérgetés nélkül megszavazhatunk lbandita (GH) kitiltott fórumtagnak egy erős negatívot. Többször kértük, hogy bizonyítsa be a szervertermi bérlés valós hátterét, de ahelyett csak a ködösítés ment, persze nem adja fel, tovább árulja. Ez a legidegesítőbb.

...és ezt a témát itt zárjuk le, ne ezzel legyen tele ez a topik is. :)


OFF: a profilképed is remekül mutatja, hogy mennyire jó a szervertermed.
nem kellene trollkodni. talán előbb mutatkozz be, nem is ismersz. Ilyenekért miért nem szólnak az adminok?
Biztos benne leszel a listàban mihelyst egy (valòs) fòrumtag ad bàrmifèle (negatív vagy pozitív) èrtèkelèst rólad. Addig minek lenne a neved a listàban? Csak passzióból felesleges szerintem, előrèbb nem lennèl vele.

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

somogyi betyár

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 29, 2017, 09:06:55 DÉLELŐTT
Mit szóltok cryptomined hiréhez:
https://forum.z.cash/t/nvidia-to-release-mining-only-gpus-soon

Egy fórumozó beszámol egy kínai hírről..
Eddig eléggé kicikínajiocccónemdrága kategória :)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Laca012

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 29, 2017, 10:57:33 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 29, 2017, 09:06:55 DÉLELŐTT
Mit szóltok cryptomined hiréhez:
https://forum.z.cash/t/nvidia-to-release-mining-only-gpus-soon

Egy fórumozó beszámol egy kínai hírről..
Eddig eléggé kicikínajiocccónemdrága kategória :)

En is azt mondom, hogy ez egy faszsag.. 
Ha tenyleg ez lenne a tervuk,
- akkor sem lesz sokkal olcsobb szerintem,
- majd jol le lesz zarva a bios, nehogy beleturkalj,
- ha elavul, eselyed sem lesz eladni gamereknek..

Az, meg hogy majd az nvidia mondja meg, hogy a kartyaval jatszhatok avagy banyaszhatok-e.... Nevettseges... ;D

sebajtóbiás

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 29, 2017, 10:57:33 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 29, 2017, 09:06:55 DÉLELŐTT
Mit szóltok cryptomined hiréhez:
https://forum.z.cash/t/nvidia-to-release-mining-only-gpus-soon

Egy fórumozó beszámol egy kínai hírről..
Eddig eléggé kicikínajiocccónemdrága kategória :)

cryptomined azért nem szokott a levegőbe beszélni, eléggé képben van a témában.

somogyi betyár

#107
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 29, 2017, 11:28:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 29, 2017, 10:57:33 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 29, 2017, 09:06:55 DÉLELŐTT
Mit szóltok cryptomined hiréhez:
https://forum.z.cash/t/nvidia-to-release-mining-only-gpus-soon

Egy fórumozó beszámol egy kínai hírről..
Eddig eléggé kicikínajiocccónemdrága kategória :)

En is azt mondom, hogy ez egy faszsag.. 
Ha tenyleg ez lenne a tervuk,
- akkor sem lesz sokkal olcsobb szerintem,
- majd jol le lesz zarva a bios, nehogy beleturkalj,
- ha elavul, eselyed sem lesz eladni gamereknek..

Az, meg hogy majd az nvidia mondja meg, hogy a kartyaval jatszhatok avagy banyaszhatok-e.... Nevettseges... ;D

Amiket írsz, az paranoia, nem üzletpolitika :)
Ha el akarják adni, így nem közelíthetik meg.
...s ez az én kétkedésem legkomolyabb alapja; mégis hova, hogyan akarják ezt pozicionálni?
Elég pengeélen táncolós, mégha csak azzal is számolnánk, hogy maguknak lesznek a konkurenciái.
Vagy majd árukapcsolással adják: 1 kártyához 1 láda sör :)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Simi

Idézif your thinking of building an Nvidia mining rig now... might be best to wait...
Ebben nem értem a logikát.

Jelenleg egy felső kategóriás nVidia kártya a vételi árának és a használt piacon lévő árának a különbözetét ~1 hónap alatt visszatermeli.
Ez az "izgulós" szakasz, utána már nincs rizikód s valójában pénzt termelsz vele.
Igaz a használt ára változni fog, s a difi a két ár között nőni, de a kártya értékcsökkenése a profithoz képest elenyéző, annál sokkal gyorsabban termel.
( Egyáltalán miért szoktak a fenti helyett a kártyák teljes megtérülésével számolni? :o)

Akkor miért a "talán jobb várni"? Hol ebben a logika?
Ha most valakinek van 1 nVidia rig-nyi pénze minek várna akár 4-5-6 hónapot? Addig lapuljon a pénz a fiókban vagy a számlán ahelyett, hogy pénzt termelne?

Ha az új csákány semmi másra nem lesz jó bányászáson kívül akkor viszont tényleg ki kell majd backelni a teljes megtérülést.
Hogy az ember bevállalja a +rizikót sokkal jobb ár vagy sokkal jobb hashrate vagy ezek kombinációja kéne.
Környezetszennyező. Sokakat nem hat meg de azért ne menjünk el mellette. Mai napig vannak gépek amikben 10+ éves videokártyák duruzsolnak feladatuk annyi, hogy kihajtsanak egy irodai monitort. Ezekkel az új bányász cuccokkal mi lesz? Lehet mehetnek a kukába 3 év múlva mert semmire nem lehet már használni őket.

Én attól félek az egész el fog menni egy olyan irányba, mint a Bitcoin meg az ASICs-ek, és az egyszerű bányászokat hosszútávon valójában negatívan fogja érinteni, mintsem pozitívan. :-\
Szóval én nem várnék. Persze lehet hibás a gondolatmenetem, ezesetben kérlek írjátok le hol csúsztam el.

Székely Vegán

Idézetet írta: Simi Dátum május 29, 2017, 01:43:24 DÉLUTÁN
Idézif your thinking of building an Nvidia mining rig now... might be best to wait...
Ebben nem értem a logikát.

Jelenleg egy felső kategóriás nVidia kártya a vételi árának és a használt piacon lévő árának a különbözetét ~1 hónap alatt visszatermeli.
Ez az "izgulós" szakasz, utána már nincs rizikód s valójában pénzt termelsz vele.
Igaz a használt ára változni fog, s a difi a két ár között nőni, de a kártya értékcsökkenése a profithoz képest elenyéző, annál sokkal gyorsabban termel.
( Egyáltalán miért szoktak a fenti helyett a kártyák teljes megtérülésével számolni? :o)

Akkor miért a "talán jobb várni"? Hol ebben a logika?
Ha most valakinek van 1 nVidia rig-nyi pénze minek várna akár 4-5-6 hónapot? Addig lapuljon a pénz a fiókban vagy a számlán ahelyett, hogy pénzt termelne?

Ha az új csákány semmi másra nem lesz jó bányászáson kívül akkor viszont tényleg ki kell majd backelni a teljes megtérülést.
Hogy az ember bevállalja a +rizikót sokkal jobb ár vagy sokkal jobb hashrate vagy ezek kombinációja kéne.
Környezetszennyező. Sokakat nem hat meg de azért ne menjünk el mellette. Mai napig vannak gépek amikben 10+ éves videokártyák duruzsolnak feladatuk annyi, hogy kihajtsanak egy irodai monitort. Ezekkel az új bányász cuccokkal mi lesz? Lehet mehetnek a kukába 3 év múlva mert semmire nem lehet már használni őket.

Én attól félek az egész el fog menni egy olyan irányba, mint a Bitcoin meg az ASICs-ek, és az egyszerű bányászokat hosszútávon valójában negatívan fogja érinteni, mintsem pozitívan. :-\
Szóval én nem várnék. Persze lehet hibás a gondolatmenetem, ezesetben kérlek írjátok le hol csúsztam el.

Én is igy látom.
Én sem várnék.. sőt, nem is vártam, mert tegnap megrendeltem az első nvidia kártyámot!!  8)
De ja, pont azért olyan szép és jó a GPU bányászat mert polcról levett videó kártyákkal csináljuk.
Fölösleges szpéci karit csinálni hozzá.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Artthur

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 29, 2017, 03:46:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum május 29, 2017, 01:43:24 DÉLUTÁN
Idézif your thinking of building an Nvidia mining rig now... might be best to wait...
Ebben nem értem a logikát.

Jelenleg egy felső kategóriás nVidia kártya a vételi árának és a használt piacon lévő árának a különbözetét ~1 hónap alatt visszatermeli.
Ez az "izgulós" szakasz, utána már nincs rizikód s valójában pénzt termelsz vele.
Igaz a használt ára változni fog, s a difi a két ár között nőni, de a kártya értékcsökkenése a profithoz képest elenyéző, annál sokkal gyorsabban termel.
( Egyáltalán miért szoktak a fenti helyett a kártyák teljes megtérülésével számolni? :o)

Akkor miért a "talán jobb várni"? Hol ebben a logika?
Ha most valakinek van 1 nVidia rig-nyi pénze minek várna akár 4-5-6 hónapot? Addig lapuljon a pénz a fiókban vagy a számlán ahelyett, hogy pénzt termelne?

Ha az új csákány semmi másra nem lesz jó bányászáson kívül akkor viszont tényleg ki kell majd backelni a teljes megtérülést.
Hogy az ember bevállalja a +rizikót sokkal jobb ár vagy sokkal jobb hashrate vagy ezek kombinációja kéne.
Környezetszennyező. Sokakat nem hat meg de azért ne menjünk el mellette. Mai napig vannak gépek amikben 10+ éves videokártyák duruzsolnak feladatuk annyi, hogy kihajtsanak egy irodai monitort. Ezekkel az új bányász cuccokkal mi lesz? Lehet mehetnek a kukába 3 év múlva mert semmire nem lehet már használni őket.

Én attól félek az egész el fog menni egy olyan irányba, mint a Bitcoin meg az ASICs-ek, és az egyszerű bányászokat hosszútávon valójában negatívan fogja érinteni, mintsem pozitívan. :-\
Szóval én nem várnék. Persze lehet hibás a gondolatmenetem, ezesetben kérlek írjátok le hol csúsztam el.

Én is igy látom.
Én sem várnék.. sőt, nem is vártam, mert tegnap megrendeltem az első nvidia kártyámot!!  8)
De ja, pont azért olyan szép és jó a GPU bányászat mert polcról levett videó kártyákkal csináljuk.
Fölösleges szpéci karit csinálni hozzá.

Milyen kártya lett az első Nvidiad (típus/márka)?  2 napon belül én is berendelem az elsőt, msi gaming 1080 sima lesz, állítólag a 1080Ti sokkal többet fogyaszt.

Székely Vegán

Idézetet írta: Artthur Dátum május 29, 2017, 04:00:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 29, 2017, 03:46:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Simi Dátum május 29, 2017, 01:43:24 DÉLUTÁN
Idézif your thinking of building an Nvidia mining rig now... might be best to wait...
Ebben nem értem a logikát.

Jelenleg egy felső kategóriás nVidia kártya a vételi árának és a használt piacon lévő árának a különbözetét ~1 hónap alatt visszatermeli.
Ez az "izgulós" szakasz, utána már nincs rizikód s valójában pénzt termelsz vele.
Igaz a használt ára változni fog, s a difi a két ár között nőni, de a kártya értékcsökkenése a profithoz képest elenyéző, annál sokkal gyorsabban termel.
( Egyáltalán miért szoktak a fenti helyett a kártyák teljes megtérülésével számolni? :o)

Akkor miért a "talán jobb várni"? Hol ebben a logika?
Ha most valakinek van 1 nVidia rig-nyi pénze minek várna akár 4-5-6 hónapot? Addig lapuljon a pénz a fiókban vagy a számlán ahelyett, hogy pénzt termelne?

Ha az új csákány semmi másra nem lesz jó bányászáson kívül akkor viszont tényleg ki kell majd backelni a teljes megtérülést.
Hogy az ember bevállalja a +rizikót sokkal jobb ár vagy sokkal jobb hashrate vagy ezek kombinációja kéne.
Környezetszennyező. Sokakat nem hat meg de azért ne menjünk el mellette. Mai napig vannak gépek amikben 10+ éves videokártyák duruzsolnak feladatuk annyi, hogy kihajtsanak egy irodai monitort. Ezekkel az új bányász cuccokkal mi lesz? Lehet mehetnek a kukába 3 év múlva mert semmire nem lehet már használni őket.

Én attól félek az egész el fog menni egy olyan irányba, mint a Bitcoin meg az ASICs-ek, és az egyszerű bányászokat hosszútávon valójában negatívan fogja érinteni, mintsem pozitívan. :-\
Szóval én nem várnék. Persze lehet hibás a gondolatmenetem, ezesetben kérlek írjátok le hol csúsztam el.

Én is igy látom.
Én sem várnék.. sőt, nem is vártam, mert tegnap megrendeltem az első nvidia kártyámot!!  8)
De ja, pont azért olyan szép és jó a GPU bányászat mert polcról levett videó kártyákkal csináljuk.
Fölösleges szpéci karit csinálni hozzá.

Milyen kártya lett az első Nvidiad (típus/márka)?  2 napon belül én is berendelem az elsőt, msi gaming 1080 sima lesz, állítólag a 1080Ti sokkal többet fogyaszt.

Zotac mini 1070:
https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500408
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Simi

Idéz2 napon belül én is berendelem az elsőt, msi gaming 1080 sima lesz, állítólag a 1080Ti sokkal többet fogyaszt.

Ide pont holnap érkezik MSI 1080 Ti, a tápom viszont csúszik 1 max 2 napot így lehet csak szerda/csütrötök tudom leírni a tapasztalataim.
Hűtésre kíváncsi leszek, kicsit aggódóm is, van aki szidja, majd meglátjuk.

Egy ilyet azért találtam most:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1464999.msg19020292#msg19020292


MSI GTX 1080 Ti ~ 245 eHuf
MSI GTX 1080 ~ 190 eHuf (bestmark 180-as árát nem veszem figyelembe)

Ha igazak a számok, akkor ár érték arányban ugyanolyan, vagy picikét jobbra is kijöhet a Ti, majd meglátjuk.
Aki hely szűkében van mint pl én (1070 -eseket akartam de le kellett mondanom róluk) az valószínűleg jobban jár a Ti-vel.



Uhura

Szerintem nem lenne faszság a spec mining kártya - már írtam, hogy szerintem ez lehet az egyik út - a kérdés megint a részletekben van. Vagyis mit és mennyiért és milyen feltételekkel.

- Ha olcsóbb mint a sima az jó!
- Ha a biost nem lehet variálni az rossz!
- Ha jobb a fogyasztása az jó!
- Ha egy coinra vannak kihegyzeve az baj lehet!
- Ha másra nem lehet használni szerintem lényegtelen!

Vagyis ha olcsóbb de nem lehet másra használni de a bios modlható akkor nem lehet nagyobb gond. Amúgy ezek a kártyák azért sem lennének rosszak mert amíg mennek lehet velük bányászni aztán kuka. És mivel jönnek új coinok ha már ETH-ra , Zcash-re nem jók akkor jók PASC-ra, stb-re. Ezért pl. egy 460-as kártyás rig sem lehet nagyon veszteséges max a jelenértéken mért termlő képessége kicsi de egy kezdő de később felfutó coin esetén éppen a kis fogyasztás miatt win kategória is lehet.

Amúgy is ebben a nagy hype ban , már majdnem mindegy , hogy a kártyák használhatóak-e másra mert egy - bármilyen indokból induló - eladási hullám akkora mennyiségű kártyát jelent ami biztosan elértékteleníti , vagyis per pill szerintem kicsi az esélye a menekülésnek . Max ha most eladód a kártyáidat - ahogy egyesek teszik - és a pénzből technikai szintett ugrasz -> VEGA, ASIC mert akkor simán magas pozicíóban szállsz ki az egyik technológiai szintből és rögtön benne leszel az újabban.

Székely Vegán

Idézetet írta: Uhura Dátum május 30, 2017, 02:26:09 DÉLELŐTT
Szerintem nem lenne faszság a spec mining kártya - már írtam, hogy szerintem ez lehet az egyik út - a kérdés megint a részletekben van. Vagyis mit és mennyiért és milyen feltételekkel.

- Ha olcsóbb mint a sima az jó!
- Ha a biost nem lehet variálni az rossz!
- Ha jobb a fogyasztása az jó!
- Ha egy coinra vannak kihegyzeve az baj lehet!
- Ha másra nem lehet használni szerintem lényegtelen!

Vagyis ha olcsóbb de nem lehet másra használni de a bios modlható akkor nem lehet nagyobb gond. Amúgy ezek a kártyák azért sem lennének rosszak mert amíg mennek lehet velük bányászni aztán kuka. És mivel jönnek új coinok ha már ETH-ra , Zcash-re nem jók akkor jók PASC-ra, stb-re. Ezért pl. egy 460-as kártyás rig sem lehet nagyon veszteséges max a jelenértéken mért termlő képessége kicsi de egy kezdő de később felfutó coin esetén éppen a kis fogyasztás miatt win kategória is lehet.

Amúgy is ebben a nagy hype ban , már majdnem mindegy , hogy a kártyák használhatóak-e másra mert egy - bármilyen indokból induló - eladási hullám akkora mennyiségű kártyát jelent ami biztosan elértékteleníti , vagyis per pill szerintem kicsi az esélye a menekülésnek . Max ha most eladód a kártyáidat - ahogy egyesek teszik - és a pénzből technikai szintett ugrasz -> VEGA, ASIC mert akkor simán magas pozicíóban szállsz ki az egyik technológiai szintből és rögtön benne leszel az újabban.

Hát igen, végülis nekem sincs szándékomban eladni a kártyákat, vagy majd csak 3-4 év múlva aprópénzért mikor már semmit sem lehet ásni velük.
Az áruk már megtérült és ezentúl a profit egy részét visszaforgatom mindig újabb tech-be, VEGA, ASIC, etc.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Uhura

#115
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum május 30, 2017, 03:14:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum május 30, 2017, 02:26:09 DÉLELŐTT
Szerintem nem lenne faszság a spec mining kártya - már írtam, hogy szerintem ez lehet az egyik út - a kérdés megint a részletekben van. Vagyis mit és mennyiért és milyen feltételekkel.

- Ha olcsóbb mint a sima az jó!
- Ha a biost nem lehet variálni az rossz!
- Ha jobb a fogyasztása az jó!
- Ha egy coinra vannak kihegyzeve az baj lehet!
- Ha másra nem lehet használni szerintem lényegtelen!

Vagyis ha olcsóbb de nem lehet másra használni de a bios modlható akkor nem lehet nagyobb gond. Amúgy ezek a kártyák azért sem lennének rosszak mert amíg mennek lehet velük bányászni aztán kuka. És mivel jönnek új coinok ha már ETH-ra , Zcash-re nem jók akkor jók PASC-ra, stb-re. Ezért pl. egy 460-as kártyás rig sem lehet nagyon veszteséges max a jelenértéken mért termlő képessége kicsi de egy kezdő de később felfutó coin esetén éppen a kis fogyasztás miatt win kategória is lehet.

Amúgy is ebben a nagy hype ban , már majdnem mindegy , hogy a kártyák használhatóak-e másra mert egy - bármilyen indokból induló - eladási hullám akkora mennyiségű kártyát jelent ami biztosan elértékteleníti , vagyis per pill szerintem kicsi az esélye a menekülésnek . Max ha most eladód a kártyáidat - ahogy egyesek teszik - és a pénzből technikai szintett ugrasz -> VEGA, ASIC mert akkor simán magas pozicíóban szállsz ki az egyik technológiai szintből és rögtön benne leszel az újabban.

Hát igen, végülis nekem sincs szándékomban eladni a kártyákat, vagy majd csak 3-4 év múlva aprópénzért mikor már semmit sem lehet ásni velük.
Az áruk már megtérült és ezentúl a profit egy részét visszaforgatom mindig újabb tech-be, VEGA, ASIC, etc.

Vegán szerintem ha valaki bányászni akar velük akkor mindig lesz olyan új coin amit lehet akár egy 2 GB-s kártyával bányászni max, azért nem fogsz bányászni vele mert nem éri meg vagy a nagy coin bőségben  nem mersz beledobni előre munkát és energiát. Vagy adott esetben olyan gyorsan eléri a kitermelés a 2G-s határt, hogy nem lesz időd ráálni.

Ezért szerintem meg egy spec "cél" kártya nem jelenten akkora problémát , és ha a gyerek betegségeket legyőzik akkor akár még jobb is lenne. Bár ebben az esetben elveszíti a Alaszkai aranylázas feelinget és igazi ipari termelés lesz belőle , tisztán és egyszerűen csak a profitért. Meg ennyi erővel akkor az NVIDIA csinálhatna saját rig-et is , és talán inkább ez lenne a az ő útjuk nem a célkártya.

Worlynox


Uhura

Idézetet írta: Worlynox Dátum június 06, 2017, 09:47:41 DÉLELŐTT
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=15.msg24599#msg24599

Nem csak a tiedben olvas :D
A szomorú, hogy ilyenek miatt nem kapható VGA.  ???

Nyugi az első nagyobb lejtmenet és krízis fogja elválasztani az ócsút a búzától. És a jó öreg Fugger is megmondta amikor mindenki elad te akkor vásároljál. :)

Amúgy nem tudom Kidface mire gondol amikor sejtelmesen azt írta a VGA...ss topicban lesz itt meglepetés ... de szerintem lesznek még kanyarok bőven.

DanielMiner5555

Idézetet írta: Worlynox Dátum június 06, 2017, 09:47:41 DÉLELŐTT
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=15.msg24599#msg24599

Nem csak a tiedben olvas :D
A szomorú, hogy ilyenek miatt nem kapható VGA.  ???

Mint kezdő annyit tudok nyilatkozni  hogy tényleg akit érdekel a bányászat az a google segítségével mindent megtalál (persze alap info tudás jócskán kell hozzá de ha valaki meg akarja tanulni akkor meg tudja tanulni is) és az már csak ráadás hogy itt vannak a tapasztaltabbak akiktől kérdezhetek majd ha elakadok :)

Uhura

Idézetet írta: DanielMiner5555 Dátum június 06, 2017, 10:27:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Worlynox Dátum június 06, 2017, 09:47:41 DÉLELŐTT
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=15.msg24599#msg24599

Nem csak a tiedben olvas :D
A szomorú, hogy ilyenek miatt nem kapható VGA.  ???

Mint kezdő annyit tudok nyilatkozni  hogy tényleg akit érdekel a bányászat az a google segítségével mindent megtalál (persze alap info tudás jócskán kell hozzá de ha valaki meg akarja tanulni akkor meg tudja tanulni is) és az már csak ráadás hogy itt vannak a tapasztaltabbak akiktől kérdezhetek majd ha elakadok :)

Jó de azért az mindenkinek remélem alapvetés, hogy egy szakmát meg kell tanulni ahhoz , hogy abban sikeres legyél ... az nem megy, hogy a tuti frankó receptet a kezedbe nyomják és meggazdagszol. Klapka is megmondta, ha valamilyen iparágban üzleteni akarsz ahhoz érteni kell. Lásd. a koporsós üzletét.